Centrum Medyczne Puławska
counter
3 16 15 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Centrum Medyczne Puławska?

Zosia Nowy wpis

Piszecie ze są szkolenia, a jakie?

Centrum Rezerwacji Wizyt Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 68 dni.

Witam Chciałabym zapytać, gdzie dokładnie w Piasecznie pracują konsultanci, obsługujący Centrum Rezerwacji Wizyt CMP? Jakie są zarobki na tym stanowisku? Czy grafik pracy rzeczywiście jest elastyczny? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 168 dni.

Wiecie może czy w Centrum Medyczne Puławska szukają chętnych na staż?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Tak3Nie4
zainteresowana

A ile płacą? na jakim stanowisku pracowałeś/ pracowałaś?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 319 dni.

Czy Centrum Medyczne Puławska praktykuje "luźne piątki"?

TakNie

Czy firma Centrum Medyczne Puławska w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

TakNie1
Agata

@Anonim Aż tak? Bardzo mnie ciekawi, ile wynosi wynagrodzenie w Centrum Medyczne, odpowiesz?

zadowolony pracownik

owszem, owszem, szkolenia w CMP są dziś standardem praktycznie na każdym szczeblu organizacji - zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne

TakNie1

Tak2Nie7
zadowolony pracownik

(usunięte przez administratora) Kadra zarządzająca niekompetentna? Ludzie z długoletnim doświadczeniem w zarządzaniu placówkami medycznymi w największych sieciach i najprężniejszych firmach rynkowych, zaangażowani, otwarci, prężni w działaniu. Lepszego zespołu nie sposób sobie wyobrazić.

Tak1Nie2
Adam

Jakie trzeba mieć wykształcenie aby zacząć starać się o prace w tej firmie?

Zadowolony pracownik

Nie wiem, jak można pisać takie głupoty. Pracuję w CMP od 11 lat, po drodze miałem kilka propozycji rozwoju zawodowego, których jednak nie przyjąłem, bo pasuje mi obecny zakres obowiązków, miejsce i ludzie, wynagrodzenie płatne na czas - NIGDY nie było ani jednego dnia opóźnienia, a jak pojawiła się potrzeba to i wsparcie i pomoc otrzymałem. Systematycznie polecałem pracę w CMP grupce znajomych - teraz już 4 osoby tu pracują z mojej grupy licealnej razem ze mną. pojawili się nowi przyjaciele, mam świadomość, że moja praca jest ważna i doceniana. Także nie wiem, kto robi krecią robotę, ale te wpisy negatywne trącą myszką...

TakNie3
Jolka

Firma wymagająca i dlatego tak narzekacie? W internecie ma dobre opinie!

TakNie2
Ulka

Czy tak dobrze jest w firmie i dlatego nikt nie pisze?

TakNie

Wielu użytkowników jest zainteresowanych pracą w firmie Centrum Medyczne Puławska. Możesz im pomóc dodając swoję opinię na forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Medyczne Puławska - Piaseczno

Centrum Medyczne Puławska