Opinie o LEROY MERLIN POLSKA w Zgorzelec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie LEROY MERLIN POLSKA. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie LEROY MERLIN POLSKA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LEROY MERLIN POLSKA w Zgorzelec

znawca

cały ten market to dramat jest, chyba najgorszy market LM w Polsce

Krzysztof

Witam serdecznie. Kandyduję na stanowisko „Kierownika działu handlowego” i zostałem zaproszony na mini Assessment Centre. Czy może ktoś napisać czego mogę się spodziewać na takim spotkaniu? Z góry dziękuję za pomoc. Krzysztof.

Ktoś

Witam serdecznie. Mam pytanko, na jakie wynagrodzenie netto może liczyć "Kierownik działu handlowego"? Z góry badzo dziękuję za odpowiedz.

neutralny

Praca w LM nie jest zła,tylko atmosfera jest do bani a nie okłamujmy się to atmosferę wprowadza tylko kilka osób,które najwięcej przesiadują u góry i lubią afery tworzyć i zajmować się tym co nie trzeba!!!!! To przez te osoby psuje się widok innych ludzi którzy chcą pracować i są normalni.

Doradca Klienta

Proces rekrutacji oraz weryfikacja aplikacji prowadzona jest przez Kierownika działu, do którego aktualnie poszukują Pracownika. Proces wspierany jest przez Personalną. Swoją aplikację wysłałem pocztą elektroniczną.

Zaproszono mnie na rozmowy kwalifikacyjne prowadzone w oparciu o technikę wywiadu kompetencyjnego (selekcji ukierunkowanej). W rozmowie rekrutacyjnej skoncentrowano się przede wszystkim na zachowaniach, które są powiązane z kompetencjami kluczowymi dla Kodeksu Etyki Leroy Merlin Polska. Celem takiej rozmowy jest więc przede wszystkim zweryfikowanie, czy kandydat, biorąc pod uwagę jego doświadczenia i zachowania, jak również jego motywację, będzie efektywny na oferowanym mu w korporacji stanowisku. W trakcie rozmowy rekrutacyjnej weryfikowano również poziom mojej wiedzy technicznej, umiejętności i doświadczenia w odniesieniu do stanowiska, na które aplikowałem. Dodatkowym atutem jest znajomość języka Niemieckiego. Trzeba być gotowym na prace w godzinach nocnych, również poza miejscem zatrudnienia w innych sklepach należących do danego regionu.

logo firmy Pomoc kuchenna restauracja Picaro
Zgorzelec
Goldfinch Investments Sp. z o.o.
logo firmy Kosztorysant z orzeczeniem o niepełnosprawności
BPO NETWORK Sp. z o.o.
logo firmy Elektryk / Elektronik w Niemczech Okolice Lipska
Wackler Personal-Service GmbH
bezrobotny2

ha chciałbym być marcinem ok nikt nie jest idealny ale jest jaki jest i duzoo pomaga, nie wiem nawet czy on czyta to forum, może czas mu je pokazać, a skoro jesteś taki odważny to można iść do niego i mu to powiedzieć w twarz, pracuje tu już kilka lat, i jakbym miał problem poszedłbym do niego, mnie stać na szczerość i odwagę

jeszcze pracownik

bezrobotny2 a raczej ty marcinie,przestan by c dla siebie adwokatem, atmosera na sklepie jest do bani, a ty udajesz ze tego nie widzisz, kiedys nawet sie cieszylem ze tu pracuje ale to bylo kiedys.teraz to wstyd sie przyznawac, najlepsze ludziska uciekaja z e sklepu,co chwile ktos sie zwalnia, a wszyscy wiemy dlaczego.... zamiast nam pomagac to tylko krytykujesz,albo na telefonei wisisz.wsparcia zero, a koszulke zielona to zakladasz tylko jak region przyjezdza, no ale w sumie nie dziwie sie, wstyd ja nosic, tylko widzisz my musimy, ty mozesz sie ukrywac, a z u. tez kiedys byla fajna dziewczyna, byla.

przeklejone z forum Zgorzelec Leroy merlin

kuternoga - 2012-07-07 22:55:11 odpowiedz | cytuj TY inny ,albo inna? bo pogubilem sie juz czytajac te bzdury wyzej...podwyzki to sie nam nalezaly jak psu zarcie, po 4 latach pracy laski nie zrobiles ,a o tym ze to bylo wurownanie to wszyscy wiemy czy ten czy poprzedni dyro by byl to i tak bysmy my dostali to co sie nam nalezy! kuternoga - 2012-07-07 22:56:40 odpowiedz | cytuj ej ty lulapula, jak by sie interesol swoja (usunięte przez administratora) a to nikt by slowa nie powiedzil, a on rozbija malzenstwo , w pracy to si za robote trzaba wziasc a nie za (usunięte przez administratora) ogldac, wstyd z takim dyrem pracowac, nie dosc ze przychodzi o ktorej chce to jeszcze prawie zawsze woda jedzie od niego, u poprzedniego dyrka to by bylo niedoposzczalne,szkoda gadac

do inny wsrod normalnych

a ty co zakochalas sie w nim, ze tak go bronisz... dla przypomnienia i twojej wiedzy, bsk pracownicy zawdzieczja sami sobie, a nie dyrowi ...

inny_wsrod_normalnych

ludzie nie rozumiem was, jest nowy Dyro, jako jedyny załatwił nam podwyżki i to jakie, dzięki niemu o naszym sklepie nie mówią kiosk tylko Zgorzelec przez duże Z, dostajemy prawie co kwartał premię albo bsk albo za progresję, broni nas na każdym kroku, inni zwalniają a on utrzymuje ekipę i jeszcze dotrudnia, a Wy wiecznie narzekacie, szkoda że na mnie nie zarzucił oka bo po siłowni wygląda fajnie, może w końcu mnie zauważy :-) ludzie dajcie mu spokój pomóżmy nam wszystkim robić to co robi a będziemy więcej zarabiać a o to chyba chodzi, szkoda że są tacy w tym sklepie którzy jeszcze tego nie rozumieją :-(

Lula

A może Tak zajmiecie się swoimi sprawami ? ! A nie wchodzicie z butami w czyjeś życie prywatne !!! To ich sprawa kto z kim jest i się spotyka ! Jeżeli to nie przeszkadza w pracy to jest ok........ Widzę że Zgorzelec to specyficzne miasto i ludzie !!! Plotki , afery, wchodzenie do cudzego życia to tutaj norma i chleb powszedni .

no widze, że nie jestem sam - myślałem, że tylko ja widzę ich zachowanie. \\ale z drugiej strony oni przecież się nie kryją. U. jest nawet dumna z \"posiadanej\" władzy. \\kasjerki nie mogą wytrzymać z panią dyrektorową.(usunięte przez administratora) siedzi w akwarium i ślini się na jej widok a potem mówi jak to dużo czasu spędza z ludźmi. ciekawe kiedy centrala sie o tym dowie i coś zrobi. wszyscy na sklepie i mieście już gadają

Maxmen

z ta kasierką to chyba prawda ostatnio przysał sie do jednej, komitet ma to w (usunięte przez administratora) udaja ze nie widza, a ten az sie slini na jej widok, w czasie pracy wychodza gdzies razem, zenada, ehh, szkoda tylko dziewuchy, rogacza w koncu zmienia a ona zostanie z opinia ..

patryk

a one tylko czekają (usunięte przez administratora)

rodzinny

oni to chyba sobie robią rodziny (usunięte przez administratora)

patryk

ja też tam pracowałem nie podobałem się staremu to mnie wywalił (usunięte przez administratora) , a kasa tam tylko dla szefostwa z nami się nie liczą

potwierdzam to prawda komitet w Zgorzelcu to zgraja(usunięte przez administratora) z małymi wyjątkami a na czele rogacz

tomasz

firma kicz ! mało płacą ,(usunięte przez administratora) .

xxx - 2010-02-14 21:08:21 xxx.w leroy gadaja ze nie ma przyjec a przyjmuja ludzi oszustwo dorwali sie do wladzy i zadza.wyb ieraja sobie kogo chca albo po rodzinie. TO SZCZERA PRAWDA 4 DYREKTOR W CIĄGU 3 LAT A NIC SIE NIE ZMIENIŁO JAK BYŁO TAK JEST

w 100 procentach racja ja tam też pracuje i wiem co sie tam dzieje prawda w oczy kole

Gall - 2010-09-17 22:10:12 Ja żem też roboty u nich szukał i dobrzem sie nie dostał! Zatrudniajom kogo chcom!!! Paniska wielkie prosze ja ciebie, do władzy sie dorwali i rzondzom... burdel w tym liroju nic więcej. dyrektor lata za (usunięte przez administratora) chyba go swedzi

Zostaw merytoryczną opinię o LEROY MERLIN POLSKA - Zgorzelec

• Jak się pracuje w LEROY MERLIN POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy LEROY MERLIN POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LEROY MERLIN POLSKA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LEROY MERLIN POLSKA?

Kandydaci do pracy w LEROY MERLIN POLSKA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LEROY MERLIN POLSKA