Opinie o Hotel DeSilva w Piaseczno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Hotel DeSilva. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Hotel DeSilva o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel DeSilva w Piaseczno

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Hotel DeSilva odbywa się również w języku angielskim?

techno Nowy wpis

Witam.Jeżeli chodzi o mnie to pracy się nie boję i praca w tym chotelu była w porzo płaca jak zwykle jak to na umwę zlecenie.Ale zawsze znajdzie się ktoś kto cię tej pracy pozbawi np taka pani I..a która zniewiadomych przyczyn trzęsie całym hotelem a jest tylko szefową pokjówek a nie dyrektorem.Pracowałem tam 3 miesiące gdzie praktycznie każdy z pokoi wymaga remontu plus wile innych pomieszczeń np klatki schodowe i nagle z dnia na dzień okazuje się że nie ma co robić bo co... hotel zamknięty nieeeee po prostu nie spodobałeś sie szp.pseudo dyrektor I..ie!!!!!bo???...bo tak! mam taki kaprys.Pani I...o pracowałem w różnych miejscach i też szefowałem i zauważyłem że brakuje pani ogłady pokory i przedewszytkim szacunku do drugiego człowieka i jego wieku za to nie brakuje BUTY ZAROZUMIALSTWA I przedewszystkim WIEDZY NA NIKTÓRE TEMATY!!!!Po zatym fajni przyjażni ludzie.Kto to przeczyta będzie wiedział o kogo chodzi.I dlatego ze względu na brak komunikacji między górą a dołem nie polecam tej pracy bo nie znasz dnia ani godziny.....Mam nadzieję że to się zmieni bo praca była fajna.Żegnam

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Hotel DeSilva Piaseczno? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

W obecnej sytuacji wirusowej najlepiej pytać u źródła, czyli pracodawcy.

Jacek Nowy wpis
@Odpowiedz

Może ktoś z obecnie pracujących tam osób napisałby coś więcej o specyfice pracy w tym hotelu?

Isna Nowy wpis
@Jacek

Mają wszelkie warunki by było fajnie i miło, a niestety jakoś się tego nie odczuwa.

Nie polecam iść do pracy do hotelu deSilva w piasecznie ponieważ nie umieją uszanować człowieka ile by się nie chodziło nie pracowało to i tak źle traktują człowieka jak tanią siłę roboczą pracujesz od poniedziałku do niedzieli A pani Ania która sprawdza pracowników na początku jest miła dla człowieka A później traktuje człowieka gorzej niż jakieś (usunięte przez administratora) Zero szacunku i zrozumienia dla człowieka. Pracowałam w nie jednym zakładzie pracy ale nigdzie nie spotkałam się z takim chamstwem do drugiego człowieka jak tam. Masakra

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Hotel DeSilva się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Piaseczno
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Spedytor Drogowy (FTL)
Logart Sp. z o.o.
Anita

Cieszmy się, że firmie udało się przetrwać ubiegły rok i kilka miesięcy tego roku, będzie czas na odbudowy i poprawy warunków.

Pracuś

Bardzo niskie zarobki! nawet na stanowiskach kierowniczych.

@Pracuś

Cała sieć Hoteli Desilva to jeden wielki wyzysk, stawka najniższa krajowa, płacone na czarno. To jest firma prowadzona przez nieuczciwego człowieka, dyrektorzy to włazid...y żeby tylko nie stracić posadki. Koszmar.

Pruszków

Wyzysk. Pani Dyrektor Pruszkowa masakra nic sobą nie reprezentuje. Na siłę przyczepianie się o wszystko. Oszczędności na pracownikach. Wprowadzenie sztywnej atmosfery i wymaganie wymuszonego szacunku do gówniary. Po zwolnieniu się wielu cennych pracowników, otoczyła się samymi niezbyt rozgarniętymi, ale jak małpki skaczącymi wokół niej. Mam nadzieję, że Zarząd zainterweniuje zamiast pusto patrzeć na słupki rozliczeń.

Dawid
@Pracuś

Pisząc o niskich zarobkach masz na myśli podstawę wynagrodzenia? W wielu firmach pracodawca oferuje dodatkowe benefity, które mogą podwyższyć wypłatę. Czy w Hotelu DeSilva też tak jest i wydajnie pracując można ubiegać się o premie?

Płaca na bardzo niskim poziomie. Ciężka praca często w godzinach nocnych, nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel DeSilva - Piaseczno

• Jak się pracuje w Hotel DeSilva?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel DeSilva tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Hotel DeSilva