Opinie o Langset w Molde

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Langset. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Langset o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Langset w Molde

olo

king - 2013-08-08 15:23:36 [usunięte przez moderatora] - 2013-08-08 09:35:13 jednym slowem jest bajzel.koniec i kropka.kto byl widzial kto nie byl ciekawy.niepolecambyć może że zjedziecie dopiero za tydzień w najgorszym wypadku za dwa ,nikt wam teraz jeszcze tegonie mówił ale wkrutce powiedzą wam to pewnoCzyli radzicie,żeby tam nie wyjeżdżać? Widzę że tych opinii negatywnych jest zbyt wiele. Miałem ochotę wyjechać bo zadzwonili do mnie, ale w takim razie nie jadę, spawam za 30 zł na działalności i niech tak zostanie. Chociaż 12 euro na rękę to nie jest tak źle, ale to nie Niemcy, że jak coś nie pasuje, wsiada się w autobus i przyjeżdża do Polski.

king

[usunięte przez moderatora]- 2013-08-08 09:35:13 jednym slowem jest bajzel.koniec i kropka.kto byl widzial kto nie byl ciekawy.niepolecambyć może że zjedziecie dopiero za tydzień w najgorszym wypadku za dwa ,nikt wam teraz jeszcze tegonie mówił ale wkrutce powiedzą wam to pewno

Krzysztof Tata

tata - 2013-08-07 10:55:17 W każdym narzekaniu jest ziarenko prawdy, jednak panowie [usunięte przez moderatora] nie oszukujmy się jedynym waszym zajęciem które uwielbiacie jest picie wódy. Zachowujecie się jak bydło to i traktują was jak bydło. To raz. Administracja w postaci polactwa to osobny temat. To tajemnica poliszynela, że polak polaka za parę euro bez mydełka... Ci pseudokordynatorzy i koordynatorki...ech...przydałby się im mały wjazd na firme i parę klapsów, ale pożyjemy zobaczymy, może się ogarną i staną po właściwej stronie. I teraz info dla wszystkich: w Norwegii funkcjoują związki zawodwe z polskojęzyczna obsługą. Funkcjonują też media takie jak prasa. Wystarczy zainteresować odpowiednie instytucje niewłasciwą sytuacją, a nawet takiemu Langsetowi można zrobić koło pióra, i to grubo. Naet jezeli załżył spółkę córkę na Cyprze. Grunt to nie chlać i nie lać się między sobą, tylko wspólnie ogarnąć na trzeźwo problem. Pamietajcie - w grupie siła!! PozdroPrzepraszam bardzo ale tu ktoś narusza mój wizerunek podszywając się pod mój pseudonim "tata" i wypisuje tu bzdury które mnie oczerniają wobec pracodawcy. Jeśli to się nie skończy to tą sytuację zgłosce na policję. ps. Jeśli ktoś ma coś do mojej osoby to proszę o powiedzenie mi to w twarz, przecież jesteśmy dorosłymi ludźmi.

zbychu wrona

WIE KTOS COS O PRZELEWACH?DAJCIE CYNKA JAK CUS BO NIBY WE WTOREK POSZLY TO JUZ POWINY BYC DZIS

Monter Konstrukcji Stalowych

Wysłałem CV, skontaktowano się ze mną telefonicznie. Rozmowa był krótka ale rzeczowa.

Pytania o znajomość rysunku, umiejętności itp.

nowy

szlifierka - 2013-08-07 20:39:08 kolo od roweru - 2013-08-07 18:27:05 szlifierka - 2013-08-07 18:13:46 Podobno 10 i 11 jest wielka wymiana teraz ,dużo ludzi zjeżdza i nowi przyjeżdzają ,wie ktoś coś na ten temat ??????wiadomo cus o przelewach kiedy beda?Przelewy już zaczeli robić wczoraj ,do końca tygodnia powinny dojść ,jak nie to max poniedziałek !a czy ktoś cos wie o biletach na ten weekend sa już zabukowane bo nikt nic niewie jak zawsze, nawet niewiemy kiedy zjezdzamy

szlifierka

super wisior

to co pisalem bylo o BYLEM WIDZIALEM WIEM nie o tobie tata, a tak propo jesli to ty TATA to sie znamy witam cie, a jesli chodzi o prace to co tam sie teraz dzieje tam bo slyszalem ze roboty niema aaa i do kolegi co o podatek pyta czy zaplacisz czy nie twoja sprawa ale nikt nieplaci po to sa przelewy cyprowe bez pod pozdro luci w tulceij

yupi

kolo od roweru - 2013-08-07 18:27:05 szlifierka - 2013-08-07 18:13:46 Podobno 10 i 11 jest wielka wymiana teraz ,dużo ludzi zjeżdza i nowi przyjeżdzają ,wie ktoś coś na ten temat ??????wiadomo cus o przelewach kiedy beda?Ja teraz jadę, i chciałbym się dowiedzieć czy od tych 12 euro które dają muszę jeszcze w Polsce odprowadzić podatek?

kolo od roweru

szlifierka

tata

Daj maila to coś ci napiszę.

rotacia

z tego co piszesz to pewnie niewracasz i to nie Z wlasnej woli

rotacia

thx za info zgadzam sie z toba w 100% bylem na wielu kontraktach i wszedzie sie znajda pijaki normalka tylko napisz jak na dzien dzisiejszy wygladaja powroty z rotacij ludzie maja czekac czy za;atwiac inna robate pozdrawiam

tata

W każdym narzekaniu jest ziarenko prawdy, jednak panowie[usunięte przez moderatora] nie oszukujmy się jedynym waszym zajęciem które uwielbiacie jest picie wódy. Zachowujecie się jak bydło to i traktują was jak bydło. To raz. Administracja w postaci polactwa to osobny temat. To tajemnica poliszynela, że polak polaka za parę euro bez mydełka... Ci pseudokordynatorzy i koordynatorki...ech...przydałby się im mały wjazd na firme i parę klapsów, ale pożyjemy zobaczymy, może się ogarną i staną po właściwej stronie. I teraz info dla wszystkich: w Norwegii funkcjoują związki zawodwe z polskojęzyczna obsługą. Funkcjonują też media takie jak prasa. Wystarczy zainteresować odpowiednie instytucje niewłasciwą sytuacją, a nawet takiemu Langsetowi można zrobić koło pióra, i to grubo. Naet jezeli załżył spółkę córkę na Cyprze. Grunt to nie chlać i nie lać się między sobą, tylko wspólnie ogarnąć na trzeźwo problem. Pamietajcie - w grupie siła!! Pozdro

bylem widzialem wiem

chlopaki zarcie jest frajerskie!!!!!!!!!!!!gdzie na 12 godz zeby ci dali 3 kromki chleba tostowego w robocie a po robocie obiad jak w szpitalu i do tego zimny jeszcze.ludzie mdleja w szpitalu koncza pod kroplowkami z niedozywienia i odwodnienia.jest bajzel i tyle.nieda sie ukryc tego.a bronia tych wpisow ci co przyjechali z wiochy gdzies co chleb jedli ze smalcem a teraz wielcy urabura za 12euro a nie maja pojecia o robocie bo on tylko bajrerki spawal i schody szlifowal!!!!!!a muwi tu ze w takiej duzej fabryce statkow nie pracowal bo na slasku nie ma!!!!!!!!!!!!!!!

super wisior

skad masz takie info z kosmosu poco piszesz pierdoly i ludzi w blad wprowadzasz jest chwilowy przestoj i tyle jedzenie poprawilo sie hotel z wifi i klima ale sa tacy co wiecznie narzekaja

kkk

Internet jest, więc możesz sobie porozmawiać z rodziną, pokoje są ok, klimatyzacja i łazienka w pokoju, a jedzenie takie sobie, ale jest i da radę przeżyć. 12 euro na godzinę. Było w koronach ale zmienili na euro. :-)

nowy - 2013-08-06 14:42:33 Czy ktoś wie kiedy jest teraz zjazd do polski mamy jechać w sobote albo w niedziele i nikt nic niewie jeszcze może ktoś ma jakies informacje na temat zjazdu w ten weekend.Dzieki z góry za infoWitam, jestem spawaczem i dzwonili do mnie dzisiaj, że mam przyjechać na próbki, niby dają 12 euro, ale jak to jest jednym dają w euro a drugim w NOK? Czy tam w ogóle jest internet jak mówią, żeby porozmawiać z rodziną przez skype? Jak warunki mieszkaniowe? Żeby nie okazało się że po pokoju biegają karaluchy. A te posiłki wystarczają na cały dzień? Proszę o szczerą odpowiedz szczerego rodaka. Z góry dziękuję.

nowy

ta umowa jest bo jest.chlopaki koniec pracy jest tu juz dla nas!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Langset - Molde

• Jak się pracuje w Langset?

Zobacz opinie na temat firmy Langset tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Langset?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Langset?

Kandydaci do pracy w Langset napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Langset