Adres: ul. Bema 147, Rydułtowy

3 14 45 5 1

Opinie o Ivet Sklep Wielobranżowy Iwona Pardubicka

Filtruj opinie po kryteriach:

Mirosław

To nie jest forum dla klientów lecz dla pracowników!!

Iza

Zamówiłam 10 rzeczy z tego przyszły mi tylko 3, sukienki o wiele za duże, nie polecam

Kasia

Towar bubel ,tandeta koszmar,nie polecam

Ewa

Porażka. Zamówiłam sukienkę. To wór na słonicę alo hipopotama. Materiał tandeta. Bubel. Po prostu bubel. 3 tygodnie oczekiwania

Rewelcia

Zamówiłam sukienkę,niestety była za duża. Odesłałam i zwrot pieniędzy szybki i bezproblemowy.Ja nie mogę napisać nic negatywnego.

Mahta123

Nie polecam zamówiłam trzy sukienki i idą w osobnych przesyłkach. Na codzień noszę m lecz z racji tego że jestem w ciąży 6miesiac zamówiłam l. Według rozmiarów powinna być idealna. Niestety topie się w niej. Według tego jak dużo za duża jest sukienka powinnam chyba zamówić s.

Tak4Nie
Ania

Podpisuje się pod opiniami innych z czystym sumieniem. Zamówiłam 2 sukienki dostałam jedna po długim czasie, materiał tandeta, odesłałam zwrotu pieniędzy nie dostałam i szczerze nie liczę na to. Kontaktu z firmą nie ma żadnego, na imeile nie odpisują i nie idzie się dodzwonić po 2 miesiącach piszą że 2 sukienki nie dostanę bo po długim czasie zamówienie zostało przeterminowane! FIRMA, KONTAKT KOSZMAR?!!!!!!!!!!! NIE polecam!!!!

Paulina

Szczerze, nie polecam tego sklepu. Na sukienkę, która zamówiłam czekałam około 3tyvodnie. Na infolinie nie można się dodzwonić, na maile odpisują z trzy dniowym opóźnieniem. Na dodatek, zamówiłam rozmiar XL (na codzień noszę M) ale patrząc po wymiarach wzięłam większy model, w który również się nie zamieściłam:) Po 3 tygodniach pozostaje mi odesłanie produktu i podejrzewam, kolejne 3 tygodnie czekania na zwrot pieniędzy;) Nie traćcie swego czasu, i tak na marne!

Tak5Nie
Ania

Sklep tragedia!!! Zamówiłam strój. Miałam czekać, ale w między czasie dostałam wiadomość, że moje zamówienie na status oczekujące. Może to kwestia, że zamówiłam zapłaty przy odbiorze. Handlują towarem, którego nie mają. Dziś dostałam wiadomość, że zamówienie anulowane. Może to i dobrze, bo widzę, że Panie niedozwolone z jakości.

Justyna

Szok bluzka to totalny bubel brak kontaktu totalna masakra , jeżeli nie zwrócą mi pieniędzy zgłaszam to

syla
@Justyna

czy dodzwoilas sie tam tez czekam na kase i zero kontaku zglosze na policje chyba

Anet
Nazwa działu: Marketing

Uwaga! Nigdy tam nic nie zamówię, na zwrot kasy czekam od marca, nie wspomnę o kontakcie telefonicznym. Sklep z bublami. Nie polecam

iwon04@op.pl
@Anet

ja równiez ,brak kontaktu ,rzeczy masakra.wszystko pieknie wyglada na stronie,chce odesłac rzeczy nikt nie odpowiada z firmy..a termin 14 dni Kieruje sprawe do Ispekcji Handlowej

klientka
Nazwa działu: Handlowy

(usunięte przez administratora)w dosłownym tego słowa znaczeniu! Odsyłam

Tak3Nie
Ola

Nie Polecam czekałam miesiąc na przesyłkę i paczki nie dostałam!!! Strata cennego czasu!!!!! Żałosne:)))

Igor
@Ola

Bo to okres przedświąteczny! Wtedy zawsze wydłużony jest czas oczekiwania.

@Igor

Spokojnie można przyznać Ci rację. Okres przedświąteczny jest bardzo specyficzny i trzeba zrozumieć pracowników Ivet Sklepu Wielobranżowego. Sam często tam kupujesz? Chętnie dowiemy się czegoś o Ivet Sklepie Wielobranżowym od jego pracowników. Czy w ostatnich miesiącach zaobserwowaliście poprawę, jeśli chodzi o wysokość wynagrodzenia podstawowego? Proszę, abyście wypowiedzieli się na ten temat. Zapraszam zatem do dyskusji!

Igor
@Urszula

A nawet często. Znajomy mi kiedyś polecił i już tak zostało. Czasem tylko mają obsuwę w realizacji, ale jest ok.

TakNie1

@Igor

Skoro bardzo często robisz zakupy w Ivet Sklepie Wielobranżowym, to na pewno dobrze wiesz, jak on funkcjonuje. Możemy zatem spokojnie powoływać się na Twoje wpisy. A nie wiesz przypadkiem, czy aktualnie poszukują tam nowych pracowników? Może podczas zakupów natknąłeś się na taką informację?

Anita

Hejterzy nie zawsze sprawdzaj o kim piszą ponieważ im to jest wszystko jedno!!! Tracą dobre firmy takie jak ta!!

TakNie2
@Anita

Wysuwasz dosyć daleko idące wnioski, ale w pewnym stopniu należałoby przyznać Ci rację. Zostawmy już jednak tę kwestię i skupmy się na tych nieco ważniejszych. Wypowiadasz się jako osoba pracująca w Ivet Sklepie Wielobranżowym, czy jako jego klientka? Jak już odpowiesz mi na to pytanie, to będziemy mogły przejść do innych aspektów, dlatego zachęcam Cię do dalszego uczestnictwa w tej dyskusji.

Sławomir

Jeśli ktoś z pracowników Ivet Sklep Wielobranżowy czyta ten wątek to zachęcam to wypowiedzenia się na temat pracy w tym miejscu. Co słychać w firmie? Jaka atmosfera pracy panuje w Ivet? Jak oceniacie warunki zatrudnienia?

Tak39Nie

Iwona
@Sławomir

Opiniujecie nie ten sklep co chcecie. Domyślam sie ze chodzi wam o sklep IVET.PL a nie wielobranzowy ivet

Iwona

Witam. Nazywam sie Iwona Pardubicka i faktycznie prowadzę sklep Ivet ale nie jest to sklep odzieżowy. Ktos sie ładnie podszywa pode mnie. Zastanawiam sie czy tego nie zgłosic.

Wiki0401

Ten sklep to porażka błagam was nic tam nie zamawiajcie będziecie tego żałować!!! Czekałam na dostawę kurtki 2 miesiące kiedy w końcu przyszła byłam rozczarowana ponieważ kurtką mozna jedynie umyć podłogi ...mam zamiar zrobić zwrot ale boję się że będę musiała czekać kolejne 2 miesiące na przelew gotówki. Jeżeli nie dostanę pieniędzy w ciągu 14 dni zgłaszam sprawę na policję xd

PaTRYCJA

Witam , zamówiłam dwie sukienki , jedna nie przypadła mi do gustu , odesłałam na poczcie sukienkę ,po 2 tygodniach otrzymałam zwrot pieniędzy na konto , także nie mam zastrzeżeń .

Zdenerwowana

Sklep, KOSZMAR. Sukienka zupełnie inna niż na zdjęciu. Czwarty dzień dzwonię i cisza, czy tam ktoś pracuje?

Tak9Nie

fashionistka

Również nie polecam sklepu i obsługi Zero kontaktu ze strony sklepu, nr podane na stronie nie odpowiadają Na @ również nie odpowiadają! Błędy na stronie - zamówiłam towar który wg strony był dostępny- otrzymałam @, że doślą mi resztę Towar do dziś nie przyszedł, niby kurier został wysłany a nadal przez 2 tyg. nic nie dotarło! Zdjęcia ubrań wykreowane! w rzeczywistości ubrania słaba jakość- taniej wyszłoby na targu lun aliexpress Jak można TAK zarządzać biznesem???

Xxx

Witam. Przesyłkę odebrałam 28.05. 18 zamówiłam sukienkę, jestem przerażona jakością, żałuję bardzo że nie przeczytałam wcześniej komentarzy. Jak można tak oszukiwać przecież ta sukienka nie wygląda. Nie zamawiajcie! Zastanawiam się czy nie oddać sprawy na policję.

Tak26Nie
Emma
@Xxx

Nie zamawiajcie tam nigdy. Zamówiłam komplet. Na zdjęciu wyglądał pięknie a przysłali mi szmatę. Spodnie krzywo uszyte z poliestru, całe prześwitujace i jeszcze miesiac czekałam na taką szmatę co do chodzenia w domu nie nadaje się .

anonymous

Zapłaciłam 129 zl za komplet blzka mala spodnie duże . Odeslalam na adres reklamacji do tej pory nie mam pieniędzy , dzwonie po kilka razy dziennie nie dobierają telefonu Oszustwo jak odzyskać pieniądze

Tak23Nie
Anonim
@anonymous

Witam odzyskała pani swoje pieniądze? Bo również czekam na zwrot ;-(

Sn

Zauważacie ze sklep w którym kupujecie sukienki ma inny adres. Ktoś się podszywa pod prawdziwy sklep tej pani.

Zła

Wielokrotnie dzwonię pod żadnym numerem telefonu z możliwych sześciu nikt nigdy nie odbiera telefonu. Oczywiści nikt nie oddzwania i nie można zostawić wiadomości ,, poczta pełna,,. Nie można się o nic dopytać. Brak zamówionych rzeczy w zamówieniu. Po dwóch tygodniach zwroty brak gotówki.... Jednym słowem bardzo, ale to bardzo zła obsługa JAKIŚ KOSZMAR!!!

Klaudia

Zero z nimi kontaktu telefonicznego, na e-maile też nie racza odpowiedzieć. Chciałam złożyć rezygnację z towaru bo zły kolor sukienki zamówiłam i chciałam żeby chociaż mi ja wymienili Ale oczywiście nie. Więc przyszedł mi e-mail że przesyłka idzie A udało mi się ja zwrócić do sklepu przez kuriera A wiecie co ten sklep zrobił odesłal mi ja z powrotem bo jej nie przyjęli. Teraz muszę czekać na kuriera i dokonać wymiany i jeszcze zapłacić 2 razy kurierowi za drogę. Nie POLECAM SKELPU IVET!!! NIGDY JUŻ tam nie kupię

Tak11Nie

Szakal

Matko bosko kochano. Czy ktoś coś wie na temat tego sklepu. Próbuję się dowiedzieć o rozmiary dzwonię i nic.

Tak39Nie

nie
@Szakal

No to tak jak ja! Błąd,że nie poczytałam opinii przed zakupem. Brak jednej rzeczy, inna w złym kolorze. Nie odpowiadają na maile i telefony. Koszmar. ODRADZAM!!!

anonymous
@Szakal

Nie polecam , odeslalam zle przyslany towar do tej pory nie otrzymałam pieniędzy .A jeśli chodzi o telefon do tego sklepu to szkoda nerwów nie odbieraja

Klaudia

Jeden wielki cyrk!!! Zamówiłam w lutym sukienkę na wesele na kwiecień. Drogie Panie mamy czerwiec a ja nadal nie otrzymałam swojej sukienki. Kiedy dzwoniłam uspokajano mnie, ze na pewno dojdzie itd. Kiedy dzwoniłam już 3-4 raz nie odbierano moich telefonów, kiedy zadzwoniłam z innego numer odebrano po trzech sygnałach :)) W OGÓLE NIE POLECAM TEGO SKLEPU

Tak15Nie

Sławomir

@nie Udało Ci się finalnie skontaktować z firmą Ivet? Jaką w sprawie opisanej przez Ciebie sytuacji otrzymałeś odpowiedź ze strony firmy? Napisz nieco więcej szczegółów, aby inni mogli się także z nimi zapoznać.

Tak3Nie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w Ivet Sklep Wielobranżowy Iwona Pardubicka? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

trala

dlaczego ten sklep jeszcze istnieje ? do wszystkich oszukanych : zgłoście oszustwo żeby nie robili z ludzi durni i żeby byli właściwie ukarani .

Tak12Nie

Zostaw opinię o Ivet Sklep Wielobranżowy Iwona Pardubicka - Rydułtowy