Langset International Ltd.
2 505 2732 5 1

Opinie o Langset International Ltd.

Filtruj opinie po kryteriach:

BILET
 Opinia

Langset zrobił sobie źródło dochodu z biletów lotniczych, bukuja bilety na krótko przed końcem rotacji, obciążają tym pracownika czyli wypłata maleje bo rotacja 4 na 2 jest trudna do pliczenia po co kupić bilet za 1000NOK jak można za 3000 NOK i tak pracownik zapłaci gdzie tu logika, czy ktoś w tym biurze WOGÓLE myśli, ciągle problem z biletami żeby je na czas zamówić, spółka Langset i Bergen Hansen biznes biletowy.

Tak5Nie
Krzysiek
@BILET 28.05.2019 23:08

Co do biletów to absolutna racja. Ale najgorszy jest totalny bałagan w firmie. Sporo przydupasków, którzy zaraz będą się odszczekiwać niczym burki. Nawet nie zdają sobie sprawy, że to przez nich. To są ludzie dla których jest zawsze dobrze. Nawet jakby im na łby narobić. Przez takich Polacy są coraz bardziej wykorzystywani za coraz mniejsze pieniądze. Etatowi kierowcy Lagsetu są tak rozbisurmanieni , że wysługują się monterami czy spawaczami żeby któryś zawiózł lub przywiózł chłopaków z lotniska. Langset nie prowadzi żadnej wstępnej weryfikacji. W wyniku tego na kontrakty przyjeżdżają alkoholicy, ćpuny, kryminaliści itd. W Alesund wiosną na kampach mieszkali Norwegowie, Włosi, Szwedzi, Litwini, Rumuni. Kto robił co weekend zadymy? Obsr... Panowie Świata Polacy. Zdarzało się że któryś leżał zaszczany przed kampem i wszyscy na to patrzyli. Ale Langset ma to w pupie. Bierze wszystkich jak leci. Kasa to kasa.

Bendzi
 Opinia

Witam. Jak wygląda praca w Norwegii? Bo widzę rekrutują spawaczy. Jak wygląda kwatery? Wypłata na czas?

Tak2Nie2
@Bendzi 09.03.2019 07:22

Nie polecam.

@Bendzi 09.03.2019 07:22

Lipa nie polecam

Realista
 Opinia

Drogie Panie z biura proszę przyjąć do wiadomości , że niedługo reszta pracowników z doświadczeniem ma zamiar odejść z firmy langset ponieważ wiele projektów rusza właśnie teraz i w czerwcu . Firmy te nie zabierają pracownikom pieniędzy za wyżywienie , bilety gwarantują za darmo , a i często mają lepsze stawki . Na dodatek pracownik z nv service przy rotacji 4 tygodniowej zarabia za tą samą pracę 2 tys więcej netto zł . Rusza west con , stord i ogólnie projekt ,,troll,, realizowany w różnych miejscach . Więc zamiast nachalac się ile wlezie kosztem zwykłego pracownika proponował bym wam od zaprzestania pobierania 160 nok dziennie . No chyba , że jesteście nastawieni na szybki zarobek w krótkim czasie i wyrobienie sobie takiej opinii na stoczniach Bardzo jak w Rumunii poprzez zatrudnianie podobnego personelu ( już się to dzieje ) Dobrzy odchodzą i będą odchodzić , a przyjeżdżają ludzie bez pojęcia . No i pamiętajcie , że papier wszystko przyjmuje ;)

Tak4Nie2

Magda
@Realista 16.03.2019 11:21

To niech pan sie zatrudni w nvservice prosze bardzo

Tak6Nie6

@Magda 16.03.2019 19:22

Wszędzie tylko nie w langsted

@Magda 16.03.2019 19:22

Oo Pani (usunięte przez administratora)jak zwykle profesjonalna ????

@Magda 16.03.2019 19:22

Kiczowata firma sam element zatrudnia

Opinia

Bardzo duża rotacja. Brak stabilności. Tzn. krótkie strzały.

@Pracownik 26.04.2019 09:46

I coraz gorsze zarobki.

ana
 Opinia

Langset znowu rekrutuje monterów do Norwegii. Widziałam oferty na stronie szukamdopracy.com

Tak8Nie1

Lok89
@ana 14.01.2019 21:27

No i co? Ja od wakacji jeżdżę do Norwegii i sobie chwalę.

Tak1Nie2

@Lok89 17.01.2019 20:12

I skończyła się przygoda z langstetem

Tak2Nie1

@Ixx 24.01.2019 09:44

Chwalisz sie czy żalisz

TakNie2

@Ciekawy 25.01.2019 07:39

Zale

TakNie1

@Ixx 24.01.2019 09:44

Jak skonczyla ? Co masz na mysli ? Nie maja pracy ?

Tak1Nie1

@Ciekawy 26.01.2019 16:58

Wymiana personelu hi

@ana 14.01.2019 21:27

@Ixx 26.03.2019 19:44

No już pracy nie ma za bardzo. Sam się muszę rozglądać za czymś innym. Tylko coraz gorzej z zarobkami i coraz mniej się opłaca.

No
Nazwa działu: Finanse
 Opinia

Dostał już ktoś podatek z US za Rumunię? Albo czy ktoś się już sam rozliczył?

Tak8Nie

Wqurw
 Opinia

Albo ludzie niedługo podchodzą , albo ten baran , który płacze , że filtry musi dawać . To są niezbędne środki ochrony , , ten parów płacze jakby sam musiał kuoywac i rozdawać ludziom . Elwart to chory człowiek jest , którego nikt prócz (usunięte przez administratora)nie trawi ..

Tak8Nie1

Ja
 Opinia

I znowu pseudo foreman Rafał Elwart odstrasza ludzi swoim zachowaniem , wiedzą oraz kultura osobista . To nie Rumunia i ten jego mobbing nie przejdzie długo . Jak z kilku ludzi sie zwolniło między innymi dzięki niemu . Niech ktoś mi wogole wyłączy co ten piekarz bez wiedzy i wykształcenia robi na stanowisku foreman ? Niedługo pójdą warningi do safety office na stoczni odnośnie jego podejścia do ludzi , kompetencji i ogólnie mobbingu .

Tak11Nie1

Hgt

Kiedy rusza rumunia

Tak3Nie2

@Hgt 30.01.2019 16:56

Rusza hehe pewnie wcale

Opinia

trzeba isc w polsce do biura i tam narozrabiac burdlu im zrobic tym(usunięte przez administratora)

herubin
@szatyn 30.10.2018 17:55

A co biuro w Polsce ma do płatności ? Jesteś prostym człowiekiem jak tak myślisz. Z kim podpisujesz kontrakt tam jedż po pieniądze krzykaczu.

Opinia

Kasy nie możecie dostac, przez połowę tych alkoholików i szmaciarzy co jeżdżą i Ch. Uja się znają na robocie!!! Zjeb.ali robotę i firmie nie chcą wypłacić, bo tak to jest jak spuszczeni od żony że smyczy i tak jakby nigdy alkoholu na oczy nie widzieli, no i oczywiście kurw.y do hotelu.

Tak16Nie

@Spawacz 31.10.2018 20:21

Zgodze się bo taka byla prawda niestety i do tego kolesiostwo. A im wiekszy gamon tym bardziej w (usunięte przez administratora) Wlazil co poniektorzy to nawet sie reklamowali ze sa kucharzami i h..... potrafia ale gotuja Klamie i calej reszcie jak by to nazwac foremanow obiadki i inne takie i dlatego jeżdżą. A teraz oczywiscie ELLYTA pojechala do Norwegii no bo przecież trzeba kontynuować dzieło heheheh

Tak12Nie

Jebać spoleczniakow
@Spawacz 31.10.2018 20:21

O widzę prawilniak się znalazł. A widziałeś te dziwki w jakimś hotelu? Czy znasz kogoś co zna kogoś co słyszał że ktoś zamawiał dziwki do hotelu. Po za tym na kontaktach większość pije i nie ważne czy to Niemcy Norwegia czy Rumunia. A pieniędzy nie ma bo ta pała leif je ukradł i za to chu.j mu na karabin.

Yyyy
@Jebać spoleczniakow 31.10.2018 23:38

Ja znam.. nie jednego. Nie próbuj nikogo wybielać

Tak4Nie

Noname
@Spawacz 31.10.2018 20:21

Co ty gadasz ma ludzi jakich zatrudniają tak mają i przez to nie powinni cierpieć inni gówn9ana firma i tyle w temacie dobrze tam mają tylko (usunięte przez administratora) pewnie tacy jak ty

The Best!
@Jebać spoleczniakow 31.10.2018 23:38

Ja widziałem dziwki na hotelu! Ty nie? Okulary se k... A kup

Pozamiatał

Jesteś the best!

@The Best! 02.12.2018 05:58

Braila, kontrakt marzec/kwiecień. A Ty sobie kup lepiej alkomat bo chyba jeszcze z tej Rumunii nie wytrzeźwieles.

@Ciekawy 31.10.2018 21:12

@Spawacz 31.10.2018 20:21

A widziałeś że były kur.wy w hotelu ??? dla mnie to istotne wiadomości heh

@The Best! 02.12.2018 05:58

Na pewno widziałeś?? Zainteresowana ????

Lol
@Ixx 06.12.2018 22:13

Penwie, że dzięki były. Piją i bzykaja i się chwałą, że żona nie wie ile zarabiają.

@Lol 28.12.2018 16:55

Moj znajomy byl i jest i dziwek nie widzial alko tak

Spaw
 Opinia

Prawda jest taka ze kto nie siedział z założonymi rękami i nie czekał na pieniądze to je otrzymał .Szkoda tylko że puzniej zastali zablokowani przez firmę z niewiadomych przyczyn ale to może i dobrze z względu na obecną sytuację firmy

@Spaw 01.01.2019 21:19

Zablokowani przez firme jaki tekst. A co to za firma do której jak chcesz sie dodzwonic to czekasz na cud az ktos łaskawie odbierze. Zresztą zaliczylem 3 rotacje kase dostalem a co teraz tam sie dzieję koło (usunięte przez administratora) Mi to lata

DIABLO
 Opinia

Mama oferte wyjazdu do norwegii po nowym roku, czy w norwegii sa takie same problemy z pieniedzmi jak w rumunii

Kowal
@DIABLO 18.12.2018 15:25

Na norwegi płacą regularnie

sveiser
@DIABLO 18.12.2018 15:25

diablo napisz gdzie masz oferte .

Opinia

Sory ze pytam ale ile zabrali wam kasy za samolot we wrześniu? Pozdro

Tak6Nie

@Monter 26.11.2018 15:52

...

Tak6Nie

Robert foreman z Tul
 Opinia

Co dzień rano wstaje i mam dość tej firmy firma krzak ja jestem bardzo dobrym foremanem najlepszym a tu co za tepego robola robie co oni sobie myslą ja debilem jestem czy idiotą z poważaniem Robert Wisniewski

Tak5Nie

Telewizor

Przestań sie ponizac pajacu

Im
@Robert foreman z Tul 20.11.2018 14:42

Serio? Pozdrawiam Romana R. najlepszy foreman na świecie. Polecam tą firmę. Pozdrawiam Romana...

Robert foreman z Tul
@Im 21.11.2018 15:01

W tej firmie było i jest wilu foremanow ale ja jestem najlepszy na świecie foreman byłem w Tulcji foremanem i swój poziom światowy udowodnilem pozdrawiam wszystkich Robert W foreman z Tulcji

The Best!

Hehe. No!

były pracownik
 Opinia

a ja napisze tak, firma krzak...banda złodziei i (usunięte przez administratora)!!!!!jakieś odliczanie za samolot, które ja sam osobiście bukowałem, a niech się wypchają szmaty (usunięte przez administratora) Ogólnie nie polecam. I nigdy więcej.

Opinia

Langset to sami (usunięte przez administratora) którzy szukają ludzi tylko po to, żeby na nich nabić sobie kabzy. A gdy kończy się już kontrakt nie wpłacają wynagrodzenia i myślą, że to jest O.K. Mają już założone sprawy za kontrakt w Rumunii. Jeżeli jeszcze ktoś ma u nich jakieś zaległości powinnien zrobić to samo,chociaż by po to ,żeby więcej nie naciągali innych. Bez poważania były pracownik !!!

Tak3Nie1

Gość
@Były pracownik 16.11.2018 19:07

Musze sie z toba zgodzic. Jeszcze nie mozna bylo doprosic sie nowych ubran W zime trzeba bylo marznac Nie polecam tej firmy

Opinia

Skąd taka teoria o piciu i dziwkach Moje sugestie dla Langset International Ltd.: Czekajcie cierpliwie na wyplaty

Tak3Nie1

Opinia

Zgadza Wam się kasa? Mi coś za mało za wrzesień ale nie chce mi się już drążyć.

Tak4Nie

@Wojtek 05.11.2018 18:44

Wlasnie drazysz. Mi sie zgadza.

Opinia

dostalem kase ale niepolecam tej firmy nikomu

Tak7Nie

Stefan

Kasa doszła Pekao SA

Właśnie dostałem przelew.

Opinia

Oddali wypłatę po 4 miesiącach. Nie dzwonić nie pisać nie wysyłać gołębi. Jak najszybszej zapomnieć o tej nie wyplacalnej na czas firmie. Nie polecam tam jeździć. Dla wszystkich bab z biura chwd

@Monter 02.11.2018 12:15

Czyli dostałeś kasę?

@Wojtek 02.11.2018 12:18

Tak mam na koncie w pko.bp

@Monter 02.11.2018 12:30

Ciekawe jakoś nie dostałem pieniędzy.

Opinia

O co Ci chodzi? Spytałem go czy dostał przelew. Więcej wykrzykników wstawiaj.

Xyz

Pieniądze doszły ????

Opinia

Szybko coś ten przelew dostałeś A w jakim banku masz konto?

Inz78
@Monter 02.11.2018 10:12

ING Holandia

@Monter 02.11.2018 10:12

Ja tam nie mam kasy na koncie. Mam pko

@Wojtek 02.11.2018 11:40

Ja też pko i cisza w eterze

Nicki

Doszły pieniążki panowie.

Inz78
 Opinia

Panowie mam przelew za lipiec. A ci co tu sieją ferment niech się (usunięte przez administratora) w łeb. A tak ogólnie i tak nie polecam langset.

@Inz78 02.11.2018 08:55

Przecież też tu siałeś ferment (usunięte przez administratora)

Langset Group
 Opinia

Uprzejmie informujemy, iż wszelkie rozliczenia związane z zakończonym kontraktem spółki Langset International Ltd. w Rumunii, zostały zrealizowane w dniu 31.10.2018r. Z wyrazami szacunku, Langset Group

Opinia

jedziemy do molde w trzy samochody i tam sie bedzie dzialo zobaczycie

@szatyn 30.10.2018 17:57

Zamkną Cię w Norweskim więzieniu, tyle kur. wa zobaczysz hahahahah, a kasy również nie zobaczysz hahahahah

Opinia

znowu cos wymyslili z kasa by ludzi uspokoic ladna klauzure ulozyli zlodzieje nie jezdzicie od nich niech zaplaca kary za nie zrealizowane kontrakty albo jedzic i nic nie robic zlodzieje

@szatyn 30.10.2018 17:53

Zanim izyjesz slow ktorych nie rozumiesz sprawdz znaczenie i pisownie w slowniku.

Zostaw opinię o Langset International Ltd. - Molde

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie