Opinie o Impel Airport Services w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Impel Airport Services. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Impel Airport Services o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Airport Services w Poznań

ŚWIEŻYNKA

W drugiej Instancji przegrali również.Do Sadu Najwyzszego juz nie poszli...nie mieli po co.W tzw.miedzyczasie zmieniła sie jedynie nazwa firmy.Jednak roszczenia pracowników pozostały-tylko ludzi szkoda,bo ponad 60 osób,wieloletnich pracowników LGSu,czasem ludzi,którzy pracowali tam całe życie przez ten czas zdani byli jedynie na siebie,bądź rodzinę...ani zasiłku dla bezrobotnych(bo przecież zatrudniony)ani zasiłku rodzinnego(potrzebne zaśw.o zarobkach jeśli lekko przekroczyły w ub roku podatkowym)nawet w OPSie są potrzebne zaśw. o zarobkach,więc i tu nikt nie pomoze....a jak ktoś rozmawiał z przyszłym pracodawcą też było fajnie:)Niby co miał odpowiedzieć na pyt dotyczące ostatniej pracy??....a...sądzę sie z byłym pracodawcą????PORAŻKA TOTALNA Na dzień dzisiejszy-próbujemy sie jakos dogadać,jednak myslę,ze to znowu potrwa............cóż..Pan Bóg nie rychliwy,jednak zawsze sprawiedliwy:)wierzę w to i....czekam.Pozdrawiam wszystkich związanych z nielekką pracą na lotniskach;)

lotny

szukający pracy - 2012-01-22 22:28:34 Szukam pracy na lotnisku, mam pytanie do pracowników Impela czy jest szansa na umowę o pracę, czy płacą nadgodziny, a także czy przysługuje socjal typu: woda,posiłki,bhp- szansa zawsze jest - nadgodziny placa, pod warunkiem, że wystąpiły (3mc okres rozliczeniowy skutecznie je niweluje) - socjal też jest (ustawowe posiłki regeneracyjne zimą), - trudno żeby wody nie było ;), - bhp skromne, no ale powiedzmy, że też jest.

szukający pracy

xxxx

cfrxt - 2012-01-21 12:01:03 w tej chwili impel przechodzi na najniższe krajowe. pracownik impela. no, aż tak źle to nie jest: widełki klasyfikują się +- 2200B - 3000B (żeby się zbyt dokładnie nie wyrazić)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Impel Airport Services, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
ławica

no to masakra, ciekawe kogo beda zatrudniac z takimi pensjami, pewnie dlugo nie pociagna na lawicy, skoro z najwazniejszego kapitalu jakim jest czlowiek (usunięte przez administratora). sobie robia, pozdrawiam

cfrxt

w tej chwili impel przechodzi na najniższe krajowe. pracownik impela.

ławica

witam, prosze zdradzcie mi ile zarabiaja na lotnisku lawica pracownicy check in w firmie impel, napiszcie cos o warunkach pracy itp. tylko takie prawdziwe, nie przegiete w lewo ani w prawo, obiektywnie jesli mozna, bylem na rozmowie i jestem ciekawy czy sie czegos dobrego spodziewac czy tak jak wszedzie, pozdrawiam ;D

gładki

pracownicy firmy IMPEL zadbajcie o siebie bo to że jesteście w pracy po 15-20 godz to żadna nowość więc zacznijcie używać wody, mydła i proszku bo śmierdzicie , korytarze trzeba wietrzyć po was .

panowie pozasowcy, dlaczego zostawiacie wlaczone agregaty na noc? czyzbyscie mieli cos do ukrycia?

stolec

ja tylko czekam kiedy kolejny raz samolot bedzie rozladowywany przez panie sprzatajace Impela. smieszne to a zarazem tragiczne. niech ktos sie wreszcie wezmie za ta firme. dla ludzi pracujacych w Impelu przypominam ze jednym z podstawowych obowiązków pracodawcy jest terminowa wypłata wynagrodzenia. Jeżeli nie wypłata nie następuje w terminie, pracownik ma prawo do odsetek!! do dziela panowie, w koncu trzeba z takim zachowaniem zrobic porzadek

BHP ze niby pozas przestrzega :) buhahaha a w sortowni po jednej osobie daja na kilka godzin

IMPEL : 4 samoloty = 4 pracowników... pozdrowienia dla panów z teczkami

kibol

a czy w Impelu przestrzegane sa przepisy BHP? macie ochronne obuwie? fajnie wygladacie kazdy w innej koszulce :) ciekawe co zima bedziecie nosic :)))

ot cała prawda o impelu,takie są realia tej firmy wyzysk,wyzysk i jeszcze raz wyzysk a potem kopną cię w (usunięte przez administratora),jestem tylko ciekaw dlaczego nikt sie tą firmą nie zajmie,ludzie nie dajcie się robić w bambusa oni się z was smieją,to są wyzyskiwacze!!!!!!!!!!!!!!!

Były pracownik Lotniska Okęcie

IAS działał blisko półtora roku na lotnisku Okęcie w Warszawie, skąd wyleciał z wielkim hukiem w atmosferze skandalu, pozostawił pracowników ( długoletnich pracowników Lotniska Okęcie, których przejęli na podstawie art 23' kp). Ponad 90 osób wytoczyło spór zbiorowy przeciwko tej firmie z roszczeniem o niewypłacone odprawy, 13nastki oraz niewydanie świadectw pracy, a także o zaległe pensje, gdyż tak naprawdę ta firma nigdy nie dała ludziom wypowiedzenia a jedynie poinformowała ich, że są pracownikami już innej firmy, czego druga strona absolutnie nie potwierdziła. Sąd 1szej instancji orzekł, że firma IAS w dalszym ciągu jest pracodawcą i że wszystkie roszczenia pracowników są słuszne. Odnośnie kompetencji " kadry zarządzającej" na Lotnisku Okęcie w Warszawie powiem krótko: kompletne dno!!! Totalny brak wiedzy w zakresie procedur, organizacji oraz funkcjonowania lotniska a także arogancja a wręcz chamstwo w stosunku do pracowników. Zdecydowanie odradzam jakiegokolwiek wiązania się z tą spółką, gdyż finał tej niechlubnej znajomości w przeważającej części kończy się w sądzie.

już dawno nie byłem na tej stronie, ale widzę, że (usunięte przez administratora)od rzeczy ciąg dalszy... dobrze by było jakby tą stronę ktoś wreszcie zamknął, bo to jest coraz bardziej żenujące...

kaczka dziwaczka

jeden od drugiego nie lepszy Poza tym POZAS dostal mocno po (usunięte przez administratora)Taki wielki monopolista Sielanka musiala w pewnym momencie sie skonczyc

ave satan

wiem o tym ze nikogo nie interesuje co mysle Moge sie bujac (usunięte przez administratora) fajne jest Np na fotelu u babci albo na hamaku Ale najwazniejsze ze widze ze klatwa dziala !!! Owoc mojej mysli! Amen!

ktos

anonim kto sobie utrudnia prace wez sie (usunięte przez administratora) w czache,niewiesz wogole o czym mowisz człowieku,pozatym pozas swiadczy usługi od czasu do czasu dla impela,a pierdolenie o pomaganiu jednym drugim z jakiej racji kazdy sobie rzepke skrobie,oni niepotrzebuja pozasu a pozas niepotrzebuje impela,a najlepiej niech ktos w koncu zamknie ta pierdolnieta strone,tak bedzie najlepiej,

szkoda, że POZAS i Impel AS nie potrafi współpracować a co gorsza.... nie wiem czy z zazdrości czy z ze złości utrudniają sobie nawzajem pracę!!!! LUDZIE, żal mi was jak czytam te wasze wypowiedzi!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Airport Services - Poznań

Impel Airport Services