Opinie o CEVA Logistics Poland w Ołtarzew

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie CEVA Logistics Poland. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie CEVA Logistics Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEVA Logistics Poland w Ołtarzew

b Nowy wpis

słabo

Czy w CEVA Logistics Poland odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

DawnyDawny Nowy wpis

Wiecie co? Pracowalem 10 lat temu w ceva oltarzew przez agencje I tak się składa że teraz pracuje w innej firmie francuskiej w Ożarowie.... To jest niebo a ziemia. Nie będę porównywał zarobków 10 lat temu a teraz bo to bez sensu. Nominalnie zarabiam gołej wyplaty 4 razy tyle choc trzeba odliczyc inflacje przez 10 lat. Ale sama ogromną ilość benefitow, dodatkowe pomniejsze wypłaty na wakacje, święta i... nowy rok. Firma gdzie 4 razy w roku masz ankiety czy Ci dobrze, co mamy poprawić itp. Pelne szafki jedzenia I picia, karta lunchowa, obiad co jakiś czas zamawiany na koszt firmy. Darmowe szkolenie dla kazdego na widlaka gdzie jest jest jeden wozek na caly zaklad i trzeba go uzyc raz w tygodniu. Lekcje angielskiego, szkolenie ceetyfikowane z BHP. Boże jak dobrze ze ceva to daleka przeszłość. Lekcja dla was: nie wszyscy Francuzi to takie skąpe i podle sucho-syny jak Ceva. Rozejrzyjcie się dobrze po Ożarowie. Właśnie klepie nockę i gram na kompie, jem i pije na nie swój koszt, nie stoję przy żadnej taśmie. Pracy realnej mam do wykonania srednio 2-3 godziny na całą zmianę a poza tym to serwery pracuja na moj dobrobyt. Po 10 latach zwracam honor Francuzom! Bien Cordialement!

Czy rozmowa rekrutacyjna w CEVA Logistics Poland odbywa się również w języku angielskim?

XxX Nowy wpis

Nie, ale rozmowy w samym zakładzie odbywają się w języku ukraińskim.

Magazynier

polecam. Rozmowa konkretna.

logo firmy Lakiernik samochodów osobowych
Ołtarzew
EWT Automotive Polska Sp. z o.o.
logo firmy 24/48 Kwalifikowany Pracownik Ochrony- Ołtarzew
Ołtarzew
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Operator Maszyn Produkcyjnych (m/k)
Ołtarzew
Imar Service Group Sp. z o.o.
logo firmy Mechanik/Młodszy mechanik /Uczeń
Ołtarzew
EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.

Працюю місяць. Сьогоднішня ситуація шок. Моя робота полягає на тому, щоб позбирати речі з комірок, назбираючи достатньо, попакувати. Тобто 2 етапи. Моя оплата залежить від останнього. Я зробила перший і пішла на перерву, як часто це буває.Приходжу і на моєму місці стоїть і активно пакує речі полячка. Я підходжу до неї, а їй хоть би що, ще й зробила мене винною в тому, як я покладала собі речі і з притензіями пішла з мого місця. Така ж сама конфліктна курва дала б їй в лице, часом боїшся підходити і збирати речі біля таких агресивних. Лідерка Олена "ну може вона не знала що це місце зайняте" і усміхається. "І що, ти хочеш щоб я їй щось сказала". На моє "так" відповіла ігноруванням і разів з 4 повторила, щоб я йшла на фізично тяжчий процес, де треба носити ящики, хоча я сказала "добре" піся першого разу і в загальному до мене доходить з першого разу. Як на мене, у лідера немає нейтралітету. Якщо лідер ігнорує кончену поведінки, то підтримує її і вчинив би так само кончено. Коротко: кончений колектив, малі зарплати

Xde

Ludzie na wyższych na stanowiskach za bardzo się wczuwają i robią z ludzi (usunięte przez administratora) nawet ochrona ma się za króla hehhe a to zwykli ludzie śmieszni

Witam Napiszę ktoś jak wygląda praca na magazynie w targowisku ? Jak zmiany i jak kwestia wynagrodzeń dla operatora wózka widłowego

Liliia

Хочу устроится на роботу в Ceva магазинером , скажите как вообще относиться к людям ?

stary pracownik

Nie polecam pracy w tym dziadostwie, państwo zachęca do posiadania dzieci a firma za tzw. nagroda świąteczna zostanie pomniejszona o nieobecność pracownika spowodowana urlopem macierzyńskim, wychowawczym itp itd (usunięte przez administratora) jakich mało !

Zibi
@stary pracownik

Widocznie firmie nie zależy na tym żeby rodziło się więcej Polaków. Mają Ukraińców i to im pasuje. Jak braknie to sprowadza więcej...

Lili
@Zibi

Хочу устроиться на роботу в Ceva магазинером , как вообще отношение к людям ?

Neon

Takiego syf.....u dawn nienwidziałem ,liderki itp to dramat może dać jeszcze im bata ,wypisują upomnienia z duszy...... .Szok jak nisko trzeba upaść żeby tam pracować .Oby do wypłaty i pa pa . (usunięte przez administratora) Gorzej Po pierwsze liderzy zero szacunku do człowieka normalnie (usunięte przez administratora) zerwane z łańcucha .Odradzam wszystkim ludzie dramat .

@Neon

piszesz, że oby do wypłaty a tutaj rozwiązanie umowy jak wygląda? można z dnia na dzień porzucić czy okres wypowiedzenia jest, a jeśli tak to jaki?

Olha
@Neon

Zadzwonili i zaproponowali prace, a to chyba jest rabstwo, jeżeli tak napravde jak to pracovac jak nie dziala taśma i trzeba skzunki nosic po schodach?

Pigtail

Dużo można było dorobić na boku około 60 tyś rocznie....a przełożonych interesowało tylko S5 :-))))))

Helena
@Pigtail

A nie 5S? :D Chyba, że o czym innym mówisz. Co do reszty, to jakie dorabianie Ty masz na myśli? W takiej firmie? Jeśli to nie jakiś sekret

Przemo87

Jak można otrzymać prace w ceva logistics?

Maro

Tak. Zastępują Polaków Ukraińcami dotyczy Piątku.

@Maro

Byłem pracownikiem ceva ale w komornikach pod Poznaniem i szczerze to samo mogę napisać że bardziej faworyzowani są pracownicy z Ukrainy . W sobotę jak są nadgodziny to przychodzi po prostu ausorsing czyli agencja w tym przypadku Ukraińcy bo są tańsi . Kierownicy cwaniacy biorą w piątek wolne ,,urlop na żądanie " a przychodzą w sobotę na 12h nie robiąc nic i kasując za to 700/800 zł za sobotę razy 3 w miesiącu to ładna kwota się zbiera .. Nie polecam tej firmy ..

Krystyna

Czemu tyle kasują? To ich dniówka za weekend czy o co chodzi?

Hdhdjd

Nie

@Hdhdjd

Mimo to wciąż tu pracujesz, więc coś szczególnego musi Cię tu trzymać. ;) Co takiego?

Jagoda
@Karolina

Tak, trzyma mnie tylko chęć zobaczenia jak cały management będzie uciekał po usłyszeniu słowa "inwentaryzacja roczna" Magazynem zarządzają ludzie którzy nie mieli i nadal nie mają wiedzy odnośnie zarządzania oraz funkcjonowania magazynu. P.s. straty sięgną około 40mln :) i to mnie tam trzyma

@Jagoda

skąd wiesz jak duże te straty będą? Jeśli coś pójdzie nie tak przy inwentaryzacji to czy nie jest tak że cały zespół za to odpowiada? A nie tylko management?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w CEVA Logistics Poland?

As

Nawet osoby na najniższych stanowiskach nie mogą liczyć na umowę na czas nieokreślony. Fima usprawiedliwia to swoimi umowami z poszczególnymi partnerami, na których przedłużenie, lub nie przedłużenie osoby z najmniej opłacanych stanowisk nie mają żadnego wpływu.

@As

Czyli na zleceniu pracujecie czy jak?

Maro
@As

Tak jest.

@Maro

Skoro tak to jest szansa, żebyś napisał na jakich warunkach jesteś tutaj zatrudniony? I jak długo?

pytanie

Dlaczego nikt nie odbiera telefonu. Cały dzień usiłowałam się dodzwonić do oddziału w Ołtarzewie. Czy telefon podany do kontaktu jest nieaktualny? 224443752 Wysłałam też zapytanie w zakładce KONTAKT i również brak odpowiedzi. Czy to jest poważne traktowanie klienta?

Gcjc

Łukasz B stoimy murem za tobą.

Anhelica

A gdzie mogę znaleźć jakieś opinie na temat pracy w Gorzowie? Pracuje tam jeszcze taki niskorosly grubasek ze strzelec?

joszka
@Anhelica

Pewnie chodzi ci o "Blaszaka"? Tam już go nie ma. Nie zmienia to faktu że kadra zarządzająca w tej firmie jest właśnie takiej "jakości" jak ów jegomość. Wszak większość pochodzi z TVP. Tak tej kuźni talentów menadżerskich. Jaki to sort ludzi to wiedzą ci co pracują w TPV. Brak kompetencji, kwalifikacji, wykształcenia, odpowiednich cech charakteru... Ale takich ludzi tam potrzebują. Więc jeżeli szukasz firmy o wysokiej kulturze organizacyjnej z kompetentnymi menadżerami niższego szczebla to zapomnij. Nie ten adres.

@joszka

Czemu uważasz ze pracowali tam ludzie bez kompetencji i wykształcenia? Znasz ich wszystkich?

Joszka
@Krystyna

Nigdy nie piszę o wszystkich bo wszystkich nie znam. Ale pisze o tych co znam i z którymi miałem styczność bezpośrednio i pośrednio.

Dzień dobry, w jakim systemie zmianowym pracuje się w Ceva ? ( godziny pracy/zmiany/wolne) Z góry dziękuję za odpowiedź

Zainteresowana

Czy mógłby ktoś napisać coś na temat firmy w Sosnowcu? Jakie są godziny pracy i czy warto zacząć tam pracę ? Pracowałam w tej samej firmie w Holandii i pracowało no się dobrze, dlatego jestem jakieś jak jest tutaj.

Em

Posty dotyczące nieudolnego zarządzania przez kierownika z Niepołomic też zostały usunięte. Ale na szczęście zrobiliśmy print screeny. Ktoś tu chyba chce na siłe coś zatuszować.

Alfred
@Em

Czyżby prawda bolała firmę aż tak bardzo, że w jakis magiczny sposób sporo negatywnych komentarzy zniknęło? Część dotyczyła faktycznie nieudolnego zarządzania w Niepołomicach, część niedawnej sprawy z wyciekiem danych osobowych pracowników i totalnym zbagatelizowaniem sprawy przez "górę". Ceva chce umyć ręce i zwalić winę na pracowników, podobnie jak przy innych sprawach. Gdyby ktoś był zainteresowany treścią skasowanych komentarzy, przypominam - utraty premii za śmiesznie wręcz nieistotne pomyłki, straszenie zwolnieniem przy okazji tychże, masa niepotrzebnej papierologii, byle tylko znaleźć winnego (ze szczególnym wyłączeniem osób, które kablują na kolegów - dla tych przewidziane są awanse i immunitet przed zabraniem premii). Toksyczna atmosfera, pogarszana regularnie próbami skłócenia pracowników, wypisz wymaluj divida at impera. No ale ferment na zakładzie sprzyja kablowaniu. Skąpstwo, oszczędzanie na czym popadnie, duża ilość sprzętów w tragicznym stanie.

V5k3dvg85k
@Em

Jak MAN ma dwa razy w roku przerwe 2-3 tyg. to w cevie o postojowym mozna zapomniec. Z automatu biora pracownikom urlopy a jak ktos nie ma to ma lipe. Umowe bezterminoea dostac graniczy z cudem

Joog
@Em

Ostatnio sam byłem świadkiem jak kierownik w Niepołomicach zabrał premie swojemu pracownikowi przez to ze ten, wykorzystał jeden dzień biorąc urlop na żądanie. Bez prawnie zabiera ludzią pieniądze i się z tego cieszy

@Joog

Zabieranie premii to jedyna broń Łysego, myśli że zastraszy tym ludzi.

Tortilla
@Anonim

Ciekawe kto będzie pierwszy i złoży jakiś donos na Łysego za ten (usunięte przez administratora) który ma miejsce. HR pewnie znowu nic nie zrobią, ewentualnie zwolnią osoby, które sprawę im zgłoszą. Chyba trzeba to zgłosić gdzieś wyżej.

MArio
@Tortilla

Teraz to już nic. Podobno CEVA przegrała kontrakt na obsługę MANA i będzie wchodził nowy operator.

@MArio

I jak to w sumie dalej się potoczyło?

Zostaw merytoryczną opinię o CEVA Logistics Poland - Ołtarzew

• Jak się pracuje w CEVA Logistics Poland?

Zobacz opinie na temat firmy CEVA Logistics Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CEVA Logistics Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CEVA Logistics Poland?

Kandydaci do pracy w CEVA Logistics Poland napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CEVA Logistics Poland