Opinie o Magna Formpol w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Magna Formpol. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Magna Formpol na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magna Formpol w Tychy

loles

Witam.Pracowałem na formpolu przez 2 miesiace na tłoczni.Praca jest cieżka,są detale które są ljżejsze i cięższe.co do zarobkow to okolo 1600 na reke ,z 4 sobotami wziolem 2100 takze nie ma zle

kilerów 2

[usunięte przez moderatora] mam złe wieści- szef gwardi szwajcarskiej widział na you tubie filmik o tobie.A po starej znajomości załatwiłem ci pracę pomimo ,że nie masz 176 cm wzrostu i że twoje IQ jest znacznie mniejsze od 15. [usunięte przez moderatora] sobie świetlaną przyszłość w gwardi u boku papieża , a wszystko to przez jakiś głupi filmik na you tubie

kilerów 2

Słyszałem,że [usunięte przez moderatora] rozgląda się za nową praca po ostatnich wydarzeniach na Formpolu. Z tego co wiem to wysłał CV ze zdjęciem do szefa Gwardi Szwajcarskiej,bo chce służyć teraz papieżowi.Ale ten [usunięte przez moderatora] zapomniał,że CV należało wysłać do Watykanu,a nie do polskiej ambasady w Szwajcari- no ale to świadczy o inteligencji [usunięte przez moderatora],który pomylił sobie kraj w którym ma rzekomo pracować.poza tym apeluje do [usunięte przez moderatora] w tym miejscu,że sprawdziłem dla Ciebie jakie są wymagania,aby być w elitarnej służbie papieskiej,no bo Ty to na chybił trafił wysyłasz podania i jeszcze nie pod ten adres ,nawet nie zadając sobie trudu- czy masz ku temu odpowiednie kwalifikacje.[usunięte przez moderatora] . Aby pracować w gwardii musisz spełniać kilka kryteriów .po 1 sze) musisz mieć conajmniej 176 cm wzrostu i IQ powyżej 15 - Papa szkoda na drugi znaczek na list,bo nie spełniasz tych wymagań,no ale taki [usunięte przez moderatora],a może Ty chcesz uciec do szwajcarii,bo Ci jest poprostu wstyd...jak tak to pozdrów Romana Polańskiego- Oboje dostaliście Oskara za całokształt waszej twórczości

anonim2

Hej dziki tu masz swiete slowa odnosnie tego pustaka [usunięte przez moderatora] dorobił sie dwoch nowych pasierbow ktorzy nie pala tylko oraja cale 8h a pustakowi to na reke a ty [usunięte przez moderatora] brudasie sie w koncu wykap bo wali od ciebie jak z murzynskiej chaty przed obiadem i cie [usunięte przez moderatora]?? za chalnie w robocie bo mam na ciebie chaka tak wiec sie szanuj geyu bo wlazisz w [usunięte przez moderatora]

Magazynier

Robisz test wózkiem z pojemnikami i jeden pisemny

Test pisemny i wózkiem

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
hary

A co to [usunięte przez moderatora],nareszcie sławny jesteś!!!zawsze chciałeś być znany i lubiany no to jeteś ale tylko znany...Jak to zobaczyłem to pomyślałem że ci kumple co z tobą pracują to faktycznie cie uwielbiają skoro wrzucili filmik na [usunięte przez moderatora],teraz jesteś znany nawet w Nepalu,Sri Lance i nawet w Rumunii skąd zresztą pochodzisz-a to się rodzinka ucieszy!!!!!!!PODAJĘ LINKA DLA WSZYSTKICH KTÓRZY CHCIELI BY POPATRZEĆ NA KOLEGĘ>>>[usunięte przez moderatora]

DZIKI

[usunięte przez moderatora] MOŻE MIEĆ 52 CM W BICEPSIE TYLKO SZKODA ŻE W MÓZGU MA OBJĘTOŚĆ 10 CM WIĘC NAWET WODOGŁOWIE MU NIE GROZI CHOCIAŻ NA TAKIEGO MI WYGLĄDA I TAK SIE ZACHOWUJE-DLATEGO MOŻE [usunięte przez moderatora] ADOPTOWAŁ BO MYŚLAŁ ŻE [usunięte przez moderatora] MA WODOGŁOWIE ZE WZLĘDU NA DUŻĄ GŁOWĘ-ALE JESZCZE MA JEDNEGO NOWEGO-CO TAM Z NIM???A CO DO MAŁEGO TO JA NIĆ SZMACIARZU DO NIEGO NIE MAM A TO ŻE SIĘ PRZEŻARŁ TO NIE MOJA SPRAWA-NIE TRZEBA BYŁO TYLE SŁONINY ŻREĆ!!!!

Grzegorz.W

Dziki - może do [usunięte przez moderatora] chcesz wyskoczyć też.....każdego chcesz widze pobić, a [usunięte przez moderatora] by Cię poprostu zmiażdzył,no ale nie teraz,bo jest na L-4 przeżarł się...czy co tam

Grzegorz .W

Dziki- straciłem w moich oczach, a tyle czasu razem pracowaliśmy u [usunięte przez moderatora].Ty poprostu mi zazdrościsz,że mam względy u [usunięte przez moderatora],że mnie lubi i docenia......Dziki. Ty startujesz do [usunięte przez moderatora]....dobre....zapomniałeś,że [usunięte przez moderatora] 52 cm ma w bicepsie

fakas

[usunięte przez moderatora] jest fajny-ale kanalia i konfident-ze wszystkim zaraz ponoć leci do swojego guru [usunięte przez moderatora].Sprzedaje na każdym kroku,ojszczypłot i pijaczyna,wiecznie nawalony do roboty przychodzi i wali od niego browarem,najlepszy jest pierwszy pasierb [usunięte przez moderatora]-cwaniaczek jakich mało!!!!najmądrzejszy na świecie tzw [usunięte przez moderatora]To gówniarz i pedał,wieczny studencik co sie bał iść do wojska bo tam by mu pupe zaatakowali na drugi dzień i byłby notorycznie [usunięte przez moderatora].ale on to akurat lubi bo to samo robi na codzień.

Dziki

[usunięte przez moderatora] ciebie to biore na prawą rękę chociaż jestem leworęczny a pod bramę w każdej chwili mogę podjechać jak chcesz,hehe.Ty to sie boisz własnego cienia już dałej kilka pokazów jak byś mógł to byś sie zsikał w pampersa ze strachu.Szkoda słów na ciebie,już ludzie o tobie gadają na wszystkich tłoczniach w Tychach jaki to kozaczyna z ciebie i wszystkim do (usunięte przez administratora) włazisz tylko z ludźmi nie potrafisz normalnie żyć,bo ty wolisz worek lizać tym u góry!!!!!

rudy

dobrze wiedzieć.....

Kazik

no jak pisałem......

stary

Widze,że forum odżyło- szkoda tylko,że poświęcacie na nim tyle czasu tej kanali jaką jest [usunięte przez moderatora].Każdy kto się z nim zetknoł wie,że to idiota- on i jego pasierb.[usunięte przez moderatora]- śmierdziel niemyjący się brudas i jego przyrodni brat kelner,który ma ryj jak niewymuldany tofi....

hary

Widze,że dużo tu piszecie o [usunięte przez moderatora]- tym [usunięte przez moderatora] ze zm.C Z niego tu u nas na Pro-Carsie wszyscy się smieją,że gość tak spadł na psy.Jak gadałem z gościami z Dai-Techu, to też czytają te wasze wypowiedzi,no ale cóż-[usunięte przez moderatora] tak strasznie się spedali....,że ponoć nikt nie chce iść z nim na piwo,ale to mnie nie dziwi,on zawsze był inny

marian

no i co Dziki- taki cwaniak jesteś,a jakoś nic nie piszesz

marian

Dziki.Jak jesteś taki mądry,to przyjdz pod bramę zakładu,to Ci pokaże jaki jesteś kozak.

anonim2

ta firma jest do [usunięte przez moderatora] zwalniaja ludzi za byle co szczegulnie grubas maly tylko kaza [usunięte przez moderatora]? w kazdy weeken a ty jak chcesz weeken to ci powie spaslak ze nie ma ludzi i trezeba [usunięte przez moderatora]? ja daje sprawe do sadu pracy i do pipu nie odpusze im bo ludzie sa wykonczeni psychicznie i fizyczie a [usunięte przez moderatora] to jest [usunięte przez moderatora] dorobil sie nowych pasierbow ktorzy nie pala to [usunięte przez moderatora] cale 8h i maja 15min przerwy a fajfus sie cieszy ostatnio do mnie podskoczyl to go [usunięte przez moderatora] i mu zczeka opadla i sie zdziwil ze ktos mu podskoczył [usunięte przez moderatora] toibie to klocki lego sa za trudne dla ciebie pustaku nie dziwie sie ze ci ludzie uciekaja e maja z takim pustakiem pracowac jak ty masz swojch pasierbow nowych fajfusie

blaaaaaaaaaaaaa

[usunięte przez moderatora] banda zaklamana [usunięte przez moderatora] biora kase za byle co powinni zrzucic tam bombe

blaaaaaaaaaaaa

niech liderow jakosciowcow dadza na alkomat i narkotest!!!! ta firma to porazka zlodzieje oszusci za byle co biora kase tam ludzie boja sie odzywac a zwiazki przekupione i siedza cicho a nadodatek jest tam [usunięte przez moderatora] tym sie musi zajac sad pracy!!!!

blabla

Praca w FORMPOL dobre zarobki mozliwosc awansowania:)) sciema bajera:) ta firma jest zalosna ludzie tam sie boja odezwac sraja w gacie a zwiazki siedza cicho bo w lape maja wiecej 15min przerwy by szybko zjesc i zapalic i zapierdalac jak samochodzic motto firmy NORMA NORMA I NORMA a kasy brak udupiaja za byle co na wyplacie tam to najlepiej niech transformerow zatrudnia:))))) ludzi traktuja przedmiotowo

Zostaw merytoryczną opinię o Magna Formpol - Tychy

• Jak się pracuje w Magna Formpol?

Zobacz opinie na temat firmy Magna Formpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magna Formpol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 1 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magna Formpol?

Kandydaci do pracy w Magna Formpol napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magna Formpol