Langset International Ltd.

Opinie o Langset International Ltd.

ana

Langset znowu rekrutuje monterów do Norwegii. Widziałam oferty na stronie szukamdopracy.com

Lok89
@ana 14.01.2019 21:27

No i co? Ja od wakacji jeżdżę do Norwegii i sobie chwalę.

Spawacz

Kasy nie możecie dostac, przez połowę tych alkoholików i szmaciarzy co jeżdżą i Ch. Uja się znają na robocie!!! Zjeb.ali robotę i firmie nie chcą wypłacić, bo tak to jest jak spuszczeni od żony że smyczy i tak jakby nigdy alkoholu na oczy nie widzieli, no i oczywiście kurw.y do hotelu.

Ciekawy
@Spawacz 31.10.2018 20:21

Zgodze się bo taka byla prawda niestety i do tego kolesiostwo. A im wiekszy gamon tym bardziej w (usunięte przez administratora) Wlazil co poniektorzy to nawet sie reklamowali ze sa kucharzami i h..... potrafia ale gotuja Klamie i calej reszcie jak by to nazwac foremanow obiadki i inne takie i dlatego jeżdżą. A teraz oczywiscie ELLYTA pojechala do Norwegii no bo przecież trzeba kontynuować dzieło heheheh

Jebać spoleczniakow
@Spawacz 31.10.2018 20:21

O widzę prawilniak się znalazł. A widziałeś te dziwki w jakimś hotelu? Czy znasz kogoś co zna kogoś co słyszał że ktoś zamawiał dziwki do hotelu. Po za tym na kontaktach większość pije i nie ważne czy to Niemcy Norwegia czy Rumunia. A pieniędzy nie ma bo ta pała leif je ukradł i za to chu.j mu na karabin.

Yyyy
@Jebać spoleczniakow 31.10.2018 23:38

Ja znam.. nie jednego. Nie próbuj nikogo wybielać

Noname
@Spawacz 31.10.2018 20:21

Co ty gadasz ma ludzi jakich zatrudniają tak mają i przez to nie powinni cierpieć inni gówn9ana firma i tyle w temacie dobrze tam mają tylko (usunięte przez administratora) pewnie tacy jak ty

The Best!
@Jebać spoleczniakow 31.10.2018 23:38

Ja widziałem dziwki na hotelu! Ty nie? Okulary se k... A kup

Jesteś the best!

@The Best! 02.12.2018 05:58

Braila, kontrakt marzec/kwiecień. A Ty sobie kup lepiej alkomat bo chyba jeszcze z tej Rumunii nie wytrzeźwieles.

@Ciekawy 31.10.2018 21:12

Haha

Haha

@Spawacz 31.10.2018 20:21

A widziałeś że były kur.wy w hotelu ??? dla mnie to istotne wiadomości heh

@The Best! 02.12.2018 05:58

Na pewno widziałeś?? Zainteresowana ????

Lol
@Ixx 06.12.2018 22:13

Penwie, że dzięki były. Piją i bzykaja i się chwałą, że żona nie wie ile zarabiają.

@Lol 28.12.2018 16:55

Moj znajomy byl i jest i dziwek nie widzial alko tak

Spaw

Prawda jest taka ze kto nie siedział z założonymi rękami i nie czekał na pieniądze to je otrzymał .Szkoda tylko że puzniej zastali zablokowani przez firmę z niewiadomych przyczyn ale to może i dobrze z względu na obecną sytuację firmy

Ciekawy
@Spaw 01.01.2019 21:19

Zablokowani przez firme jaki tekst. A co to za firma do której jak chcesz sie dodzwonic to czekasz na cud az ktos łaskawie odbierze. Zresztą zaliczylem 3 rotacje kase dostalem a co teraz tam sie dzieję koło (usunięte przez administratora) Mi to lata

DIABLO

Mama oferte wyjazdu do norwegii po nowym roku, czy w norwegii sa takie same problemy z pieniedzmi jak w rumunii

Kowal
@DIABLO 18.12.2018 15:25

Na norwegi płacą regularnie

sveiser
@DIABLO 18.12.2018 15:25

diablo napisz gdzie masz oferte .

Monter

Sory ze pytam ale ile zabrali wam kasy za samolot we wrześniu? Pozdro

@Monter 26.11.2018 15:52

...

Robert foreman z Tul

Co dzień rano wstaje i mam dość tej firmy firma krzak ja jestem bardzo dobrym foremanem najlepszym a tu co za tepego robola robie co oni sobie myslą ja debilem jestem czy idiotą z poważaniem Robert Wisniewski

Telewizor

Przestań sie ponizac pajacu

Im
@Robert foreman z Tul 20.11.2018 14:42

Serio? Pozdrawiam Romana R. najlepszy foreman na świecie. Polecam tą firmę. Pozdrawiam Romana...

Robert foreman z Tul
@Im 21.11.2018 15:01

W tej firmie było i jest wilu foremanow ale ja jestem najlepszy na świecie foreman byłem w Tulcji foremanem i swój poziom światowy udowodnilem pozdrawiam wszystkich Robert W foreman z Tulcji

The Best!

Hehe. No!

były pracownik

a ja napisze tak, firma krzak...banda złodziei i (usunięte przez administratora)!!!!!jakieś odliczanie za samolot, które ja sam osobiście bukowałem, a niech się wypchają szmaty (usunięte przez administratora) Ogólnie nie polecam. I nigdy więcej.

Langset to sami (usunięte przez administratora) którzy szukają ludzi tylko po to, żeby na nich nabić sobie kabzy. A gdy kończy się już kontrakt nie wpłacają wynagrodzenia i myślą, że to jest O.K. Mają już założone sprawy za kontrakt w Rumunii. Jeżeli jeszcze ktoś ma u nich jakieś zaległości powinnien zrobić to samo,chociaż by po to ,żeby więcej nie naciągali innych. Bez poważania były pracownik !!!

Gość
@Były pracownik 16.11.2018 19:07

Musze sie z toba zgodzic. Jeszcze nie mozna bylo doprosic sie nowych ubran W zime trzeba bylo marznac Nie polecam tej firmy

Ixx

Skąd taka teoria o piciu i dziwkach Moje sugestie dla Langset International Ltd.: Czekajcie cierpliwie na wyplaty

Wojtek

Zgadza Wam się kasa? Mi coś za mało za wrzesień ale nie chce mi się już drążyć.

@Wojtek 05.11.2018 18:44

Wlasnie drazysz. Mi sie zgadza.

szatyn

dostalem kase ale niepolecam tej firmy nikomu

Stefan

Kasa doszła Pekao SA

Właśnie dostałem przelew.

Monter

Oddali wypłatę po 4 miesiącach. Nie dzwonić nie pisać nie wysyłać gołębi. Jak najszybszej zapomnieć o tej nie wyplacalnej na czas firmie. Nie polecam tam jeździć. Dla wszystkich bab z biura chwd

@Monter 02.11.2018 12:15

Czyli dostałeś kasę?

@Wojtek 02.11.2018 12:18

Tak mam na koncie w pko.bp

@Monter 02.11.2018 12:30

Ciekawe jakoś nie dostałem pieniędzy.

Wojtek

O co Ci chodzi? Spytałem go czy dostał przelew. Więcej wykrzykników wstawiaj.

Xyz

Pieniądze doszły ????

Monter

Szybko coś ten przelew dostałeś A w jakim banku masz konto?

@Monter 02.11.2018 10:12

ING Holandia

@Monter 02.11.2018 10:12

Ja tam nie mam kasy na koncie. Mam pko

@Wojtek 02.11.2018 11:40

Ja też pko i cisza w eterze

Nicki

Doszły pieniążki panowie.

Inz78

Panowie mam przelew za lipiec. A ci co tu sieją ferment niech się (usunięte przez administratora) w łeb. A tak ogólnie i tak nie polecam langset.

@Inz78 02.11.2018 08:55

Przecież też tu siałeś ferment (usunięte przez administratora)

Langset Group

Uprzejmie informujemy, iż wszelkie rozliczenia związane z zakończonym kontraktem spółki Langset International Ltd. w Rumunii, zostały zrealizowane w dniu 31.10.2018r. Z wyrazami szacunku, Langset Group

szatyn

jedziemy do molde w trzy samochody i tam sie bedzie dzialo zobaczycie

@szatyn 30.10.2018 17:57

Zamkną Cię w Norweskim więzieniu, tyle kur. wa zobaczysz hahahahah, a kasy również nie zobaczysz hahahahah

szatyn

znowu cos wymyslili z kasa by ludzi uspokoic ladna klauzure ulozyli zlodzieje nie jezdzicie od nich niech zaplaca kary za nie zrealizowane kontrakty albo jedzic i nic nie robic zlodzieje

Nick
@szatyn 30.10.2018 17:53

Zanim izyjesz slow ktorych nie rozumiesz sprawdz znaczenie i pisownie w slowniku.

Inz78

Panowie też otrzymałem maila ze jutro będę wychodzić przelewy.

Ja A kto
@Inz78 30.10.2018 19:52

Tylko nie wiadomo czy wyjdą.

@Ja A kto 30.10.2018 20:23

Ja nic nie dostałem

koles
@Wojtek 30.10.2018 23:07

tez nic nie dostalem

szatyn

trzeba isc w polsce do biura i tam narozrabiac burdlu im zrobic tym(usunięte przez administratora)

Info

Panowie jest dobrze, jest mail wyslali wlasnie dostalem ze wszystkie wygrodzenia wypłacą jutro 31.10.2018.

!!!!
@Info 30.10.2018 15:41

Chyba tylko ty dostałeś takiego maila

@!!!! 30.10.2018 16:03

Ja też dostałem Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, iż wypłaty wynagrodzeń z tytułu kontraktu w Rumunii zostaną zrealizowane w dniu 31.10.2018r. Osoby, które nie otrzymały wcześniej przelewów mogą spodziewać się wpływu środków a wskazany rachunek w najbliższych dniach. Przypominamy, iż 01.11.2018 w Polsce jest dniem wolnym od pracy , dlatego może to mieć to wpływ na to kiedy finalnie środki trafią na Państwa konta. Chcemy Państwa zapewnić , rozwiać wszelkie wątpliwości, iż wyplata wynagrodzeń nastąpi zgodnie z przedstawionym przez Grupę Langset oświadczeniem, tj. dnia 31.10.2018r. Z wyrazami szacunku,

Pozdrawiam

Cześć chłopaki, byłem dosłownie godzinę temu w Langsecie, jechałem akurat z rodziną i po drodze ich zahaczyliśmy i nic sie nie nie zmieniło, to znaczy tak jak mówili że do 31 będą wysłana to nadal to podtrzymują : ).. Więc osobiście podejrzewam że zostanie wysłany hajs 31 października, 1 jest święto,więc będzie 6/7 hajs na koncie : )

Oddać pieniądze złodzieje
@Pozdrawiam 30.10.2018 11:08

Jakoś Ci nie wierzę po za tym pieniądze miały być do końca października A nie 7 listopada. Po prostu byłeś zbyli Cię jak młodego i koniec

@Oddać pieniądze złodzieje 30.10.2018 11:30

Nie znasz langsetu? Jak mowia ze bedziesz mial kase 31 a 1 to swieto potem piatek nie oplaca sie wysylac wiec wysla w poniedzialek. Kasa na koncie 6 albo 7 listopada. Tak robili przy kazdej wypalcie. Nie pamietasz? W umowie bylo ze do 20 a bylo do 26. Nigdy nie robili inaczej wiec dlaczego tym razem mieliby sie wylamac. Najwazniejsze ze nie wypieraja sie tego ze wysla. Jest jakas szansa odzyskania kasy bez sadow itp

@Monter 30.10.2018 11:37

Obyś miał rację pozdrawiam

J.... Langset

Ja w poniedziałek idę do biura i nie wyjdę dopóki te (usunięte przez administratora) nie zadzwonia do księgowej w norkach i dokładnie nie powiedzą co z pieniędzmi. W przyszłym tygodniu lece do Norwegii i czas będzie zgłosić to skatowi. Dla jednych mają hajc dla drugich nie.

@J.... Langset 26.10.2018 21:32

Ja też lecę 4 listopada możemy się zgadać i razem pojechać do tej (usunięte przez administratora). Ja nie odpuszczę

xxx
@Magne znajdę Cię kurwo 26.10.2018 21:41

Lecicie bez kasy?? Co za (usunięte przez administratora) hahaha

@xxx 26.10.2018 21:48

Do roboty pajacu ale nie od nich

@xxx 26.10.2018 21:48

To że ty się tam skurwiles w tym langsexie robisz pałę wszystkim do tego jesteś pusty w ryj,nie znaczy że wszyscy tacy są.

Jacek klawisz pamietasz
@Magne znajdę Cię kurwo 26.10.2018 21:41

Najpierw będziesz musiał spotkać mnie...a to mówi że to Ty jesteś palą!!! Dam Ci possać kutasa,...chcesz imbecylu? Czekaj na przelew a nie plujesz krwią s. z. m.a. t . o!!!

Langsex
@J.... Langset 26.10.2018 21:32

I co byłeś? Coś się dowiedziałeś?

Langsex

Nie cwaniakuj bo do kleven niedaleko.

@Langsex 29.10.2018 23:04

Byłem zarzekaja sie ze wszystkie przelewy do 31 będą zrealizowane gadanie że zarząd langsetu ma tez już dość tej sytuacji bo wiadomo jaka jest obecnie opinia .

Oddać pieniądze złodzieje
@J.... Langset 30.10.2018 07:56

No to czekamy do jutra,ale nie sądzę że wypłacą

Nie odpuszczę

Siemanko chłopaki ,dodaje już 3 raz tą opinię bo coś mam z netem,z mojej strony dla was jest taki pomysł ,zgłoszone jest to do programu tv który się tym zajmuję ,padło od nich zapytanie :ilu jest poszkodowanych ,na jakie sumy i czy wystąpią w programie .Tak że od was zależy czy chcecie dalej walczyć o swoje pieniądze a nie tylko wylewać nerwy i się spinać między sobą na go worku ,do 31 nie będzie siana to taki jest pomysł .

kkkkk
@Nie odpuszczę 29.10.2018 10:34

no pewnie ja mogę do kamery nawijać

@kkkkk 29.10.2018 11:03

Spoko też coś dorzucę

@Nie odpuszczę 29.10.2018 10:34

Ja czekam do 2/3 listopada. Jeżeli 31 puszczą przelew to do w/w daty powinny być pieniądze. W razie czego też mogę wystąpić. Pozdro

kkkkk
@Oddać pieniądze!!!!! 29.10.2018 11:11

proponuje założyć grupe na fb bo pewnie każdy ma, a te przygłupy co tylko wyzywają z IQ kury co tylko jedzą i srają nie będą już takie wygadane, i razem nam sie uda sianko odzyskać pzdr

@Wojtek 29.10.2018 11:16

31 to miały pieniądze być na koncie więc przelewy musieliby dziś puścić

@Spawacz 29.10.2018 11:29

Nie wierzę w ich terminowość, więc poczekam do 2/3 listopada i będę działać.

@Wojtek 29.10.2018 11:33

Nie chce nikogo martwić ale siana nie zapłacą a już na pewno do końca października.

Munter
@Nie odpuszczę 29.10.2018 10:34

A jaki to program i kiedy ma się to odbyć i gdzie?

Magne znajdę Cię kurwo

Na 4 listopada mam bilet do Norwegii zabukowany ktoś potwierdzi czy to tej (usunięte przez administratora) adres czy tej ilonki? Leif Magne Olsen Langset Ranesvegen 42, 6456 Skåla

!

nie znasz jacka klawisza?

@! 27.10.2018 09:15

Widocznie żadna z niego figura

?

?

Pozamiatał

Jedyne co możesz zrobić klawiszku to pałę hehe

Zastawa

Koledzy jak zjezdzacie z Norwegii to kiedy latacie w sobotę po pracy czy później ?? Jak teraz loty

Zetor
@Zastawa 27.10.2018 12:45

Niedziela albo sobota jak teraz zjeżdżają nie wiem

Nick nick

BRAWO BRAWO BRAWO BRAWO A I JESZCZE RAZ BRAWO podziwiam was nie dostaliscie kasy a jeszcze bedziecie dla nich pracowac. Niema co bardzo fachowe podejscie h..... Z kasa grunt by robota byla. A potem sie dziwicie ze nie chca wyplacic kasy. Podziekujcie kolegom co w pierwszej turze czyli we wrzesniu pojechali do Norwegii i Langset zobaczyl ze mozna nas dy.... jak to sie mowi jak nie prosba to groźbą

@Nick nick 27.10.2018 10:51

Tu Ci przyznam rację (usunięte przez administratora) pojechało bo się bali że nigdzie roboty nie znajdą tacy fachowcy jaka firma.

Zostaw opinię o Langset International Ltd. - Molde

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Langset International Ltd.