Opinie o AIRON INVESTMENT w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie AIRON INVESTMENT. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w AIRON INVESTMENT na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AIRON INVESTMENT w Bydgoszcz

Elektrownia

Elektrownia odłączyła prąd , oby stanowiska kierownicze i utrzymania ruchu pognali w pieruny.

czarno biały

Kolorowy były juz takie próby. Wszyscy którzy chcieli dobrze dla firmy zostali zwolnieni z paragrafem. Ta firma ma upaść. Turbiny to ściema. Więcej kasy zarobią sprzedając na lewo maszyny. Maszyny które zostały zakupione za pieniadze unijne. Ceny zawyżone a zyskiem podzielił się prezes z szefem i gra. Jak ma być dobrze jak dyrektor marketingu wycenia robotę po kosztach a później przyjmuje koperty pod stołem. Ta firma to pralnia pieniędzy.

kolorowy

Panowie ,koledzy,przestańcie pisać i się użalać,zróbmy coś,poprostu nie podejmijmy pracy urlopy na zadanie lub strajk tak strajk ,kto tu jest dla kogo ,my dla nich czy oni dla nas,oni bez nas nie istnieją bez roboli z hali ich nie ma,Panowie konkrety a nie użalanie się na tym głupim forum,pokażmy ze siła jest w większości,pojedynczo nikt nic nie zdziała ale w większości możemy duzo,przemyślcie to i coś może ugramy

Rozczarowany
@kolorowy

Popieram

nickelodion

Panowie opiszcie proszę stan maszyn. Jak jest z serwisem? Jeśli nie płacą na czas to pewnie nie dbacie o maszyny. Dużo reklamacji? Długo jeszcze firma pociągnie zanim ogłosi bankructwo i zostaniecie bez wypłat?

Magazynier

To była bardzo smutna przygoda.... nie chciała bym tego powtórzyć.

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Sebol@66

Byli wszyscy No i niby przedstawiciel nowego inwestora, nie zgadniecie ta sama gadka,zapewnienia co wcześniej jak byście przewijali taśmę poraz kolejny

Sebol@66

Firma Airon Inwestment poraz kolejny pokazała,że nie można jej ufać !!! Listopad spotkanie z prezesem K... zapewniał na spotkaniu przed całym personelem firmy,że ten brak ciągłości finansowej na wynagrodzenie dla pracowników będzie ostatni raz,będą tez podwyżki i stabilne zlecenia które zapewnią firmie jak i pracownikom spokojną pracę jak i zarobki niemal jak na zachodzie w uni europejskiej, okazało sie ,że nie trzeba było długo czekać na brak wynagrodzeń grudzień więc znów spotkanie tym razem z prezesem N... ten sam dialog te zame zapewnienia Będzie na 1000000 % lepiej w nowym roku Ok. Zwolniło się znów kiła osób z art .55 a dokładniej za porozumieniem stron bo zakład nie może sobie pozwolić na taki skandal .art 55 mówi nam:- w § 1¹ określono również możliwość rozwiązania umowy o pracę bez wypowiedzenia, gdy pracodawca dopuścił się ciężkiego naruszenia podstawowych obowiązków wobec pracownika. W obu przypadkach oświadczenie pracownika o rozwiązaniu umowy o pracę bez wypowiedzenia powinno nastąpić na piśmie. Rozwiązanie umowy o pracę w w/w trybie przez pracownika ograniczone jest terminem i nie może nastąpić po upływie 1 miesiąca od zdarzenia uzasadniającego decyzję pracownika. Powyższe wynika z art. 55 § 2, który stanowi o odpowiednim stosowaniu art. 52 § 2 K.P. Rozwiązanie umowy w omawianym trybie pociąga za sobą takie skutki, jakie przepisy prawa wiążą z rozwiązaniem umowy przez pracodawcę w wypowiedzeniu. Pracownikowi, który rozwiązał umowę o pracę w trybie art. 55 Kodeksu pracy przysługuje odszkodowanie w wysokości wynagrodzenia za okres wypowiedzenia. Przy wypowiedzeniu 1 miesięcznym odszkodowanie przysługuje w wysokości jednomiesięcznego wynagrodzenia, przy wypowiedzeniu 3 miesięcznym – odszkodowanie w wysokości trzymiesięcznego wynagrodzenia, a przy wypowiedzeniu 2 tygodniowym przy umowach zawartych na czas określony lub na czas wykonywania określonej pracy - odszkodowanie w wysokości dwutygodniowego wynagrodzenia. I tu mamy już nowy rok 2017 Pracownicy całej firmy z niedoczekaniem oczekują wynagrodzenia na 10.01 No bo przecież większość ludzi już bez grosza w kieszeni ,okres grudniowy święta,wyjazdy ,nowy rok, to za sobą pociąga wielkie wydatki tym bardziej w większych rodzinach, No i znów co ? Nie ma wynagrodzeń dla ludzi :D wielkie rozczarowanie i to poraz kolejny wiec trzeba wysłać kogoś na spotkanie Hmmmm? Najlepiej kogoś kogo nie było jeszcze wiec znów spotkanie z dyrektorem,Prok.. M... przebieg rozmowy już znacie tak jak wyżej kilka zdań dodanych nowy inwestor itp itd.. a pieniędzy jak nie było tak nie ma mija weekend No i co znów spotkanie

Patyki

Ciekawe kiedy Pan Niemczewski zauważy że kondycja firma jest coraz gorsza głównie za sprawą kierownictwa i dyrektorstwa ściągniętego przez prezesa...

Mrowisko

Idzie ładny nowy przekręt .Zarząd zostaje , a więc nic się nic nie zmieni, rządzą ludzie nieodpowiedni do tych stanowisk... Mrówa?

OftaloweOgrody

Gdzie ci wszyscy co tak głośno krzyczeli o akcjach?? I co ? Ile na nich zarobicie? Już zarobiliście? Soczyście! Teraz biegiem nadgodziny! Bo komornik ściga! Dziękuje za uwagę. Dziękuje oszustom. Dziękuje Aironie. Dziękuje z garbem lepiej się żyje.

Ciekawy

Napiszcie mi jak sytuacja miewa się z Aironem oraz turbinami? Produkt który ma podbić świat Dubaj London Tokyo, Berlin, Kraje afrykańskie ( filmy z Youtube) a tu czytam że zaraz firma upada i ludzie nie maja wypłat na czas

Kia

Gdzie są teraz Ci ktorzy pisali że spawalnia działa pełną parą i na maszynach roboty full ? Licytacja mienia wkrótce. Gdzie ja teraz sprzedam moje akcje?

Zaza

Jak komuś tak źle w Polsce niech jedzie do Irlandii. Tam będzie zasuwał jak mały motorek ale za to będzie szczęśliwy bo nie dorobi polskiego kapitału. Oj ludzie , ludzie. Firma daje wam pracę i płaci a że czasami mają opóźnienia to się każdemu zdarza.

Zaza2
@Zaza

Czy Ty masz pojęcie o czym piszesz ? Co chwile wypływają nowe oszustwa firmy

Firma

Przestrzegam przed firmą AIRON. Zalegają mi z zapłatą za faktury już 3 miesiące. Zgłaszam sprawę do sądu.

Rozczarowany
@Firma

Śmieszne zebrania śmiesznych ludzi co 10 każdego miesiąca, obiecują poprawę warunków finansowych"priorytetem jest dla nich, żeby pracownik godniej zarabiał i dzięki temu był wydajniejszy" nie mają odwagi nawet spojrzeć pracownikowi w twarz- tłumacząc się że to już ostatni raz nie wpłyneła wypłata itp. Itd. Dyrektorzy z przypadku, którzy wysługują się kierownikami bo inaczej nawet sznurowadeł by samodzielnie nie zawiązali. Kompletny brak poszanowania pracownika, który mamiony kolejnymi obietnicami ciężko wypracowuję swoje i ich wynagrodzenie. Podsumowując lepiej już było, teraz brak opłaconych składek Zus, brak prywatnej opieki zdrowotnej, brak wypłat,brak bhp i brak perspektyw...

Normalny robotnik

Oby tylko odpowiedzieli za swoje nieodpowiedzialne rzady Panowie ktorzy to zaklad z nowoczesnym parkiem maszynowym zamienili w firme ktora jest pograzona w dlugach a pracownicy spedza swieta po raz kolejny w nienajlepszych nastrojach....Jezeli tak samo prowadzisz swoj pilkarski klub to wkrotce i dziewczyny zostana na lodzie...brak slow !!!

Nikuś
@Normalny robotnik

J.K już uciekł, sytuacja z Makrum się powtarza

CO TY GADASZ
@Nikuś

Z tego co mi wiadomo to Makrum ma się dobrze, nie zbankrutował :)

Nikus
@CO TY GADASZ

zamilcz bo pokazujesz jaka Twoja wiedza jest nikła. Airon tez sie bedzie mial dobrze z innymi zarzadzajacymi

oncichy
@CO TY GADASZ

Po radykalnych zmianach i zwolnieniach bylych dyrektorow jakos powstal ale ta sama prawie zaloga tam byla co teraz w aironie te same madre glowy

Już sie zaczynaja zwalniać jeden po drugim jeszcze troche a nie będzie komu robić w zakładzie

Oik

Ja ostatnim czasem na brak roboty nie narzekam. Spawania dowalona łyżkami i widać ze są to zamówienia cykliczne. Oby tak dalej

Buch

Pis nadchodzą zmiany? Tak z miernego prezesa na syndyka.

Pis

Ten co pisze ze Airon bankrutem głupoty opowiada. Nadchodzą poważne zmiany :-)

WiemAleNiePowiem
@Pis

Pis prezesino bez szkoły jesteś bankrut to już cały zaklad wie i cala Bydgoszcz. Kwestia czasu jak to dotrze do Watszafki i przestaną cię traktować za bujdy poważnie

Pis
@WiemAleNiePowiem

Warszawki pisze się przez w-do szkoły jełopie a nie od prezesikow wyzywasz

ja robot
@WiemAleNiePowiem

nadejdzie czas rozliczenia dyrektorów, którzy doprowadzili do upadku tej firmy

spinacz

wyplaty na raty i po terminach, airon bankrut

Spawacz

Witam Chce się zatrudnić w Aironie na Spawacza. Ile tam płacą i czy to jest stabilna firma. Bo widzę, że firma mocno prze w Turbiny.

Zostaw merytoryczną opinię o AIRON INVESTMENT - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w AIRON INVESTMENT?

Zobacz opinie na temat firmy AIRON INVESTMENT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AIRON INVESTMENT?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AIRON INVESTMENT?

Kandydaci do pracy w AIRON INVESTMENT napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AIRON INVESTMENT
1.9/5 Na podstawie 246 ocen.
  • Bogdana Raczkowskiego 8
    85-862 Bydgoszcz