EWT Truck

Ołtarzew

Opinie o EWT Truck

Grzegoś

Warunki socjalne to dno. Trzeba własną kawę, herbatę i nawet papier toaletowy przynosić bo to co dają to najtańsze możliwe i się do użytku w ogóle nie nadaje.

PemoSlik

Nie polecam. Brak wizji, strategii, nietrafione pomysły. Słaba możliwość rozwoju. Zmanierowani handlowcy. Zaściankowa mentalność. Brak chęci do współpracy i otwartej postawy pracowników. Strata czasu. Słaby pakiet socjalny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

seeker

Lidia, czy byłaś już na rozmowie, możesz powiedzieć jak wyglądała?

Taki ten

Cześć czy ktoś może coś powiedzieć o pracy w dziale finansowym w ołtarzewie? Jakie zarobki gpdziny pracy atmosfera?

Lidia

@niedoceniony pracownik - a czy możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia? Wspominasz, że pracujesz na stanowisku mechanika mobilnego - czy oprócz podstawowego wynagrodzenia i systemu prowizyjnego, pracodawca zapewnia dodatkowe benefity, na przykład w postaci prywatnego pakietu medycznego? Czy z EWT Truck zawierana jest umowa o pracę?

niedoceniony pracownik

Podlegalem pod Oddzial w Gliwicach jeden madrzejszy od drugiego. Koordynator Pan N. rzadzi kierownikiem Panem K. pajac ktory pod kazdym dolki kopie. Nie wiem dlaczego takie kanalie sa na takim stanowisku a nie maja zielonego pojecia o swojej pracy. Pan K. to zimna klucha a Pan N. cwaniaczek na odleglosc., takich to tylko lac po ry....ch. Dosyc ze pracujesz na powietrzu to zero docenienia czlowieka, ciegle narzekanie i zero zrozumienia. Lepiej isc do fabryki ,zarobisz tyle samo , zarobki to najnizsza krajowa plus premie co daje jakies 2500zl ,odwalisz 8godzin i do domu, a w tej firmie jak pies uwiązany na smyczy pod telefonem. Praktycznie zero zycia prywatnego. Praca mechanika mobilnego jest przechlapana w tej firmie a szczegolnie w tym oddziale. Pozdrawiam i odradzam.

Lidia

@Schmitz. - masz jakieś konkretne doświadczenia, które powodują negatywną opinię o pracy w EWT Truck? Aktualnie pojawiła się oferta pracy w Gliwicach na stanowisku recepcjonistki/recepcjonisty. Wiem, że mają też oddział w Ołtarzewie - może miałeś styczność z którąś z tych lokalizacji?

Schmitz.

Nie polecam

Schmitz

u nas kolejny kolega sam się zwolnił ... Chyba wszystko jasne ...

Cargobull
@Schmitz 06.12.2016 09:20
u nas kolejny kolega sam się zwolnił ... Chyba wszystko jasne ...

Bo to właśnie taka firma. Ludzie którzy coś potrafią, odchodzą. W zamian jest tu mnóstwo ludzi, którzy całymi dniami nic nie robią, siedzą w internecie, wydłużają przerwy w kuchni lub szwendają się po biurze. Porażka, trzymajcie się z daleka od tej firmy.

tymk

teraz szukają także do Kołobrzegu na to samo stanowisko. Wymagania są dość duże, nie ma co kryć.. Ciężko temu sprostać, głównie oczekują wykształcenia wyższego, preferowane kierunki – Budownictwo lub Prawo no i min. 3 letnie doświadczenia. Pozdrawiam.

natatacha kuwirsz

:) kilka lat na stanowisku managerskim w finansach... na głowie CBA, CBŚ, skarbówka ...posrało ich... żądzą pieniądza, ludzie traktowani jak półfabrykat

bydle

Ogólnie nie tak źle. Tylko ten (usunięte przez administratora)- szuja i kanalia.

oszukana

ja pracowałam w administracji. porażka, nie polecam tej firmy, wyzysk, siedzenie po godzinach i nawet dziękuję nie było od pożal się Panie Boże przełożonego. Dno dna

?

Totalna porażka,obiecanki cacanki a głupiemu radość.Pracuje się na tzw godziny sprzedane, miałem zarobić 3,5 tysia a zarobiłem między 1230 a 1241zł. Dokładnie nie mogę powiedzieć bo podpisujesz oświadczenie , że nie możesz ujawnić zarobków więc nie ujawniam.Na pierwszej rozmowie gruszki na wierzbie potem przelew i złość. Pan kierownik owija w bawełne , że okres próbny itd .A tak naprawdę (usunięte przez moderatora) na kogoś ponieważ robisz na zlecenia wystawione na innego pracownika i on za twoją pracę zgarnie godziny a ty podstawa i kopa w(usunięte przez moderatora) .Robota to zapierdziel z reguły na drabinach i ciężary. Dobry (usunięte przez moderatora).Ponad to zlecenia ustawione czyli mało roboty duża kasa= znajomości.Mała kasa wielki zapierdziel = inni. Innymi słowy mała grupa ma zarezerwowane pewne dobre zlecenia.Szybciutko się zwolniłem, piszę to po to aby nie nabierali innych.

Zostaw opinię o EWT Truck - Ołtarzew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EWT Truck