Fabryka Włóknin „Filtry - Haft" Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 4 ocen.

Opinie o Fabryka Włóknin „Filtry - Haft" Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Włóknin „Filtry - Haft" Sp. z o.o.

vh

szczerze w to wątpię @wotik. Mój znajomy tam pracował i nie sądzę żeby nagle coś sie zmeiniło i firma zaczęła cudowanie dodawać benefity czy inne dodatki. Ale ponoć atmosfera rekompensuje inne braki :)

szlaq

To powyżej to w pizdu nieaktualne juz jest. Pakowacz / magazynier 1150 na rękę, pomocnik operatora 1550 na rękę , operator około 2150. Zero dodatków, zero premi. W przypadku braku roboty każą wypisywać urlopy. Urlop stadny w 2011 wyglądał tak , że wypuszczony wszystkich na 10 dni urlopu. Po tym nikt urlopu w postaci innej niż na żądanie nie widział. Jedyne dodatkowe urlopy jakie dali to w przerwie pomiędzy świętami a nowym rokiem. Nie funkcjonuje tam planowanie urlopów, nigdy nie wiesz kiedy będziesz miał wolne lub inaczej kiedy cię wycyckają z urlopu ku chwale firmy. Nie funkcjonuje tam przestojowe. W poście by tzytzek było także o szopkach jakich dopuścili się trzęsący frimą małżonkowie. O tym jak to w okrągłą rocznicę ślubu pana posłaniec rozdał załodze kwiaty wraz z wierszykami i każdy ze wskazanych wtedy pracowników musiał podejść do wybranki serca pana szefa i wręczyć kwiatki wraz z wierszykiem:) Niezłe jajca :)

buahaha

Jest wiedza takowa. Dzielą się nią tam [usunięte przez moderatora]

fgdgfdfg

Witam. Ktoś musiał zacząć, wypadło na mnie. Ma ktoś jakąś magiczną wiedzę na temat warunków płacowych oraz warunków pracy w tejże firmie ? Z górki dzięki za info :)

Zostaw opinię o Fabryka Włóknin „Filtry - Haft" Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Włóknin „Filtry - Haft" Sp. z o.o.