Opinie o Langset w Molde

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Langset. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Langset o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Langset w Molde

Janek

Czy ktoś leci do Rumuni w niedziele 25. 08

?

super wisior - 2013-08-11 09:59:18 100% przelewy poszly w czwartek 8go to info z 1 reki siema jak wyglada teraz sytuacja w rumuni?? Jak z przyjazdami na 30/31 sierpien jest wogóle tam robota. Donoszamnie sluchy ze ktos tam kipnął w beret?? Pozdro

cris

chodziło mi o e-mail i nr. tel a nie o położenie geograficzne,

Foreman 4

cris - 2013-08-21 20:55:55 czy może ktoś podać namiar na Rumunie z góry dziękuje i odwdzięcze sięNamiary na Rumunie, Tulcea :położenie geograficzne :45°11′N 28°48′E. Nr. kierunkowy do Rumuni : +40

Monter Konstrukcji Stalowych

Wysłałem CV, skontaktowano się ze mną telefonicznie. Rozmowa był krótka ale rzeczowa.

Pytania o znajomość rysunku, umiejętności itp.

cris

czy może ktoś podać namiar na Rumunie z góry dziękuje i odwdzięcze się

?

czy ktos wyjezdza teraz na koniec miesiaca ?wiadomo cus?bp miala byc wymiana rotacj po 5tygodniach

figa

Mam pytanko - co z tym podatkiem? To że firma zarejestrowana jest na Cyprze raczej nie zwalnia jej od płacenia podatku za pracowników. Jak te umowy są zatem rozliczane? Jak sam pracownik ma za siebie płacić podatek? Masz może jakąś wiedzę w tym temacie?

Pan i Władca ( MONTER )

Langset to frajesrska firm a zjechałem na własne zyczenie i do tej pory nie mam wypłaty za przepracowane dni, pierwszy raz spotkałem sie z tak nieuczciwym pracodawca tym bardziej ze podpisuje sie NO zgłosze to do navu w norwegii pozdro i nie radze nikomu tam jechac

Polski Rumun

"SLAW" SZLIFIERZE z bloku 4 , uwierz , nie ma pewności że wrucisz 30/31 , wiele osób miało jechać już 3 tygodnie temu a do tej pory nie pojechali , więc musisz czekać na telefon i być dobrej myśli , pozdrowienia od szlifierza .

slaw

Siema teraz powinnismy przyjechac planowo 30 lub 31 sierpien do pracy.Jaka jest pewnosc ze zadzwonia po nas? Hałerzy z 4 bloku.Pozdro dla Witka.

kkk2

ile zarabiają w Tulcea majstrowie, proszę powiedzcie mi Panowie, bo jestem zainteresowany wyjazdem. Ile godzin się pracuje czy zatrudnienie na umowę o pracę , czy samozatrudnienie, jak z podatkami???Dziękuje z góry za odpowiedzi.

hary

zastanawiam sie co ci ludzie pisza w CV ze ich biorą do pracy , wysłałem aplikacje tylko ze mam 2 a nie 3 lata doświadczenia na stoczniach i brak odzewu.Jeśli chodzi o to że komuś brakuje kasy to standart znam to z kontraktów , hlają do pracy nie chodzą a jak pujdą to się obijają wymyślają choroby z których dzieci by sie uśmiały, a przy rozliczeniu brak godzin i za alkoholizowanie się są potrącone kary a w domu trzeba opowiedzieć żonie bajeczkę bo przecież taki jest najlepszy w pracy i ma duzo do powiedzenia

urlopowicz

Podobno szlifierze mają jechać 31 sierpnia,dlaczego?nie wiadomo

kkk

Czy teraz w niedziele wyjeżdża ktoś ze szlifierzy ze Szczecina lub okolic do Rumunii??? Wie ktoś coś???

darek

jedz chlopie praca jest,ciezka bo ciezka ale jest tylko upewnij się ze podales swoje konto bo cwaniaczkow obawiających się urzędu podatkowego jest masa czy tez komornika-ja [usunięte przez moderatora] nie wiem ludzie co wy w zyciu robiliście [usunięte przez moderatora]

jednym slowem time personale

wkurzony

Co z pracą dla szlifierzy?

tadi

I jak dostałeś te pieniądze na konto, czy dalej nie ma?

nnn

co z monterami

tadi

Chłopie to dzwoń i się dowiaduj bo jest coś nie tak?

Zostaw merytoryczną opinię o Langset - Molde

• Jak się pracuje w Langset?

Zobacz opinie na temat firmy Langset tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Langset?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Langset?

Kandydaci do pracy w Langset napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Langset