Langset

counter
2 514 2756 5 1

Opinie o Langset

Bendzi

Witam. Jak wygląda praca w Norwegii? Bo widzę rekrutują spawaczy. Jak wygląda kwatery? Wypłata na czas?

Tak2Nie2
@Bendzi

Nie polecam.

@Bendzi

Lipa nie polecam

Realista

Drogie Panie z biura proszę przyjąć do wiadomości , że niedługo reszta pracowników z doświadczeniem ma zamiar odejść z firmy langset ponieważ wiele projektów rusza właśnie teraz i w czerwcu . Firmy te nie zabierają pracownikom pieniędzy za wyżywienie , bilety gwarantują za darmo , a i często mają lepsze stawki . Na dodatek pracownik z nv service przy rotacji 4 tygodniowej zarabia za tą samą pracę 2 tys więcej netto zł . Rusza west con , stord i ogólnie projekt ,,troll,, realizowany w różnych miejscach . Więc zamiast nachalac się ile wlezie kosztem zwykłego pracownika proponował bym wam od zaprzestania pobierania 160 nok dziennie . No chyba , że jesteście nastawieni na szybki zarobek w krótkim czasie i wyrobienie sobie takiej opinii na stoczniach Bardzo jak w Rumunii poprzez zatrudnianie podobnego personelu ( już się to dzieje ) Dobrzy odchodzą i będą odchodzić , a przyjeżdżają ludzie bez pojęcia . No i pamiętajcie , że papier wszystko przyjmuje ;)

Tak8Nie3
Magda
@Realista

To niech pan sie zatrudni w nvservice prosze bardzo

Tak6Nie12
@Magda

Wszędzie tylko nie w langsted

Tak9Nie
@Magda

Oo Pani (usunięte przez administratora)jak zwykle profesjonalna ????

Tak5Nie
@Magda

Kiczowata firma sam element zatrudnia

Tak6Nie1

Bardzo duża rotacja. Brak stabilności. Tzn. krótkie strzały.

Tak4Nie1
@Pracownik

I coraz gorsze zarobki.

ana

Langset znowu rekrutuje monterów do Norwegii. Widziałam oferty na stronie szukamdopracy.com

Tak8Nie2

Lok89
@ana

No i co? Ja od wakacji jeżdżę do Norwegii i sobie chwalę.

Tak2Nie2
@Lok89

I skończyła się przygoda z langstetem

Tak2Nie1

Chwalisz sie czy żalisz

TakNie2

Zale

TakNie1

@Ixx

Jak skonczyla ? Co masz na mysli ? Nie maja pracy ?

Tak1Nie1

Wymiana personelu hi

@ana

@Ixx

No już pracy nie ma za bardzo. Sam się muszę rozglądać za czymś innym. Tylko coraz gorzej z zarobkami i coraz mniej się opłaca.

No

Dostał już ktoś podatek z US za Rumunię? Albo czy ktoś się już sam rozliczył?

Tak8Nie1
Wqurw

Albo ludzie niedługo podchodzą , albo ten baran , który płacze , że filtry musi dawać . To są niezbędne środki ochrony , , ten parów płacze jakby sam musiał kuoywac i rozdawać ludziom . Elwart to chory człowiek jest , którego nikt prócz (usunięte przez administratora)nie trawi ..

Tak9Nie1

Hgt

Kiedy rusza rumunia

Tak3Nie2

@Hgt

Rusza hehe pewnie wcale

szatyn

trzeba isc w polsce do biura i tam narozrabiac burdlu im zrobic tym(usunięte przez administratora)

herubin
@szatyn

A co biuro w Polsce ma do płatności ? Jesteś prostym człowiekiem jak tak myślisz. Z kim podpisujesz kontrakt tam jedż po pieniądze krzykaczu.

Tak16Nie

Ciekawy

Zgodze się bo taka byla prawda niestety i do tego kolesiostwo. A im wiekszy gamon tym bardziej w (usunięte przez administratora) Wlazil co poniektorzy to nawet sie reklamowali ze sa kucharzami i h..... potrafia ale gotuja Klamie i calej reszcie jak by to nazwac foremanow obiadki i inne takie i dlatego jeżdżą. A teraz oczywiscie ELLYTA pojechala do Norwegii no bo przecież trzeba kontynuować dzieło heheheh

Tak12Nie

Yyyy

Ja znam.. nie jednego. Nie próbuj nikogo wybielać

Noname

Co ty gadasz ma ludzi jakich zatrudniają tak mają i przez to nie powinni cierpieć inni gówn9ana firma i tyle w temacie dobrze tam mają tylko (usunięte przez administratora) pewnie tacy jak ty

Pozamiatał

Jesteś the best!

Spawacz

Braila, kontrakt marzec/kwiecień. A Ty sobie kup lepiej alkomat bo chyba jeszcze z tej Rumunii nie wytrzeźwieles.

Ixx

Na pewno widziałeś?? Zainteresowana ????

Lol
@Ixx

Penwie, że dzięki były. Piją i bzykaja i się chwałą, że żona nie wie ile zarabiają.

Tak2Nie

@Lol

Moj znajomy byl i jest i dziwek nie widzial alko tak

Spaw

Prawda jest taka ze kto nie siedział z założonymi rękami i nie czekał na pieniądze to je otrzymał .Szkoda tylko że puzniej zastali zablokowani przez firmę z niewiadomych przyczyn ale to może i dobrze z względu na obecną sytuację firmy

@Spaw

Zablokowani przez firme jaki tekst. A co to za firma do której jak chcesz sie dodzwonic to czekasz na cud az ktos łaskawie odbierze. Zresztą zaliczylem 3 rotacje kase dostalem a co teraz tam sie dzieję koło (usunięte przez administratora) Mi to lata

DIABLO

Mama oferte wyjazdu do norwegii po nowym roku, czy w norwegii sa takie same problemy z pieniedzmi jak w rumunii

Kowal
@DIABLO

Na norwegi płacą regularnie

sveiser
@DIABLO

diablo napisz gdzie masz oferte .

Monter

Sory ze pytam ale ile zabrali wam kasy za samolot we wrześniu? Pozdro

Tak6Nie

@Monter

...

Tak6Nie

Robert foreman z Tul

Co dzień rano wstaje i mam dość tej firmy firma krzak ja jestem bardzo dobrym foremanem najlepszym a tu co za tepego robola robie co oni sobie myslą ja debilem jestem czy idiotą z poważaniem Robert Wisniewski

Tak5Nie

Telewizor

Przestań sie ponizac pajacu

Im
@Robert foreman z Tul

Serio? Pozdrawiam Romana R. najlepszy foreman na świecie. Polecam tą firmę. Pozdrawiam Romana...

Robert foreman z Tul
@Im

W tej firmie było i jest wilu foremanow ale ja jestem najlepszy na świecie foreman byłem w Tulcji foremanem i swój poziom światowy udowodnilem pozdrawiam wszystkich Robert W foreman z Tulcji

The Best!

Hehe. No!

były pracownik

a ja napisze tak, firma krzak...banda złodziei i skurwysyństwo!!!!!jakieś odliczanie za samolot, które ja sam osobiście bukowałem, a niech się wypchają szmat(usunięte przez administratora)e. Ogólnie nie polecam. I nigdy więcej.

Tak1Nie

Langset to sami (usunięte przez administratora) którzy szukają ludzi tylko po to, żeby na nich nabić sobie kabzy. A gdy kończy się już kontrakt nie wpłacają wynagrodzenia i myślą, że to jest O.K. Mają już założone sprawy za kontrakt w Rumunii. Jeżeli jeszcze ktoś ma u nich jakieś zaległości powinnien zrobić to samo,chociaż by po to ,żeby więcej nie naciągali innych. Bez poważania były pracownik !!!

Tak3Nie1

Gość
@Były pracownik

Musze sie z toba zgodzic. Jeszcze nie mozna bylo doprosic sie nowych ubran W zime trzeba bylo marznac Nie polecam tej firmy

Ixx

Skąd taka teoria o piciu i dziwkach Moje sugestie dla Langset International Ltd.: Czekajcie cierpliwie na wyplaty

Tak3Nie1

Wojtek

Zgadza Wam się kasa? Mi coś za mało za wrzesień ale nie chce mi się już drążyć.

@Wojtek

Wlasnie drazysz. Mi sie zgadza.

szatyn

dostalem kase ale niepolecam tej firmy nikomu

Tak7Nie

Stefan