NEO- ELECTRONICS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Wrocław

Opinie o NEO- ELECTRONICS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Paulina

@Świąteczny elf - rozumiem, że brak benefitów dla pracowników NEO- ELECTRONICS. Czy posiadasz doświadczenie zawodowe w tej firmie? Wszelkie informacje na temat pracodawcy będą pomocne dla osób rozważających podjęcie pracy. Jaka atmosfera panuje w firmie? Twoje doświadczenie może być cenną wskazówką.

Paulina

@kondix jesteś/byłeś pracownikiem NEO- ELECTRONICS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością? Co więcej możesz napisać o pracy w tym miejscu? Jakie benefity oferuje firma sowim pracownikom?

Świąteczny elf
@Paulina 23.05.2017 14:14

Neo i benefity?! Hahaha!;)???? no dobry zart????

kondix

HOHOHO! Idą święta, a w neo pracownicy jak zwykle nic nie dostaną :):):)

Świąteczny elf
@kondix 11.12.2016 20:47
HOHOHO! Idą święta, a w neo pracownicy jak zwykle nic nie dostaną :):):)

Nie ma pracowników to nie ma prezentów :D

erde

aale to jak to jest z tym testem o którym piszecie i czy na każdym stanowisku jest takie cos przeprowadzane? np. dla Office Assistant dzięki za info..

Byłam tam i widziałam

Atmosfera między pracownikami.... zależy którymi;) Bo z jedną liderką nie da się współpracować. Zawsze jest tylko ona, i to co jej to najlepsze a i właściciele z niewiadomych przyczyn ją faworyzują:O Jeśli chodzi o resztę ekipy to można się dogadać i stworzyć fajny team;)

daria

Nie można liczyć na terminowość. Można liczyć na pensje minimalna, bo wszelkie premie z radością Ci zabiorą za byle co. Słaba praca, słaba płaca, śmieciówka i "liderka" która powinna mieć zakaz pracy z ludźmi - na to też możesz liczyć. Powodzenia:)

brak nicku

Z terminowościaa wypłat bym polemizowala. W szczególności dla byłych pracowników. A bo może ktoś zapomni że miesiąc temu pracował 2tyg i może uda się coś przytulic. Nie ma też miesiąca żeby ktoś miał za mała wypłatę a bo może nie dopatrzy różnicy 300, 200 lub 50 złotych. Jeśli chodzi o neo to można cała książkę napisać^_^

shin

Tonący statek.

niejestemrobotem

ANIA kłania się czytanie ze zrozumieniem. Nigdzie w mojej wypowiedzi nie było słowa o opóźnieniach. A te wymówki jakie podajesz pokazują, że pracowałaś chyba w samych patologicznych firmach. Porządne firmy opóźnień nie mają i wymówek nie szukają. Jeśli taka jest dla Ciebie norma to współczuję.

brak nicku

@ktoś co wypłaty terminowe mają do relacji między pracownikami?...które(relacje) pozostawiają wiele do życzenia jak i cała ta firma.

niejestemrobotem

Terminowe wypłaty to relacje między pracownikiem a pracodawcą, a nie między pracownikami! I terminowość wypłat powinna być normą, a nie zaletą, czymś czym się można "szczycić"! A tak jak już wspomniał wcześniej @brak nicku to wszystkie relacje w firmie pozostawiają wiele do życzenia i są bardzo niezdrowe.

filft

śmieszna firma gdzie zarabia się śmieszne pieniądze a profesjonalizmu nikt tam od dawna nie widział :D

hahaha

Bez umowy o pracę, bez normalnej stawki, normalna wypłata tylko jak się siedzi od rana do wieczora. Baba jesteś albo bardzo ograniczona albo mało potrafisz skoro wg Ciebie takie warunki to żyła złota.

nicknick

to że nieustannie rekrutują raczej dobrze o nich nie świadczy, z jakiegoś powodu ludzie nie chcą tam pracować

abcde

No spokojnie można przyjść na 10:00, można też np. jeden dzień pracować 6 godzin i te 2 godziny później sobie odrobić.

abcde

nieee, zmiana jest jedna, można sobie wybrać w sensie że nie musisz być np. na 8:00 w pracy

abcde

Wynagrodzenie zawsze na czas, atmosfera spoko, można sobie wybrać na którą godzinę chce się przychodzić, jest możliwość nadgodzin ale nie zmuszają - ogromny plus wg mnie, można sobie dorobić jak potrzeba. Produkt raczej prosty, nawet osoby bez doświadczenia spokojnie sobie poradzą.

ggg123

ODDZIAŁ W ŁODZI: totalna masakra , ciasna klita , rozwalające się boksy ogólnie SYF.Telefony wpadają jak oszalałe nie ma czasu nawet na przełknięcie śliny,produkt ciężki do sprzedania łączący się z dużym oszustwem niewinnych ludzi DNO!!!. OGÓLNIE NIE POLECAM TEJ PRACY na gorsze call center nie mogłam trafić.

zonka

Nie rozumiem ludzi - przecież na rozmowie kwalifikacyjnej takie rzeczy jak stawki czy rodzaj umowy są podawane! A i tak zawsze znajdzie się ktoś z wielkim bólem d*py.... No a premie mają to do siebie, że trzeba na nie ZAPRACOWAĆ - i w każdej firmie tak jest.

ksenia

Chyba ktoś ma jakieś przestarzałe informacje bo podstawa za godzinę to 11 zł :)

ABCD

20 DNI*8 GODZIN=160 160*10 ZŁ BRUTTO= 1600ZŁ PODSTAWY BRUTTO! A NA RĘKĘ STUDENCI=1296 ZŁ NIE STUDENCI NA RĘKĘ=1072 ZŁ Jak dla mnie to mało a premie- pozostawiają wieeeele do życzenia jeśli w ogóle są...

ksenia

Byłam tam na rozmowie kwalifikacyjnej - sama podstawa wychodzi ponad 1500 zł, godziny pracy fajne (jedna zmiana:), weekendy wolne, umowa zlecenie (w ogłoszeniu było że to zlecenie i na rozmowie też). Zadawałam dużo pytań na rozmowie kwalifikacyjnej i na wszystkie dostałam odpowiedzi. Ogólnie pozytywne wrażenie.

ABCD

opinie pozytywne pisane chyba przez aktualnych pracowników- przyjmują każdego bo jest duża rotacja( mało zwolnień duuuużo ludzi ucieka) ciężko zrobić target bo produkt kiepski, mało kasy, dużo wymagają a nie dają narzędzi do pracy. każdy chce rządzić, nie dają umowy o pracę. jak ktoś szuka pracy na miesiąc to polecam jeśli na dłużej i liczy na dobre zarobki które przekroczą 1200 zł to ABSOLUTNIE NIE TAM!!

Jess

Praca jest stresująca, ale można zdobyć naprawdę fajne doświadczenie w zakresie sprzedaży i umiejętności miękkich. Tylko trzeba być odpornym psychicznie na marudzenie ;) No i rotacja spora, ale jak się chce pracować, to problemu nie ma. Osobiście polecam zaocznym.

senb

w łodzi lipa

DDDD

A PRACA W ŁODZI ?

Dominika

Atmosfera w firmie godna polecenia.Produkt łatwy do sprzedaży.Prezesi równi goście i ludzie wyluzowani.Liderki fajne babki,pomocne w każdej chwili.Kasa na czas.Polecammmm

Nick
@Dominika 25.11.2014 11:27

LIDERKI FAJNE BABKI HAHAHAHAHAHAHAHAH NAJLEPSZY ŻART!!!!

eddie
@Nick 25.10.2016 09:28
LIDERKI FAJNE BABKI HAHAHAHAHAHAHAHAH NAJLEPSZY ŻART!!!!

To pisała jedna z liderek, nikt inny o niej by tak nie powiedział :)

Dominik

Kasa na czas, ile przepracujesz tyle dostajesz, fajna załoga, łatwy produkt sprzedażowy- ciężko nie dostać premii, pozdrawiam całą ekipę Neo

Asia

Pracowałam w tej firmie i naprawdę polecam!! Gdyby nie dzienne studia to chętnie bym tam wróciła:) super atmosfera, co miesięczna premia i co najważniejsze wypłaty zawsze na czas:):) praca lekka i przyjemna i fajna stawka godzinowa^^ polecam gorąco jeszcze raz :)

Jagoda

Jest ok. Polecam

Zostaw opinię o NEO- ELECTRONICS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NEO- ELECTRONICS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością