Opinie o CEVA Logistics Poland w Ołtarzew

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie CEVA Logistics Poland. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie CEVA Logistics Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o CEVA Logistics Poland w Ołtarzew

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Em

Posty dotyczące nieudolnego zarządzania przez kierownika z Niepołomic też zostały usunięte. Ale na szczęście zrobiliśmy print screeny. Ktoś tu chyba chce na siłe coś zatuszować.

Czy pracodawca CEVA Logistics Poland motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Piotr Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.
Kandydat

Dzień dobry, w jakim systemie zmianowym pracuje się w Ceva ? ( godziny pracy/zmiany/wolne) Z góry dziękuję za odpowiedź

Anhelica

A gdzie mogę znaleźć jakieś opinie na temat pracy w Gorzowie? Pracuje tam jeszcze taki niskorosly grubasek ze strzelec?

joszka Nowy wpis
@Anhelica

Pewnie chodzi ci o "Blaszaka"? Tam już go nie ma. Nie zmienia to faktu że kadra zarządzająca w tej firmie jest właśnie takiej "jakości" jak ów jegomość. Wszak większość pochodzi z TVP. Tak tej kuźni talentów menadżerskich. Jaki to sort ludzi to wiedzą ci co pracują w TPV. Brak kompetencji, kwalifikacji, wykształcenia, odpowiednich cech charakteru... Ale takich ludzi tam potrzebują. Więc jeżeli szukasz firmy o wysokiej kulturze organizacyjnej z kompetentnymi menadżerami niższego szczebla to zapomnij. Nie ten adres.

Krystyna Nowy wpis
@joszka

Czemu uważasz ze pracowali tam ludzie bez kompetencji i wykształcenia? Znasz ich wszystkich?

Zainteresowana Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.
Kandydat

Czy mógłby ktoś napisać coś na temat firmy w Sosnowcu? Jakie są godziny pracy i czy warto zacząć tam pracę ? Pracowałam w tej samej firmie w Holandii i pracowało no się dobrze, dlatego jestem jakieś jak jest tutaj.

Em

Alfred
@Em

Czyżby prawda bolała firmę aż tak bardzo, że w jakis magiczny sposób sporo negatywnych komentarzy zniknęło? Część dotyczyła faktycznie nieudolnego zarządzania w Niepołomicach, część niedawnej sprawy z wyciekiem danych osobowych pracowników i totalnym zbagatelizowaniem sprawy przez "górę". Ceva chce umyć ręce i zwalić winę na pracowników, podobnie jak przy innych sprawach. Gdyby ktoś był zainteresowany treścią skasowanych komentarzy, przypominam - utraty premii za śmiesznie wręcz nieistotne pomyłki, straszenie zwolnieniem przy okazji tychże, masa niepotrzebnej papierologii, byle tylko znaleźć winnego (ze szczególnym wyłączeniem osób, które kablują na kolegów - dla tych przewidziane są awanse i immunitet przed zabraniem premii). Toksyczna atmosfera, pogarszana regularnie próbami skłócenia pracowników, wypisz wymaluj divida at impera. No ale ferment na zakładzie sprzyja kablowaniu. Skąpstwo, oszczędzanie na czym popadnie, duża ilość sprzętów w tragicznym stanie.

V5k3dvg85k
@Em

Jak MAN ma dwa razy w roku przerwe 2-3 tyg. to w cevie o postojowym mozna zapomniec. Z automatu biora pracownikom urlopy a jak ktos nie ma to ma lipe. Umowe bezterminoea dostac graniczy z cudem

Joog
@Em

Ostatnio sam byłem świadkiem jak kierownik w Niepołomicach zabrał premie swojemu pracownikowi przez to ze ten, wykorzystał jeden dzień biorąc urlop na żądanie. Bez prawnie zabiera ludzią pieniądze i się z tego cieszy

Anonim
@Joog

Zabieranie premii to jedyna broń Łysego, myśli że zastraszy tym ludzi.

Tortilla
@Anonim

Ciekawe kto będzie pierwszy i złoży jakiś donos na Łysego za ten (usunięte przez administratora) który ma miejsce. HR pewnie znowu nic nie zrobią, ewentualnie zwolnią osoby, które sprawę im zgłoszą. Chyba trzeba to zgłosić gdzieś wyżej.

MArio
@Tortilla

Teraz to już nic. Podobno CEVA przegrała kontrakt na obsługę MANA i będzie wchodził nowy operator.

Karolina
@MArio

I jak to w sumie dalej się potoczyło?

logo firmy Magazynier
Ołtarzew
EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.
(99 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Jaaa

Z dala o firemki sciema kierownicy buce 12 h itp sciema nigdy tam nie iść (usunięte przez administratora) idz sprawdź i uciekaj debile i tyle ryje do bicia polecam ????????????

@Pytanie

Tak. Zastępują Polaków Ukraińcami dotyczy Piątku.

@Maro

Byłem pracownikiem ceva ale w komornikach pod Poznaniem i szczerze to samo mogę napisać że bardziej faworyzowani są pracownicy z Ukrainy . W sobotę jak są nadgodziny to przychodzi po prostu ausorsing czyli agencja w tym przypadku Ukraińcy bo są tańsi . Kierownicy cwaniacy biorą w piątek wolne ,,urlop na żądanie " a przychodzą w sobotę na 12h nie robiąc nic i kasując za to 700/800 zł za sobotę razy 3 w miesiącu to ładna kwota się zbiera .. Nie polecam tej firmy ..

Krystyna
@Były pracownik

Czemu tyle kasują? To ich dniówka za weekend czy o co chodzi?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w CEVA Logistics Poland?

Jak było?

Opowiedzcie szczegółowo o akcji z wyciekiem danych osobowych pracowników. Co zaszło, jakie to dane, ilu osób z jakich lar, kto jest winny i czy poniósł konsekwencje. Czy firma zapłaciła dobrowolnie jakieś odszkodowanie lub poszliście z tym do sądu? Pytam jako były pracownik który zastanawia się czy jego danych tez tam nie było. Boże jak ja żałuje każdego dnia przepracowanego w tym kołchozie - moja pierwsza praca. Ludzie, szanujmy siebie i swój czas.

stary pracownik

Nie polecam pracy w tym dziadostwie, państwo zachęca do posiadania dzieci a firma za tzw. nagroda świąteczna zostanie pomniejszona o nieobecność pracownika spowodowana urlopem macierzyńskim, wychowawczym itp itd (usunięte przez administratora) jakich mało !

Czy pracownicy CEVA Logistics Poland mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Adam
@Pytanie

Tak jak na fajkę pójdziesz na przerwie :)

@Pytanie

Drugi rok nic nie organizują.

Ckw
Kandydat

Ktoś jakieś opinie na temat cevy w miejscowości piątek?

@Ckw

Brak transportu ,możliwość dojazdu tylko własnym autem. Zero zwrotu za poniesione koszty dojazdu.

Janusz
Kandydat

Czym różni się stanowisko koordynatora procesów od team leader?

AR2D2
@Janusz

Tym czym fliza od glazury - nazwą.

Jaki jest styl zarządzania w CEVA Logistics Poland?

Yaro
Kandydat

Ile czeka się na odpowiedz po rozmowie rekrutacyjnej? Czy dają feedback nawet gdy nie przyjęli do pracy?

Kamyk

panowie z odnowy macie ogony które ciągle na was nagabują

Saska
@Kamyk

właśnie jak im nie wstyd tak na przełożonych mówić (usunięte przez administratora) a temu prosiakowi z OFR mało w .... Nie wejda Marcin Kamil skończcie to i patrzcie tym wywłokom na ręce co robią

Pat

Stanowisko specjalista ds. logistyki w salonie sprzedaży. Przede wszystkim praca polega na współpracy na kontrakcie z firma telekomunikacyjną więc nie łudźcie się, że bedziecie pracować że znanymi markami jak głosi oferta. Miejsce pracy to zaplecze salonu sprzedaży. Praca nie jest rozwojowa - firma raczej nie szuka zbyt ambitnych osób. Pracujesz albo sam albo w grupie i zrzucane są na ciebie wszystkie obowiązki. Duza odpowiedzialność. Pracownik jest obciążany materialnie za kradzieże, zle rozpatrzone pisma reklamacyjne, braki gotówki w kasie salonu, zle sprzedane rzeczy przez sprzedazowcow. Wynagrodzenie jak w każdej pierwszej pracy bez polotu, chyba że jesteś osobą z polecenia to na start dostaniesz wiecej niz pracownicy z długim stażem. Odeszłam jakis czas temu w mało przyjemnej atmosferze. Bez problemu znalazłam zatrudnienie mniej odpowiedzialne za wieksza stawkę.

Anonymus

Nie polecam pracy w tej firmie. Psie pieniądze, ludzie to(usunięte przez administratora) Liżą tyłki kierownictwu, biurowi nic nigdy nie widzą odsyłają do HR a HR ma was gdzieś. Wielkie panie z Bielska na nic czasu nie mają a ludzi traktują jak (usunięte przez administratora) Ochrona zamiast pilnować żeby nie krali to pilnuje czy w regale w kasku chodzicie bo jak nie to - od i tak małej pesji ale za to + dla Pana z ochrony. I tylko każą się cieszyć że pracujesz dla wielkiej prestiżowej firmy śmiech w syfiastym magazynie.

GUERIOLA
Kandydat

Specjalista ds. Logistyki w salonie sprzedazy. Rozmowa jak rozmowa przez telefon - malo efektywna. Oferta w internecie zdecydowanie odbiega od rzeczywistości. Praca nie jest dla znanych marek tylko dla jednej z firm na kontrakcie. Panie wymagały jedynie posłuszeństwa i robienia sie co chce kierownictwo. Zaproponowałem 4200 brutto. Odpowiedzi nie otrzymałem ale pracy nie przyjmę. Inne firmy z bardziej rzeczowymi rozmowami kwalifikacyjnymi nie oszukują w zamieszczanych ofertach pracy.

Tak
@GUERIOLA

Takie same odczucia - szkoda czasu na tę firmę

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w CEVA Logistics Poland?

@Pytanie

Etapy rekrutacji z reguły zależą od stanowiska. Ogólnie wygląda to następująco: rozmowa przez telefon z HR , następnie rozmowa z kierownikiem. Czasami są na miejscu tez jakieś testy w zależności od stanowiska.

Krystian

Pracowałem do początku 2017 roku i przekrecili mnie na koniec na 9 dni urlopowych, nigdy więcej

Damian
@Krystian

Możesz opisać jak wspominasz te 3 lata pracy w CEVA Logistics Poland? Jakie jest tu podejście do pracownika i czy w razie problemów można się dogadać z przełożonymi? Czekam na Twój wpis.

Zostaw merytoryczną opinię o CEVA Logistics Poland - Ołtarzew

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w CEVA Logistics Poland?

Zobacz opinie na temat firmy CEVA Logistics Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CEVA Logistics Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie CEVA Logistics Poland?

Liczba opinii klientów firmy CEVA Logistics Poland, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CEVA Logistics Poland?

Kandydaci do pracy w CEVA Logistics Poland napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

CEVA Logistics Poland