Opinie o Impel Airport Services w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Impel Airport Services. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Impel Airport Services o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Airport Services w Poznań

KSJDDKFHL AMAJW

A CO WIDZISZ ? NIE NIE MASZ NADPRZYRODZONYCH ZDOLNOSCI JESTES TYLKO ZWYKLYM TEPYM (usunięte przez administratora) Z TAKIMI OPINIAMI NIKOGO NIE INTERESUJE CO SOBIE POMYSLALES CO WIDZISZ ITP

ruch 21 sierpnia

Kierownicy: profesjonaliści Są odpowiedzialni i ponoszą odpowiedzialność " kierownik staje się odpowiednikiem trenera np.drużyny piłkarskiej, którego ocenia się jedynie po wynikach.(z def. spychologia ....samoocena niedotyczy...) Zadaniem kierownika jest zapewnienie, aby dane zadanie zostało poprawnie wykonane. Zatem odpowiada on nie tylko za swoje poczynania, lecz również za czynności wykonywane przez swoich podwładnych. Ustalają priorytety - jako nadzorca ograniczonych zasobów, nie tylko materiałowych, ale także ludzkich, kierownik często jest zobowiązany dokonywać wyborów pomiędzy współzawodniczącymi celami organizacji, problemami i potrzebami. Wobec takiej sytuacji ograniczony czas kierownika musi zostać optymalnie wykorzystany, właśnie po przez ustalenie priorytetów. (ograniczony czas otwarcia....king crossa...czy o to chodziło?) Muszą myśleć analitycznie i syntetycznie " kierownik rozkłada dany problem na czynniki pierwsze, analizuje je i praktycznie rozwiązuje. Jest to trudne zadanie, gdyż w dodatku całość musi zostać odniesiona do założonych celów organizacji.(ANALitycznie nie koniecznie kojarzy sie wszystkim jednoznacznie....) Są rozjemcami - kierownik ma obowiązek rozwiązywania konfliktów. Jako, iż pracuje z ludźmi napotka w procesie decyzyjnym na konflikty i spory, które powinien szybko, sprawnie i sprawiedliwie rozwiązać.(wszystko zależy kto i co doniesie wujkowi...) Nieporozumienia w komórce lub organizacji mogą negatywnie wpłynąć na morale, atmosferę w pracy, a w rezultacie doprowadzić do spadku wydajności pracy. (mówiąc krótko ...mam wyjebane) Są politykami i dyplomatami - kierownicy muszą nawiązywać stosunki, stosować persfazje... i kompromisy dla wspierania celów organizacji.(chyba chodzi o niebieską karteczkę z napisem jakoś...ć to będzie...od 15 lat ) Są symbolami -(a co...!!!) odnoszący sukcesy kierownik powinien stanowić wzorzec dla członków organizacji oraz obserwatorów z zewnątrz. Musi przyjąć na siebie nie tylko pochwały, ale również ewentualną falę krytyki.(o krytyce mowy nie ma...taka wiekszość kierownicza nie może sie mylić praca jak na piątkę.... przystało... może przydałby się jeszcze jeden aby było celująco...? ) Kierownicy uosabiają zarówno sukcesy, jak i niepowodzenia organizacji.(18 letni pewnie niedoceniony staż lotniczy w LOT-ającej firmie bezcenne..., znajomość języka, niegroźne nam żadne niepowodzenia!!! jesteśmy skazani na sukces...) Podejmują trudne decyzje - od kierowników oczekuje się, że znajdą rozwiązanie trudnych problemów, i że doprowadzą do wdrożenia decyzji.(dla niektórych zrobienie grafiku bądz rozpiski bywa zbyt trudne...choć można czasami uznać to za sukces..gdy już się pojawi... ) Profeska!!!

bez komentarza

Wracając do kwestii profesjonalizmu....nich mi ktoś wytłumaczy to pojęcie bo nie bardzo rozumiem....

wroclawskie krzaki-poznanskie asy

Sezon charterowy skonczy sie szybciej jak sobie co niektorzy mysla Zaraz mamy polowe sierpnia Enter juz nie bedzie latal tak czesto jak dzis Co najwyzej 5 razy w tygodniu W Locie sytuacja tez nie jest ciekawa mozliwe strajki itp Wcale nie jest powiedziane ze Impel to przyszlosc i ze przyszlosc jest taka perspektywistyczna A co niektorzy pozegnaja sie z praca bo na ich miejsce przyjda ludzie z Pozasu wlasnie Wiele jest mozliwosci tak naprawde o ktorych sami nie mamy pojecia Nikt na gorze nie podejmuje decyzji na podstawie sugesti pracownikow Moze wcale nie ma sensu urzadzac przepychanek na zasadzie jak bedzie kto ma racje itp Jednych wypowiedzi sa obrazajace na podstawie flustracji innych propagandowe w celu zezloszczenia innych i tym samym psychologiczne podejscie w celu zwabienia pracownikow Pozasu do Impela Niech kazdy zajmie sie soba Kazdy ma prawo pracowac tam gdzie chce lub moze Mozna pracowac w zgodzie Nigdzie nie jest powiedziane ze nazwa taka czy siaka firmy swiadczy o czlowieku Pan X z Pozasu moze byc lepszym kolega jak Pan Y z Impela i odwrotnie rowniez Poczekajmy zobaczymy Teraz pracujmy

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Impel Airport Services, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
IMPEL

dlaczego strona http://impel-airport-services.webnode.com zniknela? ktos mial przez nia problemy?;)

IMPEL2

niestety kolega wyzej ma racje, pozasowcy sa jeszcze nieswiadomi tego co ich czeka, przykre ale prawdziwe

IMPEL

bobo - 2011-07-27 10:30:18 tylko się nie zesrajcie w tym impelu,poczekamy zobaczymy jak bedziecie uciekać z tej firmy,jak bedziecie sie sadzić za te wasze wypłacane nadgodziny,a tak wogóle co wy wiecie o lotnisku-wielkie g.......wno,i jes zcze jedno jestescie tak zgrani jak roz.....bana violonczela,PS.pozdrowienia dla szarpiących się panów kierowców z impela mielismy niezły ubaw-to jest wlasnie ta wasza jakosc.i niepiszczcie ze my z pozasu jestesmy pepkiem swiata-poprostu dzieli nas przepasc,tutaj ludzie latami nabierali doświadczenia i sa wpełni profesjonalistami. Tak kolego wasz profesjonalizm mozna zaobserwowac kazdego dnia... tylko staz pracy nie swiadczy o jego nabyciu....widzicie za kilka miesiecy wiekszości z was juz nie będzie a chlopaki z impel-a nabiora juz jakiegos doswiadczenia, i z kazdym dniem beda bardziej swiadomi tego co wykonuja....swoja droga kolego , co Ty wiesz o lotnisku pracujac na poznanskiej lawicy... wiec nie ublizaj nikomu :) A co do nadgodzin , poradz sobie z wlasnym prezesem , ktory do ostatniego dnia klamal na temat lot-u mimo iz dobrze wiedzial ze go stracicie... i obawiam sie ze to nie koniec... pozdrawiam bezrobotnych niestety wkrotce PROFESJONALISTOW !!

i co z tego

wiolączela

bobo może i jestesmy jak ta wiolączela to dlaczego sie tak pchacie do nas z podaniami o prace (usunięte przez administratora)

Poz

Prawie jak w "Zmienikach"... ;)

Może odejdźmy od tematu i wprowadźmy do tego sporu wątki humorystyczne, np. te boskie wąsiki Cichego. Trudno wyobrazić sobie Lima Charliego bez tych wąsików. :D A wiecie że podobno Lima Charlie był taksówkarzem? Od pucybuta do milionera, nie? :D

ul

prawda jest taka ze osoby ktore maja umowe na stale w pozasie, nie poleca, napewno nie w tym roku;) natomiast osoby na L4(pozdrawiam ich) pewnie poleca jako pierwsze, a za nimi najbardziej pracowici, a zarazem najmniej wchodzacy w (usunięte przez administratora)kierownika pracownicy, takze zachecam wszystkich do wielkiej akcji, "21 SIERPNIA, LAWICA, BADZ Z NAMI...." wielka pozegnalna impreza, swietnych pracownikow, tych lepszych i gorszych, do piatku podobno ma pojawic sie jakis filmik zwiazany z ta akcja... Szczegoly w filmie

Bozia

Niechaj będzie pochwalony! To jeszcze raz, Wasza Bozia! Nie lękajcie się! Przyzywam Was i sugeruję, żebyście postąpili tak samo jak czyniło Wam Prezesostwo: bądźcie strategiczni i cyniczni! Macie potencjał! Doświadczenie! Odnajdziecie się wszędzie! Miejcie odwagę do działania w sytuacji, która może być dotkliwa! Wierzę w Was, że traficie na większe szanse rozwoju! Ponadto, świat na lotnictwie się nie kończy! A jeżeli ta sama branża musi być, to na pewno zakotwiczycie się, Owieczki Pracujące na jakimkolwiek lotnisku na świecie! A prezesostwo bedzie musiało sprzedać swoje wypaśne pojazdy!

Bozia Wasza Z Nieba

Ze spokojem obserwuję całą sytuację. Cała czereda z (usunięte przez administratora) na czele wraz z taką kliką jak(usunięte przez administratora) (którzy namiętnie w czasie pracy oglądali mecze(usunięte przez administratora)podczas gdy inni pracownicy musieli podejmować decyzje) chyba nie odnajdzie się tak szybko w rzeczywistości o nazwie: "Na firmy gruzach". Natomiast, Wy, maluczcy, pionki Zarządu i Kadry Zarządzającej, nie lękajcie się! Jak trzeba będzie szukać pracy, na pewno sobie poradzicie! Zaprawdę, powiadam Wam, nie zdajecie sobie sprawy z tego, że Wszystko może ulec Zmianie ... na lepsze. :))) Nie traćcie ducha! Amen! Pozdrawki, (usunięte przez administratora)

nene

A WIECIE DLACZEGO JEST TO DRZEWKO ZNAKIEM ROZPOZNAWALNYM IMPLA?? BO TO JEST DRZEWKO POWIĄZAŃ MIĘDZY POLITYKAMI A PREZESAMI INNYCH SPÓŁEK NIECH PALĄ GUME FRAJERY

bobo

ty jednak masz (usunięte przez administratora) do tego łba!! Puścić się dla LOT\'u!!! Gdzie masz (usunięte przez administratora), wynalazco tektury falistej, przyjacielu mojej zdechłej pszczoły!! Brak szacunku dla takich jak Ty!!

impel airport partner

Impel Airport Partner to czysto poznańska spółka, wyodrębniona z IAS; propozasowskie pismaki, nie martwcie się o Impela, martwcie się o siebie! Co Was obchodzi Impel? Pracownicy Impela potrafią sami o siebie zadbać, potrafią też zadbać o zapłatę o swoje nadgodziny! Naprawdę, nie potrzebujemy Waszego wsparcia, poradzimy sobie bez Waszych rad, zajmijcie się sobą...!!!

Czyżby w Impelu zaczęła się żonglerka pracownikami,po co płacić za nadgodziny, zatrudniać na czas nieokreślony itd

czyżby zaczęła się żonglerka pracownikami między jednym , a drugim Impelem żeby np nie płacić nadgodzin,zatrudniać na przemian w jednej lub drugiej firmie, po co komu pracownik na czas nieokreslony.

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Airport Services - Poznań

Impel Airport Services