NEO LOGISTICS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pyskowice

Opinie o NEO LOGISTICS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Natalia

@marian jeżeli masz już na swoim koncie doświadczenie z NEO LOGISTICS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, to użytkownicy forum z pewnością chętnie zapoznają się z nowymi informacjami na temat firmy. Czy szkolenia, o których wspomniałeś są w Twojej ocenie przydatne w podnoszeniu kwalifikacji?

marian

Fajnie, że jest tutaj możliwość szkoleń @hijogo ja chciałbym najbardziej spróbować jako przedstawiciel handlowych takie naczepy handlowe to mega specjalistyczna branża i chciałbym się sprawdzić czy dam radę..ciekawe czy będą kogoś szukać

Rob

Ostatnio kupiłem od nich naczepę i przyznam jest to chyba pierwsza firma w mojej histori gdzie nie nie chcieli zaliczki a naczepa była w takim stanie jak obiecali.

Tobiasz

Mam wrażenie że piszesz o innej firmie, nigdy nie było problemu w kontakcie z nimi. Dziś miałem problem z moją naczepą i mi pomogli pomimo że to nie jest ich naczepa i nic na tym nie zarabiają. Na serwisie nie chcieli ze mną rozmawiać bo po godzinach. Nie wzięli za naprawę kasy.

Igor

A ja chciałbym zorietowac sie w temacie pracy w tej firmie. jako klient byłem zadowolony, musiało wypaść coś nie z ich winy może?! Wielokrotnie świadczyli też usługi napraw dla największych firm w Polsce więc są profesjonalistami, każdemu zdarzają się różne sytuacje losowe. Napiszcie jak jest z zatrudnieniem, bo szukam pracy

wimaso

Przestrzegam przed tą firmą.Brak zwrotu kaucji od 16.05.2014.Sprawa o zwrot kaucji znajduję się w windykacji a firmą zajoł się prokurator.Chętnie udzielę więcej informacji na temat praktyk stosowanych w tej firmie pod nr tel(usunięte przez administratora)

dobek

7 miesiąc wynajmuję od nich nich naczepę, w wakacje miałem obsuwy w płatnościach, można się było spokojnie dogadać. Uważam że firma jest spoko i nie jest to tylko moja opinia

karo

omijać szerokim łukiem

Bartek

Jak ktoś coś przeskrobie to wiadomo, że po to jest kaucja. Ja po oddaniu naczepy dostałem kaucję gotówką do ręki, bez łaski. Uważam, że firma jest ok.

luk

Już po raz drugi skorzystaliśmy z usług Neologistics z Pyskowic. Wszystko w porządku, nie ma się do czego przyczepić. Naczepy w takim stanie jak zapewniali, ceny umiarkowane, jakość obsługi bez zarzutu.

marko

waldi
@marko 23.05.2014 11:33
Oddałem naczepę w kwietniu, kaucję dostałem dokładnie po 16 dniach. Nic mi nie potrącił mimo przerysowanej ściany....

ale "szczęściarze" z co niektórych

dobek

kolego to musiałeś nieżle nawywijać, skoro tak ich obsmarowujesz. Albo nie płaciłeś albo rozwaliłeś sprzęt. Ja polecam firmę neo logistics, są na każde zawołanie

Zostaw opinię o NEO LOGISTICS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Pyskowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NEO LOGISTICS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ