Opinie o CEVA Logistics Poland w Ołtarzew

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie CEVA Logistics Poland. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie CEVA Logistics Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEVA Logistics Poland w Ołtarzew

anonimowy

Pracownicy są od momentu przyjęcia tresowani, żeby zapomnieć o tym, że oprócz obowiązków mają również prawa. Kierownik sam nic nie potrafi załatwić, wysługuje się ludźmi, unika wszelkiej odpowiedzialności. Firma stara się zatuszować sprawę z wyciekiem danych osobowych, usuwane są niewygodne komentarze.

qwefasxcvzdsf
@anonimowy

hahaha kierownik zatanczy jak mu man zagra, przerzuca ludzi z miejsca na miejsce jak kowboj bydlo, gosc bez wlasnego zdania i zero dbania o pracownikow. dlaczego usuwacie komentarze? nikt sie do pracy nie chce przyjac bo ludzie moga przeczytac jak tu jest?

a long time ago
@qwefasxcvzdsf

Gość kompletnie nie przygotowany do tej funkcji. Żyje w ciągłym strachu i kłamie w żywe oczy w każdym niewygodnym temacie. Zdarzają się sytuacje, że kierownictwo Manowskiej lakierni informują zespół o jego decyzjach z niewybrednym komentarzem. Wartościowi pracownicy odchodzą, zostają klakierzy - nieroby. Na szczęście to już za mną.

Czy w CEVA Logistics Poland panuje luźna atmosfera?

x

Luźniej już nie da rady. :) Cel: podpisać kontrakt, wynegocjować wysokie stawki najlepiej w euro, zatrudnić tanią siłę roboczą, unikać odpowiedzialności, zarządzanie kryzysem - nie istnieje, przypadkowi ludzie na stanowiskach kierowniczych np. HR, Area Manager itd.

Olga

Ale po co tyle dodatkowych zabiegów? Można zmienić pracę jeśli w dobrej firmie komuś nie odpowiada praca.

Abc1234
@Olga

Pytasz dlaczego ludzie dodają komentarze na temat pracy na stronie służącej do dodaeania komentarzy na temat pracy?

Psy Pawłowa

PRZECZYTAJ ZANIM PODEJMIESZ PRACE. To będzie długi komentarz ale bardzo konkretny. Wchodze i widze ze była gruba cenzura komentarzy. Czyżby potencjalni nowi pracownicy przeczytali opinie i nie rwali się pracy w Ceva ze trzeba było płacić za usuwanie wpisów? Czy dobry pracodawca musi bronic się w taki sposób? Może się do tego odnieś tym razem etatowa Karolinko po psychologii czy jak ram masz. Ty jestes teraz w pracy i ja jestem, mamy czas. Nie trzeba od razu usuwać bo i tak mam skopiowane. Opisze jak było 5 lat temu w Oltarzewie. Zaletą były dobrze płatne soboty na akord - okolo 350zł/~10h - jesli już ich nie ma to zalet tez w zasadzie nie ma. Wady: 1) praca okrada z prywatnego czasu - odbijanie sie kartami, na koniec stoisz w kolejce do bramek i pierwsi ludzie wychodzą nimi o godzinie 00 a ostatni jakiś kwadrans pozniej. Czyli jestes stratny na tym średnio ponad 1 dobę rocznie (twój czas, nie twój pieniądz - przecież nie masz za to płacone). 2) Na bramkach ochrona losowo robiaca rewizje czy coś wynosisz nawet jeśli bramki nie zapiszczaly - upokarzające i bezpodstawne. Po co mi te kabelki od starego szrotu co idzie na eksport do Rumunii? 3) beznadziejny czas przerwy dla osoby jedzacej i palącej (oczywiście odbijany kartami co do minuty) 4) ciagle zatrudnienie przez agencje tymczasowa mimo całkowicie stałego charakteru pracy. Czyli dodatkowy niepotrzebny pasożyt zmniejszający wypłatę. Dużo mówi o tej pracy i szacunku do pracownika taka polityka zatrudnienia. 5) kradzieże w szatni, włamania do szafek. Osobiście straciłem 200zl a inny kolega przyłapał osobę na gorącym uczynku, próbująca zabrać jego tableta. Osoba na która skarżyło kilka osób pracowała dalej bez żadnej interwencji (usunięte przez administratora)6) dużo zawistnej patoli z Sochaczewa zwozonej autokarami - nie polecam tej pracy osobom z okolicy. Dobra prace w swoim mieście poznaje się po tym ze spotykasz tam znajome twarze. Ja ze znajomych mi twarzy spotkałem w Ceva Logistics jedynie(usunięte przez administratora) 7) wózkowi pod wpływem amfetaminy to norma - agresywni i z urojeniami. 8) praca na 3 zmiany, warunkujaca tak naprawdę sposób spędzenia całej doby, szkodliwa dla zdrowia, psująca codzienne życie towarzyskie 9) brak możliwości wniesienia swojego telefonu na magazyn - czyli np dzwoni kurier ze czeka pod domem z paczka i nie masz jak odebrać i powiedzieć żeby zostawił u sąsiadki. Do tego zbiorowe kary typu odcięcie radia - jedynego okna na normalność w tym smutnym miejscu. Kompletne odcięcie od świata i cywilizacji w XXI wieku. Obrzydliwa praktyka żeby ludziom uprzykrzyć spedzanie czasu w pracy 10) brak benefitów pracowniczych typu zniżki na jakiś asortyment, bony na święta czy dodatkowa wypłata. Pisze o tym bo to wszystko jest standardem u dobrego pracodawcy - dla mojego obecnego jest to oczywiste. Jak widać bez problemu przyszło mi wypisanie 10 wad tej pracy bez zastanawiania się. Nie jakichś wyssanych z palca na siłe tylko realnych, nawet bez dotarcia jeszcze do kwestii samej wypłaty (zgadnijcie czy dobra czy nie). Przemysl decyzje zanim pójdziesz do tej pracy bo w Ożarowie znajdziesz dużo prac lepszych i z lepsza pensja dla osoby bez studiów. Spędzisz w nich czas przyjemniej i nie trzeba tam hurtowo zwozić biedoty z prowincji żeby miał kto pracować. Firm jest tu wiele i masz w czym wybierać - dużo więcej niż w samych ogłoszeniach na portalach. Nie musisz od razu iść tam gdzie trafisz najgorzej jak się da. I nie korzystaj z usług Orange, który zleca działania takiemu podwykonawcy jak Ceva. Zanim poszedłem do tej pracy było u mnie w domu kilka urządzeń z abonamentem Orange - kilkaset zl na miesiąc. Od kiedy tu pracowałem nie przedłużyłem już żadnej umowy i namówiłem do tego samego liczne grono rodziny i znajomych. Kiedyś pracownik bez wyboru, dziś konsument z wyborem. Proste?

Psy Pawłowa
@Psy Pawłowa

No i co tam żeście zgłosili z mojego komentarza? Wszystko co dotyczy słowa(usunięte przez administratora) Nic nie poradzę ze taka jest prawda - jedyna znajoma twarz jaka spotkałem w cevie to cygan który od dzieciństwa kradnie, chodziłem z nim do klasy to wiem. Zaczynało się od samochodzików w podstawówce. I kierownictwo w żaden sposób nie zainterweniowalo gdy grupa kilku osób zgłosiła w cevie jego kradzieże i próby kradzieży. Nie zależy wam na dobrostanie reszty pracowników. Mieliście to gdzieś ze ktoś kto zarabia niewiele bo jest okra.dany przez agencje pracy jest jeszcze dodatkowo okra.dany przez przez innego pracownika. Nie ma co kasować i cenzurować bo to czysta prawda. Z prawda należy się zmierzyć i wyciągać wnioski

Magazynier

polecam. Rozmowa konkretna.

logo firmy Lakiernik samochodów osobowych
Ołtarzew
EWT Automotive Polska Sp. z o.o.
logo firmy 24/48 Kwalifikowany Pracownik Ochrony- Ołtarzew
Ołtarzew
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Operator Maszyn Produkcyjnych (m/k)
Ołtarzew
Imar Service Group Sp. z o.o.
logo firmy Mechanik/Młodszy mechanik /Uczeń
Ołtarzew
EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.

Oszczedza sie na pracownikach na premie dla konfidentow. Zarzadzanie w tej firmie lezy i kwiczy, ludziom co chwile sie grozi zwolnieniami i zaprasza na rozmowy z kierownikiem. Dokladaja caly czas nowe obowiazki i mysla ze i tak nic sie nie robi. Zabieraja premie za glupoty. Pracownicy sa traktowani czesto jak popychadla. Ktos sie powinien tym zainteresować.

były pracowik

Możecie podać więcej szczegółów?

Irena

Co to znaczy, że wypłaty są źle naliczane? W stosunku do przepracowanych realnie? I co z nadgodzinami? Bardzo niejasno piszesz, a mnie zależy na pilnej informacji o pieniądzach w Cevie, bo właśnie szukają pracowników: https://praca.cevalogistics.com.pl/praca/?ad_name=magazynier&ad_id=331 Wyjaśnisz, o co chodzi?

Stefan

@anonim Dlaczego tak napisałeś? Nie ma idealnych firm ale uważam, że CEVA jest spoko!

obecny

Ciekawe czy to prawda z tym handlem złomu antenowego na NETWORKU przez pewnych panów.......przy cichej aprobacie.......praca za grosze ale inni to się umieja ustawić i te wychodzenia na papierosa ja pracuje nonstop a nie siedze na palarni po 1,5 godziny dziennie..........i to nie przeszkadza nikomu.....

Michas

Jaka stawka teraz obowiązuje?

Jurek
@Michas

Przez jakies ASR czy inne (usunięte przez administratora) około 18 zł na umowe zlecenie, chyba bez premii żadnej

Joanna
@Michas

Jaka stawka napisze ktoś? Operator wózka?

Dgj
@Joanna

14.72

Jurek

Trzymajcie sie od tej firmy jak najdalej. Moge przedstawic wam opinie o Cewa w sosnowcu. Maja tam dwa magazyny, Multi User to najwieksze dziadostwo w dziejach logistyki magazynowej, magazyn wyglada jakby był budowany na miesiac. 21 wiek a tam nie ma jadalni, łazienki ( Trzeba sie myc z butelki) a co najlepsze nie ma toalety !!! Był toy toy ale zabrali. Sama praca to glownie paleciaku i dzwiganie. No i gosc który niby tam rządzi gruby osioł w okularach który kompletnie na niczym sie nie zna i sam za robote sie nie zabierze. ( a ludzi mało) Drugi to Magnety mareli. Tam magazyn wyglada ok w sensie jadalnie toalety choc szatnie podobno wielkości pudelka od zapałek (podobno bo pracuje w magnety mój dobry kolega od kilkunastu lat) praca ciężka, dużo dzwigania ciężkich rzeczy, dużo pracy ktora jest na wczoraj, przełożeni dramat, przemadrzale gnoje którzy posiadali rozumy ale sami palcem nie kiwnom. Co do zarobkow, to ani mało ani dużo około 2200 zł w zależności od stawki no i umowy, mozna dorabiac w weekendy i nadgodziny ale nie przez posredniakow cewa musi zaduzo placic za nadgodziny pośredników,( tak mi powiedziano) wiec nadgodziny tylko jeśli kiedys dostabiecie umowe pod firmę. Social podobno sredni. Jakis jest ale tylko dla cewy I mógłby byc lepszy. Podsumowujac, jeśli ci zależy bo nie chca cie nigdzie przyjac to śmiało uderzaj do cewy ( biora wszystkich) jeśli chcesz zmienic swoja niezla prace, masz doswiadczenie i jestes solidnym pracownikiem, omijaj szerokim lukiem, zmarnujesz sie tam. Pozdrawiam były pracownik Jurek.

kunegunda

Nie ma ludzi do pracy to każdy wie. Pozostaje możliwość zatrudnienia obcokrajowców, dobrze, że są!!

JesczePracownik

Firma tragedia. Ukraina śpi w regale, Polacy robią na Ukrainę. Z(usunięte przez administratora)Wszstcy już dawno z tamtąd uciekli a ja niestety dalej tam siedzę..(usunięte przez administratora) Za co ma pieniądze à głupie Orange płacić za ten cyrk

Adek

Co to za romanse z wozkowymi?

Adek

Jaka największa pensja? 2500 netto?

Klamcy i (usunięte przez administratora) Niewiedza i olewactwo na bardzo wysokim poziomie. Wymagania jak za pensje w okolicach 8 tysięcy a płacą jak 3 lata temu 2100 i jeszcze ktoś nie dopilnuje składników wynagrodzenia. Nie polecam.

@Andrzej

Dlaczego oskarżasz firmę CEVA Automative Logistics Poland o niewiedzę? W jakim przypadku uważasz tę firmę za niekompetentną? Podaj proszę przykłady zgodne z prawdą, gdyż w innym przypadku jest to bezpodstawne oskarżenie. A takich wpisów lepiej unikać.

kat
@Teresa

Dam mój przykład takiej sytuacji:Na rozmowie rekruterka Randstad Aneta powiedziała stawkę za godzinę 14 zł brutto. Po podpisaniu umowy i przeczytaniu umowy, znalazłam zapis 12, 5 brutto + 1, 5zł premii. Nie poinformowano mnie o tym. Składniki wynagrodzenia są naliczane od najniższej krajowej.

exworker
@kat

Potwierdzam. Miałam na umowie 11,5 brutto gdzie juz obowiazywala stawka 13zl/h brutto minimalnej. Praca nie najgorsza, chociaz zalezy od stanowiska i zmiany. Na krótko nie tak źle.

strapiony

pomoze ktos, szuka zdjec z wigikii 2018 cevy w lowisku, sprawa delikatna, prosze o pomoc,

polishem

Moje sugestie dla CEVA Automotive Logistics Poland: Ya esteem z Ukraine hce pracovac v ceva

Szeryf

CEVA w Ołtarzewie, to dobre miejsce dla ludzi wchodzących na rynek pracy. można podłapać trochę doświadczenia, rozwinąć się i przy odrobinie ambicji i umiejętności zdobyć stanowisko lepsze niż zwykły magazynier z którym można ruszyć dalej w świat - tak zrobiło wielu ludzi z firmy. na pracę "do emerytury" firma jednak się nie nadaje.

@Szeryf

To co piszesz brzmi bardzo zachęcająco szczególnie dla osób, które zaczynają swoją ścieżkę kariery. Możliwości rozwoju i zdobywania umiejętności to bardzo ważne cachy jakie powinna dawać swoim pracownikom firma. Możesz jednak napisać dlaczego uważasz, iż CEVA to nie firma na prace na stałe, „do emerytury”?

Luis

Czy wypowie się ktoś na temat pracy operatorów wózków widłowych w tej firmie, ponoć na tym stanowisku zarabia się 18zł brutto na godzinę

SAlut
@Luis

Z tego co się orientuje dają wózkowym dają 17zł/h

hellow
@SAlut

18-19 brutto w zależności od posiadanego doświadczenia

@hellow

Czy w związku z tym, że godzinowa pensja dla operatorów wózków widłowych wacha się od posiadanych przez nich umiejętności, to czy pracując w CEVA Automative Logistics Poland owe doświadczenie można szybko zdobyć?

Hellow
@Teresa

Oczywiście.

Zostaw merytoryczną opinię o CEVA Logistics Poland - Ołtarzew

• Jak się pracuje w CEVA Logistics Poland?

Zobacz opinie na temat firmy CEVA Logistics Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CEVA Logistics Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CEVA Logistics Poland?

Kandydaci do pracy w CEVA Logistics Poland napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CEVA Logistics Poland