Opinie o Langset w Molde

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Langset. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Langset o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Langset w Molde

d.z

jak myslicie zaplaca i kiedy??????????

hehe

Łyso teraz co niektorym ze w konta patrza puste , hehe , a mowilem nie jechac ........

Olewator

No i co Langsetowcy ? wypłata na raty ..... brak słów na to szambo .....

xxx

dostaliscie wyplate?

Monter Konstrukcji Stalowych

Wysłałem CV, skontaktowano się ze mną telefonicznie. Rozmowa był krótka ale rzeczowa.

Pytania o znajomość rysunku, umiejętności itp.

on

Blok 6 jakiemu majstrowi (usunięte przez administratora) liże, bo mnie to zaciekawiło?A ogólnie napiszcie coś na temat majstrów, którzy tam pracują, bo może któregoś znam i z nim pracowałem

młody

,, pracownik nie nowy "" napisz stary jaka tam waluta i pojakiemu sie w knajpie mozna dogadać i jak kasa na czysto . Podobno nie płacą na czas ?????????

nowy

Tak pojechałeś ogólnie ale i to dobre moze jeszcze temat kasy umowy o prace podatki i na jak długo mają robotę . Czy kasa jest taka jak w ofercie czemu taki długi okres przerwy i czy po tym jest nowa umowa czy raczej biorą tych co chcą .

pracownik już nie nowy

Prawda jest taka że w każdej robocie trzeba mieć o niej pojęcie żeby ją dobrze wykonywać,od [usunięte przez moderatora] statystów i pseudo fachowców od wszystkiego,jak masz pojęcie o robocie [kadłubówce bo głównie to tu jest do roboty i spawanie,ale nie blaszek na hali tylko styków] i znasz rysunek kadłubowy to śmiało.Najechało się towarzystwa,i trzeba za nich robotę ciągnąć bo co rusz coś [usunięte przez moderatora].Żarcie jest jakie jest w domu będziesz tylko miał lepiej ,ważne że sam po robocie nad garami nie stoisz,pozatym klimat ogólnie trochę średni,ale za to pogoda zajebista 30-40 stopni i się rozkręca, miasto też niczego sobie, jest troche knajp a i ceny podobne do polskich. W robocie dostajesz wodę w 1,5l butelkach ile chcesz,mieszkam w hotelach, jeden ma problemy z klimą drugi ma problemy inne-ale bywałem w gorszych miejscach.net chodzi elegancko i nie ma z tym raczej problemów.zaczeli kontrolować rano z balonem bo to co sie działo wcześniej naprawde było przegieciem,ale pozwozili kilku i się troche uspokoiło.Ja tu siedze i żyje i mam zamiar dokończyć kontrakt .Jak sie zdecydujesz na przyjazd to pamietaj o kilku sprawach-wygodne buty robocze-tu dają ale zanim je rozchodzisz to Ci nogi odpadną od temperatury,środek na komary i to dobry,i coś na problemy żołądkowe bo tu bywa różnie co tydzień ktoś ma problemy i nie bardzo wiadomo po czym , mnie jeszcze nie dopadło ale ...pozatym ok dowożą i odwożą na lotnisko,mieszkasz po 2ch i raczej nie spodziewaj się warunków norweskich, tylko rumuńskie realia...jak jechałem też nie wiedziałem co i jak będzie a teraz tu jestem i uważam że nie jest najgożej, a wszystkim i tak nie dogodzisz.Są i chwile śmieszne ale jeszcze się nic poważnego nie wydażyło...Więc jak się znasz na robocie to nie bedzie problemu ale jak na wakacje się wybierasz to może być różnie...

nowy

Napisze ktoś wreszcie prawde jak tam jest? hotel , internet , wyżywienie , transport z lotniska i do stoczni z hotelu . Ile się pracuje godz czy w soboty jak z kasą ? Jaka tam atmosfera czy dużo polaków polski nadzrór itp . jakie warunki pod dachem czy to jest ta nowa stocznia w tulcei osx czy coś innego . Piszcie o szczegółach a nie wypociny i żale o alkomatach i [usunięte przez moderatora] i firma krzak . Kazdy co pisze był juz tam i jak jechał pierszy raz to było ok jak wywali za gorzałe lub za [usunięte przez moderatora].. w robocie to potem pisze ze wszystko do (usunięte przez administratora) nie on . ,,, w Polsce jest dobrze za 1500 na ręke .!!!!!!

nowy

napiszcie coś o tych testach na montera w gdyni

?

Tulcza - 2013-07-12 18:20:28 za 6 tygodni wychodzi 18 tyś na czysto. Podatku nie płacisz. Ubezpieczenie jest zbiorowe od wypadków. Lekarza pokrywasz sam przy wbitkach itd. Za pobt w kralu nie płaca. Dno i tyle. Nie wracam kasa musi się zgadzać a tu jest jakaś papranina.Zjebie , czemu 18 ttysi ? podziel to glabie na dwa zjazdy , lub na dwie wyplaty nei dostaniesz jednorazowo 18 tysi , ......

?

nowy - 2013-07-12 18:55:27 Czyli podatek trzeba bedzie zapłacić w rozliczeniu rocznym pit czyli 18 procent odejdzie a zus świadectwo pracy wygląda że ta praca to na czarno ? Mam zamiar jechać ale jak czytam to co piszecie to lipa . oferują samolot do bukaresztu a do tulcei czym tam jest prawie 300 km od lotniska , . ile godz sie pracuje mówią ze 12 czyli setki (usunięte przez administratora) jak leci jak kwatery żarcie , jutro mam testy w gdyni co tam oni chća od monterów ?do tulczy jest 4 godziny jazdy , dobrze chociaz ze jak sie krzyknie na rumuna ktory kieruje busem , to stanie na fajane i szczocha , bus tak [usunięte przez moderatora] ze strach nim leciec .........kwatery po dwoch w hotelu bez klimy , w tym okresie jest skwar , wiec sie mozna schudnac przez poty , zarcie sobie musisz dokupywac, bo to [usunięte przez moderatora] co daja , to nie zjadliwe jest ..... 12 w pracy , w tulczy to mordega ......

?

nowy - 2013-07-12 18:14:39 Napiszcie kozaki ile zarobiliście na czysto za 6 tyg jak płacą za wolne a kraju ? czy dają świadectwo pracy ? co padatkami i zusem to jest najbardziej istotne . [usunięte przez moderatora] o majstrach kolczykach itp jego brocha gdzie ma kolczyk a jak [usunięte przez moderatora] roboli bo musi taka było i jest trzeba było sie [usunięte przez moderatora] uczyć .Majster z kolczykiem to [usunięte przez moderatora] genetyczny , nic nie umie a drze kopare jak dzieciak , podatek musisz sobie sam zglosic w Polsce po 184 dniach , tak samo zus .... jakie swiadectwo pracy chciales ? to jest na czarno wiec jakie swiadectwo ?

Tulcza

Tulcea

Mamy 12.07.2013 i kasy nadal nie ma. Wyprzedzając wszystkich [usunięte przez moderatora] mówiących o namieszaniu z kontem informuję iż za dwa tygodnie maja kase dostałem bez problemu, więc konto musi być ok. Wiem również o przynajmniej dwóch innych osobach których kontach na sto procent są ok a kasy nie mają również. Dobrze tylko że nie łudziłem się te dwa tygodnie i szukałem innej pracy.

?

Szambo Langset nie wypłaca kasiory , nie przyjeżdżajcie , nie podpisujcie , nie pracujcie dla Langsetu .........

spawacz

dostalem kase.i z tego co mi wiadomo to wiekszosc juz dostala.nie jest tak zle 10go jest i kasa jest,chyba wroce tam z powrotem

Plo

Kilka dni temu otrzymałem na maila rozliczenie godzin,prawie się zgadzało ,powinno być kilka godzin wiecej. Teraz czekam na przelew,którego jeszcze nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o Langset - Molde

• Jak się pracuje w Langset?

Zobacz opinie na temat firmy Langset tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Langset?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Langset?

Kandydaci do pracy w Langset napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Langset