Opinie o LEROY MERLIN POLSKA w Zgorzelec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie LEROY MERLIN POLSKA. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie LEROY MERLIN POLSKA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LEROY MERLIN POLSKA w Zgorzelec

Kierowca

Jako kierowce drażni mnie normalnie olewanie mojej pracy przez pracowników . Ja też nie przyjeżdżam tu dla przyjemności ale trochę kultury by pasowało mieć w sobie.

Jan

@56, dziękuję za odpowiedź. Mógłbyś jeszcze dopowiedzieć, jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca i czy jest jakiś socjal w firmie? Czy ktoś z Was także pracuje lub pracował w LEROY MERLIN POLSKA i zechciałby podzielić się swoją opinią na temat pracy w tym miejscu na forum? Zachęcam!

Co powiecie na temat wynagrodzenia w LEROY MERLIN POLSKA? Czy od dodania ostatniej opinii uległo ono zmianie?

Niezależnie od miejsca cały czas to samo. Niskie pensje Ograniczanie zatrudnienia Ogromna rotacja i co z tym związane chroniczna rekrutacja Dodawanie nowych obowiązków: np. ostatnio praca z typem i Liga :) Efektem niezadowoleni klienci, którzy swoją złość wyładowują na sprzedawcach. Kółko się zamyka. Zgadzam się z tym, że doświadczony pracownik firmie jest niepotrzebny. Z klientów trzeba wyciągnąć jak największe zyski jak najmniejszym kosztem. Nie wiąże się to z zapłatą za pracę na przyzwoitym poziomie.

Duże P

Na początek proponują 2600 brutto. Premia kwartalna w zależności od zasług, może być może nie być waha się od 0 do 30% z 3 miesięcy pensji. Benefitow brak. Ojjj slabizna jak za to wyżyć mając rodzinę...

@Duże P

praca nie jest zła ale jak nie masz pleców to musisz się liczyć z taką pensją przez najblizsze lata większe podwyżki dostają tam samie nieroby grzejące stołki przy biurku i pracowałam tam parę lat i żwykły robol może liczyć na 100 raz na 3 lata a premia jest naliczna od pensji tak że zawsze masz najmniej chociaż mozesz się zarobić premia 30% marzenie ,jednego roku dostałam premie roczną az 1zł i 90 groszy to dopiero była premia żałuję ze tak póżno odeszłam bo w lidlu czy biedronce tęz trza się narobić ale wiecej płacą Pozdrawiam starą kadre i życzę nowej pracy.

Doradca Klienta

Proces rekrutacji oraz weryfikacja aplikacji prowadzona jest przez Kierownika działu, do którego aktualnie poszukują Pracownika. Proces wspierany jest przez Personalną. Swoją aplikację wysłałem pocztą elektroniczną.

Zaproszono mnie na rozmowy kwalifikacyjne prowadzone w oparciu o technikę wywiadu kompetencyjnego (selekcji ukierunkowanej). W rozmowie rekrutacyjnej skoncentrowano się przede wszystkim na zachowaniach, które są powiązane z kompetencjami kluczowymi dla Kodeksu Etyki Leroy Merlin Polska. Celem takiej rozmowy jest więc przede wszystkim zweryfikowanie, czy kandydat, biorąc pod uwagę jego doświadczenia i zachowania, jak również jego motywację, będzie efektywny na oferowanym mu w korporacji stanowisku. W trakcie rozmowy rekrutacyjnej weryfikowano również poziom mojej wiedzy technicznej, umiejętności i doświadczenia w odniesieniu do stanowiska, na które aplikowałem. Dodatkowym atutem jest znajomość języka Niemieckiego. Trzeba być gotowym na prace w godzinach nocnych, również poza miejscem zatrudnienia w innych sklepach należących do danego regionu.

Waldi

Z pewnością praca nie jest lekka ale jak lubi się handel to nie jest źle!!

Szok

Z moich obserwacji co do tego sklepu to: Brak załogi na dziale Narzędzia i nie tylko. Chciałem kupić 3 tyg temu jedno z elektro narzędzi i zasięgnąć jakies informacji na ten temat. Podeszłam do Pani na identyfikatorów doczytałem "Uczę się" Powiem ze tak sympatycznej i uśmiechnięte osoby dawno tam nie widziałem. Pomimo niewielkiej wiedzy tej Pani kupiłem co chciałem ale szczerze współczuję tej Pani ze nie miała zadnej pomocy od kierownictwa lub osoby która powinna ja wdrażać w tematykę elektronarzedzi. Rzucona na pożarcie rekinów. Wstyd Panie Dyrektorze ze nie dbasz o swoją załogę. Że słuchu wiem ze zarobki są katastrofalne do wymagań jakie sie ma do pracownika. Zero przestrzegania przepisów jakich kolejek. Zastanowię się czy nie złożyć ogólnej skargi gdzieś wyżej ma ten sklep.

impresjaartystyczna

Nowy dostaje podstawy tyle co stary. Stary powinien nauczyć nowego, ale ma wywalone bo nowy dostaje tyle co stary więc powinien umieć tyle co stary (prawidłowe podejście). Duża rotacja, jak wszędzie na najniżej płatnych stanowiskach. Wpływa to na pracę bo jak ktoś się zwolni z działu to zanim kogoś zatrudnią bywa że i kilka miesięcy masz więcej roboty na karku. Premie co kwartał niskie- nie ma co się nastawiać. Z kastoramą obok trudno - jest lepiej położona. Ot taka przechowalnia dopóki nie znajdziesz czegoś lepszego. Ludzie w porządku, starzy pracownicy trochę sfrustrowani. Przełożeni kombinują jak tu podnieść sprzedaż, często w delegacji na szkoleniach, zjazdach, zamieniają się działami itd. Bez efektów, ważne że wciąż na stołku. Ogólnie bez fajerwerków. Na stanowiska kierownicze zatrudniają z zewnątrz, widocznie ci co tam pracują dlużej się nie nadają - bo za długo tam pracują więc nie są kumaci :)

nian9

@niezadowlona jednak tak narzekasz i lamentujesz ale chyba nie było ci aż tak źle w tej firmie skoro 7 lat wytrzymałaś

niezadowolona

Pracowałam 7 lat w tej firmie. Pensja marna, opieka medyczna jest, przerwa jest albo i nie( doradcy sami ustalają kiedy chcą iść na przerwę na kasach kiedy ci każą a zdarza się dość często że po 1,5-2h od przyjścia). Motywacji żadnej nie ma. A to że zatrudniają z grupą to też prawda, ale wymagają od nich wszystkiego tego samego co od normalnego pracownika nie zwracając uwagi na san zdrowia. Przez wiele lat był stosowany mobbing w stosunku co do mnie przez asystentkę kierownika. Jak skończyła się czepiać mnie musiała znaleźć inną ofiarę. Ogólnie byłam zadowolona jednak do czasu jak była stara dyrekcja. Jak przyszła nowa to odradzam pracy w LM. 0 szacunku do pracownika i jego życia. Nic ich nie obchodzi jak tylko firma. Dlatego każdy odchodzi jak tylko ma coś innego.

Michaś gratulacje za opis brawo wszystko to prawda

Michaś

Zaproszono mnie na rozmowy kwalifikacyjne prowadzone w oparciu o technikę wywiadu kompetencyjnego (selekcji ukierunkowanej). Poziom mojej wiedzy technicznej, umiejętności i doświadczenia w odniesieniu do stanowiska, na które aplikowałem oraz znajomość języka obcego sprawiły ,że zatrudniono mnie od ręki. Obiecali złote góry, premie, szkolenia i rozwój... Poniekąd udało im się spełnić obietnicę w stosunku do swoich krewnych i przyjaciół w innym przypadku omijaj szerokim łukiem francuską korporację należącą do grupy ADEO. Pensja ciut nad najniższą krajową, obowiązki Doradcy przekraczają kompetencje i spływa na niego cała odpowiedzialność za zamówienia, obsługę, prządki w alejkach i ich przebudowa we własnym zakresie, która odbywa się średnio co kwartał. Praca nocna podczas inwentaryzacji również w innych sklepach danego regionu bez dodatku delegacyjnego itd. Przerwa śniadaniowa wyłącznie w tzw. wolnym czasie, bywa ,że tuż przed fajrantem. Wbrew temu co opisują w ogłoszeniach o pracę, grafik jest trudno ustalić pod nasze potrzeby i możliwości co koliduje ze szkołą (studenci), opieka nad dzieckiem czy komunikacja publiczna. Praca w weekendy i święta to standard dla tego typu korporacji. Często zmuszają do pracy w nadgodzinach których nigdy nie oddają, Zatrudnia się pracowników z grupą inwalidzką oraz bezrobotnych z urzędu pracy dla korzyści firmy ale straty dla pozostałych bo wykonują najcięższe czynności. Atmosfera toksyczna spowodowana amikoszonerią zarządu i kierowników z pogardą dla pozostałych pracowników. Podsumowując jest to szkoła życia dla desperatów. Spędziłem w tej firmie kilka lat które z perspektywy czasu uważam za zmarnowane.

solidarność80

masz problemy w pracy?! twój przełożony stosuje niedozwolone chwyty?! boisz się lub nie możesz mówić jak jest?! jest na to sposób!!! Związek Zawodowy Solidarność 80 w LM Polska zaprasza do współpracy! osoby zainteresowane tematem prosimy o kontakt e-mail s80lm@o2.pl oraz przez facebook; bo RAZEM możemy więcej!

solidarność80

nowo powstały Związek Zawodowy Solidarność 80 w LM Polska zaprasza do współpracy! osoby zainteresowane tematem prosimy o kontakt e-mail s80lm@o2.pl oraz przez facebook; bo RAZEM możemy więcej!

skrzypaczka mandarynka

nie zgadzam się z tobą "Wóz, uważam że LEROY MERLIN POLSKA to jeden z największych graczy na rynku, i jeśli chodzi o ofertę produktową i profesjonalizm obsługi w sklepie to nie ma dla mnie konkurencji. i ja chcę pracować w tak super firmie. czy ktoś może wie jak się dostać do nich do pracy? pozdrawiam serdecznie

legolassroras
@skrzypaczka mandarynka

Cieszy mnie to że ktoś chce pracować i tak pozytywnie się wypowiada o profesjonaliźmie obsługi w sklepach LM. Ilekroć coś w nich kupuje nie mam kogo zapytać się o coś więcej niż na ulotce napisane. DZIEWCZYNO jeśli to jest dla ciebie szczyt możliwości to biegnij czym szybciej za 1600 zł z całą pewnością będziesz mogła wykazać się nie tylko super obsługą, ale i pasją do pracy w LM :)

olka1912

Witam. Wszędzie jest różnie. Nie ma idealnej pracy. Każda ma swoje plusy i minusy, a jednemu może się spodobać, drugi będzie całe życie przeżywał, że to była najgorsza praca. Ważne, żebyśmy sami od siebie robili wszystko, żeby zapewnić sobie jak najlepszą przyszłość! W Zgorzelcu, dzięki szkole Żak (bezpłatnej policealnej szkole dla dorosłych) można stale zwiększać swoje kwalifikacje. Nauka jest za darmo! Trwa rok lub dwa!Papiery, które otrzymujemy po ukończeniu szkoły honorowane są w całej UE. Warto! Sama tak zrobiłam. Zmieniałam pracę często, bo cały czas coś nie pasowało! Zwiększyłam kwalifikacje w Żaku i znalazłam pracę, o której zawsze marzyłam! Jeśli chcielibyście zobaczyć jaką mają ofertę, bądź dowiedzieć się czegoś więcej, o ile dobrze pamiętam, sekretariat jest w Zgorzelcu na Warszawskiej, tam gdzie sanepid. Polecam serdecznie!

paweł

to prawa, wiele osób uważa, że np. rozmowa kwalifikacyjna poszła im źle i że w firmie tak samo będzie kiepsko, a tu się okazuje co innego, że super warunki, zatrudnienie i wszystko, więc to prawda, że nie warto niczego oceniać po okładce, bo tak nie można po prostu, pirwsze wrażenie o niczym nie przesądza.

aa

w takim razie mało wiesz

bacen

Serdeczne podziękowania dla Pani kierownik zmiany która sprzedała piec po kosztach dla rodziny pogorzelców z Proszowej dziekojemy za okazanom pomoc rodzina cendeckich

miko

Powiem tak jeśli chodzi o pracowników w LM Zgorzelec. Są lepsi i są gorsi jak wszędzie. I tak uważam że Zgorzelec wygląda nieźle a rzekłbym że to pierwsza trójka jeśli chodzi o pracowników na Dolnym Śląsku. Są działy lepsze i są działy gorsze tak jak każdy człowiek też może mieć lepsze i gorsze dni. Do prywatnych spraw się nie wcinam bo co mnie obchodzi kto sypia z kim i dlaczego, ale jeśli ktoś narzeka albo widzi nieprawidłowości że mało zarabia to zawsze można albo się zwolnić albo napisać podanie o podwyżkę. Wymiernikiem pracownika nie jest zadowolony Pan Dyrektor tylko zadowoleni Klienci których w prywatnym momencie spotkasz gdzieś na ulicy i człowiek Ci dziękuje że mu pomogłeś i reaguje przyjaźnie, jest wdzięczny. To tyle jeśli chodzi o LM Zgorzelec bo jak sobie poobserwuje z drugiej perspektywy czyli Klienta to czasami ręce opadają na co niektórych Doradców czy nawet Kiero...

list

chyba zyjesz w innym swiecie albo jestes juz kierownikiem i nie widzisz problemu pracownikow

Zostaw merytoryczną opinię o LEROY MERLIN POLSKA - Zgorzelec

• Jak się pracuje w LEROY MERLIN POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy LEROY MERLIN POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LEROY MERLIN POLSKA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LEROY MERLIN POLSKA?

Kandydaci do pracy w LEROY MERLIN POLSKA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LEROY MERLIN POLSKA