Opinie o Kwiaciarnia Magia Kwiatów Monika Bobrowicz w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Kwiaciarnia Magia Kwiatów Monika Bobrowicz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kwiaciarnia Magia Kwiatów Monika Bobrowicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kwiaciarnia Magia Kwiatów Monika Bobrowicz w Gorzów Wielkopolski

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Monika szminka Nowy wpis

Fajna kwiaciarnia ,nie drogo super dodatki i mila obsługa.

kientka Nowy wpis

Również polecam kwiaciarnię Pani Moniki. Wielokrotnie kupowałam,w tej kwiaciarni, przepiękne wiązanki kwiatów...

Anna
 Rekomendacja

Piękne kwiaty ułożone w pomysłowe kompozycje świadcza o wyczuciu,talencie,zdolnościach florystycznych.Brawo Pani Moniko! Polecam,sprawdzona firma.

Zostaw merytoryczną opinię o Kwiaciarnia Magia Kwiatów Monika Bobrowicz - Gorzów Wielkopolski

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Kwiaciarnia Magia Kwiatów Monika Bobrowicz
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Franciszka Walczaka 13B
    66-400 Gorzów Wielkopolski
  • NIP: 5992446172 REGON: 081124472

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188