Opinie o TMF Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Pomagamy firmom rozwijać się i inwestować w skali globalnej. Nasi specjaliści do spraw księgowości, administracji, kadr i płac zlokalizowani w biurach TMF na każdym kontynencie pomagają klientom prowadzić biznes w różnych lokalizacjach na całym świecie. Dostarczając usługi outsourcingowe w ponad 80 krajach, TMF Group jest globalnym specjalistą, który doskonale rozumie lokalne potrzeby.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TMF Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Zuzanna

@Topman co rozumiesz przez "15-sto minutowe rozliczanie czasu pracy pracowników"? Rozumiem, że nie pracujesz już w TMF Poland. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat Twojej pracy w firmie? W jakim dziale pracowałeś?

Topman

Czy w Tmf nadal obowiązuje 15-sto minutowe rozliczanie czasu pracy pracowników? Jeśli tak, to należy poinformować o tym nowych, młodych kandydatów, aby wiedzieli o tym, zanim zdecydują się pracować w tmf.

Duże obłożenie pracą, szczególnie osób na wyższych stanowiskach, co przekłada się na dużą liczbę nadgodzin. Nadgodziny niepłatne. Można je wybrać na wniosek pracownika ale wtedy wiadomo - należy się jedynie czas wolny w stosunku 1;1 a nie 1:1,5 jak powinno być. Ponadto nieraz nie ma kiedy wybrać tych nadgodzin, i kumuluja sie już z poprzednich okresów. Wg mnie bardzo niefajne postępowanie pracodawcy, a szkoda, bo ogólnie reszta jest ok, można się dużo nauczyć, szczególnie angielskiego. Ogólnie pracę oceniam dobrą na start, ale na maks 2-3 lata, pózniej warto szukac czegos lepszego.

Widziadło

TMF jak wiele innych firm z branży ma problemy z dobrymi pracownikami. Wiem co piszę bo pracując już długo obserwuję jak ludzie pracują a później mają pretensje o kasę!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w TMF Poland Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Zuzanna

@Perykaa jak wygląda system motywacyjny oferowany przez TMF Poland Sp. z o.o.?

Leon

TMF Poland to moje miejsce pracy od dawna. To miejsce na dobrą pracę, rozwój osobisty oraz przebywanie z fajnymi ludźmi.W Polsce zatrudniają ponad 200 osób. Podstawową działalnością to usługi księgowe, kadrowo-płacowe oraz korporacyjno-sekretarskie.

Asia
@Leon

czyzby dzial marketingu? ;)

Marisol

Ludzie z Extora też już się przenieśli do biura TMF. Teraz pracuje tam ponad 300 osob, olbrzymie zagęszczenie, biuro wygląda jak call center...

Peryka

TMF poniżej standardów, konkurncja lepiej płaci i oferuje lepszy system motywacyjny!

Zuzanna

@anonim chętnie dowiemy się więcej na temat możliwości rozwoju w firmie. Rozumiem, że TMF Poland Sp. z o.o. to dobre miejsce na zdobycie doświadczenia?

Plusy: -atmosfera -warunki socjalne -lokalizacja -ruchomy czas pracy -bardzo dużo można się nauczyć Minusy: -małe wynagrodzenia w porównaniu z rynkiem pracy -brak premii -brak wynagrodzenia za nadgodziny -niekiedy chaos organizacyjny

Pracus

Jak dla mnie praca jak każda inna. Jesli Ci zależy to czasem zostaniesz bo chcesz zrobić to co do Ciebie należy. Nikt Ci nie każe-jeżeli chcesz mieć wszystko zapięte na ostatni guzik, chcesz zeby klient był zadowolony i sam/a lubisz wiedzieć ze zrobiłaś/es wszystko jak należy to pracujesz tyle ile musisz. Od teamu zależy jak jest w międzyczasie, ale mozna trafić naprawdę dobrze. A ze mam inne doświadczenia to naprawdę wiem, ze moze być duuuuuuzo gorzej.

Zuzanna

@Pracownik to oznaka dobrego pracodawcy, jeśli docenia się starających się pracowników.

Zuzanna

@pracownik dziękujemy za informacje na temat benefitów w firmie. Długo już pracujesz w TMF? Co mógłbyś opowiedzieć o możliwościach rozwoju w firmie?

@Zuzanna

Teraz będzie 3 lata. Jeżeli tylko pracujesz dobrze nie popełniasz naokraglo tych samych błędów, uczysz się, jesteś bystra i myślisz przy tym co robisz to napewno zostaniesz doceniona;)

Zuzanna

@AM jak długo pracujesz już w firmie? Mogłabyś opowiedzieć jak wyglądał w Twoim przypadku proces rekrutacji?

HT

Ponadto, tu mozna wyrazic opinie. JA swoja wyrazilem. Dla osob kandydujacych - poczytajcie opinie uzytkownikow o nickach: Katja, Tunia, Kejt, Gerli, Skurka, Byly pracownik, aga, Kor, sds, kakao, orka, Kesha, Ann, Kalia91, mika89, topos itd. Sprzed ladnych kilka miesiecy. I ocencie proporcje do tych ktorzy sie tak burza ze tmf to cudowna firma.

Zuzanna

Jeszcze trwa rekrutacja na stanowisko Księgowy/Księgowa w firmie TMF Poland Sp. z o.o. Aplikowaliście na tą ofertę pracy? Jakie macie wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej?

HT

Elastyczny czas pracy wprowadzono i zniesiono przerwe bo ludzie z extora sie oburzyli. Do tej pory tak pracowali i nie wyobrazali sobie ze bedzie inaczej. poza tym duzo zalezy od dzialu. @DS nigdzie nie napisalem ze jest PRZYMUS pracy do 18. gdzie tam widziales/widzialas slowo przymus? pracodawca powinien Cie wyslac na badania okulistyczne. nie wiem czy zauwazyles/zauwazylas ale przed tym bylo napisane: np a w jezyku polskim "np" oznacza na przykład. Poza tym sam napisales/napisalas: "W praktyce wyglada to tak ze w zespole dużuruja osoby, ktore w razie potrzeby sa w stanie pomoc klientow.." Co w moim mniemaniu oznacza, ze ktos zapewnic musi ciaglosc obslugi, czyli nie zawsze pracujesz 9:00-17:30 ;-) No i czemu akurat 9-:00-17:30? Nie powinno byc 9:00-17:00? ;-) A odpowiedz na Twoje pytanie brzmi: nie wprowadzam ludzi w blad. pisze prawde, ktora przekazano na spotkaniu z tmf. Powie Ci to kazdy z ludzi pracujacych z przejetych spolek. @pracownik z Katowic napisalem o Warszawie, a nie o Katowicach. Dodatkowo moja opinia jest subiektywna. Duzo zalezy od dzialu i przelozonego. Slowo mobbing wystapilo nie dlatego ze kazdy mozee go doswiadczyc, ale dlatego ze takie sytuacje sie tam zdarzaja i trzeba sie z tym liczyc. I powtorze raz jeszcze: przerwa na lunch zostala zniesiona nie dlatego ze tmf chcial ja zniesc, ale dlatego ze podniesiono bunt. Czemu do tej pory tmf tego nie zniosl tylko dopiero jak przejeto dwie spolki? ;-) Daje do myslenia, prawda? Moze napiszcie cos wiecej czy dostaliscie jakies bony na swieta? Albo premie roczna? Dostajecie bilety do kina? No tak sie burzycie ze standardem w korpo jest przerwa lunchowa ;-) bilety do kina tez sa standardem! Karte multisport macie? No chyba jakis tani substytut ;-) A ponownie napisze ze multisport to standard w korpo ;-) napiszcie moze o tym jak fakturujecie klienta ;-) jedno czego nie mozna odmowic to umowa na czas nieokreslony, a niektorym na tym zalezy. A podsumowujac te dyskusje: chcesz to idz i sprawdz jak sie pracuje i przekonaj sie na wlasnej skorze ;-) Koncze i nie bede dalej dyskutowac z ludzmi z tmf odpowiedzialnymi za PRM. Domyslam sie, ze macie spore braki ;-)

AM
@HT

Strasznie dużo negatywnych emocji w Twoim poście. ..no i może nawet Cię rozumiem....nie kazdy lubi zmiany i na pewną budzą one niepokój i zachwianie poczucia bezpieczeństwa. Zapewne jestes z jednej przejmowanych spolek, wiec jest to normalne...ale na pewno nie umozliwia to rzetelnej oceny TMF bo nie pracujesz tu zbyt dlugo..Elastyczne godziny pracy wprowadzono ponad rok temu - stosowna zmiana została ujęta w regulaminem pracy. Owszem po połączeniu zapropowano możliwość rezygnacji z lunchu..ale to chyba dobrze ze wyszli na przeciw oczekiwaniom. Z drugiej strony taka przerwa w czasie pracy jest bardzo fajna i wiele osob dalej z niej korzysta. Są bony, fundusz, angielski, opieka medyczna. Multisport tez był ale zmieniliśmy na ok system. ..moim zdaniem tez fajny..może i tańszy nie wiem nie znam się. ..ale czy to źle?...moim zdaniem powinnies chwile się wstrzymać z oceną i jeśli po jakimś czasie dalej będzie Ci tak zle w TMF...to myślę że najlepiej poszukać innej pracy...Zycie jest jedno i trzeba go przeżyć najfajniej jak się da..a nie męczyć się w pracy która nie daje satysfakcji. Ja pracuje w TMF i jestem zadowolona.

@AM

Ale kto powiedzial ze ja tam pracuje? PRACOWALEM! Zostalo mi mnostwo przyjaciol, ktorzy caly czas sie skarza. Natomiast wiem, ilu ludzi czuje sie sfrstrowanych wprowadzanymi zmianami, i jak to wplywa na ich zycie i samopoczucie. Wiec jedyne na czym mi zalezy to przestrzec, ale jak napisalem wyzej: sprawdzcie na wlasnej skorze. @AM a czemu nie dodalas, ze za angielski trzeba placic ? ;-) niewiele, bo niewiele ale jednak cos. A standardem w korpo jest przeciez darmowy ;-) najciemniej pod latarnia...TMF swiadczy uslugi z plac a sam zmienai regulamin po roku? ;-) naprawde profesjonalizm ;-) Z przerwa jest roznie. Dla jednych to dobrze, dla drugich zle. Wszystko zalezy od punktu widzenia, powinna byc dobrowolna a nie przymusowa, albo po prostu przeprowadzona ankieta wsrod pracownikow czy chca czy nie. Nie oceniam ok system. Dla mnie to ten sam rodzaj benefitu co multi. Chodzilo mi raczej o atak na mnie, ze pisze bzdury i glupoty, bo przeciez przerwa na lunch jest standardem w korpo. No wiec odnioslem sie do innych standardow, w duzo lepszych korpo ;-)

@HT

Czytaj proszę ze zrozumieniem! Regulamin zmieniono nie po roku, ale rok temu...co to ma to rzetelności firmy!?! Chyba logiczne jest ze firma to jest żywy organizm i mogą się zmienić zasady pracy!?! Zmieniono zasady, dokonano zmiany w regulaminie. Dalej nie rozumiemy dlaczego czepiasz się tych godzin pracy, skoro nie rozumiesz to tłumacze...przychodzisz na 8:00 pracujesz do 16:00; przychodzisz na 9:30 pracujesz do 17:30. Wyjaśniono ci równez ze w praktyce raz w tygodniu pracujesz do 17:30. W niektórych korpo są zmiany nocne bo tego wymaga np. obsługa klienta w innej strefie czasowej -i co też będziesz ich atakował ze są zmiany nocne?;) Najwyraźniej jesteś uprzedzony i żaden argument do Ciebie nie trafi;) Nikt nikogo na sile nie trzyma;) niech zainteresowani sami zdecyduja;) Weryfikuje nasze benefity porównując z innymi korpo...bardzo prosze: -bony na święta są -ok system jest -opieka medyczna jest -bilety do kina są (u nas to jest zwrot za wszelkie bilety na wyjścia kulturalni sportowe do określonej kwoty rocznie; nie oczekuj ze podam Ci teraz jakiej bo to zależy od osiąganego dochodu -jesteśmy takim kryterium zobligowani zgodnie z przepisami o ZFSS, najniższy poziom zwrotu to ok 350 zł rocznie) -wyjścia kwartalne z managerem zespołu (lunch, kino, kręgle czy co tam chcecie) jest -wyjazdy integracyjne wspólne dla wszystkich biur są ... Daj sobie juz spokój! Jeszcze się dobrze się Twój pracodawca nie połączył z TMFem a ty juz olujesz jadem!

Głosrozsądku

Czytając wpisy odnoszę wrażenie, że podłość ludzka nie ma granic. Ludzie pracują w firmie i bez skrupułów ją kopią. Najprostsze wyjście to zwolnić się , jest tyle propozycji pracy zawsze coś można znaleźć. A skoro jest tak źle to może gdzieś będzie lepiej.

Szkoda, że tak dużo osób ignoruje regulamin Gowork, mimo że potwierdzają zapoznanie się z nim! Odpowiedzi powinny być merytoryczne!

olga

Kiedy tam pracowalas? W jakim dziale?

Zostaw merytoryczną opinię o TMF Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w TMF Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TMF Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TMF Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 4 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TMF Poland Sp. z o.o.