Opinie o Kwiaciarnia Magia Kwiatów Monika Bobrowicz w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat firmie Kwiaciarnia Magia Kwiatów Monika Bobrowicz, lecz również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kwiaciarnia Magia Kwiatów Monika Bobrowicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kwiaciarnia Magia Kwiatów Monika Bobrowicz w Gorzów Wielkopolski

Rafał Nowy wpis

Klienci bardzo chwalą Magię, a jak pracownicy? Dobre warunki i relacje z szefostwem? Dużo osób tu pracuje? Dajcie znać co myślicie.

Monika szminka Nowy wpis

Fajna kwiaciarnia ,nie drogo super dodatki i mila obsługa.

kientka Nowy wpis

Również polecam kwiaciarnię Pani Moniki. Wielokrotnie kupowałam,w tej kwiaciarni, przepiękne wiązanki kwiatów...

Anna Nowy wpis
 Rekomendacja

Piękne kwiaty ułożone w pomysłowe kompozycje świadcza o wyczuciu,talencie,zdolnościach florystycznych.Brawo Pani Moniko! Polecam,sprawdzona firma.

Rozmowa kwalifikacyjna
Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kwiaciarnia Magia Kwiatów Monika Bobrowicz? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Praca w kwiaciarni/Florystka.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała coś napisać odnośnie swoich spostrzeżeń czy czegoś nowego na temat pracy w firmie Kwiaciarnia Magia Kwiatów Monika Bobrowicz w miejscowości Gorzów Wielkopolski?

Zostaw merytoryczną opinię o Kwiaciarnia Magia Kwiatów Monika Bobrowicz - Gorzów Wielkopolski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kwiaciarnia Magia Kwiatów Monika Bobrowicz
0/5 Na podstawie 0 ocen.