VRATISLAVIA CARS SP. Z O.O.

VRATISLAVIA CARS SP. Z O.O.

Opinie o VRATISLAVIA CARS SP. Z O.O.

Edyta

@Weronika to już ustalaj z adminem mailowo i mu wyjaśniaj całą sytuację z opiniami na wątku firmy VRATISLAVIA CARS. Myślę, że jeżeli dobrze uargumentujesz swoją prośbę to admin Ci pomoże.

Edyta

@Weronika odsyłam do regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin Tam masz informacje ile czasu ma admin an reklamację użytkownika. Na pewno nie są to lata. Trzeba po prostu cierpliwie czekać.

Weronika

Oczywiście zostało zgloszone i to nie raz problem w tym że jest brak odzewu. .. Ile lat trzeba czekać?

Edyta

@Weronika ja nie usuwam wpisów. Jeżeli chcesz usunąć swoje wpisy to zgłoś taką prośbę do administratora forum na adres: admin@gowork.pl. A skoro nie chcesz patrzeć to może wystarczy nie wchodzić na wątek firmy VRATISLAVIA CARS SP. Z O.O. i nie usuwać wpisów?

Weronika

Nie napisałam bo nie widzę powodu żeby aż tak tu się rozpisywać. Są moje i też innych wypowiedzi. Jeśli nie możesz usunąć wszystkiego to przynajmniej usuń moje.. Przez tą firmę przeszłam załamanie nerwowe i uwierz mi nie chce na to patrzeć. Proszę o usunięcie wszystkich moich wypowiedzi.

Edyta

@Weronika ja tylko chce się upewnić, bo KRS ma inne informacje. Nie napisałam, że kłamiesz. I nie rozumiem czemu chcesz usunąć wątek, w którym bardzo często się udzielasz. Po co to proponujesz? Ja nie neguje tego, że ktoś nie dostał wynagrodzenia. Chce, żeby były tylko potwierdzone wpisy na forum, które nie wprowadzają zamętu. Dlatego skoro informacje masz od komornika, to czemu w pierwszej swojej wypowiedzi na ten temat tego nie napisałaś?

Edyta

@Weronika no to skoro znasz regulamin i wiesz czemu Twoje wpisy zostały na forum to czemu zadajesz pytanie jakbyś nie znała zasad panujących na forum? Czemu uważasz, że firma nie istnieje? Według KRS nadal istnieje: https://ems.ms.gov.pl/krs/danepodmiotu Skąd informacje o upadłości? Takie stwierdzenia zawsze trzeba argumentować.

Edyta

@Weronika widać wszystko, czego nie zabrania regulamin forum. Proszę zapoznaj się z regulaminem: http://www.gowork.pl/regulamin a będziesz wiedziała, dlaczego administrator usunął poprzednie wpisy.

dfgbnm

@kasia a jestes pewna ze oni tutaj tez kobiety do rpacy zatrudniaja? bo w sumie nie widzialem dawno foert

Weronika

Nie ma ograniczeń. Podziwiam każdą kobietę pracująca w tym .... Wiadomo ....

Weronika

No nie wiem po sprawdzaniu bluzy i koszulek.. w jakim stanie wyglądają można śmiało stwierdzić że firma szuka wszędzie byle tylko potrącić z wynagrodzenia. Jeszcze trochę i z lupą będą chodzić:)

Weronika

Tak chce powiedzieć że pieniądze są tyle po terminie. Kolejna odp asortyment i ludzie.

Weronika

Napisane jest miesiącami bo u każdego różnie to wygląda.Czyli dwa miesiące ,trzy .

Weronika

Ponieważ 99 % firm w jakich pracowałam nie wypłacali to również odradzam firme roban . Jako jedyna odeszłam 1,5 roku temu i to w odpowiednim momencie. Obecnie dziewczyny jeszcze za listopad nie dostały a mamy koniec stycznia. Robiłam od 8:30 do 24 z jedną mała przerwą:) odradzam !

Weronika

Antoniusz taxi juz nie ma. Nie pisze bzdur w przeciwienstwie do innych. Nie ma zadnych przyjec. Pan Dawid nie zajmuje sie juz taxi. Moim zdaniem bardzo dobrze. Bo ma teraz spokoj i pewnie relaks jak i wiekszosc pracownikow.Jest zdecydowanie lepiej. Nie ma juz tych nerwow. Szkoda Pana Dawida ze tyle mial na glowie.

do Antoniusza

Juz od znajomych wiem ze jedna z firm Wroclawskich nie wyplaca wynagrodzen i co robi z tym inspekcja? Nic! A dziewczyny sa nadal przyjmowane bo brak pracownikow podpowiem ze to sklepy z odzieza uzywan. Mija 3 miesiac a moje kolezanki sa bez grosza.

Weronika

Hmn... praca 3 minuty dziennie plus do tego darmowe posilki-:) wynagrodzenie 4000zl. Za darmo areobik ,plywanie i taniec. Kazdego dnia pyszna latte-:-) praca marzen -:)

Weronika

No jak jestes w innym panstwie to jak sie starasz dostac do pracy??? -:) sprawdz w krsie jak to teraz wyglada. Pewnie u Ciebie jest teraz dzien to nie idziesz teraz spac. Dobranoc

Weronika

Co 1 iles ???? Mamy 23:24 ??? I to jest 31.08.2015...cos godzina nie ta w ponizszym poscie

Weronika

A ja sie zastanawiam po co piszesz Romek takie bzdety?

wesoły prezesik

... tylko na sztywnym maszcie haha

Też Kwiatuszek

Proszę Kwiatuszku odezwij sie , mam do Ciebie kilka pytań odnośnie Prezesów. Pozdrawiam

wesoły prezesik

we wołowie wszystko stoi na głowie haha

Ja

A nawet Jarocin:)

Gość Wawa - 2010-09-01 21:54:04 Witajcie. Bywam co miesiąc we Wrocławiu i od pewnego czasu jeżdżę srebrnymi mercedesikami Vratislavia,to są pewne ,nowe,bezpieczne taxi,mają licencje,taxometry,ubezpieczenia,kasy,są czyści i zadbani,nie należą też do najdroższych,chociaż zawsze i tak się targuje..-;)mają taki fajny numer 3888888.Ogólnie są ok.PozdrawiamJakim Wrocławiu? Facet zobacz co zrobili -TORUŃ.

Kwiatuszek

Jeżeli chodzi o rozreklamowanie firmy wystarczyło zgłosić firmę w osiedlówce gdzie są ogromne nakłady. Również metody reklam w tramwajach na trasach centrum . Wystarczyło powiedzieć szczerze kleintom : Jesteśmy biedni w zlecenia ! Ratujcie jeśli możecie ! Prawda Kochani nie boli . Ale jak się wychodzi z prostą klejoną nawiją my jesteśmy super, my jesteśmy najlepsi , my jesteśmy pachący, my mamy terminal itp...to nikt raczej tego nie kupi.Jesteśmy ludzmi z krwi i kośći i każdy woli usłyszeć najgorszą prawdę niż tysiąc kłamstw. W tej firmie zamiast mówić prawdę to mówiono kłamstawa. Tak jak z umową tak jak terminem wypłat tak samo jak z przelewem. Słodkośći moi mili zostawia się na koniec.

Kwiatuszek

Panowie chcecie prowadzić biznes to prowadzcie go z głową. Umowe należy wydać w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach dla każdej ze stron- i nie po kilku miesiącach !. Pracowincy też potrzebują mieć taki dokument choćby dla innych instytucji państwowych w celu zgłoszenia pracy , czy też zarobków. Czy też wizyt u lekarza zanim był wprowadzony system Ewuś. Skoro kierowcy(nie wszyscy) po długim czasie dostali do podpisania umowy zlecenia to dlaczego dyspozytorki nie miały takiego przywileju? I jeszcze raz podkreślę umowy nie daje się po paru miesiącach ! do podpisania z datą wstecz ! Również do obowiązków pracownika centrali nie należy wystawienie sobie samemu umowy, od tego jest pracodawca!- który przychodzi do nowego przyjętego z umową.

Kwiatuszek

Na centrali w czasie nocy dyspozytorki miały obowiązek nie spać to raczej logiczne ! ale nie mogły korzystać ani z laptopów ani notebooków. Jedna z dziewczyn przynosiła lapa , ja notebooka i wiadomo praca lepiej szła . No ale nie każdemu to odpowiadało. Można było się nasłuchać że w pracy nie wolno korzystać itp.... Wg Prezesów i nie tylko miałyśmy patrzeć się w ściane tak przez 12h.

Kwiatuszek

Na innych centralach dziewczyny mają lodówki, mikrofalówki , telewizje kablową , mogą nawet swobodnie zapalić papierosa, również jak któraś inna dyzpozytorka przyjdzie na 5 min po drodze w odwiedziny na centrale też nie ma żdnych problemów, A tu.. wiecznie im coś nie pasowało. Przyszła inna dyzpozytorka na centrale i już było gadane co ona tu robi i po co przyszła itp, to nie miejsce na pogaduszki. Aż byłam zdziwiona w jakim rygorze kazano nam pracować . Nie raz się słyszało ta to taka i owaka i bluzgii na całego. Nie dość że nie placili to jeszcze wiecznie mnieli jakieś ale i bunty o coś. To i tak sukces że każda z kobiet była na tyle silna żeby tam tak długo pracować.

Kwiatuszek

Kawa dla Prezesów miała być . Nikogo nie obchodziło za czyje pieniążki , miała być i koniec, Sami nie przynosili kawy do firmy (przynajmniej nie za mojej kadencji) ale na kawe liczyli. Jak tej kawy się nie zrobiło to było już gadane że "no taka leniwa nawet kawy nie zrobiła " .

Zostaw opinię o VRATISLAVIA CARS SP. Z O.O.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VRATISLAVIA CARS SP. Z O.O.