Opinie o CEVA Logistics Poland w Ołtarzew

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie CEVA Logistics Poland. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie CEVA Logistics Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEVA Logistics Poland w Ołtarzew

janek

Uwaga ,firmę zgłoszono do czarnej listy pracodawców,zasłużenie czy nie niedługo będzie można ocenić,sposób zarządzania,kompetencje kierowników ich "pomysły" itp.

bzzzzz

abcde - masz zupełna rację . Tylko sek w tym ze głupich nie sieją -oni się sami rodza A życie mogłoby byc takie piękne.

abcde

Nikt nikomu nie broni bratania się z pracownikami wyższego szczebla. Tylko niech to robi za bramą magazynu i nie wykorzystują tego w pracy dla własnych potrzeb. A w pracy powinni byś wszyscy równi , a nie równi i równiejsi przez wzgląd na to kto się z kim koleguje.

abcde

Pracownik Biurowy

Rekrutacja to porażka. Miałem 6 rozmów z różnymi osobami dosłownie na ten sam temat. Najpierw dwie z rekruterką z agencji pracy, a później z różnymi menadżerami, każdy pytał dosłownie o to samo. Nie rozumiem dlaczego nie mogą sobie przekazać informacji, tylko marnują czas kandydata. Po stracie wielu godzin i tak nie otrzymałem oferty.

logo firmy Operator Maszyn Produkcyjnych (m/k)
Ołtarzew
Imar Service Group Sp. z o.o.
logo firmy Recepcjonistka / Asystentka serwisu
Ołtarzew
EWT Automotive Polska Sp. z o.o.
bzzzzz

Oj jarzyno ze szczecina - ale tyś niekumata.Zazdrosc to tylko tobie znane słowo.Co tu zazdroscic i do jakiego grona mamy sie przyłaczyć ----chyba ze do winogrona.

Pani Barbara

@yyyy "piszecie ten najlepiej, tamten najgorzej, każdy z nich tam siedzących ogarnia bardzo dobrze system, radzą sobie troszkę lepiej, troszkę gorzej" no to znaczy że radzą sobie system, radzą, taaa, ja wohl. i wszystko jasne krótka piłka a jak się ludzie ku..wa zastanawiają, dzonisz do wróżki,wróżka Ci wszystko powie i jest kótka piłka: (usunięte przez administratora) pozdrowienia z Holandii

yyyy

Ludzie bez przesady,piszecie ten najlepiej, tamten najgorzej, każdy z nich tam siedzących ogarnia bardzo dobrze system, radzą sobie troszkę lepiej, troszkę gorzej, ale radzą...jakby nie ogarniali systemów nie siedzieli by na stołkach liderów...każdy wpis tylko im szkodzi, dajcie im w spokoju pracować, nie wiemy kto przyjdzie, kogo przeniosą, jak nie pasuje może po prostu zmieńcie pracę??

jarzyna ze szczecina

Przepraszam bardzo, a czy my jako pracownicy jesteśmy gorsza klasa społeczeństwa i nie wolno nam mieć z innym człowiekiem zarabiającym od nas więcej się "bratać"? Czysta zazdrość przemawia. Szkoda mi takich osób.. a może chcą dołączyć do tego grona... Co do Andrzeja Z. uważam ze on jako jedyny ogarnia bardzo dobrze system i wydania i to on powinien być koordynatorem. A pan Łukasz W. totalny paradoks, przykre jest jak nawet nie potrafi podziękować pracownika za prace na koniec zmiany , przepraszam jedyne co umie to dobrze kiwać głowa(jak ten sztuczny piesek w samochodzie) okazując ze zgadza się ze zdaniem Andrzeja, Adama, Rafała i wszystkich innych rządzących nie licząc pana Wojtka M.( następny trzasacy gaciami który nigdy nie pojmie systemu). Dlaczego Łukaszowi W. nikt się jemu nie przyjrzy ze kompletnie nic nie robi, robi wiele szumu przy swojej osobie ale i tak nic z tego nie wychodzi, nawet ciężko mu czytać mail ze zrozumieniem... ale nie mi to oceniać..

haha

dajcie spokój,. kierownictwo powinno świecić przykładem a nie bratać się z pracownikami. potem mają swoich pupili a reszte traktuja jak (usunięte przez administratora) AMEN

jola

Ci co grillują i są w wielkiej komitywie z przełożonymi też się niedlugo skończą jak im się przypali karkóweczka . Wtedy bedzie koniec kolesiostwa i beda musieli wziasc sie za robote. Tak to sie kończy.Tzdk

PPPP

A CI CO SIĘ GRILUJĄ Z PRZEŁOŻONYMI (usunięte przez administratora) NIE LIŻĄ?

janek

Pytanie,czy szanowna dyrekcja a nie mówię tu o ludziach rządzących w Ołtarzewie wie co dzieje się na dziale Wydania???Aktualna kadra zarządzająca to towarzystwo rodem z Bareji.Niekompetencje,szykany promowanie ludzi niezdolnych do zarządzania typu habyś,to ich jedyne umiejętności.To nie personalny przytyk,ale jeżeli ma tak wyglądać zarządzanie firmą która ma status "schowcase" itp. to żyjemy w absurdzie.

semeo

jest jakiś kontakt telefoniczny do firmy? wysłałem odstąpienie od umowy i nic, zero reakcji

tgggh
@semeo

cvvbcb v

yo

facet% telefonu ogarnac raczej nie dasz rady sa bardzo czule bramki na wyjsciu. %zoska Proszę przestań już każdy wie że A.J jest dwulicowy i tylko ze swoimi pupilkami trzyma sztame. A grać na pokaz też potrafi...

wiola

A co sądzicie o Kierowniku magazynu?

facet

Mam się zatrudnić nie długo w magazynie.Jest tam jakaś ochrona?Da radę ogarnąć jakiś telefon?

zoska

Pan A. J. jest wspaniałym człowiekiem, przede wszystkim jest madrym ,sprawiedliwym i pracowitym facetem.Pracowac z nim to przyjemnosć , nie ma nerwówy , zawsze pomoze i do tego z uśmiechem i serdecznością. Takich ludzi jest niewiele. Nie rozumiem jak to mozna miec z kimś na pieńku [jak pisze ktoś tam ]a może ten kto tak pisze sam nie jest w porządku w stosunku do kolegów i kolezanek.

xxxxxxx

Matko bez przesady czy przeniesienie na wydania to taka straszna kara , no chyba nie . Jak przenoszą szarych pracowników to nikt nie opisuje tego jako tragedie . Praca jak praca .

...

W (usunięte przez administratora) byliście (usunięte przez administratora) widzieliście. Pan A.J. też nie jest taki wspaniały, jak go tutaj opisujecie. Brygadzista powinien być przede wszystkim bezstronny, a dlaczego jest tak, że wyżej wymieniony Pan traktuje ludzi, z którymi ma na pieńku jak bydło? Czy w ten sposób powinien zachowywać się brygadzista? Ludzie liżą mu (usunięte przez administratora) jakby był nie wiadomo kim, skończcie z tym, bo to jest żałosne.

Al Bundy

A cóż to za decyzja?

Zostaw merytoryczną opinię o CEVA Logistics Poland - Ołtarzew

• Jak się pracuje w CEVA Logistics Poland?

Zobacz opinie na temat firmy CEVA Logistics Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CEVA Logistics Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CEVA Logistics Poland?

Kandydaci do pracy w CEVA Logistics Poland napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CEVA Logistics Poland