Opinie o Państwowy Instytut Weterynaryjny-Państwowy Instytut Badawczy w Puławy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Państwowy Instytut Weterynaryjny-Państwowy Instytut Badawczy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Państwowy Instytut Weterynaryjny-Państwowy Instytut Badawczy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Państwowy Instytut Weterynaryjny-Państwowy Instytut Badawczy w Puławy

Witam czy to dalej możliwe, żeby osoby z wyższym wykształceniem otrzymywały najniższa krajowa? Tak przynajmniej tutaj napisano jeszcze w zeszłym roku a ja chciałem się dowiedzieć ile informatyk może zarabiać, wiem ze kiedyś szukany był przez ogłoszenie. możecie opisać jego prace? warto próbować się dostać do IT?

Ktoś tutaj pisał z dwa lata temu, że laborant zarabia najniższą krajową i nie ma szans na podwyżki. Jednak jakieś podwyżki były od czasu tej opinii? Czy teraz laborant zarabia więcej niż najniższą krajową podstawy? Czy jakieś dodatki czy premie wchodzą w grę?

Dramat Nowy wpis

Tu osoby z wyższym wykształceniem dostają najniższą, nieważne na jakim stanowisku. Profesorowie mają trochę wyższą ale też niewiele

Pablo 80

Jeżeli nie masz nikogo w znajomych w kadrach nie ma szans na zatrudnienie

@Pablo 80

Nawet jakby ktoś chciał potencjalnie właśnie do tych wspomnianych kadr dołączyć? Ile osób jest w tamtejszym zespole i czy znane są warunki zatrudnienia u nich? Jest to czysty standard jak w innych instytutach?

Pabix Nowy wpis
@Pablo 80

Nie polecam składać tam CV i tak wybiorą tego co ma dużo świadectw pracy a na dodatek jeszcze pseudo kierownik Cię wysmieje

Zofia

Ktoś w tamtym roku dopytywał o to czy stołówka tu jeszcze istnieje, mnie zastanawia samo istnienie instytutu, Czemu nie ma żadnych aktualnych opinii? Ktoś miał wątpliwości chyba co do wyniku swojej rekrutacja, ile osób obecnie zatrudnia się tu w kadrach i ile średnio na miesiąc rekrutacji przeprowadzają? Jest rotacja?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Państwowy Instytut Weterynaryjny-Państwowy Instytut Badawczy? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Agusia

Czy stołówka jeszcze istnieje

Kkkk

Chciałam zapytać czy Pani z kadr odzwania z informacją czy ktoś nie zostanie lub zostanie zatrudniony? Otrzymałam informację, że Pani da mi znać o wyborze, a jednak nie dostałam żadnej informacji.

john

Jak wyglądają zarobki jako rzemieślnik ?

Adhcrea

Najniższa krajowa

Htcbkyf
@john

Na większości stanowisk, od pomocy laboratoryjnej przez laboranta, technika, rzemieślnika, specjalistę inżynieryjno technicznego i wszystkie stanowiska nienaukowe to najniższa krajowa i żadnej nadziei na podwyżkę.

Clon
@Htcbkyf

Jak komus się należy to jest dodatek stażowy o dodatek za dyżury w weekendy , tak to nie jest źle państwowa praca

Kamil
@Htcbkyf

Na większości czyli nie na wszystkich. W takim razie na jakich stanowiskach pensja jest wyższa od tej minimalnej? Jest ona znacznie wyższa czy tylko trochę wyższa?

Bozo
@john

Koszmar, zarobki niskie ale to chyba norma

@Bozo

Czemu niskie zarobki uznajesz za normę? W sensie, że tu w firmie czy ogólnie w branży?

Wiecie może, czy w Państwowy Instytut Weterynaryjny-Państwowy Instytut Badawczy szukają chętnych na staż?

szczera

Szkoda Twojego czasu na tą firme idz lepiej do prywatnych próbuj, lepsze perwpektywy i zarobki to na pewno

Ryszard
@szczera

Prowadzą nabór na specjalistę inżynieryjno-technicznego, i czy na tym stanowisku również płacą najniższą krajową? Wszyscy są tak marnie opłacani, to pewnie atmosfera też kiepska?

szczeraa
@Ryszard

na tym stanowisku też jest wynagrodzenie praktycznie takie jak przy minimalnej krajowej a co do atmosfery to wszystko zależy od zakładu do którego się trafi

Ilona
@szczeraa

Praktycznie takie? Czyli o ile konkretnie jest wyższe? :) Wiesz może gdzie w zakładzie jest najlepsza atmosfera?

szczeraa
@Ilona

o 40 zł ;) a co do zakładów gdzie jest najgorzej to wystarczy prześledzić ogłoszenia o pracę czyli tam gdzie największa rotacja pracowników....

@szczeraa

No niby tak, ale nie zawsze musi to być regułą. Ale szczegółów tej okropnej atmosfery to już nie znasz?

Czy urlop w Państwowy Instytut Weterynaryjny-Państwowy Instytut Badawczy jest płatny 100%?

si

Tak

Czy jest możliwość pracy w Państwowy Instytut Weterynaryjny-Państwowy Instytut Badawczy na część etatu?

Ala

Tak

Czy Państwowy Instytut Weterynaryjny-Państwowy Instytut Badawczy zapewnia kartę multisportu?

Railman

brak takich możliwości dofinansowywanych przez pracodawcę

Czy Państwowy Instytut Weterynaryjny-Państwowy Instytut Badawczy ma ściśle ustalone godziny pracy?

Railman

raczej tak, jest to 8h dziennie, start w godzinach 6-8, i wtedy zaleznie koniec 14-16. Choć to zależy od zakładu i stanowiska, czasem nie ma opcji elastyczności i trzeba siedzień np do 15:00.

Jak wygląda podstawa w Państwowy Instytut Weterynaryjny-Państwowy Instytut Badawczy?

Greg

Państwowy Instytut Weterynarii wlicza wszystkie dodatki do podstawy płacy minimalnej. Np dodatek za pracę w warunkach szkodliwych wliczany jest do płacy minimalnej. Płaca w zasadzie jest płaca minimalną dla większości pracowników. Nie ma premii, podwyżek itd. Jeśli tak ma wyglądać praca w Państwowym Instytucie Badawczym to nie wróże sukcesów polskiej nauce. Dobrze że ustawodawca zlikwidował możliwość wliczania stażu pracy do płacy minimalnej bo ten proceder był praktykowany również. W ten sposób pracownicy z wieloletnim stażem zarabiali minimalna krajową. I mówi się szeroko w wyzysku pracowników w prywatnych firmach, a tu jak widać jednym z największych wyzyskiwaczy jest "PAŃSTWOWY ZAKŁAD BADAWCZY". Myślę że warto tę kwestię naświetlić aby dotarła do decydentów naszego rządu.

Zostaw merytoryczną opinię o Państwowy Instytut Weterynaryjny-Państwowy Instytut Badawczy - Puławy

• Jak się pracuje w Państwowy Instytut Weterynaryjny-Państwowy Instytut Badawczy?

Zobacz opinie na temat firmy Państwowy Instytut Weterynaryjny-Państwowy Instytut Badawczy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Państwowy Instytut Weterynaryjny-Państwowy Instytut Badawczy
  • Al. Partyzantów 57