Opinie o LEROY MERLIN POLSKA w Zgorzelec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie LEROY MERLIN POLSKA. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie LEROY MERLIN POLSKA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LEROY MERLIN POLSKA w Zgorzelec

Gall

Ja żem też roboty u nich szukał i dobrzem sie nie dostał! Zatrudniajom kogo chcom!!! Paniska wielkie prosze ja ciebie, do władzy sie dorwali i rzondzom...

Pracuję w tej firmie od samego początku, zawsze będzie tak, że znajdzie się ktoś kto musi ponarzekać. To zazwyczaj są ludzie, którzy robią najmniej. Tak to już jest, nie mogą liczyć na premię, która byłaby odzwierciedleniem ich uczciwej pracy, to marudzą i liczą na to, że ktoś ich zauważy, wysłucha i da pieniądze. Żenada. Przy obecnym dyrektorze wystarczy pracować i dawać z siebie to co najlepsze, a będzie dobrze. Czy to naprawdę tak trudno zrozumieć, pracujesz - rób to dobrze. Wystarczy. Jeżeli solidną pracę nazywacie "podlizywaniem się" to nie jest w porządku.

gość

piszecie bzdury weżcie się do roboty nieroby !!!będzie ok !!!

ANONIMOWO !!

zupełmie dię zgadzam z tymi wypowiedziami o LM zgorzelec i rzeczywiście tak jest jak piszą wyżej !!!

Doradca Klienta

Proces rekrutacji oraz weryfikacja aplikacji prowadzona jest przez Kierownika działu, do którego aktualnie poszukują Pracownika. Proces wspierany jest przez Personalną. Swoją aplikację wysłałem pocztą elektroniczną.

Zaproszono mnie na rozmowy kwalifikacyjne prowadzone w oparciu o technikę wywiadu kompetencyjnego (selekcji ukierunkowanej). W rozmowie rekrutacyjnej skoncentrowano się przede wszystkim na zachowaniach, które są powiązane z kompetencjami kluczowymi dla Kodeksu Etyki Leroy Merlin Polska. Celem takiej rozmowy jest więc przede wszystkim zweryfikowanie, czy kandydat, biorąc pod uwagę jego doświadczenia i zachowania, jak również jego motywację, będzie efektywny na oferowanym mu w korporacji stanowisku. W trakcie rozmowy rekrutacyjnej weryfikowano również poziom mojej wiedzy technicznej, umiejętności i doświadczenia w odniesieniu do stanowiska, na które aplikowałem. Dodatkowym atutem jest znajomość języka Niemieckiego. Trzeba być gotowym na prace w godzinach nocnych, również poza miejscem zatrudnienia w innych sklepach należących do danego regionu.

xxx

xxx.w leroy gadaja ze nie ma przyjec a przyjmuja ludzi oszustwo dorwali sie do wladzy i zadza.wyb ieraja sobie kogo chca albo po rodzinie.

Żenada w Zgorzelcu nigdy i nikomu nie życzę w t

Praca ciężka, ciągła presja, ze strony kierownictwa. W Zgorzelcu kierownicy to klika, mafia, nikt, niech nie da się zwieść mowie, że jest to firma, rodzinna, to BZDURA!!!. Nikomu nie życzę pracy w Leroy w Zgorzelcu. Szukajcie we wszystkich innych firmach od tej się brońcie, i trzymajcie z daleka. Podwyżki dostali jedynie kapusie i przydupasy. Od dwóch lat zero obiecanej premii, swojego zdania nie wolno powiedzieć bo wypowiedzonko gotowe. Kierownicy latają samolotami do Warszawy, jężdżą do Karpacza na pseudo szkolenia za pieniądze pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o LEROY MERLIN POLSKA - Zgorzelec

• Jak się pracuje w LEROY MERLIN POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy LEROY MERLIN POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LEROY MERLIN POLSKA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LEROY MERLIN POLSKA?

Kandydaci do pracy w LEROY MERLIN POLSKA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LEROY MERLIN POLSKA