A-Z Biuro Hurtownia Papiernicza Adam Watoła

Tarnowskie Góry

A-Z Biuro Hurtownia Papiernicza Adam Watoła

Opinie o A-Z Biuro Hurtownia Papiernicza Adam Watoła

Marta

@pracownik To dobrze, że zechciałeś wziąć aktywny udział w dyskusji dotyczącej pracodawcy, jakim jest firma A-Z Biuro Hurtownia Papiernicza. Może jednak, skoro tam pracujesz, podzielisz się z nami jakimiś szczegółami związanymi ze specyfiką pracy w tym miejscu? Jaka jest atmosfera tam panująca? @Kuba Nie widziałam nigdzie, żeby ta firma poszukiwała nowych pracowników, ale zawsze możesz skontaktować się z nimi osobiście i dopytać http://www.azbiuro.pl/pl/kontakt Powodzenia!

Kuba

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może ktoś słyszał czy potrzebują ludzi?

Obecnie tam pracuję i dla mnie OK.

Wiesz jak wyglądają zarobki w A-Z Biuro Hurtownia Papiernicza Adam Watoła? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się ważne!

Pracuję tam obecnie - praca ciężka , wypłata na czas i zgodnie z ustaleniami , ludzie jak dla mnie OK .

Jeżeli jesteś pracownikiem, to co mógłbyś powiedzieć o organizacji pracy w firmie A-Z Biuro Hurtownia Papiernicza Adam Watoła?

Były

Pracowałem kilka lat . Praca jak praca jest co robić . Umowa i wypłata zgodnie z ustaleniami na czas . Ja polecam ????

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w A-Z Biuro Hurtownia Papiernicza Adam Watoła?

ex pracownik

Pracowałam tam przez ponad pół roku i nie była to moja pierwsza praca, ludzie jak wszędzie różni od tych super do tych co omijam daleko, jest umowa o pracę i wypłata w terminie (oczywiście zawsze chciałoby się więcej ), pracy dużo i człowiek wraca do domu padnięty ale jak ktoś się nie boi roboty to da się wytrzymać . Polecam

Asia

Pracowałam w tej firmie jako PH . Praca ok szefostwo ok Jak bym miała jeszcze okazje pracować w tej firmie to jestem na tak

kai

no to wiadomo że jak pracujesz w firmie to często się trzeba dla jniej nieco bardziej zaangażować, mam tylko nadzieję że oczywiście te nadgodziny są jakoś lepiej płatne a jnie są jakimś tam działajniem czysto charytatywnym ze strony pracowników.

Dawcio

Ogólnie jak dla mnie firma to porażka, ludzi traktują jak śmieci. Najlepiej aby wszyscy pracowali 24h/7 za 2tys. Praca 9 lub 10 godzin dziennie jeżeli Pani Małgorzata stwierdzi że trzeba zostać dłużej to wszyscy zostają nawet do 12h dziennie, bo przecież faktury same się nie spakują ;). Aby wyjść po 8godzinach pracy trzeba to zgłosić kilka dni wcześniej... Ludzie 50/50 nie którzy super inni wbija Ci nóż w plecy przy pierwszej lepszej sytuacji. BHP w tej pracy?- A co to takiego ? Wytrzymałem tam całe 3 miesiące, według mnie i tak bardzo długo.

...

nigdy nie spotkałam tak podłego człowieka jakim jest Pani Katarzyna K.

Dawcio
@... 01.04.2016 15:20

Święta prawda ;) , ta kobieta to totalne dno.

byla

traume mam do dzisiaj

były pracownik

Piwoszki opanujcie się, to co wygadujecie po pracy przy piwie urąga człowieczeństwu, ile można obgadywać szefostwo i koleżanki, a wszyscy w koło słyszą i widzą co powiedzą o firmie. Wstyd podejść i się przywitać a nawet przyznać do pracy w AZ

Hans

Totalne dno. Na początku pracy nadano mi imię, jak psu. Moje imię zastąpiono innym. Kolejnym super gadżetem są dzienniczki uwag

gosia

firma porażka a ludzie wydawało by się prywatnie OK, natomiast w pracy wbiją ci kosę w plecy. Daj sobie spokój z pomysłem pracy w azecie. Poszukaj gdzie indziej-każda inna będzie lepsza od azetu. No chyba, że brak ci honoru i ambicji.

becia

ja myślę że zależy co rozumiesz przez dobry zarobek? bo to tylko hurtownia papiernicza, więc na jakieś kokosy to bym nie liczyła, ale zarobki takie pewnie przeciętne że da się przeżyć na ludzie, ale może ktoś bardziej zorientowany jeszcze tu odpowie i będzie umiał podać Ci konkretną kwotę, bo ja niestety tego nie umiem

oldboy

No tak kasa w kopercie wiadomo dlaczego. Do tego brak mozliwosci sprawdzenia premii wszystkie zanizane

kierowca

Dla mnie znośnie tylko przydałoby się więcej kasiorki

krycho

Maciej - 2010-10-25 19:38:14 Cześć,sądzę że ktoś podzieli moje zdanie, że "A-Z Biuro" Hurtownia Papiernicza Adam Watoła jest ciekawą firmą. Praca jest bardzo ciekawa i sympatyczna,spoko ludzie. Polecam wam .Polecam tylko trzeba się narobić

Witam jest ciężko trzeba pracować ale jedyne co fajne to to że pracują wszyscy bez wyjątku . Wynagrodzenia mogły by byc lepsze ale narazie nie ma lepszej pracy . Jak umiesz pracować to polecam atmosfera OK .

Jak umiesz i chcesz robić można żyć , ale cudów nie ma . Pozdrawiam

Jak dla mnie trzeba się narobić ale jak ktoś nie boi się roboty to da się żyć .

Jak nie boisz sie pracy to da się żyć . A co najważniejsze dla mnie to super ludzie .

dziengoł

Firma OK . Super ludzie i atmosfera

Wielbiciel Margolii

Margola zabrała premie [usunięte przez moderatora] zawstydził Margole zabrał w samochód i premie Handlowcowi. Pieczontka niech bedzie z wami Handlowcami

Uprasza się o niepodszywanie się pod [usunięte przez moderatora]!!! [usunięte przez moderatora]może wypowiedzieć się obiektywnie we własnym imieniu i nie życzy sobie wciągania w niekonstruktywne dyskusje.

dzial sprzedazy

Da sie pracowac

nn

Cześć tak podzielam pracuję tam cały czas , przypadkiem czytam te negatywy i zastanawiam się czy to przypadkiem nie te osoby które zostały zwolnione za kradzież .... lub biedni kierowcy którzy w godzinach pracy siedzieli sobie w domciu ... a teraz jacy to biedni i jak to zostali [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o A-Z Biuro Hurtownia Papiernicza Adam Watoła - Tarnowskie Góry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A-Z Biuro Hurtownia Papiernicza Adam Watoła