Opinie o Glob-Bus Przewozy Autokarowe Jerzy Polaczyński w Gorzów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Glob-Bus Przewozy Autokarowe Jerzy Polaczyński. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Glob-Bus Przewozy Autokarowe Jerzy Polaczyński o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Glob-Bus Przewozy Autokarowe Jerzy Polaczyński w Gorzów Wielkopolski

Piotr Nowy wpis

Od wielu lat współpracuję z tą firmą. Usługi realizowane są zawsze z najwyższą starannością rzetelnie, na czas., sprzęt bez zarzutów, kierowcy kompetentni. Gorąco polecam.

Radek Nowy wpis

,Właśnie wracam trasy Zbąszynek -Gorzów , kierowca chamski i arogancki. Wiezie pasażerów jak ziemniaki na skup. Po interwencji, powiedział, że mogę wysiąść. (usunięte przez administratora) kazał pasażerom czekać na 30 stopniach pod autobusem przy włączonym silniku, na konduktora który ogarniał temat pociągu. Naprawdę jest tak mało kierowców, aby takie (usunięte przez administratora)woziło 30 pasażerów?

Dramat

Mieliśmy okazję kilkukrotnie korzystać z usług przewodnika, jeden z kierowców twierdził, że klimatyzacja jest automatyczna i nie jest w stanie jej wyłączyć - 16 stopni to zdecydowanie za mało. Punktualność nie jest mocną stroną tej firmy, czekaliśmy 1.5h. Nie polecam.

potencjalny_klient
@Dramat

Proszę o informację, czy opinia dotyczy firmy GLOB-BUS z Gorzowa, czy z Krakowa? z góry dziękuję

Haha Nowy wpis
@Dramat

A po co ci klima poniżej 16 stopni na zewnątrz? A po drugie tak jest jak kierowca powiedział

RRSap

Jeżeli szukasz ciekawego miejsca pracy to raczej nie tutaj. Słabiutkie zaplecze socjalne. Nawet kawy nie ma. Wszystko trzeba sobie samemu kupić. Przez 2 lata nie mogłam doprosić się myszki do laptopa. Praca na recepcji to bardzo nisko płatna.

@RRSap

Jakiej firmy dotyczy ten wpis? Chyba nie chodzi o przewozy autokarami, bo tu nie ma żadnej recepcji.

Dorota Nowy wpis

Faktycznie nie ma u was recepcji? To w jaki sposób zbieracie zlecenia na transport? Nie macie teraz żadnego biura?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Glob-Bus Przewozy Autokarowe Jerzy Polaczyński? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gorzów Wielkopolski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Gorzów Wielkopolski
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Klaudia

Opowie ktoś o socjalu w firmie ?

Zadowolony

Witam, chciałem zaprzeczyć negatywnych o firmie, ponieważ sam jestem ich klientem i zawsze Wszystko było ok. Punktualność, autokary, samo wykonanie usługi na najwyższym poziomie. Gorąco polecam przewoźnika, ponieważ jest rzetelny i uczciwy oraz daje gwarancje że nie podjedzie jakiś rzęch do którego strach będzie wsiąść o co w Gorzowie i okolicach nie trudno.

Klient

Czytam opinie i się zastanawiam czy ludzie którzy się wypowiadają są weryfikowani przez gowork choćby z tytułu ich wieku lub faktycznego kontaktu z tą firmą. Wiele razy korzystaliśmy z usług przewoźnika i tak naprawdę przy takiej ilości zleceń wszystko pierwsza klasa. Kierowcy o wysokiej kulturze ( a kontakt miałem co najmniej z ośmioma) objeżdżeni po świecie ( byliśmy m.in. w Warszawie, Wilnie, Pradze, Chorwacji i w wielu innych miejscach). Sprzęt i dbałość o niego zarówno w sensie czystości jak sprawności pierwsza klasa. Daję 5/5 i polecam bo z moich doświadczeń jest to chyba najlepszy przewoźnik w Gorzowie i okolicach.

Niezadowolony konsument

(usunięte przez administratora)nie polecam, (usunięte przez administratora)nie umieją przyjechać na czas w szczególności starszy Pan który na prośbę pasażerów odmawia wyłączeni klimatyzacji.

Z

Niemiły pan kierowca, nie potrafi wyłączyć klimatyzacji. Codziennie spóźniony, zle dobiera trasę.

Tedy

Dawno nikt nie korzystał z forum. Czy jest jakiś powód ku temu?

Stefan

To jest niesprawiedliwe, że oceniacie firmę na podstawie może faktycznie złego zachowania jednego kierowcy!

Jacek
@Stefan

Też tak uważam ! W firmie pracuję parenastu kierowców. I też mi przykro że wszyscy są wyrzuceni do jednego worka. Kto zna firmę i często jeździ ten wie że to pojedynczy przypadek .

Krystyna

Prosze o wieksza rozwage przy doborze kierowcow, gdyz niektorzy nie nadaja sie do przewozenia ludzi. Oprocz umiejetnosci kierowania trzeba tez posiadac kulture osobista. Tego zabraklo????

Danuta

Porazka jedyn slowem.Kierowca unosi sie krzykiem na innych, szarpie dzieci. W drodze do Nadarzyna celowe b ladzenie

Jakaś porażka. 1,5 h WYRAZNEGO BŁĄDZENIA. (celowego) jeśli chodzi o dojazd do Nadarzyna i Warszawy. Nawigacja mówi prosto a ten w lewo skreca i tak cały czas :---). Nie mozna zaslonic firanki bo cytujac kierowce " NIE BEDZIEMY JAK W TRUMNIE JECHAC". Calkowity brak szacunku kierowcy do pasazera. Szarpanie dzieci i krzyk na dorosłego to skandal.

Zuza

Jak będą pracownicy dobrze pracować to nikt n ie będzie narzekał!!!

michau

Panie Jurku, dlaczego kierowcy od Pana odchodzą?

AA

Wyjazd z Kudowej o 13 tej. Nowa sól 19-ta. Katastrofa. O klimie z grzybkiem nie wspomnę.

Polecam z czystym sumieniem, szybko, sprawnie, bez komplikacji, świetny kontakt z kierowcą (pozdrawiam Pana Przemka- Kraków) dostarczone na czas do mieszkania miła obsługa kultura na wysokim poziomie

S.S.

Nigdy więcej!! Nie przyjechali wogóle po klienta.Czekał pół nocy na busa ,nie odbierali telefonów ani nie odpisywali na smsy.Omijać szerokim łukiem, nigdy nie spotkałam się z takim brakiem profesjonalizmu choć ich reklamy zajmują sporo miejsca na fb czy stronach przewoźników.Najgorsze firma z mozliwych

Edi
@S.S.

Proponuję złożyć reklamację ... ja tak zrobiłem, ponieważ po mnie też nie przyjechali jeżeli nie odpiszą pójdę z tym dalej, ponieważ to jest niepoważne z ich strony ludzie często mają podpisane kontrakty z zagranicznymi firmami i mają się stawić na daną godzinę lub odwrotnie wracają do domu i chcą jak najszybciej zobaczyć się ze swoją rodziną. A Pan Flank pisze na stronie internetowej cyt." Jakuba Flanka młodego ojca trójki dzieci, wizjonera – dostarcza codzienne porcje wyselekcjonowanych wiadomości" Wizjoner ?! Jakoś nie przewidział tego, że jeżeli nie zawiezie na umówione miejsce i godzinę pracownika to on może stracić pracę Ojciec?! a nie wie, że dla stęsknionych rodzin każda godzina się liczy. Jeszcze gdyby to był jeden incydent a tu widzę, że jest to nagminne. Proszę nie dajcie się oszukać tak jak ja to zrobiłem...

Ireneusz

Glob-Bus jest firmą nierzetelną,należy omijać szerokim łukiem .Rezerwacje poprzez email zrobiłem trzy tygodnie przed planowanym wyjazdem ,żadnego odzewu,więc zadzwoniłem ,,tak jest rezerwacja na 2 czerwca .. więc jest ok. i powiedziałem jeszcze ze tydzień przed odjazdem potwierdzę termin.Wyjazd w piątek więc dzwonię w poniedziałek do firmy Glob-Bus potwierdzić moją rezerwacje.Przedstawiciel firmy Glob-Bus zapewniał,że kierowca zadzwoni do mnie w piątek rano.Jest piątek nikt nie dzwoni ,więc dzwonie o 12 w południe co jest grane ,przedstawiciel firmy Glob -Bus odpowiedział..proszą się nie stresować kierowca zadzwoni o 21.30 pół godziny przed odjazdem.Wiec czekam, 22.00 dzwonie do przedstawiciela firmy Glob -Bus tylko automatyczna sekretarka odpowiada ,dzwonie 23.00 to samo.I tak straciłem czas i zaufanie do tej firmy.24 godzin opóźnienia .Mój urlop skrócił się 24 godziny przez Tę firmę. Żadnego odzewu ,telefonu od nich nic .A miałem z nimi jechać z Niemiec do Polski.Nie polecam tej firmy i odradzam moim znajomym .Wstyd .

Mimasa
@Ireneusz

U nas bus miał być między 23 /24 a jest juz prawie 2.00 zero kontaktu od ich strony , dodzwonić tez się nie da

Zostaw merytoryczną opinię o Glob-Bus Przewozy Autokarowe Jerzy Polaczyński - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Glob-Bus Przewozy Autokarowe Jerzy Polaczyński?

Zobacz opinie na temat firmy Glob-Bus Przewozy Autokarowe Jerzy Polaczyński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Glob-Bus Przewozy Autokarowe Jerzy Polaczyński?

Glob-Bus Przewozy Autokarowe Jerzy Polaczyński
2.3/5 Na podstawie 15 ocen.
  • AMETYSTOWA 11
    66-400 Gorzów Wielkopolski