VRATISLAVIA CARS SP. Z O.O. -

Wrocław

Opinie o VRATISLAVIA CARS SP. Z O.O. -

Bartosz

Cisza na forum, brak ofert pracy, czy firma dobrze działa? Interesuje mnie praca tu i chciałbym się coś dowiedzieć!

Iza

Jak wygląda praca w VRATISLAVIA CARS SP. Z O.O. ? Czy jest to praca zmianowa? Niektórym pasują takie zmiany i wolą zamiast jednych stałych godzin. Taka informacja będzie ważna dla osób aplikujących na taką ofertę jeśli się pojawi w przyszłości.

ulaiao

Widocznie nikogo nie szukają, bo wszystkim odpowiadają warunki zatrudnienia jak i bieżące warunki płacowe w firmie, ale wiecie czy wypłata jest terminowa? Pozdrawiam

Weronika

Nie piszcie już o tych taksówkach bo potem we śnie jadę taxi 200 km/h na całe szczęście spowalniam przy zakręcie na tyle bezpiecznie że nic się nie dzieje

Weronika

No jak wiadomo nikt się nie godzi na pracę bez wynagrodzenia

Weronika

Iga nie wypłacać przez tyle miesięcy wynagrodzenia pracownikowi (sporo 12 h) i nie płacić podatku , składek chorobowych to jaką ma dawać kwotę?? 200 zł?? No proszę śmiech na sali :) Może Ty tak pracujesz za grosze i Tobie to nie przeszkadza ale nie każdemu mniej to na uwadze odpowiada. Na tym kończę.

Iga przeczytaj ze zrozumieniem

Weronika

2500 plus odsetki przez tyle lat plus premia -:) kusi kusi:-)

Weronika

U nich premie przyznawane ... hmn... -:) już to widzę-:) i to jeszcze na każdym stanowisku? Hmnn.. dobry kawał-:) no to jak u mnie był brak 2500zł to z premią no no no -:)

Weronika

Co trzeba mieć w głowie żeby stale pisać..pod innym nickiem? Tacy twardzi,tacy silni a podoają co chwilę inny nick..

Więcej niż w vc :/

Weronika

I nie dziwie się też że drivery vc chwalą pracę w innych korporacjach bo mają za co żyć!

Weronika

Ja się nie dziwie że inne korporacje taxi są zadowolone. Mieli i mają swoje stałe miejsca postojowe a tu nagle wbija się na te miejsce z vc. To i mnie by szlak trafił. Za to znam wiele miejsc gdzie kierowcy nawet tam nie staneli a tam właśnie masa chętnych osób potrzebuje taxe i za każdym razem muszą dzwonić ..

Alicja

Taxi nie ma -no to jak moge być pracownikiem?

Alicja

Widzę że idą już konkrety

Alicja

Firmy nie ma. Masz nr to spr.

W tej firmie panowały zasady dość porąbane. Wypłacane zaliczki nie były dla wszystkich a Ci, którym udało się je dostać dostawali w różnych kwotach. Jedna z dziewczyn dostała największą kwotę od menadżera choć najkrócej pracowała i popełniała sporo błędów.

Kwiatuszek

Nie wtrącać mówisz ... i to właśnie cała Vratislavia Cars. Pracować tak ale wypłacać pieniążki to już nie ! Oni przebierali w kobietach . Przyjmowali nie ze zwzględu na pracę tylko dla zabawy. Nie traktowali poważnie ludzi, bywało że Prezesi mieli głupie pomysły typu ; bez wiedzy kierowcy zabranie mu auta ..biedny kierowca wychodząc rano z mieszkania nie wiedział co się stało z jego taxą .. na centralę przyjechał blady a raczej siny...Wiecznie coś w tej firmie było nie tak..kradzieże lusterek , to brak paliwa , potem bark na czynsz , chwilę potem kłamstwa co do umów i wynagrodzeń ..nabijanie się z pracowników.. Nie bardzo rozumiem po co mówili na rozmowie kwalifikacyjnej że chcą zbudować foltę:) tak budownie nie wyglada!, to raczej był jeden wielki cyrk i dlatego też sporo jest moich opini na temat tej firmy ale jak widać nie tylko moich co mnie nie dziwi .

mifi

witam pracowałam w tej firmie chyba jako 3 albo 4 osoba zatrudniona u tych [usunięte przez moderatora] jak większość wypłaty nie otrzymałam, ba nawet nie było umowy. na pisemna prośbę wypłacenia wynagrodzenia otrzymałam sms-a od byłej pracownicy, że mam się nie wtrącać. chętnie dołączę do pozwu zbiorowego.

Zostaw opinię o VRATISLAVIA CARS SP. Z O.O. - - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VRATISLAVIA CARS SP. Z O.O. -