Opinie o CEVA Logistics Poland w Ołtarzew

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie CEVA Logistics Poland. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie CEVA Logistics Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEVA Logistics Poland w Ołtarzew

Jak było?

Opowiedzcie szczegółowo o akcji z wyciekiem danych osobowych pracowników. Co zaszło, jakie to dane, ilu osób z jakich lar, kto jest winny i czy poniósł konsekwencje. Czy firma zapłaciła dobrowolnie jakieś odszkodowanie lub poszliście z tym do sądu? Pytam jako były pracownik który zastanawia się czy jego danych tez tam nie było. Boże jak ja żałuje każdego dnia przepracowanego w tym kołchozie - moja pierwsza praca. Ludzie, szanujmy siebie i swój czas.

Czy pracownicy CEVA Logistics Poland mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Tak jak na fajkę pójdziesz na przerwie :)

Maro

Drugi rok nic nie organizują.

Ckw

Ktoś jakieś opinie na temat cevy w miejscowości piątek?

Maro
@Ckw

Brak transportu ,możliwość dojazdu tylko własnym autem. Zero zwrotu za poniesione koszty dojazdu.

Janusz

Czym różni się stanowisko koordynatora procesów od team leader?

AR2D2
@Janusz

Tym czym fliza od glazury - nazwą.

Pracownik Biurowy

Rekrutacja to porażka. Miałem 6 rozmów z różnymi osobami dosłownie na ten sam temat. Najpierw dwie z rekruterką z agencji pracy, a później z różnymi menadżerami, każdy pytał dosłownie o to samo. Nie rozumiem dlaczego nie mogą sobie przekazać informacji, tylko marnują czas kandydata. Po stracie wielu godzin i tak nie otrzymałem oferty.

logo firmy 24/48 Kwalifikowany Pracownik Ochrony- Ołtarzew
Ołtarzew
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Lakiernik samochodów osobowych
Ołtarzew
EWT Automotive Polska Sp. z o.o.
logo firmy Маляр
Ołtarzew
EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Maszyn Produkcyjnych (m/k)
Ołtarzew
Imar Service Group Sp. z o.o.
Yaro

Ile czeka się na odpowiedz po rozmowie rekrutacyjnej? Czy dają feedback nawet gdy nie przyjęli do pracy?

Kamyk

panowie z odnowy macie ogony które ciągle na was nagabują

Saska
@Kamyk

właśnie jak im nie wstyd tak na przełożonych mówić (usunięte przez administratora) a temu prosiakowi z OFR mało w .... Nie wejda Marcin Kamil skończcie to i patrzcie tym wywłokom na ręce co robią

Pat

Stanowisko specjalista ds. logistyki w salonie sprzedaży. Przede wszystkim praca polega na współpracy na kontrakcie z firma telekomunikacyjną więc nie łudźcie się, że bedziecie pracować że znanymi markami jak głosi oferta. Miejsce pracy to zaplecze salonu sprzedaży. Praca nie jest rozwojowa - firma raczej nie szuka zbyt ambitnych osób. Pracujesz albo sam albo w grupie i zrzucane są na ciebie wszystkie obowiązki. Duza odpowiedzialność. Pracownik jest obciążany materialnie za kradzieże, zle rozpatrzone pisma reklamacyjne, braki gotówki w kasie salonu, zle sprzedane rzeczy przez sprzedazowcow. Wynagrodzenie jak w każdej pierwszej pracy bez polotu, chyba że jesteś osobą z polecenia to na start dostaniesz wiecej niz pracownicy z długim stażem. Odeszłam jakis czas temu w mało przyjemnej atmosferze. Bez problemu znalazłam zatrudnienie mniej odpowiedzialne za wieksza stawkę.

Jaka atmosfera na magazynie CEVY w Czechowicach.Jaki system zmianowy? Jaka stawka?Jakie dodatki i bonusy? O odpowiedź proszę osoby które pracowały lub nadal pracują.???? Dziękuję

Anonymus

Nie polecam pracy w tej firmie. Psie pieniądze, ludzie to(usunięte przez administratora) Liżą tyłki kierownictwu, biurowi nic nigdy nie widzą odsyłają do HR a HR ma was gdzieś. Wielkie panie z Bielska na nic czasu nie mają a ludzi traktują jak (usunięte przez administratora) Ochrona zamiast pilnować żeby nie krali to pilnuje czy w regale w kasku chodzicie bo jak nie to - od i tak małej pesji ale za to + dla Pana z ochrony. I tylko każą się cieszyć że pracujesz dla wielkiej prestiżowej firmy śmiech w syfiastym magazynie.

GUERIOLA

Specjalista ds. Logistyki w salonie sprzedazy. Rozmowa jak rozmowa przez telefon - malo efektywna. Oferta w internecie zdecydowanie odbiega od rzeczywistości. Praca nie jest dla znanych marek tylko dla jednej z firm na kontrakcie. Panie wymagały jedynie posłuszeństwa i robienia sie co chce kierownictwo. Zaproponowałem 4200 brutto. Odpowiedzi nie otrzymałem ale pracy nie przyjmę. Inne firmy z bardziej rzeczowymi rozmowami kwalifikacyjnymi nie oszukują w zamieszczanych ofertach pracy.

Tak
@GUERIOLA

Takie same odczucia - szkoda czasu na tę firmę

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w CEVA Logistics Poland?

Etapy rekrutacji z reguły zależą od stanowiska. Ogólnie wygląda to następująco: rozmowa przez telefon z HR , następnie rozmowa z kierownikiem. Czasami są na miejscu tez jakieś testy w zależności od stanowiska.

Krystian

Pracowałem do początku 2017 roku i przekrecili mnie na koniec na 9 dni urlopowych, nigdy więcej

Damian
@Krystian

Możesz opisać jak wspominasz te 3 lata pracy w CEVA Logistics Poland? Jakie jest tu podejście do pracownika i czy w razie problemów można się dogadać z przełożonymi? Czekam na Twój wpis.

Na dnie

Firmę śmiało można polecić każdemu, kto chce pracować za najniższą dopuszczalną kodeksem stawkę, a perspektywy ewentualnego awansu chociażby finansowego go nie interesują.

HHHHHH TFUUUU

Pracowałem w lokalizacji Piątek. Odradzam to co tam się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. Banda amatorów i pseudomanager dariuszek naczele. Klient pluje wszystkim w twarz a ceva udaje że deszcz pada. Gwiazdy z HR to (usunięte przez administratora) na całego - zero kontaktu z pracownikami, a przekazywane informacje są z d##py. Koordynatorzy :-) to co niektórzy chyba na siłę spod żabki przyciągnięci do pracy. Zero podejścia do pracownika. Nie wiem jak to możliwe że coś takiego utrzymuje się jeszcze na rynku. Jedyne co powinni wozić to ziemniaki na plandekach. Odradzam. Bardziej żetelni ludzie (nie ujmując tym osobom) pracują na rynkach i w warzywniakach.

Moja opinia dotyczy pracy w oddziale w Niepołomicach: szczerze każdemu kto zastanawia się nad podjęciem tam pracy odradzam to miejsce. Po pierwsze zachowania kierownika mocno podlegają pod mobbing i nikt tym nic nie robi (mimo, że wyszło to w ankietach pracowniczych). Są tutaj równi i równiejsi - jednym premia jest zabierana a innym za taką samą prace dawana (bo czasami lubią donieść na swoich kolegów). Zarobki jak na strefę są bardzo marne, a śmieszna podwyżka, która pojawiła się na początku roku po miesiącu został zabrana. Na rozmowach przedstawiają wszystko pięknie, a w rzeczywistości jest całkiem inaczej niż opowiadają o czym świadczy bardzo duża rotacja pracowników.

x
@Anonim

Gość kompletnie nie przygotowany do tej funkcji. Żyje w ciągłym strachu i kłamie w żywe oczy w każdym niewygodnym temacie. Zdarzają się sytuacje, że kierownictwo Manowskiej lakierni informują zespół o jego decyzjach z niewybrednym komentarzem. Wartościowi pracownicy odchodzą, zostają klakierzy - nieroby. Na szczęście to już za mną.

Janek

Pracuję w Ceva Ołtarzew i uważałem dotąd że jesteśmy wszyscy równymi kolegami.Jednak życie swoje.Chodzi mi o stanowisko firmy wobec faktu zbierania kolejny raz podpisów poparcia dla kandydata na prezydenta przez pana z ochrony pracującego na tzw. bramce.Zbierał te podpisy dwukrotnie stwarzając u wielu pracowników wrażenie,że to prowadzi firma,Jego niewybredne komentarze polityczne pozostawiam bez komentarza ,jednak jak to się identyfikuje z wizerunkiem FIRMY ?? pozwolę sobie zapytać.

Niestety polecam. Szukajcie innej firmy

Mikołaj

Pod jakim względem nie polecasz firmy CEVA Automotive Logistics Poland? Twoją wypowiedź można rozumieć na dwa sposoby. Jako wypowiedź osoby, która współpracowała bądź pracowała w tej firmie. Jak wyglądało to w rzeczywistości?

Jasiek

Ok dzieki za opinie jestem z Szczecina napewno tam nie bede aplikowal niech szukaja dalej murzynow cmoki zjebane lby od cyferek do armi takich ludzi zniewiesciali panowie z biur

Ceva is a pimp, We are a hoes
@Mikołaj

W rzeczywistości stajesz się kurtyzaną, którą ceva wykorzystuje jak bułgarki.

Ceva is a pimp, We are a cheap

Mała Kukiełka
@Ceva is a pimp, We are a cheap

Coś podejrzewam, że w nie dalekiej przyszłości pojawią się materiały obnażające kulisy zarządzania.

Lucek

Jaka stawka obowiązuje?

a long time ago

legenda głosi że ktoś utrwalił kilka umów, oczywiście przykładowych np. Jan Kowalski (lakiernik, brygadzista i w końcu team leader) ;)

Ceva is a pimp, We are a cheap
@Lucek

Zasady wynagradzania u pracodawcy powinny być transparentne. Dyskryminacja płacowa Zgodnie z art. 11 kodeksu pracy dyskryminacja płacowa (będąca przejawem dyskryminacji w zatrudnieniu) nie jest dopuszczalna. Jest ona rozumiana jako naruszenie zasady wynikającej z art. 18 wyżej wskazanej ustawy i przyznającej pracownikom prawo do jednakowego wynagrodzenia za jednakową pracę lub za pracę o jednakowej wartości. Polityka tajności wynagrodzeń nie może być uzasadniona ukrywaniem nierówności w wynagrodzeniu. Wówczas tajemnica płac nie podlega ochronie z tytułu dóbr osobistych. Pracownik, który odkryje takie działania zatrudniającego ma prawo je ujawnić bez obawy poniesienia żadnych negatywnych konsekwencji (np. zwolnienia dyscyplinarnego). Podstawa prawna: Ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny (Dz.U. 1964 nr 16 poz. 93). Ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz.U. 1974 nr 24 poz. 141). Uchwała SN z dnia 16 lipca 1993 roku (o sygnaturze I PZP 28/93).

anonimowy

Pracownicy są od momentu przyjęcia tresowani, żeby zapomnieć o tym, że oprócz obowiązków mają również prawa. Kierownik sam nic nie potrafi załatwić, wysługuje się ludźmi, unika wszelkiej odpowiedzialności. Firma stara się zatuszować sprawę z wyciekiem danych osobowych, usuwane są niewygodne komentarze.

qwefasxcvzdsf
@anonimowy

hahaha kierownik zatanczy jak mu man zagra, przerzuca ludzi z miejsca na miejsce jak kowboj bydlo, gosc bez wlasnego zdania i zero dbania o pracownikow. dlaczego usuwacie komentarze? nikt sie do pracy nie chce przyjac bo ludzie moga przeczytac jak tu jest?

a long time ago
@qwefasxcvzdsf

Zostaw merytoryczną opinię o CEVA Logistics Poland - Ołtarzew

• Jak się pracuje w CEVA Logistics Poland?

Zobacz opinie na temat firmy CEVA Logistics Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CEVA Logistics Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CEVA Logistics Poland?

Kandydaci do pracy w CEVA Logistics Poland napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CEVA Logistics Poland