Opinie o NEO LOGISTICS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Pyskowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy NEO LOGISTICS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w NEO LOGISTICS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NEO LOGISTICS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Pyskowice

cargo Nowy wpis

Firma niepoważna , unika kontaktu , naczepa zdana w pażdzierniku 2023 do tej pory brak zwrotu kaucji za najem naczepy, nie polecam !!! sprawę kieruję do sądu

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie NEO LOGISTICS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

transmarko Nowy wpis

Bezproblemowo, od dwóch lat naprawiam u nich swoje naczepy. Na czas naprawy wydają naczepy zastępcze. NIe są drodzy w porównaniu do innych serwisów. Polecam.

kajo Nowy wpis

Mam sezonową robotę na chłodnie. Co roku wracam do Neologistics po naczepy. Już od lat. Nie mogę złego słowa powiedzieć. Wszystko tak jak ma być.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w NEO LOGISTICS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Co jaki czas w NEO LOGISTICS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ można ubiegać się o podwyżkę?

Kodi

NIE POLECAM, do tej pory nie odzyskałem kaucji za wynajem naczepy, sprawa w windykacji, omijać szerokim łukiem...

@Kodi

Kodi. Możemy podzielić się doświadczeniami?? Może uda nam się razem odzyskać . Mam podobne problemy. Proszę o kontakt. poltrans76@gmail.com

@Kodi

Też została zatrzymana moja kaucja

stefan
@Robert

Mi potrącili za mandat w Holandii ale resztę zapłacili po tygodniu.

Robert

Bardzo dziękuje Panu Dariuszowi właścicielowi firmy Neologistics. Nauczył mnie że nie należy mieć zaufania do tego co mówi się podczas rozmów telefonicznych. Należy bezwzględnie przestrzegać zapisów w umowach i procedur tam zawartych. Jeśli chcesz wiedzieć jak sprawdzić czy jesteś naiwny skontaktuj się z Dariuszem. Mam nadzieję że zatrzymana przez ciebie kaucja za wynajętą naczepę pomoże Chin Dariuszu wyjść z bardzo niekorzystnej sytuacji w której się znalazł ( zachowanie tylko tym można wytłumaczyć inaczej jesteś zwykłym pospolitym złoczyńcą …dziejem znaczy ) Niech Bóg Dariusza błogosławi i prowadzi na dobrą drogę. Jeszcze raz dziękuje za naukę Dariuszu. Drogo mnie kosztowała wiec już nie skorzystam z twych usług. A opowiadacz z ciebie przedni śmieszny i zabawny.

Pepe

Nie mam zastrzeżeń, kolejny raz wynajmuję od Neologistics. Polecam

paco

Wynajmuje od 2 lat naczepę, zero problemów.

OL
@paco

Poczekaj jak będziesz musiał zdać naczepę.

Devil

Opony nacięte do drutów przez telefon pan zachwala że goodyear opony zakłada z chin fullrun i drut. Chłodnia dziurawa cieknie w środku za te pieniądze kupować nowe lub lease z serwisem porazka

Bonio
@Devil

Proszę o pilny kontakt. Możemy się wymienić doświadczeniami?

zibi
@Bonio

właśnie walczę o zwrot pieniędzy od tego Pana niestety jest ciężko

Kul
@Devil

Daj namiar do siebie mail Pogadamy Rez mam z nim problem

Rock
@Devil

Daj namiar do siebie mail Pogadamy Tez mam z nim problem

jan
@Devil

to jest prawda, trzymajcie się z daleka od tej firmy

Grażyna
@jan

Aż tak dużo osób zostało nieuczciwie potraktowanych? :O Może to jest znak, żeby zgłosić gdzieś to wszystko?

zapraszam do wymiany opinii poltrans76@gmail.com

@Grażyna

pani Grażyno bardzo chętnie wymienię się moimi złymi doświadczeniami prosze o kontakt poltrans76@gmail.com

seba

Wynajmowałem dwie naczepy, przez prawie rok czasu, oddałem w zeszłym miesiącu zero problemów. Była jedna awaria naprawili w nocy w Niemczech bez problemu na serwisie. Ogólnie polecam bez problemowa współpraca.

Jan

trzymajcie się z daleka, od lat nic się nie zmieniło, trzeba poczytać starsze opinie,

@Jan

Szukam chętnych którzy podxielą się opinią- poltrans76@gmail.com

Współpracujemy z Neo od 7 lat, nigdy nie było problemów. Nigdy za nic nie płaciliśmy, serwis w cenie wynajmu. Z informacji jakie posiadam, współpracują z nimi wszystkie oddziały w Polsce. My polecamy. Michał z Nagel Polska oddział Poznań

Robert

Czy jest ktoś kto wynajmował auto od nich i źle zakończyła si e współpraca?

jan

tak , nie polecam

ALAMAKOTA

Tak

@ALAMAKOTA

Hej Możemy się wymienić doświadczeniami? Proszę napisz, poltrans76@gmail.com Lub podaj swojego maila

poltrans

Gdyby ktoś chciał się podzielić jakimiś informacjami odnośnie zakończonej współpracy z Neo proszę o kontakt poltrans76@gmail.com Ja tez chętnie się podzielę spostrzeżeniami.

Dominika

Czy jakiś pracownik (nie kontrahent) może wypowiedzieć się na temat pracy w firmie? Mąż chce złożyć CV, jesteśmy ciekawi ile wynosi wynagrodzenie? Mogą być nawet widełki :) No i jak wygląda rekrutacja, ciężko jest się dostać bez doświadczenia?

Witam. W związku z urodzinami dziecka wróciłem z Niemiec i szukam pracy, dlatego prześwietlam oceny firm. Sądzę, że dowiem się więcej o firmach z Pyskowic. Pomóżcie mi i opiszcie jaka jest atmosfera w firmie NEO LOGISTICS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Czy dobrze się Wam tam pracuje? Czy są darmowe obiady pracownicze, albo inny sposób na jedzenie obiadów w pracy? Nie będę robić kanapek bo mieszkam sam. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Judyta

Czołem Macieju. Jest dobrze, choć czasami wypłata mogłaby osiągać wysoki poziom stresu. Odpowiadając w temacie posiłków dla pracowników to zwracam uwagę na firmę Albea z Piaseczna. Pracownicy (wiem to od wujka, który jest tam zatrudniony) planują posiłki na cały tydzień przez aplikację, a restaurator przywozi je 5 minut przed przerwą. Ten system to najfajniejszy benefit, nawet w porównaniu z kartami sportowymi. Pozdrawiam serdecznie. Judyta.

@Judyta

Szanowna Pani Judyto. Zainteresowała mnie powyższa wymiana zdań więc dodam coś od siebie. Firma Albea, o której Pani wspomina korzysta z systemu SmartLunch. Znam dostawcę ponieważ brałem udział we wdrożeniu. Dużo rozmawiam z klientami i wiem że żywienie pracownika wpływa na obniżenie rotacji oraz lepszą atmosferę w firmie. Pozdrawiam Robert

Zbigniew
@Judyta

Judyta, czy można tam liczyć na prywatną opiekę medyczną? Dostać się dzisiaj do lekarza specjalisty to wyczyn, a to dla mnie ważne.

Nagel Polska Sp. z o.o.

Współpracujemy z firmą od ponad 6 lat, wynajęliśmy do tej pory dziesiątki naczep od firmy Neo . Nigdy nie było żadnych problemów, serwisem, oponami czy czymkolwiek innym. Zachęcamy również wszystkich przewoźników, do współpracy z naszą firmą.

Pablo
@Nagel Polska Sp. z o.o.

(usunięte przez administratora) Poczekaj aż będzie trzeba zdać naczepy, wtedy okaże się że za wynajęte szroty będzie trzeba pokryć wszystkie koszty, nawet nie swoje te wyimaginowane też. Zamiana naczep ok, ale zakończenie współpracy tu raczej nie można mówić o współpracy i partnerstwie niestety

Tery
@Pablo

Mam wrażenie że piszesz o innej firmie, co roku wynajmuje naczepy tylko na okres lata i nigdy nie było problemu. musiałeś nieźle narozrabiać lub jesteś z konkrecji bo innego wytłumaczenia nie ma. Dodam że w tym roku wziąłem już jedną i następną biorę w przyszłym tygodniu.

lukitrans

nie polecam tej firmy, właściciel nie wywiązuje się z umowy, osoba nieodpowiedzialna, nie otrzymałem po długim okresie oczekiwania naczepy którą chciałem zakupić, szczerze nie polecam, porażka

Tymcio

Totalna porażka naczepy najbardziej nadają się na kraj. Wizualnie nie są też najlepsze. Właściciel ciężki typ obiecuje różne rzeczy ale rzeczywistość jednak jest szara. Nie polecamy omijać unikać.

Zostaw merytoryczną opinię o NEO LOGISTICS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Pyskowice

• Jak się pracuje w NEO LOGISTICS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy NEO LOGISTICS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEO LOGISTICS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

NEO LOGISTICS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ