Langset

counter
2 513 2753 5 1

Opinie o Langset

anonim Nowy wpis

Witam. Na wstępie powiem tak. Panie nie odbierają, nie interesują się tym co tu się na sowiku dzieje, czyli żarcie masakra... byli tacy co się pochorowali od jedzenia. Cele to jakiś szok, mieszkania z rumunami gdzie śmierdzi dzień w dzień dymem z ogniskiem bo nie jedzą tego czegoś co stocznia oferuje, to sami sobie Robia ale w warunkach strasznych... ludzie chca wracac do polski, zostają zmuszani zostawać dłużej, kolega przyjechał na 4tyg został na 12 i na własną rękę wrócił. Powiem tak nie polecam, ja też jestem w tej firmie ostatni kontrakt i nigdy w życiu więcej tu nie przyjdę. Aa i tak krótko, na rękę wychodzi jakieś 40zl na godzinę pracując u nich, jeszcze powracają 160k za jedzenie.

Roman Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Jako jedyna firma na stoczni Sovik kasuje swoich pracowników za posiłki i to 160 koron za dzień.W nowym ogłoszeniu to potrącanie to 100 koron za dzień.Mam pytanie do pań M i I czemu ten sam projekt różne koszty. Kontakt z paniami z firmy praktycznie niemożliwy(nieodbierane telefony)Widać firmie nie zależy na opini

Tak3Nie
zibi Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Firma ok tylko żeby mieli więcej pracy dla spawaczy

Andrzej.B Nowy wpis

Dobry zacznę od tego iż już 3 krotnie było ogłoszenie od nich w którym jest zapewnione jedzenie a po 3 lub 4 h dzwoni Pani Marta (imię zmienione specjalnie ale zaczyna się na literę M) i mówi że to nie ma, kto tu kogo roluje, wypłaty niby 20 tak mówią, póki co jest jeden wielki chaos i nic nie możesz zaplanować. Kasa coraz mniejsza teraz dają 192 korony brutto to powinno iść w drugą stronę, min 230 brutto na h A nadgodziny swoją drogą +40%, sami sobie wystawiają opinie ( omijaj z daleka). Dziekuje

Tak2Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 69 dni.

Jak szefostwo w Langset? Spoko traktują ludzi?

TakNie3
Zainteresowany
Nazwa działu: Produkcja

Jaka jest sytuacja u tej agencyjki ,poprawiło się podejście do pracownika lub kandydata czy nadal panuje tam lekceważące podejście ?

Tak2Nie

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Trec
@Pytanie

Tak Z tego co pamiętam przesyłają na meila

Natalia
@Trec

A jak według Ciebie wygląda sprawa lotu czy dojazdu i zakwaterowania? Bo tutaj na http://GoWork.pl różnie piszą, chwalą Langset właściwie tylko za wypłacalność. To trochę za mało i jestem ciekawa, co Ty sądzisz o pracy z nimi.

Ktoś
@Pytanie

Tak, przed pierwszym wyjazdem jest już umowa.

Sławomir
@Ktoś

Napisz jakie umowy o pracę obowiązują w firmie. Zlecenie, czy bardziej stabilne na czas określony? Także grafik pracy jest bardzo istotny, więc dodaj więcej informacji na ten temat.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 170 dni.

Czy w Langset są paczki/bony świąteczne?

TakNie6
Jac

Nie polecam . Bo nie polecam

Mateusz
Nazwa działu: Produkcja

Bylem krótko na projekcie ponieważ Dostałem lepszą ofertę z innej firmy. Obecnie firma lagset odbieram umiarkowane wrażenie ponieważ: + dbają u odzież ochronna i narzędzia dla pracownika( co nie jest oczywiste w innych firmach) + zakwaterowanie i transportwmiare dobrze zorganizowane - straszny balagan w biurze ( 2 dni przed wyplata rozsyłają informacje aby sobie zmienić tabele podatkową w skatt) - musialem sie upominać o formulaż do wpisywania godzin ponieważ nie dawali go na początku nikomu a okazalo sie ze jest potrzebny - wypłaty co 1 miesiąc co jest jednak uciążliwe w systemie rotacyjnym 2/3 ( powinno byc tydzien po zakonczeniu rotacji) Zakladam ze lepiej by to wyglądaľo jak bym został na dłuzej, bo koledzy byli zadowoleni Pozdrawiam:Mateusz Ozog

Tak3Nie2
Wacław

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje kogoś do pracy? Jakieś wskazówki o zarobkach?

TakNie1
Monter
@Wacław

Dzwonilem dzis na kadluby na pewno nie maja nic.

BILET

Langset zrobił sobie źródło dochodu z biletów lotniczych, bukuja bilety na krótko przed końcem rotacji, obciążają tym pracownika czyli wypłata maleje bo rotacja 4 na 2 jest trudna do pliczenia po co kupić bilet za 1000NOK jak można za 3000 NOK i tak pracownik zapłaci gdzie tu logika, czy ktoś w tym biurze WOGÓLE myśli, ciągle problem z biletami żeby je na czas zamówić, spółka Langset i Bergen Hansen biznes biletowy.

Tak12Nie
Krzysiek
@BILET

Co do biletów to absolutna racja. Ale najgorszy jest totalny bałagan w firmie. Sporo (usunięte przez administratora), którzy zaraz będą się odszczekiwać niczym burki. Nawet nie zdają sobie sprawy, że to przez nich. To są ludzie dla których jest zawsze dobrze. Nawet jakby im na łby narobić. Przez takich Polacy są coraz bardziej wykorzystywani za coraz mniejsze pieniądze. Etatowi kierowcy Lagsetu są tak rozbisurmanieni , że wysługują się monterami czy spawaczami żeby któryś zawiózł lub przywiózł chłopaków z lotniska. Langset nie prowadzi żadnej wstępnej weryfikacji. W wyniku tego na kontrakty przyjeżdżają alkoholicy, ćpuny, kryminaliści itd. W Alesund wiosną na kampach mieszkali Norwegowie, Włosi, Szwedzi, Litwini, Rumuni. Kto robił co weekend zadymy? Obsr... Panowie Świata Polacy. Zdarzało się że któryś leżał zaszczany przed kampem i wszyscy na to patrzyli. Ale Langset ma to w pupie. Bierze wszystkich jak leci. Kasa to kasa.

Tak10Nie
Czarodziej87
@Krzysiek

Babki z biura to ja nie wiem o czym myślą moze w ogóle nie myślą bo ich decyzję są sprzeczne z logika. Pracowałem w 3 firmach i nigdzie nie było tak beznadziejnej kontaktu z biurem

Tak7Nie1
Zibi
@Krzysiek

Bzdury piszesz ostatnio w Bergen do Rumunów policja przyjechała dwóch zabrali że sobą

Zibi
Nazwa działu: Finanse

Mogła by być jutro wypłata?! ogólnie firma od1do 10 na 8

Haha

Jeden komentarz i kultura osobista wychodzi na wierzch . Niektórzy nie musza popełniać błędów ,aby wiadomo było ,że są marginesem ;)

Haha

No i panie polonisto zwracaj uwagę na odstępy pomiędzy przecinkami . Jesteśmy Polakami i piszemy fery penga bo tak się to wymawia u nas ;) Jak t życie prywatne się układa ?

Haha

No i przeczytaj co napisałeś bo składni polskiej to nie ma wogole ;)

wariat
@Haha

w ogole to jest poprawnie mistrzu uczacy innych

Michał
Użytkownicy czekają na odpowiedź 214 dni.
Nazwa działu: Finanse

Z czego wynikają ostatnie potrącenia z wypłat siegające nawet blisko 6 tys nok ? Niby coś zwiazane z podatkiem 25% a jednak innym na większym podatku tez kroją wypłaty ???

Zainteresowany.

Teraz Langset szykuje nowy nabór na Kvaerner Stord od września,dostałem od nich propozycje - czy polecacie to firmę i stocznie ..

Tak8Nie9
@Zainteresowany.

Jak nie masz nic lepszego na oku to bierz jedyne co powiem to są wypłacalni. Kroją za wszystko zawyżają koszty ale płacą... nie szanują pracowników i nie zależy im na sprawdzonych ludziach. Jak nie masz doświadczenia i kontaktów to na początek będzie ok ale później szukaj czegoś na poziomie

Tak7Nie
Zainteresowany cdn.T
@Nick

Brak kontaktów itp. Nie dokońca .Pracowałem już w Norwegi . Tylko chciałbym się dowiedzieć jak oni podchodzą do ludzi w Norwegi bo w Rumuni słyszałem że nie za dobrze było ...A ta stocznia gdzie Oni rekrutują jest OK.

Brak Logiki .
Nazwa działu: Produkcja

W tym miesiącu firma Langset ,szykuje ludziom zainteresowanym wstępne egzaminy Site Testy-ok niech organizują -kto coś wie na temat tej agencji sam zdecyduje czy warto ? Tylko dlaczego w tym biurze Nikt nie może pomyśleć ,tak zorganizować żeby zainteresowani którzy przyjadą z daleka mogli zrobić test z Izometria i sczepiania od razu tego samego dnia .? Jak to ma miejsce w innych agencjach, już to świadczy o jakim braku organizacji w tej firmie i braku logiki z złym podejściem do pracownika .Co ich to obchodzi ze ktoś musi jechać 500 km .Tylko niech nikt nie mówi ze Jak stoczniowcy z Południa Polski -Takich tam wiele pracuje i ogarniają temat .

Tak6Nie
Spawacz

Langset to firma do d..y za bilety kroją za jedzenie kroją a zarobki jakieś 10.000 zł po odtrąceniach za 4 tyg w Norwegi ???? wiec szału nie ma,ale wypłacalni całe szczęście są.

Tak6Nie
Bendzi

Witam. Jak wygląda praca w Norwegii? Bo widzę rekrutują spawaczy. Jak wygląda kwatery? Wypłata na czas?

Tak2Nie2
@Bendzi

Nie polecam.

Tak4Nie
@Bendzi

Lipa nie polecam

Realista

Drogie Panie z biura proszę przyjąć do wiadomości , że niedługo reszta pracowników z doświadczeniem ma zamiar odejść z firmy langset ponieważ wiele projektów rusza właśnie teraz i w czerwcu . Firmy te nie zabierają pracownikom pieniędzy za wyżywienie , bilety gwarantują za darmo , a i często mają lepsze stawki . Na dodatek pracownik z nv service przy rotacji 4 tygodniowej zarabia za tą samą pracę 2 tys więcej netto zł . Rusza west con , stord i ogólnie projekt ,,troll,, realizowany w różnych miejscach . Więc zamiast nachalac się ile wlezie kosztem zwykłego pracownika proponował bym wam od zaprzestania pobierania 160 nok dziennie . No chyba , że jesteście nastawieni na szybki zarobek w krótkim czasie i wyrobienie sobie takiej opinii na stoczniach Bardzo jak w Rumunii poprzez zatrudnianie podobnego personelu ( już się to dzieje ) Dobrzy odchodzą i będą odchodzić , a przyjeżdżają ludzie bez pojęcia . No i pamiętajcie , że papier wszystko przyjmuje ;)

Tak8Nie3
Magda
@Realista

To niech pan sie zatrudni w nvservice prosze bardzo

Tak6Nie12
@Magda

Wszędzie tylko nie w langsted

Tak9Nie
@Magda

Oo Pani (usunięte przez administratora)jak zwykle profesjonalna ????

@Magda

Kiczowata firma sam element zatrudnia

Tak6Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Langset - Molde