Opinie o CEVA Logistics Poland w Ołtarzew

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie CEVA Logistics Poland. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie CEVA Logistics Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEVA Logistics Poland w Ołtarzew

Teresa

@Ceva preses, piszesz, że polecasz firmę CEVA ludziom, którzy nie mają życia. Bądź tak miły i napisz tu na forum jak wygląda zwykły, przepracowany dzień w tej firmie. Od czego i o której zaczynacie swoją pracę, czy są przerwy, czy godziny o których kończy się swoją pracę są z góry określone?

Ceva preses

Cała ceva logistics to jedno wielkie (usunięte przez administratora) Nic nie zrobisz a do tego stracisz życie. Polecam ludzia tą firmę którzy nie mają życia.

Teresa

@hellow, piszesz, że najważniejsze są chęci do pracy jeśli chce się podjąć pracy w CEVA Automativr Logistics Poland. Rzeczywiście według Ciebie niczego więcej nie potrzeba? Może potrzebne jest jakieś wykształcenie, dyplom? Dla kogo polecasz konkretnie pracę w tej firmie?

hellow

Z tego co wiem cały czas otwarta rekrutacja. Wymagania to chęć do pracy.

Pracownik Biurowy

Rekrutacja to porażka. Miałem 6 rozmów z różnymi osobami dosłownie na ten sam temat. Najpierw dwie z rekruterką z agencji pracy, a później z różnymi menadżerami, każdy pytał dosłownie o to samo. Nie rozumiem dlaczego nie mogą sobie przekazać informacji, tylko marnują czas kandydata. Po stracie wielu godzin i tak nie otrzymałem oferty.

logo firmy 24/48 Kwalifikowany Pracownik Ochrony- Ołtarzew
Ołtarzew
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Маляр
Ołtarzew
EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.
logo firmy Operator Maszyn Produkcyjnych (m/k)
Ołtarzew
Imar Service Group Sp. z o.o.
logo firmy Recepcjonistka / Asystentka serwisu - umowa o pracę na zasępstwo
Ołtarzew
EWT Automotive Polska Sp. z o.o.
ANNIA

WITAM WSZYSTKICH WASZE ODPOWIEDZI ZE TA FIRMA TO PORZKA RAZEM Z NOWYM ODZIAŁEM ZE SZCZECINA TAM PANUJE KOLESIOSTWO KIEROWNIK BEZ JAJ I STARZU PRACOWANIA I KIEROWANIA LUDZMI, PODWYSZKI BRAK LUB GŁODOWE,NAJLEPIEJ BYC POWARZNYM I ZROBIC SWOJE I SPADAC DO DOMU,KIEROWNICTWO NIE POTRAFI ZATRUDNIC PRACOWNIKA BO ROZMOWA Z NIM JEST WYSŁUCHA I POZNIEJ POSCI DALEJ LUB DODA A POTEM PLOTA NA CAŁY MAGAZY ,STOC CONTROLER TEZ U NAS BYŁ KIEDYS BRYGADZISTA I ZOSTAŁA STOCK CONTROLEREM TEZ JEST CZŁOWIEKIEM NIE ZRUWNIOWARZONYM NASTAWIA Z KAŻDEJ ZMIANY LUDZI PRZECIWKO SOBIE PLOTY ROZNOSI I NIKE TYLKO,BRAK SZACUNKU I WSZYSTKIEGO JEZELI CHCECIE TU DO PRACY NIE POLECAM

Joker
@ANNIA

Weź Ty słownik języka polskiego zanim coś napiszesz... Jeśli jesteś tak inteligentna jak budujesz zdania to nie dziwię się, że nic więcej w tej firmie nie osiągnęłaś.

Teresa

@Jack, z tego co piszesz wynika, że każdy w tej firmie, w zależności od działu w jakim się znajduje jest inaczej traktowany. Czy wobec tego znajdzie się na forum ktoś kto pracuje na innym stanowisku w CEVA i może coś o nim powiedzieć?

Jack

Jeśli chodzi o mnie nie polecam tej firmy . Wszystko zależy od tego na jakim dziale jesteś. Panie z Ukrainy nie potrafią zrozumieć że rzeczy na magazynie nie są ich własnością i codziennie próbowały wyprowadzić człowieka z równowagi, praca w stresie, ciągłe kłótnię . Nawet już nie chce mi się wspominać o śmiesznych zarobkach , człowiek po prostu wegetuje za takie pieniądze. Na innych działach Ukraina nie ma czasu nawet pójść do łazienki nie wspominając o polakach, a na innym dziale pięknosci miały zawsze czas żeby przeglądać sie w lusterku i popijać wode , oczywiscie mowie tu o dziewczynach z Ukrainy. Nie spotkałem sie jeszcze z takimi chorymi sytuacjami w pracy .

Teresa

@grzegorz, na tym forum często pojawiają się opinie, w których ktoś poleca daną firmę. Często też opinie są ze sobą sprzeczne, ponieważ jednym coś może odpowiadać a innym ta sama rzecz ( w tym przypadku praca ) już nie. Należy tę zależność przypisać tylko do kwestii gustu i wymagań wobec pracodawcy i spełnianych obowiązków w firmie. Poza tym chyba sam wiesz, .że dużo łatwiej się narzeka, trudniej chwali. Powiedz więc czy aplikowałeś do CEVA? Masz jakieś spostrzeżenia na temat tej firmy? A może są one pozytywne?

Teresa

@Pracuś, czy możesz w dłuższych słowach opisać swoją współprace z firmą CEVA Automotive Logistics, gdyż Twój obecny wpis nie mówi nam za wiele? Najnowsze informacje o nowych miejscach pracy oraz wiadomości dotyczące warunków pracy w firmie CEVA Automotive Logistics będą w tym wątku bardzo pomocne dla innych użytkowników forum!

grzegorz
@Teresa

Czy tu ktoś poleca jakas pracę bo tak czytam rózne oponie na rózne firmy i nigdy nie bylo slowa polecam tą firmę lub fajne zarobki itd

Pracuś

Szerokim łukiem omijać Ceve. Pozdrawiam.

Bobek

Ceva strykow h.a bedzie na piatek przenoszona, duzo ludzi nie ma zamiaru tam isc mimo ze w ankiecie zaznaczyli tak. Zarobki male, roboty duzo i ciagle dokladaja , 1 ,3 maj robota byla , ludzie daja z siebie wszystko a oni i tak to w (usunięte przez administratora) maja, ludzi potrzeba ale nie ma chetnych bo o cevie ludzie juz zdanie swoje maja, soboty na c sa kazde i teraz pewnie tez w boze cialo bedzie robota. Nie polecam, jak wielu z nas szukam innej pracy.

Teresa

Zapraszam was do odświeżenia wątku firmy CEVA Automotive Logistics Poland, z wielką ochotą poznamy najświeższe wieści dotyczące nowych rekrutacji oraz wasze opinie związane z kwestią pracy w tej firmie! Każdy nowy komentarz będzie tu niezwykle pomocny dla innych!

PRACA W OLTARZEWIE, Z CALEGO SERCA NIE POLECAM ZAROBKI TO 14/H BRUTTO, A NA UMOWIE 12,5 TOZ TO NIZSZA KRAJOWA, ROBOTY OD (usunięte przez administratora) ATMOSFERA SRTUTA JESLI KTOS ZADOWOLI SIE Z PENSJI 1500PLN Z WLICZONA PREMIA TO PROSZE BARDZO. JEST MULTUM INNYCH FIREMEK W KTORYCH MOZNA ZAROBIC LEPIEJ W PRZYJAZNEJ ATMOSFERZE

abc
@:)

Całkowita prawda.

Teresa

@Bartek dzięki za informacje. Jak na razie nie widać w sieci żadnych rekrutacji, ale w takim razie może warto regularnie sprawdzać ich stronę internetową. A jak w CEVA Automotive Logistics Poland przebiega proces rekrutacyjny?

Bartek

Jak jest teraz nie wiem, ale tam nie masz wiecej za staż pracy.:) ludzi co robia od poczatku cevy w strykowie maja tyle samo co nowi. Zarobki rozne zalezne od dzialu na jakim jestes, najwiecej na wysokim skladzie. Jesli chodzi o stawek to pamietaj ze to z piremia:) bez premia np: 2670 brutto na umowie plus 330 premia=3000 brutto:) wiec to malutko :) wychodzi nie cale 16 zl na godzine jak na strykowskie warunki to malutko, widzialem sie z kuplem i slyszalem ze przeszlo 10 osob sie zwolnilo wiec sie raczej nie poprawilo:) i beda etaty

Teresa

@Bartek a wiesz, czy wynagrodzenie dla wózkowego miało się zmieniać wraz ze wzrostem stażu pracy w firmie? 3000 tys brutto to stawka większa od tej, którą opisuje @:). @:) O wynagrodzeniu na jakim stanowisku mówisz? CEVA Automotive Logistics Poland to firma, która zatrudnia zapewne rożnych pracowników - czy ich wynagrodzenie jest bardzo zróżnicowane?

Bartek

Pracowalem w ceva w strykowie hala c jako wozkowy i nie polecam. Na rozmowie byla mowione za 3300 a tu 3000 i 300 zloty premii z ktorej zabieraj za byle co. Duzo jest osob w biurze co tylko ploty gadaja i zamiast zajac sie wlasna robota obserwoja innych i pozniej na temat ludzi gadaja glupoty kierownikowi, jest podpiepszanie ludzi z innych dzialow i nie wazne jak pracujesz, jak sie nie spodobasz takim 2 osoba to szybko nagadaja na ciebie glupoty kierownikowi i papa. Nie dlugo bedzie tam kilkanasie wakatow z tego co słyszalem od kumpli bo ludzie maja juz dosc pani i pana.M . Ja odeszlem i juz 3 miesiace robie w innej firmie w tej samej branzy i zarobki wieksze a robota ta sama wozek i ja:)

Zainteresowana

Taka macie cisze na forum aż dziwne. Tak dobrze pracuje się?

kasia
@Zainteresowana

nawet ok, ale na wielu stanowiskach można by dać krzesła... Ale nie, lepiej żeby pracownik nie miał za dobrze.

joker

Że Tomasz nie widzi co się dzieje ...Ludzie odchodzą ... a wojciech i frajer damian sie cieszą ... o co kur... chodzi ( tylko Lucy się stara ...walczy o każdego pracownika)

@joker

Lucy walczy o pracownika ? Śmieszne :DDD

Arek

Czy firma rekrutuje aktualnie pracowników? Jestem zainteresowany tym bardziej że słyszałem sporo dobrego.

anna
@Arek

próbuj swoich sił

Zostaw merytoryczną opinię o CEVA Logistics Poland - Ołtarzew

• Jak się pracuje w CEVA Logistics Poland?

Zobacz opinie na temat firmy CEVA Logistics Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CEVA Logistics Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CEVA Logistics Poland?

Kandydaci do pracy w CEVA Logistics Poland napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CEVA Logistics Poland