EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.

1.6 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.

Kazik

Dziwi mnie taka fala hejtu wylewana na forum, które powinno służyć jako kompendium wiedzy dla potencjalnych kandydatów. To nie jest miejsce na wylewanie emocji i złośliwości. Praca w w tej firmie daje możliwości rozwoju. Wszystko zależy od zaangażowania i chęci pracownika. Apeluję do hejterów o zachowanie kulturalnego i merytorycznego poziomu dyskusji.

Dariusz Nowy wpis
@Kazik

O jakim rozwoju piszesz? Są szkolenia, czy po prostu można się czego nauczyć i złapać doświadczenie?

Kazik Nowy wpis
@Dariusz

Oczywiście jak w każdej pracy można zdobyć doświadczenie, są też organizowane szkolenia na różnych stanowiskach i w różnych działach. Zapraszamy na bezpośrednią rozmowę z działem kadr.

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o. na stanowisko Sprzedawca - Doradca Klienta (Motoryzacja / Transport)? Pojawiło się 1 grudnia na GoWork.pl. Planujecie na nie aplikować?

Czesiek Nowy wpis

Tak, planujemy

Dariusz Nowy wpis
@Czesiek

Wiesz może jakie są zarobki na tym stanowisku? Bo może nie ma co się pchać jak jest najniższa krajowa. Jakbyś był zorientowany to napisz jaka jest stawka, co?

Aktualność
Odznaka Honorowa „Zasłużony dla transportu Rzeczypospolitej Polskiej”

Uprzejmie informujemy,  że Minister Infrastruktury Andrzej Adamczyk nadał Panu Dirkowi Hoffmannowi odznakę honorową „Zasłużony dla transportu Rzeczypospolitej Polskiej” (na podstawie § 3 ust. 1 oraz § 6 ust. 1 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 22 listopada 2000 r. w sprawie ustanowienia odznaki honorowej „Zasłużony dla transportu Rzeczypospolitej Polskiej”, ustalenia jej wzoru oraz zasad i trybu nadawania, a także noszenia (Dz. U. poz. 1096)).
Cieszymy się tym bardziej, że nagroda dla Pana Hoffmanna zbiegła się  z  jubileuszem 25-lecia Grupy EWT.
Odznaka Honorowa „Zasłużony dla transportu Rzeczypospolitej Polskiej” jest to polskie odznaczenie resortowe ustanowione 22 listopada 2000 roku przez Radę Ministrów jako zaszczytne honorowe wyróżnienie przeznaczone dla tych pracowników transportu, którzy szczególnie przyczynili się do osiągnięć i rozwoju tej dziedziny gospodarki narodowej.
Uroczystość wręczania wyróżnień miała miejsce 28.01.2021 r. w Warszawie.
Pan Hoffmann uczestniczył w niej wirtualnie
Nowyyy
Kandydat

Witam, jak wygląda praca na stanowisku mechanika we Wroclawiu??? Jak atmosfera, zarobki itd. 25 lat doświadczenia przy osobowych i 7 przy ciężarowych i naczepach. Praca na zmiany?? Benefity?? Jak z premiami, i stawka na rękę???

@Nowyyy

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z kierownikiem serwisu, który odpowie na wszystkie pytania. Na miejscu można poznać bliżej nasz serwis i warunki pracy. Tomasz Książak tel. 787 023 224 e-mail: tomasz.ksiazak@ewt.pl ul. Józefa Wymysłowskiego 3 55-080 Nowa Wieś Wrocławska

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Mechanik / Młodszy mechanik. Jaki był jej rezultat?

Czy w EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

@Pytanie

W procesach rekrutacji kierujemy się wyłącznie kwalifikacjami i doświadczeniem naszych kandydatów.

Jak długo trwa proces awansu w EWT Truck?

MECHANIK
@Pytanie

PROCES TRWA TAK DŁUGO ŻE ALBO SAM SIĘ ZWOLNISZ BO BĘDZIESZ MIEĆ DOŚĆ SŁUCHANIA ZŁOŚLIWYCH UWAG JEDNEGO NIEROBA , JAKIM JESTEŚ ZEREM, ALBO WYKOŃCZY CIĘ NADMIAR PRACY . CZY TY WIESZ CO PISZESZ Z TYM AWANSEM ?

Kornel
@Pytanie

Nie ma zadneho awansu nawet szans na taki nie ma. Teraz zwalniaja z dnia na dzień. Szczerze odradzam. Ci ktorzy tam jeszcze zostali nie wiadomo jak dlugo tam pobeda. Rotacja jest bardzo duza. No chyba ze ktos po znajomosci lub z rodzinki to wtedy po 10 lat tam paracuja.

Dariusz
@Kornel

Jeśli chodzi o zwolnienia, o których wspominasz, to czy są one grupowe i firma daje odprawy, czy po prostu masz na myśli redukcję kadry. Wyjaśnij to proszę.

słuchacz
Klient
@Kornel

Tak czytam i czytam te bzdurne opinie zatrute jadem nienawiści że zastanawiam się gdzie Wy tak naprawdę pracę znajdziecie. Zazwyczaj wypowiadają się ludzie którzy nigdy w tej firmie nie pracowali albo słyszeli cos od swoich niezadowolonych kolegów. Ja znam sytuację od podszewki i wiem że jeżeli pracowni jest pracowity, należycie wykonuje swoje obowiązki( a nie tylko ma roszczenia ) i jeżeli nie kradnie lub nie działa na szkodę firmy to nie słyszałem żeby firma się z kimś rozstała. Ludzie pracują po 7-10 lat w jednym oddziale i jakoś się nie zwalniają a firma faktycznie dba o swoich pracowników tylko żeby to wiedzieć to trzeba tam pracować. W kwestii wynagrodzeń są one adekwatne do stanowiska oraz do posiadanych kwalifikacji, zaangażowania i chęci nauki nowych rzeczy. Ktoś piszę marna służba zdrowia...? Lekarze specjaliści dostępni z możliwością umówienia wizyt, rtg, etc. w ciągu dwóch dni i to bezpłatnie to mało...? Ortopeda Stomatolog, Internista, Pulmunolog, Kardilog, Neurolog i inni w ciagu paru dni mozna wszystko załatwić i to jest słaba opieka ? Karty benefit a i owszem bardzo przydatna rzecz jak się korzysta z wielu ośrodków sportu i rekreacji w całym kraju. Dofinansowania kolonii i obozów, dofinansowania na święta dla rodzin to mało...pokażcie mi która z firm ma tak bogata ofertę. A dobie pandemii włodarze firmy robią wszystko co w ich mocy aby nikt pracy nie utracił. Mamy trzecią falę a za chwilę czwartą falę CoronaWirusa i jakoś nie słyszeliśmy aby ktokolwiek utracił pracę tak jak to mam miejsce w innych firmach. Więc zanim zaczniecie pisać bzdury to pozwólcie sobie poznać firmę EWT Truck & Trailer a potem opiniujcie na wlasnych doświadczeniach. Miłego dnia dla Wszystkich

Waldik
@słuchacz

10/10 racji

Rajski Ptak
@Pytanie

Nie ma czegoś takiego jak awans... w tej firmie

@Rajski Ptak

Jak to? W ogóle nie zdarza się by ktoś awansował w EWT Truck & Trailer? Czy w takim razie możliwe jest uzyskanie np. podwyżki pensji? Jeśli tak, to w jaki sposób?

Elektronik
@MECHANIK

Caps-lock ci sie zaciął lebiego, to po pierwsze a po drugie to nie pisz takich głupot bo to może być karalne

Katarzyna

Czy możecie mi napisać jaka obecnie atmosfera pracy jest w EWT Truck & Trailerze? Wcześniej pojawił się wpis @Ola, która twierdziła, że atmosfera jest bardzo słaba. Dlatego chciałabym wiedzieć jak jest teraz. Czy coś się w tej kwestii zmieniło?

Krystyna
@Katarzyna

Jest git

@Krystyna

A w ilu osobowym zespole się pracuje (doradca serwisowy)? Czy praca jest zespołowa, czy każdy sam sobie? :D To trochę stresujący temat dla nowego pracownika na początku, dlatego dopytuje :) Czy nowa osoba może liczyć na ciepłe przyjęcie?

Kandydat

Jakie wynagrodzenie otrzymuje Doradca ds. powypadkowych? Wykształcenie wyższe kierunkowe i kilkuletnia praktyka w zawodzie? Czy jest tak beznadziejnie, że nie możecie znaleźć pracownika w Gliwicach?

@Kandydat

Wysokość wynagrodzenia jest elementem wewnętrznej polityki płacowej i jest uzależniona od kompetencji i doświadczenia danego pracownika. Natomiast profil osoby której poszukujemy w Gliwicach dosyć mocno zawęża obszar poszukiwań wśród aplikujących kandydatów.

Jak w EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Kacper

A jak młodzi są pracownicy? Jaka średnia wieku?

Anna
Klient

Nie wiem o jakich młodych ludziach mowa ...????

Joanna
@Anna

Tych co tam pracują, nieletnich tam nie zatrudniają.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.?

@Pytanie

W Grupie EWT od kilku lat istnieje praktyka spotkań integracyjnych na różnych szczeblach organizacyjnych. Niestety z uwagi na Covid-19 w ostatnim roku plany w tym zakresie zostały odwołane. Liczymy na przyszłe lata.

XYZ
Kandydat

Witam, pojawiło się ogłoszenie na stanowisko specjalista ds windykacji w Ołtarzewie. Czy ktoś może podpowiedzieć jaka jest tam atmosfera w biurze?Jak zarobki? Godziny pracy? Dzięki za odp

@XYZ

Zespół tworzą młodzi ludzie. Pracujemy w godzinach 8.00-16.15 z przerwą na lunch od poniedziałku do piątku.

Ola
@XYZ

Atmosfera bardzo słaba ,raczej pogrzebowa . To co widać na pierwszy rzut oka to tylko pozory .

Czy często w firmie EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

@Pytanie

Oczywiście zdarzają się rekrutacje wewnętrzne w postaci przesunięć na inne stanowiska pracy lub do innego Działu, także w formie awansu. Powyższe uzależnione jest od zakresu posiadanych kompetencji i wymagań na danym stanowisku pracy.

Magazynier
Kandydat

Dzień Dobry.Widziałem Państwa ogłoszenie na stanowisko magazyniera w Komornikach.Jakie są godziny pracy i czy obowiązkowe są uprawnienia na wózki?

@Magazynier

Dzień dobry. Na stanowisku magazyniera w Komornikach obowiązuje praca dwuzmianowa, obie zmiany są dzienne. Co druga sobota jest pracująca. Wymagamy uprawnień na wózek widłowy oraz prawa jazdy kat B.

Na jakie benefity można liczyć w EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.?

*****
@Pytanie

Firma wypada bardzo słabo w tym temacie

***
@Pytanie

Benefitow brak jedynie słaba opieka medyczna

@Pytanie

Benefity pozapłacowe na jakie może liczyć pracownik to bezpłatna prywatna opieka medyczna, dofinansowania do urlopu pracownika i jego dzieci, benefity świąteczne, refundacja szkieł korekcyjnych. Karta MultiSport oraz ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach.

Baltazar
@***

Powiadasz, że beznadziejna opieka medyczna, może po prostu wobec twojego przypadku medycyna okazała się bezsilna?

Aktualność
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy i otwarciem nowego Oddziału we Wrocławiu poszukujemy pracowników na stanowiska:

Doradcy ds. powypadkowych
Doradcy serwisu bieżącego
Sprzedawcy części zamiennych
Magazyniera
Lakiernika
Blacharza
Mechanika
Serwisantów agregatów chłodniczych

Jeśli szukasz stabilnej i dobrej pracy, wyślij swoje CV na adres praca@ewt.pl i dołącz do nas!

Aktualność
Z myślą o naszych Klientach powstał kolejny i bardzo nowoczesny Cargobull Trailer Center w Komornikach k. Poznania.
Nasz adres:   EWT Truck & Trailer- CTC, ul.  Ks. Piotra Wawrzyniaka 3, 62-052 Komorniki.
Salon i Centrum Serwisowe są zlokalizowane przy autostradzie A2, węźle komunikacyjnym Komorniki.
Oferujemy sprzedaż nowych naczep, kompleksowe usługi posprzedażne w zakresie obsługi i napraw bieżących, naprawy gwarancyjne i powypadkowe.
W przypadku pytań z zakresu sprzedaży nowych pojazdów prosimy o kontakt z Panem Piotrem Nowickim, tel.: 608 368 088,  z zakresu Serwisu z Panem Konradem Grzędą, tel.:   532 067 555.

Dzień dobry,
witamy Państwa na oficjalnym Profilu EWT Truck&Trailer Polska  Sp. z o.o.
w serwisie GoWork.pl. Od tej pory chcemy prowadzić otwartą komunikację,
rzetelnie odpowiadać na Państwa pytania oraz przedstawiać najświeższe
informacje o firmie.

Od 25 lat jesteśmy Generalnym Przedstawicielem światowego producenta naczep firmy Schmitz Cargobull na Polskę. Starając się sprostać wymaganiom naszych klientów, nieustannie dążymy do jak najlepszej jakości obsługi. Stale się rozwijamy otwierając nowe oddziały.

W swojej pracy stawiamy na profesjonalizm i współpracę. Wiemy, że tylko dzięki
zaangażowanym pracownikom posiadającym dużą wiedzę, jesteśmy w stanie
oferować produkty jak najwyższej jakości. Zależy nam na bezpieczeństwie i
zadowoleniu naszych członków zespołu, dlatego staramy się odpowiadać na ich
potrzeby i nieustannie się rozwijać, oferując jak najlepsze warunki pracy.
Wszelkie sugestie i rady są dla nas bardzo istotne, gdyż pokazują nam one
obszary, które możemy udoskonalić. Z tego powodu prosimy o dzielenie się nimi
oraz opisywanie sytuacji wymagających wyjaśnienia pod bezpośredni adres opinie@ewt.pl, byśmy mogli je zweryfikować i wyciągnąć wnioski.
Najświeższe oferty pracy w naszej firmie znajdą Państwo- >https://www.ewt.pl/kariera.

Pozdrawiamy,
zespół EWT Truck&Trailer Polska Sp. z o.o.
Mechanik

Witam, czy ktos mial stycznosc z praca na warsztacie, aktualnie rozwazam oferte pracy na warsztacie w komornikach ale konkurencje maja w okolicy mocna i niewiem czy warto isc do ewt?

RI
@Mechanik

Odradzam jaka kolwiek współpracę z tą firmą mało płacą i nie szanują

Polecam
@Mechanik

Praca fajna, dobrze płacą. Polecam. Jest tu na forum jeden klaun z Gliwic co go wyrzucili za kradzieże i pluje, więc nie zwracaj na to uwagi

Zostaw merytoryczną opinię o EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o. - Ołtarzew

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, a 1 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.