Biomedica Poland Sp. z o.o.

Piaseczno

Opinie o Biomedica Poland Sp. z o.o.

A

B
@A 21.03.2017 20:04
Bieda, proponują ludziom po 1700zł netto a potem każą pracować po 12 godzin dziennie na terenie jednej czwartej Polski....

Może coś o tej firmie... pracuje tam już dłuższy czas. Najpierw pozytywy: - fajna prawie że rodzinna atmosfera (zdarzaja sie kwasy jak wszędzie), - fajne warunki pracy (auto sluzbowe rowniez do uzytku wlasnego, telefon, laptop itp ) - zwrot kosztow podrozy, (parkingi, autostrady, hotele ,uzasadnione wydatki) - imprezy, wyjazdy firmowe zawsze "na bogato" ( hotele w wysokim standardzie, alko i inne "przyjemnosci" bez ograniczen) - pensja zawsze na czas - premie polroczne - kiedy brak pracy, nie szukasz na sile - masz wolne - szkolenia zagraniczne negatywy: Tu zgadzam sie ze wczesniejsza opinia: - tzn praca po 12 godzin a nawet wiecej (podstawowe ustawowe dodatki do pracy ponad godziny ) , - duzy teren, mnóstwo przejechanych kilometrow, czasem kilka dni poza domem, - pensja na poczatku bardzo marna (pozniej nieco lepiej, ale ogolnie szalu nie ma w porównaniu do innych takich firm), co prawda podwyżki niby co rok, raz mniejsze raz wieksze - ciezkie negocjacje o podwyzce, zawsze jakis argument przeciw Biorąc pod uwagę plusy i minusy jednak przemawiam za, na poczatku finansowo nie jest bogato, (pozniej dostajesz podwyzki na "otarcie łez") lecz bedac Tu ciezko jakos zmienic mi prace, chociaz miałem juz kilka innych propozycji.

Wiesz coś o zarobkach w firmie Biomedica Poland Sp. z o.o. oraz o charakterze pracy? Twój komentarz i opinia mają znaczenie!

Zostaw opinię o Biomedica Poland Sp. z o.o. - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biomedica Poland Sp. z o.o.