Kuligowski Mirosław Usługi Transportowe

Opinie o Kuligowski Mirosław Usługi Transportowe

Kk

Polecam !

Dziadek

Pracowałem w tej firmie długie lata i bardzo chwalę sobie współprace z szefem i synem. Firma posiada nowy sprzęt i wysoki wachlarz usług, wypłata zawsze na czas, wszystkie prośby jakie kierowałem o pomoc do szefa były zawsze spełniane, jedynym minusem była nieuczciwość innych kierowców, którzy notorycznie okradali właściciela,bo właściciel daje do dzisiejszego dnia gotówkę na paliwo,trasę i części.

ona

Cała rodzinka to banda oszustów, kombinatorów... chamstwo i gnojstwo. Trzeba upominać się o swoje, a i tak patrzą jak tu wykolegować i zarobić nawet na czyjejś krzywdzie. (usunięte przez administratora)!

Janek
@ona 13.07.2014 22:10

A skąd posiada pani takie informacje, pracowała pani w tej firmie

on

wyplatya niesystematyczne ciagla walka o swoje i o pieniadzwe

Zostaw opinię o Kuligowski Mirosław Usługi Transportowe - Rydułtowy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kuligowski Mirosław Usługi Transportowe