Goetz

Wrocław

Opinie o Goetz

Seba

Roman jeszcze tam pracuje?

Agata

@Andrzej co masz na myśli, przez zabrane godziny? Możesz napisać coś więcej? Zarobki o których mówisz to z tytułu umowy zlecenie? Jak wyglądają stawki? Szczegółowe informacje pomogą kandydatom w podjęciu decyzji o aplikowaniu na dane oferty pracy.

Andrzej

Mam zarobione 1500zł a Stego godziny są zabrane i zarobki na 900zł jaka firma zatrudnia bez prawa jazdy pracowników

Juhgu

Ja uważam że firma sprzątająca na bialezycach była lepsza rok temu. Teraz siępposralo i wszędzie syf . Ktoś inny kieruje ? Brzydka okularnica?

palec boży

Przyszli do Volkswagen Białężyce za niedziele płaca uwaga 100zł takze nie polecam tam pracy jeszcze nikt nie zarobił 1450

Anna

ta firma to patologia.U nich podatek wynosi z 40%

ada

megi; skoro masz taki nick twierze, że to rownież opinia o tobie w takim razie :) Poza tym widzę, że zajować się każdy lubi czym innym ty chyba najbardziej plotkami i obserwacją innych osób i wypisywaniem takich rzeczy na formum:)

megi

witam ja pracuje u nich w vw w bialezycach i tutaj dziewczyny wiecej interesuja sie meskim pen niz praca jest tu nawet taka pani edy ktora przez wiekrzosc dnia przegada przez tel i z facetami niz pracuje a kierownik ma to gdzies a inne dziewczyny musza ciezko pracowac gdzie tu uczciwosc

;

brutto*

arczi

dokladnie , tam jest ciagla rotacja... nie mowiac o pracownikach sprzatajacych,ale to jest dziwne jak kierowników/koordynatorów w ciagu miesiaca potrafi sie przewinac z 4...

arczi

@jankes tu nie o to chodzi,na wyzszym stanowisku jest kobieta ktora nie da sie z niego zrzucic i wprowadza kwas w firmie. Nie da sie z tym walczyc. Malo konkretow bo ludzie mieliby dowody na to ze ich kroja na kase. nie dajcie sie oszukac,jest wiele takich firm,a zarobki i warunki lepsze.

arczi

jak marta jeszcze jest kierowniczka to wspolczuje kazdemu kto sie tam zatrudni. Walą ludzi na kase,godziny.

piotr

Dawaja na swieta w tej firmie cos

pawel

Przyszli do wrzesni po to zeby i tu ludzi oszukiwac

pawel

We wrzesni sprzataja na vw i 9zl brutto dawaja a netto to chyba 5zl tu wychodzi kierowniczek obiecuje przy rozmowie a pozniej wychodzi ze za darmo pare dni sie robi .banda

asia

Nie robcie tam ludzie zlodzieje i oszusci obiecaja ponad 1200 zl za miesiac przerobilam 14 dni a tu 550zl oszusci dali

Stanislaw

Nie polecam pracy w tej firmie. Jak skończę pracę i dostanę wypłatę, to napiszę więcej.

tomeczek

no ja to w ogóle zastnawiam się jak to jest możiwe, ze jest aż tak mało opinii o nich n jakiś innych formach, pewne to dlatego, że nie sa tak popularne jak ten. Apoza tym chciałem Was jeszcze zpaytać czy wiecie jak konkretnie działa u nich firma? wiecie co mam na myśli, głównie wynagrodzenie u nich jakie jest.

nie płacili na czas, trzeba było się upominać o wypłatę, a w ogóle to zarobki żałosne. Chciałoby się uczciwie zarabiać, by godnie żyć, a tam się nie dało-(usunięte przez administratora) szkoda gadać

Nico

Ja tez odradzam pracę w tej firmie! Pracowałam tam, wytrzymałam parę miesięcy- jest bardzo duża rotacja. Firma oszczędza na wszystkim-na pracownikach, na środkach czystości- nie szanuje ludzi, nie płaci na czas i oczekuje cudów! Nie dajcie się zwieść!

bbo

premii nie dostałem, dostaje wynagrodzenie punktualnie, może 2 razy przyszło 2 dni później ale to jak był weekend. pracuje po 8 h dziennie ale też w weekendy,pracowałem w paru firmach i tu nie jest najgorzej

piko

też miałem okazję poznać panią [usunięte przez moderatora] odczucia mam podobne do twoich

bboo

ja na sb w poznaniu i pracuje 1,5 roku i jestem zadowolony

dopóki nie trafisz na [usunięte przez moderatora] to praca jest fajna,

Wynagrodzenie

Wszystkie pozytywne komentarze zostały napisane przez pracowników od górnych takich jak menager firmy ! "waldi" Nie mozesz pracowac tam od roku,ja tam nie pracuje od kilku miesięcy i nie ma i nie było tam osoby ktora przepracowala chociażby 3 miesiące ! Brak pensji na czas,[usunięte przez moderatora] ludzi,brak środków czystoci,przedewszystkim BRAK PAPIERU TOALETOWEGO ! Na kolanach każą ze starego nowe zrobić za groszę na ktore jeszcze [usunięte przez moderatora] !!!Wąd z taką pracą ,..

madzia

Witam. Macie racje ze firma nie rzetelną byłam u nich kierownikiem w jednym obiekcie i takie kity walą ze szok więc prawnik dobrze wiesz ale swoja prace wykonać musisz.

vodavone

zatrudniają operatorów do maszyn, w sumie nie jest jakaś ciężka praca , bo się więcej siedz niż chodzi, można sobie normaInie dorobić

koIa1

PoIecam tego pracodawcę!

jurny

miaIem wypadek,aIe się mnie nie pozbyIi, daIej chcą abym dIa nich pracowaI,szanuję taką firmę

waIdi

mają stabiIna kadrę, można się u nich zaIapać i pracować będąc zadowoIonym, ja pracuje już ponad rok czasu

monikaz

najIepsza firma sprzątająca na PoIskim rynku,można się szybko dogadać i bez probemu pracować od zaraz

agnieszka t.

uczciwa firma, kto szanuje pracę to się z nim Iiczą,poIecam

ONA

Ludzie nie zatrudniajcie sie w tej firmie ! Pani w okularach jakas [usunięte przez moderatora] każe na kolanach sprzatac a wyplatco y tyle PTAK NASRA czyi NIC ! [usunięte przez moderatora] sama sie wez za sprzatanie masz tłuste włosy !

OSZUŚCI

Pracujesz za darmo,nie wypłacają pieniędzy a jak juz wypłacą to o połowe mniej !!! [usunięte przez moderatora] !!!!!!!!!!!!!!!

Pracowałem w tej firmie całkiem nie dawno i nie mam złego zdania,płatności na czas,tyle,ze jak wszedzie są rózni ludzie i tez tutaj przyjęło sie kilku ludzi co chcieli miec płacone za picie kawy w kantorku i przesiadywaniu na papierosku,a robota stał. "Tacy ludzie mają najwięcej do powiedzenia" Za robote sie brac,a nie płakać ,ze na oplaty "Ci" nie starczy.

Andzej

Witam Pracowałem w tej firmie nie dawno i przestrzegam wszystkich , ktorzy chcieliby podjac zatrudnienie w tej firmie , ludzie to jedna wielka pomyłka wszyscy na wszystkich donosza mimo ze pracujecie razem na tym samym stanowisku . Środków czystosci nie ma wogole , a jak juz sie pojawia to trzeba sie o nie prosic , myje sie woda , bo trzeba oszczedzac , a wymagaja cudów , Brygadzisci dzieci zatrudnione po 19 lat , nie widza jak sie pracuje , ale sa najmadzejsi , na wypłate mozesz czekac i czekac nie wiadomo kiedy bedzie ... w umowie jest napisane , ze po przedstawieniu rachunku , a nie konkretnie kiedy , wiec rachunku mozna wogole nie zobaczyc . Ta firma sprzatajaca to jedna wielka pomyłka .

Pozytyw

prawnik - 2010-08-24 21:20:17 to czemu w tej firmie pracujesz jak tylko ciagle narzekasz, znajdz inna gdzie nie bedziesz musiala szorowac kibli a zostaniesz pania prezesJak dla mnie jest dobrze,wypłaty na czas,nowe kierownictwo i nowy system pracy. Pozdrawiam

TOsiek

Firma goetz [usunięte przez moderatora] praca po 15godz płaca minimalna lub żadna. Chcesz sie przyjąć do tej firmy to czuj sie jak żyd w gettcie w czasie drugiej wojny światowej. Więc sie zastanów zanim podejmiesz decyzje przyjecia sie do firmy, bo przerobią cię na mydło. Pani [usunięte przez moderatora] która skacze koło [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y prezesowi, gnębi ludzi, a potem chowa głowę w piasek. Chcesz wypłate przyprowadz TATĘ...

kupa

jak narazie są ok dostałem nawet tyle wypłaty co liczyłem a nawet dostałem w terminie tylko jedno mi się wtej firmie nie podoba [usunięte przez moderatora] pracownika

Doslownie - podzielam to zdanie. Ja tez juz nie pracuje w Goetz ale mialam taka sama sytuacje i podpisuje sie pod tym. Mialam kierownika pan ktory pracuje teraz w innej firmie sprzatajacej i poszlam do niego i az chce sie z nim pracowac bo szanuje ludzi i lepiej placi. A z tego co pamietam w goetz bylo zle a teraz jest coraz gozej. Zal mi tylko tych polek co pracuja tam w administracji bo pozwalaja sie wykozystywac niemieckim wyzyskiwaczom ,a ci nie szanuja ani ich ani nas i smieja sie z glupich naiwnych polaczkow.

Lucyna Kraków
@anonim 11.12.2010 18:26

A czy Ci nie chodzi o Pana (usunięte przez administratora)w Krakowa ? Ja też pracowałam Goetz w Krakowie i jak się dowiedziałam, że zmienił firmę przeniosłam się do niego i jestem już 4 rok bardzo zadowolona.

Ewa - byłą pracownica

Ludzie nie ma się o co kłucić- Ja też tam pracowałam i potwierdzę ,że to są niemieckie żarty z polaków. Podobnie jak ja większość ludzi tam idzie bo nie ma środkó do życia i dobre i te (wyżebrane) parę groszy. Teraz też sprzątam w Aspenie i inaczej placą i ludzi traktują Miałamw Goetz Pana Koordynatora ,który przyjechał po gadał po słuchał a czasami nawet pomógł i lżej na sercu było. Nawet panie w oddziale go lubiły ale chyba za to ,że był za ludźmi to już nie pracuje. Faktycznie wypłacają ale z opóźnieniem prawie iesięcznym albo większym ale to jest brak szacunku dla ludzi jak się im daje 90 zł na miesiąc a potem jeszcze się tego nie płaci.

an2 - 2010-08-27 09:30:50 tzn. prawnik twierdzi że chcą startować? ale ze zgledu na lewe papiery nie mogą!!!!! ale [usunięte przez moderatora], napisalem ze startuja ale nie wygrywaja

an2

prawnik

stara

Firma jest super, dba o swoich pracownikó jeśli dobrze pracują. Nie wiem skąd masz taką opinię bo ja pracuję dla tej firmy rok i nigdy nie słyszałam o takich sytuacjach. Choć faktycznie na początku były małe problemy i opóźnienia w wypłatach ale teraz jest git!

młoda;)

człowieku chyba tobie dobrze płaca za to ze ich tak bronisz....;/załoz rekawice ktorych nie daja i idzzzz szorowac kible tak jak nam każą jak nie wiesz co tam sie dzieje a dzieje sie bez prawie to nie udzielaj odpowiedzi ok ;/!!!!!

młoda;)

jak by dobrze płacili i ludzi traktowali jak ludzi to nie było by takiej rotacji tam wiem bo tam pracuje he he i moja nowa p.kierownik stwierdziła ze podstawowe zeczy takie jak rekawiczki firma nie musi dawac pracownikom bo to jest w naszym zakresie brak środków czystosci kompletnie wszystkiego ...bezpieczeństwo i higiena pracy sie kłania firmie to tez firmy nie obowiazuje hehe ...

młoda;)

cztanie ze zrozumieniem .........;/!!! po to zeby dostac swoja kase tylko w taki sposób mozna ja odzyskac ;/

młoda;)

sądze ze nikomu z was nie powodzi sie zbyt dobrze skoro idziecie do takiej roboty ....... ja tezzz słodko nie mam dlatego tam wrociłam .... czytanie ze zrozumieniem....!tylko w taki sposób mozna odzyskac kase....;/ niby kierownictwo sie zmieniło he he żałosne jak oni robia z ludzi [usunięte przez moderatora]... ale w tym miesiącu kasa była na czas 800pln za cały miesiac tyrania .....ludzie odchodza z obiektu na na Św. mikołaja .pewnie wiecie gdzie to jest .... po półtora piętra daja i człowiek ma sie wyrobic he he to nie jest realne .... sami wiecie jak jest przeciez robicie w tej firmie

była pracownica

firma jet nieuczciwa, wypłaty jeśli człowiek niestraszył sądem albo nachodził w biurze to niedostał, a jeśli dostał to z wielotygodniowym opóźniem.

Zostaw opinię o Goetz - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Goetz