Opinie o CEVA Logistics Poland w Ołtarzew

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie CEVA Logistics Poland. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie CEVA Logistics Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEVA Logistics Poland w Ołtarzew

abc

DECYZJA ODNOŚNIE ADAMA JEST W OGÓLE NIEZROZUMIAŁA BO JEST JEDYNY CZŁOWIEK Z CAŁEGO MAGAZYNU KTÓRY ZASŁUGUJE NA JAKĄKOLWIEK UWAGĘ I SŁOWA UZNANIA ZA SWOJĄ CIĘŻKĄ PRACE, ZORGANIZOWANIE I KULTURĘ OSOBISTĄ JAK I STOSUNEK DO PRACOWNIKA I TO ON ZASŁUGUJE NA WSZELKIE OWACJE NA NIE Pan.K.K.który jest jak marionetka pod pantoflem swych podwładnych i mam nadzieje, że jeszcze co niektóre osoby jeszcze zapłaczą za Adamem jak nowa Pani lider da im się we znaki.

abc

Jak dla mnie tragedią jest to, że panuje taka atmosfera na dziale wydań! Obrabianie sobie nawzajem du**, fałszywe dziadostwo! Dziecinada! Przy biurku siedzą 2 plociuchy które tylko czekają na kawałek sensacji! Najlepiej zajmijcie się swoją osobą a nie interesujecie się życiem innych! "Najlepsze koleżanki" i obie siebie warte!

niewidzialna

Dlaczego nikt tu nie mówo o Adamie Jaroszku to jest lider,który ma głowe na karku,on właśnie idzie za ludzmi,to bardzo wspaniały człowiek

Chętnie, jednak nie mam brata koordynatora/kierownika :P

......
@123

Chyba nie wszyscy team liderzy maja braci w tej firmie a na ostatnim wewnetrznym konkursie na wyższe stanowisko z firmy były 2 osoby, przecież nikt nikomu nie zakazuje

Pracownik Biurowy

Rekrutacja to porażka. Miałem 6 rozmów z różnymi osobami dosłownie na ten sam temat. Najpierw dwie z rekruterką z agencji pracy, a później z różnymi menadżerami, każdy pytał dosłownie o to samo. Nie rozumiem dlaczego nie mogą sobie przekazać informacji, tylko marnują czas kandydata. Po stracie wielu godzin i tak nie otrzymałem oferty.

logo firmy Operator Maszyn Produkcyjnych (m/k)
Ołtarzew
Imar Service Group Sp. z o.o.
logo firmy Recepcjonistka / Asystentka serwisu
Ołtarzew
EWT Automotive Polska Sp. z o.o.
misio

Ludzie co wy piszecie. Skoro jesteście tacy inteligentni to startujcie na brygadzistów/koordynatorów.

DAMIANERO WRÓCIŁ

malinki
@xyz

Wszystko do czasu pod okiem czujnego nowego kierownika, uwagi na temat pani Lider na pewno do niego docierają, wiec chyba jako pierwsza zgasi tutaj światło?? :D A na ile sobie pozwolicie , tak będziecie mieli....jak komuś pasuje ze się drze na ludzi i wyśmiewa, nie tylko z koleżanki Martynki ( tu z całym szacunkiem, ale siedzac przy jednym biurku nie ma za grosz wstydu), jak nie pasuje jest idea box, kilka wpisów i pozbędziemy się niechcianej pani lider.... tylko kto znowu tu zasiądzie???chyba juz i tak gorzej nie będzie.

żenada

Wydaniami rządzi Pinki i Mózg,wszyscy wiedzą o kim mowa,sama pani lider naśmiewa się ze swojej marionetki Martynki...Chociaż ona sama też się z siebie śmieje więc o czym mowa.Wydaniami rządzą osoby,które naśmiewają się z samych siebie ale najbardziej z pracowników,męcząc ich psychicznie jak tylko można :)

spoko

nieszczęśliwym nie polecam tam pracę :)

xyz

a w ogóle to co to za przydupasy tych nieszczęsnych team leaderów z wydan?

pytanko

Co trzeba zrobić żeby dostac sie na B2B?

janek

Jest jak jest każdy widzi,chodzi głównie o Wydania dział od którego w tej firemce zależy wszystko.Nowy specjalista ,który ma zrobić ruch zaczął jak każdy nowy,od inwigilacji i straszenia ludzi co to też nie będzie jak on zacznie panować,będzie jak w Tesco.Następny fenomen,blondyna zwana Lucy,ma takie pomysły,że najstarsi pracownicy magazynu,nie tylko szeregowi nie wierzą w to co widzą.Ludzie o których mowa maja jeden cel,bat który załogę poprowadzi do sukcesu ,pomagają im w tym nieszczęśni team leaderzy,blondynka Habyś i sławne już rodzeństwo,chodzą zakłady kto z nich ostatni zgasi światło.

wydaniowcy

No ja bym się zbytnio nie cieszył....nie wiadomo kogo trafimy,choć chyba gorzej juz być nie mogło?Moze po rozum do głowy pójdzie tez brygadzistka blond, która potrafi sie tylko drzeć na ludzi...weż się kobieto opamiętaj, bo już pomału ludzie maja cię dość...chcesz aby skargi zaczęły zapełniac magiczną skrzynkę?trochę poszanowania dla ludzi z Wydań, bo długo tu z nami nie posiedzisz a brat ci niewiele pomoże.Może przydałaby się jakaś rozmowa pouczająca z brygadzistką?

ggg
@wydaniowcy

Blondi nie bardzo wie o co kaman... Proponuję szkolenie IFS=>DLX... DLX=>IFS. Powodzenia.

ggg

To się zbytnio nie ciesz... przyszedł nowy z mianowania... wali ludzi i pod.... doświadczenie zdobywał na na pod... na odnowie do Wojtka... Powodzenia!!!

może być

Tam dobrze gdzie nas nie ma :)Ciekawe czy ktoś piszących ma duże doświadczenie w pracy w takich firmach. Bo dla nie których samo przychodzenie do pracy to już wysiłek i należy mu się :)Najlepiej to grać w totolotka wtedy spadł by z barków przykry obowiązek wstawiania rano.

fgf

RŻ też jest ok. I jeszcze jeden typ w okularach co się nadaje co najmniej na lidera.

żenada

Witam dział Wydania. Od kiedy to jakiekolwiek pokrewieństwo może robić na jednym dziale i to jeszcze na jednej zmianie?? Oni traktują ludzi jak śmieci,miotają nimi na prawo i lewo,a biedne osoby robią przez nich coraz więcej błędów,bo wcześniej tak nie było.Nawet stare osoby co nie mają problemów zaczeły je mieć i czemu?? Bo rodzeństwo wpada w tłum i zamiast traktować jak przystało na ludzi to traktują jak bydło.Tak się nie robi,bo właśnie ci ludzi,dzięki nim właśnie wszystko idzie sprawnie ale zarządzający a raczej osoby do pomocy takim szarym pracownikom nie robią nic prócz stresu!! Tak nie można!!

gołebiarz

to on jest tam najlepszy :) pozdr

jasio

Ludzie,błagam piszcie merytorycznie ,nie róbcie krzywdy Konradowi takimi laurkami,to młody w miarę dobrze zapowiadający się człowiek i nie potrzebne są mu takie "przysługi".Pisać należy o kompetencjach,zachowaniu,stosunku do podwładnych, to daje nam, czyli szeregowym pracownikom oręż w walce z głupotą ,brakiem wiedzy czy zwykłym chamstwem ludzi którzy niejednokrotnie przez przypadek są naszymi przełożonymi.

xyz

Zgadzam sie z poprzednikiem . Konrad Kasiński to wspaniały szef.Grzeczny , sympatyczny ,dobrze ułozony a zarazem asertywny .Kiedyś takich ludzi w firmie było wielu. Szkoda . Ludzie nie zdaja sobie chyba sprawy ze to tylko praca .

hm...

Uważam, że wielkie owacje należą się w tej firmie Konradowi Kasińskiemu, który jako jedyny potrafi postawić się za pracownikiem...

Zostaw merytoryczną opinię o CEVA Logistics Poland - Ołtarzew

• Jak się pracuje w CEVA Logistics Poland?

Zobacz opinie na temat firmy CEVA Logistics Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CEVA Logistics Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CEVA Logistics Poland?

Kandydaci do pracy w CEVA Logistics Poland napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CEVA Logistics Poland