EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.

Pracodawca

 Aktualność
TARGI IAA 2022
Na tegorocznych targach dostaliśmy odznaczenie od Andreasa Schmitz, prezesa zarządu Schmitz Cargobull AG  za sprzedaż 100 tysięcznej naczepy!
Dostaliśmy podziękowania dla całego zespołu Grupy EWT za zaangażowanie w rozwój marki Schmitz Cargobull. Nagrodę odebrali właściciele Natacha i Dirk Hoffmann.
Ciekawy
Kandydat
 Pytanie

Czy zatrudniacie ludzi bez doświadczenia,którzy mają techniczne wykształcenie?Chodzi mi jako pomocnik malarza?

@EWT
Pracownik
@Ciekawy

Tak, oczywiście - przyjmujemy też pracowników do przyuczenia. Zachęcam do przesłania CV na adres praca@ewt.pl; lub kontakt telefoniczny (0) 22 733 52 75

Nowy wpis

Pracodawca

@Ciekawy

Zatrudniamy również osoby bez doświadczenia zawodowego celem przyuczenia na stanowiskach pomocnik mechanika, pomocnik blacharza, pomocnik lakiernika.

Klara Nowy wpis
Inne
@@EWT

I jak długo trwa takie przyuczenie, jest normalnie płatne pensją? Jakie warunki trzeba spełnić jeśli ktoś nie ma doświadczenia?

@EWT Nowy wpis
Pracodawca
@Klara

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego

DB Nowy wpis
Inne
@EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.

Czy jak ktoś szybki załapie umiejętności to ma szansę na awans w późniejszym czasie? Osoby, które składają cv z doświadczeniem mają pierwszeństwo przed osobami bez niego czy nie ma na to reguły?

Administrator

Firma EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o. poszukiwała jakiś czas temu pracowników na stanowisko Mechanik. Czy jest ktoś, kto otrzymał tę pracę? Czy organizowane są tam szkolenia podnoszące kompetencje?

Pracodawca

@Administrator

W związku z rozwojem naszej działalności, nadal poszukujemy kandydatów na stanowiska mechaników. Firma zapewnia pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje.

Pracownik
Pracownik

Zapraszamy do kontaktu przez: praca@ewt.pl lub telefonicznie 022 / 733 52 75

XYZ
Inne
@EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.

O proszę! Czy dzięki tym szkoleniom podnoszącym kompetencje można liczyć na awans na wyższe stanowisko? Czy jednak to za mało, aby móc aż tak progresować?

Z
Kandydat

W sieci widziałem ofertę pracy dla sprzedawcy części. Ale napisali że trzeba mieć uprawnienia na wózek widłowy i znajomość podstawowych zasad gospodarki magazynowej. To bardzie praca magazyniera czy sprzedawcy? Obowiązki są ze sobą połączone? Jaka jest stawka bo nikt nie podła jej wysokości? Ktoś wie?

Pytanie
 Pytanie

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.? 25 maja na portalu GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. IT. Ktoś z Was aplikował?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Asystent Spedytora. Jaki był jej rezultat?
Ilona
Inne

Poszukują Specjalisty HR na zastępstwo przez okres 18 miesięcy z możliwością przedłużenia. Czy chodzi tu o przedłużenie na stałe? Jakie są szanse, że to zastępstwo stanie się szansą na zostanie w kadrach firmy?

Pracodawca

@Ilona

Rekrutacja na stanowisko specjalisty HR zakończyła się.

Mark
Inne
 Pytanie

Witam, czy Państwa pracownicy udzielają odpowiedzi na otrzymane wiadomości e-mail?

Pracodawca

 Pytanie
@Mark

Dzień dobry. Proszę o podanie szczegółów. Z jakim działem chce się Pan skontaktować?

Erdorodo
Kandydat
 Pytanie

Jaka jest rotacja pracowników fizycznych w oddziale we Wrocławiu??ile można zarobić jako spawacz lub lakiernik,czy jest opieka medyczna Medicover,Luxmed??

Pracodawca

@Erdorodo

W celu uzyskania dokładnych informacji prosimy o kontakt z działem HR: praca@ewt.pl

Maja
Inne

Firma poszukuje pracowników na stanowisko Mechanika/Młodszego Mechanika/Ucznia. Jeśli ktoś jest świeżo po szkole zawodowej, nie ma jeszcze żadnego doświadczenia oprócz praktyk i tego, co nauczył się w szkole, to czy ma szansę dostać się do takiej firmy i zostać zatrudnionym na umowę o pracę? Zainteresował mnie również dostęp do pakietów sportowych. Co wchodzi w skład takiego pakietu? To by była pierwsza praca mojego chłopaka

Pracodawca

@Maja

Jak najbardziej zatrudniamy na umowę o pracę również osoby do przyuczenia. Pakiet sportowy to Multisport. Zapraszamy do kontaktu z Działem HR: praca@ewt.pl

Dariusz
Inne

Jest trochę ofert pracy. Chce wysłać CV na pomocnika blacharza. Prócz doświadczenia w naprawach blacharskich pojazdów mile widziane są uprawnienia spawalnicze. Jak ich nie posiadam to jest opcja że firma wyśle mnie na takie szkolenie? W ogóle dają pracowniom możliwości rozwoju czy trzeba samemu się doszkalać? Ktoś wie jak jest?

Pracodawca

@Dariusz

Firma w trosce o jakość świadczonych usług kieruje pracowników na szkolenia i kursy doszkalające. Zachęcamy do przesłania CV na adres praca@ewt.pl

Nowyyy
Kandydat
 Pytanie

Witam, jak wygląda praca na stanowisku mechanika we Wroclawiu??? Jak atmosfera, zarobki itd. 25 lat doświadczenia przy osobowych i 7 przy ciężarowych i naczepach. Praca na zmiany?? Benefity?? Jak z premiami, i stawka na rękę???

Pracodawca

@Nowyyy

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z kierownikiem serwisu, który odpowie na wszystkie pytania. Na miejscu można poznać bliżej nasz serwis i warunki pracy. Tomasz Książak tel. 787 023 224 e-mail: tomasz.ksiazak@ewt.pl ul. Józefa Wymysłowskiego 3 55-080 Nowa Wieś Wrocławska

tak
Kandydat
@EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.

właśnie w tej firmie działa ochrona danych osobowych

aaa
Kandydat
 Pytanie
@EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.

a czy możecie podać jeszcze pesel pana książka ?

Bbb
Kandydat
 Pytanie
@aaa

Tu nie ma danych osobowych chronionych a są dane firmowe pracownika naprawdę jesteś taki ciemny czy po prostu jesteś z pisu?

Elżbieta
Inne
@Bbb

A kiedykolwiek wyszła tu jakaś taka sytuacja z danymi czy coś, że oni taką wątpliwość tu sieją?

Pracodawca

 Aktualność
TARGI IAA 2022
Na tegorocznych targach dostaliśmy odznaczenie od Andreasa Schmitz, prezesa zarządu Schmitz Cargobull AG  za sprzedaż 100 tysięcznej naczepy!
Dostaliśmy podziękowania dla całego zespołu Grupy EWT za zaangażowanie w rozwój marki Schmitz Cargobull. Nagrodę odebrali właściciele Natacha i Dirk Hoffmann.
Pytanie
 Pytanie

Jak długo trwa proces awansu w EWT Truck?

MECHANIK
@Pytanie

PROCES TRWA TAK DŁUGO ŻE ALBO SAM SIĘ ZWOLNISZ BO BĘDZIESZ MIEĆ DOŚĆ SŁUCHANIA ZŁOŚLIWYCH UWAG JEDNEGO NIEROBA , JAKIM JESTEŚ ZEREM, ALBO WYKOŃCZY CIĘ NADMIAR PRACY . CZY TY WIESZ CO PISZESZ Z TYM AWANSEM ?

Kornel
@Pytanie

Nie ma zadneho awansu nawet szans na taki nie ma. Teraz zwalniaja z dnia na dzień. Szczerze odradzam. Ci ktorzy tam jeszcze zostali nie wiadomo jak dlugo tam pobeda. Rotacja jest bardzo duza. No chyba ze ktos po znajomosci lub z rodzinki to wtedy po 10 lat tam paracuja.

1
Dariusz
Inne
@Kornel

Jeśli chodzi o zwolnienia, o których wspominasz, to czy są one grupowe i firma daje odprawy, czy po prostu masz na myśli redukcję kadry. Wyjaśnij to proszę.

słuchacz
Inne
 Pytanie
@Kornel

Tak czytam i czytam te bzdurne opinie zatrute jadem nienawiści że zastanawiam się gdzie Wy tak naprawdę pracę znajdziecie. Zazwyczaj wypowiadają się ludzie którzy nigdy w tej firmie nie pracowali albo słyszeli cos od swoich niezadowolonych kolegów. Ja znam sytuację od podszewki i wiem że jeżeli pracowni jest pracowity, należycie wykonuje swoje obowiązki( a nie tylko ma roszczenia ) i jeżeli nie kradnie lub nie działa na szkodę firmy to nie słyszałem żeby firma się z kimś rozstała. Ludzie pracują po 7-10 lat w jednym oddziale i jakoś się nie zwalniają a firma faktycznie dba o swoich pracowników tylko żeby to wiedzieć to trzeba tam pracować. W kwestii wynagrodzeń są one adekwatne do stanowiska oraz do posiadanych kwalifikacji, zaangażowania i chęci nauki nowych rzeczy. Ktoś piszę marna służba zdrowia...? Lekarze specjaliści dostępni z możliwością umówienia wizyt, rtg, etc. w ciągu dwóch dni i to bezpłatnie to mało...? Ortopeda Stomatolog, Internista, Pulmunolog, Kardilog, Neurolog i inni w ciagu paru dni mozna wszystko załatwić i to jest słaba opieka ? Karty benefit a i owszem bardzo przydatna rzecz jak się korzysta z wielu ośrodków sportu i rekreacji w całym kraju. Dofinansowania kolonii i obozów, dofinansowania na święta dla rodzin to mało...pokażcie mi która z firm ma tak bogata ofertę. A dobie pandemii włodarze firmy robią wszystko co w ich mocy aby nikt pracy nie utracił. Mamy trzecią falę a za chwilę czwartą falę CoronaWirusa i jakoś nie słyszeliśmy aby ktokolwiek utracił pracę tak jak to mam miejsce w innych firmach. Więc zanim zaczniecie pisać bzdury to pozwólcie sobie poznać firmę EWT Truck & Trailer a potem opiniujcie na wlasnych doświadczeniach. Miłego dnia dla Wszystkich

Waldik
Pracownik
@słuchacz

10/10 racji

1
Rajski Ptak
Były pracownik
@Pytanie

Nie ma czegoś takiego jak awans... w tej firmie

Katarzyna
Inne
@Rajski Ptak

Jak to? W ogóle nie zdarza się by ktoś awansował w EWT Truck & Trailer? Czy w takim razie możliwe jest uzyskanie np. podwyżki pensji? Jeśli tak, to w jaki sposób?

Elektronik
Były pracownik
@MECHANIK

Caps-lock ci sie zaciął lebiego, to po pierwsze a po drugie to nie pisz takich głupot bo to może być karalne

prof ciekawski
Inne
 Pytanie
@MECHANIK

ten nierób to ryży smalec ?

2
sluchacz
Pracownik
@słuchacz

sama prawda

dupowłaz
Inne
@Pytanie

ci co zaczęli w 1410 roku jeszcze nie awansowali choć się starają z mozołem

Pytanie
 Pytanie

Wiecie, czy EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Iza
Inne

A mógłbyś tak na powaznie odpowiedzieć na pytanie? Jest w ogóle opcja pracy zdalnej na jakimś stanowisku?

Takitam
Kandydat
 Pytanie

Witam W Gliwicach jest oferta na magazyniera. Czy ktoś może wyrazić swoją opinie na temat tego stanowiska: jakie są warunki pracy na magazynie, inny współpracownicy czy warto itp.

Hanna
Inne
@Takitam

trochę czasu mineło od twojego komentarza, ciekawi mnie czy ostatecznie skladales cv i jak wygladala ta rozmowa bo nikt tutaj nic nie napisal ...?

Pracodawca

 Aktualność
Serwisy własne EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o. po raz kolejny zdobyły nagrodę: Partnera Serwisowego roku 2022 w sieci serwisowej Schmitz Cargobull w Polsce

 

W połowie kwietnia 2022 Serwisy własne EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o. zostały uhonorowane trofeum dla Najlepszego Partnera Serwisowego w sieci serwisowej Schmitz Cargobull w Polsce.
Nagrodzone serwisy EWT wyróżniają się wysoce wyspecjalizowaną kadrą oraz świadczeniem kompleksowych usług posprzedażnych w nowoczesnych warsztatach wyposażonych w sprzęt diagnostyczny najnowszej generacji.

Oferujemy sprzedaż oryginalnych części zamiennych oraz pełen zakres usług: przeglądy okresowe, naprawy bieżące, gwarancyjne, powypadkowe i lakiernicze naczep marki Schmitz Cargobull przy wykorzystaniu oryginalnych części zamiennych.
Wszystkie centra kompetencyjne EWT posiadają doskonałe lokalizacje w bezpośrednim sąsiedztwie kluczowych węzłów komunikacyjnych oraz przyjazne godziny pracy. Do dyspozycji klientów jesteśmy w Ołtarzewie, Strykowie, Komornikach, Gliwicach, Siedlcach oraz Kątach Wrocławskich.
Dziękujemy wszystkim, którzy nam zaufali i skorzystali z naszych usług. Satysfakcja Klienta jest dla nas najważniejsza.
Przyznane wyróżnienie motywuje do dalszej pracy, a zarazem utwierdza w przekonaniu, że wybraliśmy właściwy kierunek rozwoju świadczenia usług przez jakość.
 
yan
Kandydat
 Pytanie

witam ile zarabia lakiernik >??

Michał
Pracownik

Polecam tę firmę każdej osobie, która ceni sobie ludzkie podejście do pracownika. W EWT nie jesteś traktowany jak pozbawiona uczuć maszyna, która bez względu na wszystko ma zrobić jak najwięcej w jak najkrótszym czasie. Firma daje możliwości rozwoju wszystkim tym, którzy sa zaangażowani i nie traktuja pracy jak przykrego obowiazku.

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Jakie wynagrodzenie otrzymuje Doradca ds. powypadkowych? Wykształcenie wyższe kierunkowe i kilkuletnia praktyka w zawodzie? Czy jest tak beznadziejnie, że nie możecie znaleźć pracownika w Gliwicach?

Pracodawca

@Kandydat

Wysokość wynagrodzenia jest elementem wewnętrznej polityki płacowej i jest uzależniona od kompetencji i doświadczenia danego pracownika. Natomiast profil osoby której poszukujemy w Gliwicach dosyć mocno zawęża obszar poszukiwań wśród aplikujących kandydatów.

emotka
Kandydat
@Kandydat

w tym oddziale liczy się ile kosztuje złom w rybniku a nie praca

1
Gabriel
Kandydat
 Pytanie

Jakie samochody służbowe są oferowane handlowcom?

Pracodawca

@Gabriel

Flota samochodów służbowych w naszej firmie jest marki Mercedes-Benz.

Gabriel
Kandydat
 Pytanie
@EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.

Dziękuję za odpowiedź. Jednakże jak rozumiem modele są dobierane zależnie od stanowisk - na jaką klasę mogą więc liczyć pracownicy handlowi zajmujący się np. sprzedażą naczep?

Gabriel
Kandydat
 Pytanie
@EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.

Z tym, że jak rozumiem różne klasy pojazdów dla różnych stanowisk. A więc jaką klasę pojazdu mają zapewnioną np. handlowcy sprzedający przyczepy? Dodatkowo - czy samochody służbowe są także do użytku prywatnego?

Pracodawca

@Gabriel

Dla Doradców Handlowych są przeznaczone pojazdy Mercedes-Benz Klasa B. Pojazdy służbowe są udostępniane pracownikom również poza godzinami pracy do użytku prywatnego. Zapraszamy do kontaktu z Działem HR, e-mail: praca@ewt.pl

Administrator

Ile można zarobić na Spedytor w mieście Radzymin?

Pracodawca

@Administrator

Przepraszamy, ogłoszenie zostało pomyłkowo przyporządkowane do naszego profilu.

Zostaw merytoryczną opinię o EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o. - Ołtarzew

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii