Langset
counter
2 513 2751 5 1
szlifierz

Czas mija, a kasy dalej nie ma.

Weteran
@szlifierz

Nie zapłacą

Tak9Nie

Heweliusz

Jak dostaniecie pieniądze,to mnie na tym forum przeproscie!!! I nie siedzę za żadnym biurkiem ani nie jestem żadną z kobiet pracujących w biurze. Jestem człowiekiem sukcesu i nazywam się Heweliusz!!! I słabe jest wyzywanie pani Ilony,zero dżentelmena w Panu! Prujcie się tu dalej,a ja spokojnie idę zakupić szampana by wypić Wasze zdrowie!

Olo

Nie powiem złego słowa na P. Ilonę. Od kiedy pracowalem dla Langset, zawsze chciala pomoc jak tylko sie dalo. Jesteś burakiem, ze takie rzeczy wypisujesz. Obiektywnie dziewczyna robi swoje i jest w porządku. Ok firma ci nie zapłaciła, ale do co ta Pani Magda czy Ilona są ci winne. To nie ich firma, ich pieniądze a odbierają od nas telefony, chcą pomoc jak mozna. Na przyszłość pomyśl zanim coś napiszesz...

@Heweliusz

Twierdzisz ze nazywasz sie Heweliusz jestes czlowiekiem sukcesu a wyplaty z langsetu juz wyszly. No i skoro przepraszasz kobiety z biura rozumoem ze jestes jednym z tych ktorzy je obrazali sadzac ze to od nich zalezy czy firma pieniadze wysle czy nie. Diagnoza jest zatem prosta. Zapraszamy do nas na oddzial. Pozdrawiamy i czekamy. Centrum Zdrowia Psychiatrycznego Srebrzysko.

@Szpital Psychiatryczny

Czytaj ze zrozumieniem i sam weź dawkę leku,bo coś chyba pominales! Przepraszam firmę,bo źle się o niej wypowiadałem i myślałem,że nie wypłaca zaległej kasy,a dziewczyny z biura gorąco pozdrawiam,gdyż kontakt z nimi był na wysokim poziomie.... Łyso Ci teraz??? Zrozumiałeś? Czytaj to czarne a nie to białe!!! Pozdrawiam Miałem się nie udzielać,ale przez niektórych g ł ą b ó w to się nie da!!!

Bonaparte
@Heweliusz

Jestes czlowiekiem sukcesu? To co ty chlopie robisz w Langsecie? Picie szampana na jachcie sie znudzilo?

@Heweliusz

Mowisz ze nazywasz sie Heweliusz? Jestes czlowiekiem sukcesu pracujacym w Langsecie? Twoje miejsce jest u nas chlopie. Spodoba ci sie. Zamiast kawioru biale drazetki i czysta woda zamiast szampana ale po pierwszej drazetce bedzie ci lepiej jak w domu. Z czasem i tobie zdrowie wroci.

@Heweliusz

Wprawdzie mamy za dlugie rekawy w koszulach dla pacjentow ale zwiaze sie na plecach i bedzie dobrze. No i przynajmniej krzywdy sobie nie zrobisz.

Pablo

Po piersze to nie wina dziewczyn ze nie ma kasy z Rumuni tak mnie sie wydaje. Poza tym jeszcze masz dwóch kordynatorow do kturych możesz dzwonic Krzychu i Rafal skoro dziewczyny Ci nie odpowiadają. A s tego co mi wiadomo Krzychu zajmuje sie projektem Tulcea... Ja tesz jeszcze kasy nie mam.

Rado

Łukasz

Hah, hajs mam na koncie przyszło mi 5423 euro..Dosłownie tyle co w payslipie mi przysłali za dwa miesiące. inni też dostawali już w zeszłym tygodniu

pozdrawiam
@Łukasz

Tylko jeszcze musisz zaplacic z tego 18% podatku dochodowego od osob fizycznych czyli 976 euro.

@pozdrawiam

Nic nie muszę,moje dochody w Langsecie szły co 3 miesiące na rożne konta bankowe żeby Bank nie zgłosił tego dalej : ),nic nie muszę płacić. Z czego pamiętam, idioci którzy dostawali przez pół roku wypłatę na te same konto bankowe, dostali pisemko z Banku o wyjaśnienie dochodu w sposób bardzo szczegółowy : ). I oni będą musieli zapłacić karę z padatkiem : ).

Sobieski
@Łukasz

(usunięte przez administratora)Ban nie zglasza od ilosci przelewow tylko od wysokosci przelewow w 1 miesiacu. W langsecie nie przekroczysz tej kwoty chocbys sie zesral. Problem bedzie dopiero gdy Cypr podpisze umowe z Polska i przekaza informacje do Polski kto pracowal a mial sie rozliczyc w kraju. Tejbumowy jeszcze nie ma i nie wiadomo kiedy bedzie. Zeby Cie scigneli maja 5 lat na podpisanie tej umowy od chwili gdy powinienes zlozyc pit. Czyli realnie 6 lat. Po drugie langset nie bawi sie w wysylanie wyplat co miesiac na inne konto. (usunięte przez administratora)

@Łukasz

Ciekawe skąd masz tyle ;) chyba że za lipiec i sierpień.

Pozamiatał
@Łukasz

Jedyne co dostałeś to porażenia mózgowego. Zakładając że w ogóle to posiadasz

doinformujsie
@Sobieski

To się zmieniło i bank ma obowiązek zgłaszać każdy przelew przekraczający 10tyś polskich złotych

@doinformujsie

Euro chlopie. Euro. Skarbowka wszystkie limity liczy w euro. Pewno zeby byly zmienne z kursem i latwiej sie bylo wpieprzyc np na dzialalnosci z vatem.

Wojtek

Teoretycznie do piątku powinny być pieniądze za wrzesień. Ciekawe czy się wywiążą.

Ja A kto
@Wojtek

Za wrzesień?? Jeszcze za lipiec nie ma hehe

@Ja A kto

Zobaczymy czy oddadzą......

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Er

Pieniądze za sierpień i wrzesień odawac

Banda jebanych złodziei

Oddać pieniądze za lipiec.

Piiii

Za to co ludzie robią na hotelach w Norwegii i Rumunii powinni mieć takie kary że nic nie zarobią. Czy normalni ludzie nie mogą odpocząć??? Tylko zatrudniają dalej patologie. Ostatnia moja kadencja wcześniej było inaczej.a jak się ktoś postawi zwróci uwagę to jest awantura

Jam

Praktycznie wszyscy

WiecznyOptymista

"All money will appear"- August and september??? Are You gonna pay only for august? It is nearly time (25-th of the month) to pay for september to.

Paweł

Dobre sobie. Już mówiłem, przestańcie kur*a rozsiewać plotki....... Każdy może sobie w nick wpisać nazwę firmy. I przetłumaczyć na translatorze.

koko

Powiedzieli ze zapłacą do końca miesiąca, wiec przestańcie się zastanawiać co będzie jak będzie, co powiedziała (usunięte przez administratora) co to ma za znaczenie, kto co powiedzial. Kasa ma byc na kontach i wtedy temat sie zamknie, a do czasu az bedzie zastanawianie sie co kto, (usunięte przez administratora) Firma mam zapłacić wiec daj jej jeden z drugim czas by się wywiązać z obietnicy. Szukacie wsparcia na tym forum, a co wy (usunięte przez administratora)jesteście jacyś średnio rozgarnięci? Stoczniowcy, spawacze, monterzy a plączecie jak dzieciaki. Weźcie się do życia i za zarabianie kasy a nie ciągłe (usunięte przez administratora)jak to wam źle bo was Langest nie wypłacił. Zaplaci do konca miesiaca, a jak nie to bedziecie robic co tam chcecie, ale skonczice juz to biadolenie.

koko

Ty też pewnie byś chciał ale nawet pewnie nie wiesz jak to zrobić wypocino żałosna, płacz dalej i zgrywaj twardziela na forum. Ruchać to dałeś się ty dlatego tu jesteś i smecisz więc zanim mi każesz się pier...olic sam sie pier...olnij w łeb zanim coś odpiszesz.

Tak6Nie

Majster

A Ty nie miałeś być foremanem ?

Roman R.
@Majster

Miałem na następną rotację, teraz chciałem poznać ludzi i robotę ale, nie podoba mi się stosunek ludzi do mnie już na samym początku, do tego marne pieniądze i 2 godziny dziennie w autobusie. Porażka normalnie porażka.

Przyjaciel Romana
@Roman R.

Nie dziś się , ze maja Cię za idiotę jak na swoich siejesz ferment .

Łukasz

Rozmawiałem z Krzysztofem.. kazał dzwonić do Ilony, a ona łaskawie odebrała po 5 razach i z wielką pretensją głupia (usunięte przez administratora) odpowiedziała że nie wiem kiedy dokładnie, ale może tylko powiedzieć że do końca tygodnia będą wszystkie przelewy wysłane i w nowym tygodniu zacznie przychodzić. A rozmawialem z krzysiem, to potrzebują wszystkich na robote :D.

@Łukasz

Czyli do końca przyszłego tygodnia będą wysłane? Może przyjdzie razem z kasą za wrzesień. Wszystkich namawiają na wyjazdy, niech się bujają!

Ania

Rozmawialam dziś z Panią Z. biura przelewy dziś zaczęły wychodzić. Także poczekajcie na przelew

Montur

To jakieś potwierdzone info?pozdrawiam

@Montur

Tak

@Ania

I podali pani takie informacje? Nie chce mi się wierzyć.

@Paweł

Tak podali i proszę uwierzyć. Pozdrawiam

@Ania

Również pozdrawiam pani Aniu.

Stocznowiec
@Paweł

Ja to już nie licze raczej na pieniądze a szkoda bo wiele by to mi pomogło. Z rsszta pewnie jak wiekszosci

Jack
@Stocznowiec

Ja też nie. Tym bardziej że usunęli całe ich oświadczenie.

@Jack

W dniu dzisiejszym dostaliśmy przelew

Ciekawy
@Ania

A Pani mąż ze tak powiem pojechal do Norwegii we wrzesniu czy juz skonczyl współprace z Langset

@Ania

Można skontaktować się jakoś z Wami?

@Wojtek

Mąż nie pracuje już w langsecie.

Zawiedziony

Ok chłopaki potwierdzenie info Kolega dostał dziś przelew za wrzesień tylko

Zom
@Zawiedziony

Jak już to za sierpień bo za wrzesień jeszcze nie płacili nikomu

Jack
@Zawiedziony

Niemożliwe że za wrzesień. Jak już to za sierpień i pewnie pojechał do Norwegi.

Nick nick

A kolega pojechal do Norwegii. Czy jest w polsce

Nick nick
@Zawiedziony

Langset Nowerski płaci 20tego kazdego miesiaca ciekawe czy zastosuje to do tych ktorym miał wyplacic zaległość.

@Nick nick

Sorry za sierpień, kolega jest w Danii już nie pracuje w Langsecie

Ciekawy
@Zawiedziony

No to ciekaw jestem kiedy wyplaca dla reszty.

Rafał Smolski

Co chwila plotki, kłamstwa. Ludzie!! Jesteśmy na tym forum żeby się wesprzeć prawdziwymi informacjami. A nie wymyślanie że dostaliśmy przelew, albo ze przepraszacie firmę.... Tu powinny być konkretne informacje. Jesteśmy facetami, lubimy konkrety.

Montur

Kurde ciekawe kiedy będzie kasa. Koniec miesiąca zbliża się wielkimi krokami.

Zom
@Montur

Ja dziś po 15 miałem przelew za sierpień

@Zom

Pewnie jesteś w Norwegii

Wojtek

I co ma ktoś kasę na koncie tak jak wczoraj jedna pani pisała ze przelewy wychodzą?

Sp

Nie ma kasy

Graźyna

Mam pieniądze

@Graźyna

Nie pytal o 500+ tylko o zalegle pieniadze z langestu. Nie ma pieniedzy.

Graźyna
@Nick

Jeżeli nie rozumiesz to jeszcze raz piszę dziś otrzymalam pieniądze za miesiąc lipiec i sierpień a 500+to mi nie przysluguje

@Graźyna

To fajnie ze dostalas kase. Jakos bylem w lipcu i sierpniu a nie przypominam sobie zadnej kobiety z langsetu na statku. I biorac pod uwage ze nie dostalem kasy ani ja ani nikt ze znajomych ktorych widzialem w pracy a dostala jakas Grazyna to kto wie gdzie nasze pieniadze poszly. Moze Leif za innr uslugi naszymi pieniedzmi placi.

Ja

Spawacz zawsze gamoń spawać To idzie małpę nauczyć

Pancio..
@Ja

Przerwa W heheheheh

S
@Ja

To prawda nauczysz ale ciebie na pewno nie

Aśka

Naucz się pisać jak już tak wymądrzasz się.

Ja

Heweliuszu

Łukasz

Panowie, spokojnie, kurde, napisali w końcu nawet sami na swoim oficjalnym facebooku że wypłacą do końca miesiąca : ). Spodziewajmy się pieniędzy najprędzej jak już w następnym tygodniu : ) . Co ma być to będzie, miejmy nadzieje ze nie przepadną nam pieniądze : ).

@Łukasz

Usunęli już ten wpis na Facebooku...

@Wojtek

Takie to są właśnie oświadczenia poważnej firmy, na Facebooku. I cyk usunięte.

Inz78

Kasy nie ma nadal za lipiec i sierpień. A że ktoś dostał to nieliczni.

Heweliusz

Witam,wszystkich zmartwionych i oczekujących na pieniądze informuje,iż otrzymałem zaległe pieniądze za pracę w Vard Tulcea Rumunia,jednocześnie chciałbym PRZEPROSIC FIRME LANGSET za to,że tak dużo dużych ku t as ów Wam posłałem w Wasze (usunięte przez administratora) ska. Rozumiem teraz iż to Vard Tulcea był niewypłacalny i plotki o tym stały się faktem.PRZEPRASZAM. Przy okazji,(ponieważ więcej nie będę się tu udzielał,gdyż firma jest jak najbardziej OK) chciałbym pozdrowic Pania Magdalenę oraz Panią Ilone gdyż kontakt od momentu rozpoczęcia współpracy do jej zakończenia był na dobrym poziomie jak nie na wysokim. Nie mieszkam w Gdańsku ale jeśli będę miał okazję podrzucę jakieś ciacho. Reasumując,pomimo wielu przeciwności płacowych,wszystko już jest ok,polecam współpracę z tą firmą i proszę nie komentować mojej wypowiedzi jakoby miałbym być lizodupem,pracownikiem biurowym czy innym czynnikiem wspierającym tą firmę. Jestem spawaczem,stąd poprawność formy i brak błędów ortograficznych. Z całym szacunkiem pozdrawiam Was koledzy i koleżanki.

@Heweliusz

Jestem spawaczem stąd poprawność formy i mowy? Jaja jakieś... Nie rozprzestrzeniaj plotek człowieku. Przepraszasz firmę, która od 3 miesięcy nie wypłaciła Tobie pieniędzy? Twoja wypowiedź była żenująca. Faktycznie inteligentny facet z Ciebie. Niech Cię teraz jeszcze bank przeprosi, że zwlekales z płatnościami... Pozdrawiam Cię kolego.

Waldek
@Heweliusz

Ja juz tez otrzymalem wynagrodzenie za Rumunie i wszystko sie zgadza, osoby ktore nie maja pojecia o finansach duzych koncernow, nie zrozumieja dlaczego byla opozniona platnosc. Polecam firme jako pracodawce. Waldek

Waldek
@Paweł

Pawel, czytaj wpisy ze zrozumieniem a potem komentuj !!!

@Paweł

Kolego żenujący jesteś Ty,jak można doprowadzić do sytuacji takiej jak brak pieniędzy,aby nie móc przeżyć trzech miesięcy? Nawet pół roku? Wyjeżdżając za granicę do pracy?! Dopuszczam dwie opcje,albo jesteś taki bystry że jeździsz za "dobre"stawki (czyt.niskie),lub też żyjesz ponad stan (czyt. toniesz w kredytach,bo nawet na maszynkę do mięsa bierzesz kredyt w Media Markt!) Tyle na temat Twojej durnej uwagi.

@Heweliusz

A mi się wydaje , że Ty w biurze siedzisz i chcesz firme wybielic w oczach ludzi. Nikt przelewu nie dostał. Pozdrawiam.

@Heweliusz

Szukasz sensacji? To każdego sprawa ile wydaje pieniędzy. Jeśli ktoś dobrze zarabia to może jeździć i co miesiąc na wycieczki i nikomu nic do tego. Zarabiam to chcę wypłaty. A Ty dostałeś wypłatę bo pewnie siedzisz w Norwegii.

Gdzie w Norwegii w biurze za biurkiem firmy Langset

@Monter

Albo i tak. Żałosna jest ta firma... Do końca miesiąca mają wypłacać, ciekawe kiedy zaczną.

Pozamiatał

Do końca października podobno ja mam taką informację. A jak będzie ręki sobie uciąć nie dam bo pewnie 1 listopada bym chodził z jedną.

@Pozamiatał

Właśnie ale ciekawe którego będą wysyłać pierwsze przelewy. Znając życie to ostatniego października albo wcale.

Pan Kutas

Skoro firma krzak, to poco się tam zatrudnialiście?, płaczecie o kasie a jednak ona was kusiła żeby pojechać do Rumunii, większość z was jest takimi łajzami że spierdalała co chwilę coś. Więc na miejscu Vardu również bym nic nie wypłacił za to : ). Takich frajerów jak wy trzeba dymać w dupę, nadajecie się do pracy za Koreańskie pieniądze : ). Skoro Langset nawet na facebooku napisał że do końca miesiąca wpłaci pieniądze to wpłaci kurwy jebane podłe, ta firma ma tyle lat że nie pozwoli sobie na to żeby nie wypłacić : ). Kurwy jebane zapłakane.

Tak7Nie

@Pan Kutas

Jednak firma mimo tylu lat na rynku pozwoliła sobie na to, że nie wypłaciła pieniędzy. Ma popsutą renomę. Mów za siebie kolego. Może było kilka osób które nie nadały się do pracy ale miały podpisany kontrakt? Miały. Więc pieniądze się należą. Firma mogła bardziej dopatrzyć kogo zatrudnia, a nie brać byle kogo.

@Pan Kutas

panie (usunięte przez administratora) przez duże K. Odnośnie tej wypowiedzi którą napisałeś, widać jakim prymitywem pan jest. Bo nikt tu nie płacze wypowiadając się o firmie. Wypowiedź jest tylko czystą klarowną informacja dla przyszłych pracowników.

Dżekson
@Pan Kutas

Po co takie coś jak pan kutasik wogole tu się wypowiada..prymityw..a sam pewnie nadaje się tylko do czyszczenia klozetów..żul jeden

Inz78

Firma krzak... Wypłaty za lipiec i sierpień (usunięte przez administratora). Tylko nieliczni którzy dostali bo pracują w Norwegii dostali.... Śmiechu warte...... Co firma sobą reprezentuje wysyłając maila o wyplacie po 2 miesięcznym spóźnienie. Cytuję.... Szanowni Państwo, "Koncern Langset w Norwegii postanowil wystapic z gwarancja wyplaty wynagrodzen wsyzstkim pracownikom Langset International Ltd. Langset International nie jest czescia Norweskiego Koncernu, ale tak czy inaczej wlasciciele postanowili udzielic gwarancji. Kazdemu pracownikowi, ktoremu przysluguje wyplata wynagrodzenia z LI Ltd, bedzie ono wyplacone do konca pazdziernika." WIADOMOŚĆ WYSŁANA W PAŹDZIERNIKU..... Każdy kto ma rozum w głowie z daleka o od Langsetu. Pozdrowienia dla wszystkich poszkodowanych.

@Inz78

No i ciekawe czy wypłacą te pieniądze... Niby payslip wysłali ale wolałbym kasę na koncie aniżeli jakiś kwitek.

Wojtek

Czy ktoś dzwonił lub pisał do Ilony kiedy będzie wypłata?

@Wojtek

Tak. Powiedzialem jej ze bedzie w srode.

@Nick

Ty jej tak powiedziałeś....?

@Nick

Ty jej powiedziałeś że będzie w środę? Mam podać numer konta skoro robisz przelewy?:)

To ja tez podam .

Dafid

A pozniej firma się dziwi że stocznia nie płaci i robota złe wykonana. Jak fach mogą ludzie mieć w ręku ale jeżeli przychodzą na kacu to i robota nie idzie. Tylko Ci co chcą zarobić na tym cierpią tak jak teraz ci którzy czekają na wypłaty.

Monter

Czy ktoś coś wie kiedy zacznie firma wysyłać zaległe wypłaty za lipiec i sierpień?

Tak6Nie

@Monter

31 pazdziernika

Patryk

Dokładnie miało nie być picia i co? Takie samo chlanstwo!!!

Lulki

Firmo miało być tak pięknie w Norwegii a dalej pszywiozlas alkoholików z Rumunii. Człowiek zarabia chce wypaczać a tu pierwszy tydzień i libacje, alkomaty i kary lepiej bo to do dobrego nie prowadzi a waz chanbi.

Tak10Nie

Szattyn

Ja tez dostalem to jest Kwitek do sklepu by zakupy robic smieszne gdzie kasa mamy te same zoladki lejw ty moze masz z blachy

@Szattyn

Pieniądze mają być do końca miesiąca... Nie ma jeszcze nawet połowy.

Zostaw opinię o Langset - Molde

Chcę opublikować: