Opinie o Langset w Molde

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Langset. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Langset o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Langset w Molde

radosny

Bylem, pracowalem nigdy (usunięte przez administratora) nie chce wracac. Brak podstawowych zasad normalnej pracy. Jedzenie ktore oferuja sa wystarczajace dla kilkulatkow(male porcje, czesto nieswieze), problemy z woda co w 30sto stopniowych warunkach pracy grozi odwodnieniem. Ciagle braki w magazynie, tzn tam nigdy nic nie ma. Pracujesz 12 godzin pisane jest 11-cie..... Czepiaja sie o wszystko, nawet jesli cos robisz dobrze to dalej jest zle. (usunięte przez administratora) Ciagle problemy z wyplatami, nie pamietam aby wiekszosc dostala terminowo i w poprawnej kwocie. Zakwaterowanie hmm, ciasne pokoje w egrecie, jedzenie takze pozostawiajace wieel do zyczenia, na weekendach wielka impreza (usunięte przez administratora) Pracowalo tam wielu w porzadku osob, nie wiem jak teraz, 2 mieiace temu zjechalem i nie wiem kto zostal teraz. (usunięte przez administatora) Powiem tak, kto nie ma nic i nie ma kasy niech wezmnie ta prace, jesli ktos ma inne oferty niech nie pcha sie do rumunii. Duzo niepotrzebnych stresow i mozna czesto chorowac)biegunki, zatrucia). Mam nadzieje ze pomoglem zainteresowanym

piotr

byłem,widziałem,chce zapomnieć...

A.M.
@piotr

Warunki sa ok, mozna spokojnie jechac, tylko nie chlac wody tyle

paweł

panowie jezeli ktos z was gdzie mieszka ten [usunięte przez administratora] co siedzi w nocy w biurze i robi rafałowi wiemy wszyscy co to napiszcie zrobimy mu to samo co on robi z ludzmi no chyba ze ma jaja i sam napisze gdzie mieszka

lolek

i co słychać w rumunii ? ile zostało pracy? i czy dalej warunki są spartańskie ?

Monter Konstrukcji Stalowych

Wysłałem CV, skontaktowano się ze mną telefonicznie. Rozmowa był krótka ale rzeczowa.

Pytania o znajomość rysunku, umiejętności itp.

pimpek

a wiecie jak dostac sie tam do roboty z kim sie skontaktowac????????

?

ale wy jestescie tepi ludzie jaki podatek za co niepiszczie (usunięte przez administratora)

,,,,,,,n

jakie kary co ty piszesz nie masz obowiązku rozliczać się co mc ani skladać pita chyba ze masz działalność . to jak cie skarbówka dorwała za dochodowy jak masz czas do kwietnia 2014 się rozliczyć . co im teraz płacisz zaliczkę jedynie ale z czego ?

Cygan

Jak mogła Cię skarbówka dorwać jak langset zaczął prace w Rumunii w tym roku a w Polsce rozliczamy się na początku 2014? Jakieś bajki tutaj piszesz!!! A że rozliczyć się trzeba to wiem, bo w dostałem taką informację z Urzędu Skarbowego, bo umowy które mamy to śmieci, jak byśmy mieli normalne umowy o pracę to byśmy się nie rozliczali, bo podatek płaci firma a tak robią nas w konia i kupę kasy bo aż 18% idzie do budżetu Państwa dla darmozjadów rządowych. Dużo ludzi polegnie na tym a najbardziej Ci co już tutaj są od początku i trochę zarobili. Ta firma to totalny nie wypał.12 euro - 18% = 9,80 euro na godz. bez żadnych świadczeń!!! A do tego dużo osób nie dostaje wszystkich pieniędzy, albo godz. się nie zgadzają.

?

byłem w Rumuni raz i już mnie skarbówka dorwała oczywiście musiałem zapłacić podatek plus ponad 30% odsetek ale to jest mały pikus do tego co mi grozi bo kara musi być grozi mi od 500zł do 50000zł i jak mi powiedzieli ,, po cichu,, kara będzie dotkliwa jedyne co mnie troszkę usprawiedliwia to, ze pokazałem im pierwszą umowę gdzie nic nie był na temat opłacania podatku przez pracownika ale nie wiedza nie zwalnia z obowiązku spółczuje tym co mają drugie umowy bo tam jest jasno napisane to opłaca podatek

@

A powiedz mi jak to trzeba oplacic ten podatek??? składałeś jakiś roczny pit czy jak bo ja się w tym wogole nie orientuje a chciałbym to załatwić żeby później nie było jaj. Dzieki z góry.pozdrawiam

Płock

lece z gdańska do rumuni 21.30 w sobote szukam transportu z płocka do gdanska na lotnisko .

normalny

Panowie podatek według podpisanego przez nas kontraktu płacimy sami nie piszcie bzdur tylko czytajcie to co podpisujecie. Stopa podatku jest wiadoma nie jesteście w przedszkolu jak czytam 9 euro zostaje to jest żenada !!!! 12 euro - 19% =9.72 na ręke.W niemczech 9 euro + świadczenia dobre (usunięte przez administratora)

?

w urzedzie w polsce.a langset powiadamia skarbówke u siebie

?

jeżeli jest mowa o podatku to gdzie go trzeba odprowadzić i na jakiej podstawie

Informacja

Panowie, pracujecie za 9 euro/h. Z tych 12 euro trzeba odliczyć 19% podatku. Dowiadywałem się w Urzędzie skarbowym oraz Pani (usunięte przez administratora) z Molde bardzo miła osoba kazała przekazać,że trzeba zapłacić podatek, bo skarbówka prędzej czy później nas dorwie, mają czas do 5 lat, a kara to 70% z dochodu idzie dla nich.Także nie słuchajcie idiotów co twierdzą inaczej. W Niemczech więcej płacą za spawanie kontenerów na hali z ubezpieczeniem niemieckim. 9 euro to żenada, jeszcze w takich warunkach!!!!!!!.

aaa

czy to prawda ze został zmieniony hotel z elgrety na delte? z basenem i normalnym zarciem? jakie teraz sa warunki

Arek

Ostrzeżenie dla przyjeżdżających!!, na hotelu EGRETA epidemia, połowa ludzi ma (usunięte przez administratora) i cały czas się to rozprzestrzenia. Każdy z chorych ląduje pod kroplówkami w szpitalu.Bierzcie ze sobą jakieś leki na sraczkę.

?

witam pominelem pana (usunięte przez administratora) ktory zna sie na robocie i spawalnika oni z calej tej bandy popaprancow sa naprawde normalni i wpozadku

?

Witam nie polecam tej firmy nikomu!! Bylem tam i to co mi oferowali przed wyjazdem mija sie z celem!! warunki syf jedzenie syf foremani totalne dno nie znaja sie na robocie tylko dra pyski i ganiaja polakow!!!!

zduno

A mi to się marzy żeby dostać tu chociaż raz wypłatę na czas i to kompletną. Drugim marzeniem jest aby te wszystkie białe kaski prócz jednego (usunięte przez administratora) który faktycznie zna się na robocie. Przyznały w końcu że maja problem z organizacją że nie do końca wiedzą o co chodzi, żeby taki cham i prostak jak Rafałek pojechał stąd daleko. Żeby stanowisko foremana zależało od wiedzy a nie od tego że brat jest supervisiorem. I żeby ktoś w końcu dostrzegł że większość z nich kryje sobie (usunięte przez administratora) nawzajem a ile razy zostaną na tym złapani to gnoją nie winnych ludzi. Pani (usunięte przez administratora) liczymy ze Pana obecność to zmieni.

Zdzisiek

Jest dobrze. Dyrekcja w końcu rozbija rodzinne kliki i kolesiostwo! Są kontrole na blokach i widać kto komu (usunięte przez administratora) kryje. Może w końcu powiozą (usunięte przez administratora) który traktuje ludzi jak bydło i jego braciszka który o robocie nie wie nic. Mamy jeszcze nadzieję że ich pupilek żaba też się załapie na zjazd i zrobią z nim porządek. Ktoś w końcu zauważył że nie ludzie są tu źli tylko kadra do (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Langset - Molde

• Jak się pracuje w Langset?

Zobacz opinie na temat firmy Langset tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Langset?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Langset?

Kandydaci do pracy w Langset napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Langset