Opinie o Langset w Molde

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Langset. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Langset o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Langset w Molde

Er

Pieniądze za sierpień i wrzesień odawac

Banda jebanych złodziei

Oddać pieniądze za lipiec.

Piiii

Za to co ludzie robią na hotelach w Norwegii i Rumunii powinni mieć takie kary że nic nie zarobią. Czy normalni ludzie nie mogą odpocząć??? Tylko zatrudniają dalej patologie. Ostatnia moja kadencja wcześniej było inaczej.a jak się ktoś postawi zwróci uwagę to jest awantura

Jam

Praktycznie wszyscy

WiecznyOptymista

"All money will appear"- August and september??? Are You gonna pay only for august? It is nearly time (25-th of the month) to pay for september to.

Dobre sobie. Już mówiłem, przestańcie kur*a rozsiewać plotki....... Każdy może sobie w nick wpisać nazwę firmy. I przetłumaczyć na translatorze.

Monter Konstrukcji Stalowych

Wysłałem CV, skontaktowano się ze mną telefonicznie. Rozmowa był krótka ale rzeczowa.

Pytania o znajomość rysunku, umiejętności itp.

koko

Powiedzieli ze zapłacą do końca miesiąca, wiec przestańcie się zastanawiać co będzie jak będzie, co powiedziała (usunięte przez administratora) co to ma za znaczenie, kto co powiedzial. Kasa ma byc na kontach i wtedy temat sie zamknie, a do czasu az bedzie zastanawianie sie co kto, (usunięte przez administratora) Firma mam zapłacić wiec daj jej jeden z drugim czas by się wywiązać z obietnicy. Szukacie wsparcia na tym forum, a co wy (usunięte przez administratora)jesteście jacyś średnio rozgarnięci? Stoczniowcy, spawacze, monterzy a plączecie jak dzieciaki. Weźcie się do życia i za zarabianie kasy a nie ciągłe (usunięte przez administratora)jak to wam źle bo was Langest nie wypłacił. Zaplaci do konca miesiaca, a jak nie to bedziecie robic co tam chcecie, ale skonczice juz to biadolenie.

koko

Ty też pewnie byś chciał ale nawet pewnie nie wiesz jak to zrobić wypocino żałosna, płacz dalej i zgrywaj twardziela na forum. Ruchać to dałeś się ty dlatego tu jesteś i smecisz więc zanim mi każesz się pier...olic sam sie pier...olnij w łeb zanim coś odpiszesz.

Majster

A Ty nie miałeś być foremanem ?

Roman R.
@Majster

Miałem na następną rotację, teraz chciałem poznać ludzi i robotę ale, nie podoba mi się stosunek ludzi do mnie już na samym początku, do tego marne pieniądze i 2 godziny dziennie w autobusie. Porażka normalnie porażka.

Przyjaciel Romana
@Roman R.

Nie dziś się , ze maja Cię za idiotę jak na swoich siejesz ferment .

Łukasz

Rozmawiałem z Krzysztofem.. kazał dzwonić do Ilony, a ona łaskawie odebrała po 5 razach i z wielką pretensją głupia (usunięte przez administratora) odpowiedziała że nie wiem kiedy dokładnie, ale może tylko powiedzieć że do końca tygodnia będą wszystkie przelewy wysłane i w nowym tygodniu zacznie przychodzić. A rozmawialem z krzysiem, to potrzebują wszystkich na robote :D.

@Łukasz

Czyli do końca przyszłego tygodnia będą wysłane? Może przyjdzie razem z kasą za wrzesień. Wszystkich namawiają na wyjazdy, niech się bujają!

Rozmawialam dziś z Panią Z. biura przelewy dziś zaczęły wychodzić. Także poczekajcie na przelew

Montur

To jakieś potwierdzone info?pozdrawiam

@Montur

Tak

@Ania

I podali pani takie informacje? Nie chce mi się wierzyć.

@Paweł

Tak podali i proszę uwierzyć. Pozdrawiam

@Ania

Również pozdrawiam pani Aniu.

Stocznowiec
@Paweł

Ja to już nie licze raczej na pieniądze a szkoda bo wiele by to mi pomogło. Z rsszta pewnie jak wiekszosci

Jack
@Stocznowiec

Ja też nie. Tym bardziej że usunęli całe ich oświadczenie.

@Jack

W dniu dzisiejszym dostaliśmy przelew

Ciekawy
@Ania

A Pani mąż ze tak powiem pojechal do Norwegii we wrzesniu czy juz skonczyl współprace z Langset

@Ania

Można skontaktować się jakoś z Wami?

@Wojtek

Mąż nie pracuje już w langsecie.

Zawiedziony

Ok chłopaki potwierdzenie info Kolega dostał dziś przelew za wrzesień tylko

Zom
@Zawiedziony

Jak już to za sierpień bo za wrzesień jeszcze nie płacili nikomu

Jack
@Zawiedziony

Niemożliwe że za wrzesień. Jak już to za sierpień i pewnie pojechał do Norwegi.

Nick nick

A kolega pojechal do Norwegii. Czy jest w polsce

Nick nick
@Zawiedziony

Langset Nowerski płaci 20tego kazdego miesiaca ciekawe czy zastosuje to do tych ktorym miał wyplacic zaległość.

@Nick nick

Sorry za sierpień, kolega jest w Danii już nie pracuje w Langsecie

Ciekawy
@Zawiedziony

No to ciekaw jestem kiedy wyplaca dla reszty.

Rafał Smolski

Co chwila plotki, kłamstwa. Ludzie!! Jesteśmy na tym forum żeby się wesprzeć prawdziwymi informacjami. A nie wymyślanie że dostaliśmy przelew, albo ze przepraszacie firmę.... Tu powinny być konkretne informacje. Jesteśmy facetami, lubimy konkrety.

Montur

Kurde ciekawe kiedy będzie kasa. Koniec miesiąca zbliża się wielkimi krokami.

Zom
@Montur

Ja dziś po 15 miałem przelew za sierpień

@Zom

Pewnie jesteś w Norwegii

Wojtek

I co ma ktoś kasę na koncie tak jak wczoraj jedna pani pisała ze przelewy wychodzą?

Sp

Nie ma kasy

Graźyna

Mam pieniądze

@Graźyna

Nie pytal o 500+ tylko o zalegle pieniadze z langestu. Nie ma pieniedzy.

Graźyna

Jeżeli nie rozumiesz to jeszcze raz piszę dziś otrzymalam pieniądze za miesiąc lipiec i sierpień a 500+to mi nie przysluguje

@Graźyna

To fajnie ze dostalas kase. Jakos bylem w lipcu i sierpniu a nie przypominam sobie zadnej kobiety z langsetu na statku. I biorac pod uwage ze nie dostalem kasy ani ja ani nikt ze znajomych ktorych widzialem w pracy a dostala jakas Grazyna to kto wie gdzie nasze pieniadze poszly. Moze Leif za innr uslugi naszymi pieniedzmi placi.

Spawacz zawsze gamoń spawać To idzie małpę nauczyć

Pancio..

Przerwa W heheheheh

S

To prawda nauczysz ale ciebie na pewno nie

Aśka

Naucz się pisać jak już tak wymądrzasz się.

Heweliuszu

Łukasz

Panowie, spokojnie, kurde, napisali w końcu nawet sami na swoim oficjalnym facebooku że wypłacą do końca miesiąca : ). Spodziewajmy się pieniędzy najprędzej jak już w następnym tygodniu : ) . Co ma być to będzie, miejmy nadzieje ze nie przepadną nam pieniądze : ).

@Łukasz

Usunęli już ten wpis na Facebooku...

@Wojtek

Takie to są właśnie oświadczenia poważnej firmy, na Facebooku. I cyk usunięte.

Inz78

Kasy nie ma nadal za lipiec i sierpień. A że ktoś dostał to nieliczni.

Heweliusz

Witam,wszystkich zmartwionych i oczekujących na pieniądze informuje,iż otrzymałem zaległe pieniądze za pracę w Vard Tulcea Rumunia,jednocześnie chciałbym PRZEPROSIC FIRME LANGSET za to,że tak dużo dużych ku t as ów Wam posłałem w Wasze (usunięte przez administratora) ska. Rozumiem teraz iż to Vard Tulcea był niewypłacalny i plotki o tym stały się faktem.PRZEPRASZAM. Przy okazji,(ponieważ więcej nie będę się tu udzielał,gdyż firma jest jak najbardziej OK) chciałbym pozdrowic Pania Magdalenę oraz Panią Ilone gdyż kontakt od momentu rozpoczęcia współpracy do jej zakończenia był na dobrym poziomie jak nie na wysokim. Nie mieszkam w Gdańsku ale jeśli będę miał okazję podrzucę jakieś ciacho. Reasumując,pomimo wielu przeciwności płacowych,wszystko już jest ok,polecam współpracę z tą firmą i proszę nie komentować mojej wypowiedzi jakoby miałbym być lizodupem,pracownikiem biurowym czy innym czynnikiem wspierającym tą firmę. Jestem spawaczem,stąd poprawność formy i brak błędów ortograficznych. Z całym szacunkiem pozdrawiam Was koledzy i koleżanki.

@Heweliusz

Jestem spawaczem stąd poprawność formy i mowy? Jaja jakieś... Nie rozprzestrzeniaj plotek człowieku. Przepraszasz firmę, która od 3 miesięcy nie wypłaciła Tobie pieniędzy? Twoja wypowiedź była żenująca. Faktycznie inteligentny facet z Ciebie. Niech Cię teraz jeszcze bank przeprosi, że zwlekales z płatnościami... Pozdrawiam Cię kolego.

Waldek
@Heweliusz

Ja juz tez otrzymalem wynagrodzenie za Rumunie i wszystko sie zgadza, osoby ktore nie maja pojecia o finansach duzych koncernow, nie zrozumieja dlaczego byla opozniona platnosc. Polecam firme jako pracodawce. Waldek

Waldek
@Paweł

Pawel, czytaj wpisy ze zrozumieniem a potem komentuj !!!

Heweliusz
@Paweł

Kolego żenujący jesteś Ty,jak można doprowadzić do sytuacji takiej jak brak pieniędzy,aby nie móc przeżyć trzech miesięcy? Nawet pół roku? Wyjeżdżając za granicę do pracy?! Dopuszczam dwie opcje,albo jesteś taki bystry że jeździsz za "dobre"stawki (czyt.niskie),lub też żyjesz ponad stan (czyt. toniesz w kredytach,bo nawet na maszynkę do mięsa bierzesz kredyt w Media Markt!) Tyle na temat Twojej durnej uwagi.

Monter
@Heweliusz

A mi się wydaje , że Ty w biurze siedzisz i chcesz firme wybielic w oczach ludzi. Nikt przelewu nie dostał. Pozdrawiam.

@Heweliusz

Szukasz sensacji? To każdego sprawa ile wydaje pieniędzy. Jeśli ktoś dobrze zarabia to może jeździć i co miesiąc na wycieczki i nikomu nic do tego. Zarabiam to chcę wypłaty. A Ty dostałeś wypłatę bo pewnie siedzisz w Norwegii.

Monter

Gdzie w Norwegii w biurze za biurkiem firmy Langset

@Monter

Albo i tak. Żałosna jest ta firma... Do końca miesiąca mają wypłacać, ciekawe kiedy zaczną.

Pozamiatał

Do końca października podobno ja mam taką informację. A jak będzie ręki sobie uciąć nie dam bo pewnie 1 listopada bym chodził z jedną.

@Pozamiatał

Właśnie ale ciekawe którego będą wysyłać pierwsze przelewy. Znając życie to ostatniego października albo wcale.

Pan Kutas

Skoro firma krzak, to poco się tam zatrudnialiście?, płaczecie o kasie a jednak ona was kusiła żeby pojechać do Rumunii, większość z was jest takimi łajzami że spierdalała co chwilę coś. Więc na miejscu Vardu również bym nic nie wypłacił za to : ). Takich frajerów jak wy trzeba dymać w dupę, nadajecie się do pracy za Koreańskie pieniądze : ). Skoro Langset nawet na facebooku napisał że do końca miesiąca wpłaci pieniądze to wpłaci kurwy jebane podłe, ta firma ma tyle lat że nie pozwoli sobie na to żeby nie wypłacić : ). Kurwy jebane zapłakane.

@Pan Kutas

Jednak firma mimo tylu lat na rynku pozwoliła sobie na to, że nie wypłaciła pieniędzy. Ma popsutą renomę. Mów za siebie kolego. Może było kilka osób które nie nadały się do pracy ale miały podpisany kontrakt? Miały. Więc pieniądze się należą. Firma mogła bardziej dopatrzyć kogo zatrudnia, a nie brać byle kogo.

@Pan Kutas

panie (usunięte przez administratora) przez duże K. Odnośnie tej wypowiedzi którą napisałeś, widać jakim prymitywem pan jest. Bo nikt tu nie płacze wypowiadając się o firmie. Wypowiedź jest tylko czystą klarowną informacja dla przyszłych pracowników.

Dżekson
@Pan Kutas

Po co takie coś jak pan kutasik wogole tu się wypowiada..prymityw..a sam pewnie nadaje się tylko do czyszczenia klozetów..żul jeden

Inz78

Firma krzak... Wypłaty za lipiec i sierpień (usunięte przez administratora). Tylko nieliczni którzy dostali bo pracują w Norwegii dostali.... Śmiechu warte...... Co firma sobą reprezentuje wysyłając maila o wyplacie po 2 miesięcznym spóźnienie. Cytuję.... Szanowni Państwo, "Koncern Langset w Norwegii postanowil wystapic z gwarancja wyplaty wynagrodzen wsyzstkim pracownikom Langset International Ltd. Langset International nie jest czescia Norweskiego Koncernu, ale tak czy inaczej wlasciciele postanowili udzielic gwarancji. Kazdemu pracownikowi, ktoremu przysluguje wyplata wynagrodzenia z LI Ltd, bedzie ono wyplacone do konca pazdziernika." WIADOMOŚĆ WYSŁANA W PAŹDZIERNIKU..... Każdy kto ma rozum w głowie z daleka o od Langsetu. Pozdrowienia dla wszystkich poszkodowanych.

@Inz78

No i ciekawe czy wypłacą te pieniądze... Niby payslip wysłali ale wolałbym kasę na koncie aniżeli jakiś kwitek.

Zostaw merytoryczną opinię o Langset - Molde

• Jak się pracuje w Langset?

Zobacz opinie na temat firmy Langset tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Langset?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Langset?

Kandydaci do pracy w Langset napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Langset