Opinie o Nexteer Automotive Poland w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Nexteer Automotive Poland. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nexteer Automotive Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nexteer Automotive Poland w Tychy

opinia

ta opinia musiała Cię sporo kosztować, bo takich słów użyłeś, że niejeden uczony by Ci pozazdrościł :). a tak serio, to mam nadzieję, że rozumiesz, że to co napiszesz to w internecie nie ginie, prawda? :))))

hulak
@opinia

biedny się napocił, napisał, użył pięknych słów, a admin i tak to skasował ;). nieźle. chyba nie wie, ze znajdzie sie to na czelusciach internetu...

sikora
@hulak

wszyscy są mądrzy tylko przy kompach, ciekawe czy na żywo też by byli tacy mądrzy.

mila
@opinia

chcialbym by wiecej bylo zyczliwych ludzi na tym swiecie, a nie takie zmije jakie tu sie przejawiaja

azor groźny
@opinia

tak to jest, gdy chce sie wyzyc na kims... a szczegolnie na firmie, niszczac jej opinie na danym forum. dramat, szok i niedowierzanie.

*Alex

Witam. Chce podjąć pracę w firmie przez Agencje. Proponują 4100 brutto. Będę żałował? Jak to wygląda wszystko? Będę miał możliwość przejść pod firmę, po jakim czasie?

rex
@*Alex

nie będzie żałował tej decyzji. w firmie wiele się zmieniło na lepsze;).

*Alex
@rex

Dzięki! Szkoda ze tylko Ty dałeś radę coś odp. Inni chyba wola krytykować tylko.

rex
@*Alex

myślę, że pozjadali rozumy się świata i po prostu najzwyczajniej niektórym zazdroszczą i wolą jechać po firmie, niż spojrzeć w lustro:)

kasik
@*Alex

byłam w wielu firmach na rozmowie o prace, ale tutaj znalazłam swoje miejsce na ziemi tak naprawdę. firma zrobiła na mnie niesamowite wrażenie, dlatego z całego serca polecam.

czaderskiteam
@*Alex

dajemy czadu na produkcji - mega polecam!

eri
@*Alex

nie będziesz żałował, na początek to dobra stawka, gdzie indziej mozesz zaczynac nawet od najnizszej krajowej

Gosc
@*Alex

Jak lubisz kontakt z ludźmi , jesteś sumienny to jak najbardziej

Graża
@Gosc

zgadzam się z kolegą, ekipa jest nieziemska :)

czesiek
@*Alex

nie będziesz żałował, sympatyczna atmosfera i fajne pensje. nie ma na co narzekac.

jasper
@*Alex

jestem juz bylym pracownikiem, ale nigdy z niczym tam nie mialem problemu. naprawde, jak boga kocham. przeprowadzka, zona i nowy dom w cichej okolicy zmusily mnie do zmiany pracy :)

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Nexteer Automotive Poland?

Ja dostałem po 1 dniu pracy. Stwierdzili, że jestem rewelacyjnym pracownikiem i należy mi się podwyżka i zatrudnienie pod firmę. Nie da się ukryć, taki skarb jak moja osoba to każda firma by chciala mieć. Jestem poprostu the best

Agatka
@Andrzej

zamknij d'oupe Andrzej ludzie powaźnie pytają. standardowo pół roku pod agencja rok pod firmą potem na czas nieokreślony

Heisenberg

Narazie sukcesem jest jak ci wogóle umowę przedłużą bo w tych czasach różnie z tym wygląda w tej firmie

jędrulamowiCize
@Heisenberg

na covidzie minimalnie ucierpielismy, ale wychodzimy powoli na prostą. nic tylko przodu.

siczek
@jędrulamowiCize

powoli, powoli i do przodu jak to mówią :) jest lepiej niż było.

nitron
@jędrulamowiCize

nie mogę powiedzieć ani jednego złego słowa na tę firmę.

Nobztrakt
@Andrzej

Nie przechwalaj się tak na bank nie jesteś idealny... Są ludzie lepsi od Ciebie a jak masz układy i plecy to Cię przyjmą od razu. Nie wszyscy taak mają i na pewno jest dużo dużo lepszych ludzi na całym świecie którzy nie pracują w firmie Nexteer.

viki
@Nobztrakt

myślę, że kolega się nie przechwala, tylko napisał to co mu powiedzieli. nie wiesz jak jest tak naprawdę i jak było u niego, więc może lepiej się nie wypowiadaj? jasnowidzem, to każdy może zostać.

avi
@nitron

jak ciężko pracujesz, to i dostaniesz fajną premię.

gar
@Heisenberg

teraz jest trochę więcej, weekendy lepiej płatne i nie ma źle. ja nigdy nie narzekałem, wkrótce pewnie będzie jeszcze lepiej.

opik

porządna firma, porządne stawki i porządne pieniądze.

wer
@opik

na pierwszy rzut oka wszystko super

nicker
@opik

zgadzam się, póki co nie zawiodłem się wgl na firmie.

typolek
@opik

ja tez nigdy nie narzekalem na te firme. gdyby mogl znow mieszkac w tychach, znow bym tam pracowal :)

xxxx
@opik

ja bym chciał dodać, że rozwijam się tutaj w firmie bez problemu;).

rentel
@opik

pełne zaangażowanie firmy - to mogę powiedzieć z czystym sumieniem.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Nexteer Automotive Poland? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Tychy
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
znany nikomu

Firma Nexteer, to firma w ktorej pracownik agencyjny sie nie liczy, nie ma prawa glosu. A pracownikow ktorzy sa pod firma to 0 szacunku i poszanowania. Naprawde wspolczuje tym pracownikom ktorzy pracuja tam po pare lat i maja stawke taka sama jak agencyjny na starcie. Polityka tej firmy na poziomie 0.

Krzysiek
@znany nikomu

Tak masz rację, nie lubimy was bo zarabiamy tyle co wy mimi dużego stażu pracy. A tak na poważnie to stek bzdur. Po pierwsze to zarabiamy dużo więcej niż wy, a po drugie niewiele jest osób, które przychodzą do pracy i się stara. Pod Nexteera przechodzili tylko tacy, a nowi przychodzą różni. Większość tovrotacyjni, którzy nie przetrwają miesiąca, mają wszystko gdzieś i uważają, że wszystko im się należy albo mają dwie lewe ręce. Jak nie przeszedłeś/aś pod nasze skrzydła to pewnie jesteś jednym z nich.

Kaśka
@Krzysiek

Dokładnie tak. W pełni się z Tobą zgadzam Krzysiek.

rytek
@znany nikomu

do roboty, a nie jakieś bzdetne opinie pisać

gitesmajonez
@znany nikomu

praca jak każda inna. nie można ględzić i ślędzić, bo jest gites majonez.

henio
@znany nikomu

nie wiem o czym wgl tu piszecie, mnie się nigdy takie coś nie zdażyło w tym przedsiębiorstwie. uprzedzam mądraliśkich - wiem co mówię i jestem pełni świadom. ja byłem zadowolony i nigdy nie narzekałem.

oplik
@znany nikomu

ktoś tu chyba pozjadał wszystkie rozumy świata, oby ta "wiedza" nie wyszła Ci inną stroną.

Jak w Nexteer Automotive Poland wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Pracownica_

Jak masz plecy to dasz radę, jak nie to będziesz miał bardzo ciężko. Po 4 latach, znajomosci całego vs nie udało się, bo inny kandydat miał znajomych kierowników. Także ten :/

Malutka
@Pracownica_

nie zgadzam się z Tobą wgl. ciężką pracą i pokazaniem na co Cię stać możesz dostać solidny awans w tej firmie... plotki psują tylko i wyłącznie reputację firmy, która naprawdę jest dobra dla pracowników

mordziasty
@Pracownica_

ja również się nie zgadzam... przedsiębiorstwo utrzymane w ładzie, składzie i porządku.

ernest
@Pracownica_

nigdy nie miałem problemu by dostać urlop, szefowie są wyrozumiali, mało gdzie takich spotkałem. nie trzeba mieć "pleców" by dobrze Cię traktowano w pracy.

Malutka

Poprosiłabym grzeczniej jednak trochę, bo nie jesteś JUŻ u siebie. Skąd wiesz jak mi się pracuje? Skąd to wiesz, proszę ja Ciebie? No słucham, nie znasz mnie i nie wiesz jak się mi pracuje w tej firmie. Więc zejdź trochę z tonu i na ziemię. Takie teksty to raczej nie giną w internecie, także uważaj sobie, bo mogę być z tego konsekwencje. Poza tym nikt nie prosił Cię o odpowiedź ;).

fujka

kolejne głupoty. przestańcie już te farmazony rozszerzać, bo od nich aż głowa boli.

bronek

dlaczego tu tyle bredni piszecie, życie wam jest niemiłe czy jak? tragedia

hanys
@Pracownica_

nic z tego nie rozumiem, chyba pomyliliście firmy :)

kciuk
@hanys

z robotą jest różnie, raz pod wozem, raz na wozie. chyba każdy to i wie jak to jest.

pro_publico_bono

Chciałbym serdecznie podziękować kierownictwu za ludzką i pełna współczucia oraz zrozumienia postawe jaką zaprezentowali w tej trudnej sytacji. Pomimo obecności na linii zarówno kierownika zmiany jak i całego strumienia, żaden nie podszedł i nie pożegnał się ze swoimi podwładnymi, o słowie "Dziękuję" za wykonaną prace nie wspominając.(usunięte przez administratora) Szkoda tylko, że jeden z drugim zapomniał o tym jak w przypadku niekompletnej obsady, ludzie z agencji pracowali nieraz po 12-13 godzin, przychodzili do pracy w dzień wolny na każde wezwanie,(usunięte przez administratora)Niech ludzie wiedzą czego się spodziewać.

Weronika
@pro_publico_bono

@pro_publico_bono Nie wiem, czy dobrze rozumiem. W Nexteer Automotive nastąpiły zwolnienia? Jeśli tak to jaki był ich powód? Opisz sytuację.

wędzonka
@pro_publico_bono

Jeśli Cie to pocieszy to w innych zakładach jest to samo. Zapomnij ze ktoś Cie pochwali, czy będzie Ci wdzięczny za Twoje "+". Na końcu i tak będą zapamiętane tylko twoje wpadki i "-" których siłą rzeczy nie sposób unikać (natura człowieka). Najlepiej robić swoje i się nie angażować w zapomnienie (usunięte przez administratora)

Brono
@pro_publico_bono

Piszecie takie głupoty, że aż głowa boli. Normalnie się pracuje. Wszystko jest wypłacane na czas i są dobre stawki. Prosto, łatwo i przyjemnie. W każdej pracy trzeba się napracować to jest jasne, ale bez przesadyzmów... ;)

kondzik
@Brono

Tez tego czytac nie umiem. Skad w ludzi tyle jadu to ja nie wiem...

prawda_boli
@wędzonka

nie rozumiem skad was tyle niecheci do tej firmy.. Tyle jadu. Kiedys hejterom zamkna się usta. Kozak w necie, tchorz w swiecie.

święta
@pro_publico_bono

powiem Ci na święta życzę Ci, aby przestało być w Twoich wypowiedziach tyle jadu i nieprzyjemnego wyrazu twarzy. Rzekłbym nawet niesympatycznego ;). Firma może na tym mega stracić, a przypominam, że w internecie nic nie ginie.

blok
@wędzonka

chcialbym tu cos wyjasnic, moze raz jest fajnie, a raz nie - ale przynajmniej wiem za co mi placa. a tutaj widze, ze wam sie po prostu nudzi. wezcie sie w garsc i przede wszystkim za robote

buk_takie_drzewo
@pro_publico_bono

święta idą, a wy tutaj stanowczo przesadzacie, trochę empatii.

malpa
@buk_takie_drzewo

zycie jest ciezkie, a w pracy tez jest ciezko i trzeba zarobic na swoje, ale jest i tak lepiej niz w poprzednich firmach w jakich pracowalem

diuna
@pro_publico_bono

nie wierze w to co czytam. ciekawe czy was sumienie od tych bzdur gryzie. tak psuc czyjas reputacje

szelek
@diuna

zebyscie mieli tyle energii w tej waszej pracy, jak tu - to by produkcja dawala czadu :)

muszka
@pro_publico_bono

ahh, aż żal czytać to wszystkie negatywne komentarze.

worek
@pro_publico_bono

koleś chyba nie wiesz co gadasz. w tej chwili jest jak jest, ale takich głupot jeszcze w życiu nie czytałem w swoim życiu.

goryl
@pro_publico_bono

ale z was zrzędy. wrzućcie na luz

Artur

Dzień dobry. Jestem Artur, chciałbym zasięgnąć tutaj informacji o firmie. Jakie otrzymamy? Proszę śmiało pisać. Sam później zdecyduje o własnym losie w tej firmie.

katel
@Artur

Artur no cóż mogę Ci powiedzieć - przez nieszczęsnego covida bywało różnie, ale i tak polecam z całego serducha firmę.

glut
@katel

ja to tylko powiem, że nie ma źle i zawsze może być lepiej:)

gadgfsvsj
@Artur

gdyby nie to, że musiałem się przeprowadzić dalej bym tu był. jestem zadowolony i miałem szczęście być pracownikiem tej firmy.

bikers
@Artur

ja i moja znajoma nigdy nie narzekaliśmy. raz jest dobrze, raz nie - ale to mysle jak w kazdej firmie. nam sie podoba.

daka
@Artur

Artur nie zwracaj uwagę na tych hejterów, pewnie zwolnili ich za coś niestostownego a teraz się wyżywają. ja tam nigdy nie miałem problemu z tą firmą

mutant
@Artur

rozwój, karieria i godne zarobki - te trzy słowa dobrze opisują tę firmę

potasik
@Artur

moja praca w tej firmie jest dla mnie miły wspomnieniem. nie ma co - polecam

koziołek matołek
@Artur

bardzo mocno doceniają pracowników, nasza ekipa produkcyjna wgl nie narzeka

diament
@Artur

jeśli chcesz się rozwijać w szybkim tempie - to ta firma jest godna polecenia.

KulkaMocy

Dostałem ofertę pracy na stanowisku produkcyjnym. Czy ta firma jest dobra? Plotki rodzą plotki, a ja potrzebuję konkretnej odpowiedzi.

hulajka
@KulkaMocy

Jest dobrze, super pensja i czasem wpadaja fajne premie.

gula

jest super! nie narzekam

ptysiak
@KulkaMocy

nigdy nie narzekalam na ta prace, fajne premie i dodatki

zuparomana
@KulkaMocy

mysle, ze nie zawiedziesz się na tej firmie, pracuje tam dosc dlugo, także wiem co mowie ;) doceniaja bardzo pracownika

Warta
@KulkaMocy

dopoki sam/a sie nie przekonasz, nie warto oceniac i trzeba samemu sprawdzic

mika
@KulkaMocy

widzę mnóstwo odpowiedzi, które nic tu nie dają. pani wyraziła się przecież jasno, że chce KONKRETY przecież. chyba ktoś tu czytać nie umiem ze zrozumieniem. od siebie dodam, że pracuje się super, jesteśmy doceniani praktycznie na każdym kroku. nie rozumiem tutaj niektórych, co chcą tymi opiniami osiągnąć.

szup
@KulkaMocy

póki gorące bierz, tacy są cały czas poszukiwani, a tu tego jest mało.

Bogdan Boner

To, że pracownicy agencyjni są tam traktowani jak ludzie gorszego sortu to jak najbardziej prawda. Mimo tego, że większość osób z którymi miałem okazję pracować była w porządku(usunięte przez administratora) Najgorsza w tych ludziach jest hipokryzja. (usunięte przez administratora) Po pierwsze, pracowałem na stanowisku, gdzie moim zadaniem było podłączenie wtyczek do części, którą miałem skontrolować i jej zeskanowanie w celu rozpoczęcia pracy przez komputer. Cykl takiego wykrywania błędów trwał półtorej minuty, stanowisk było pięć. A zatem podłączając i skanując każdą część w pół minuty, przez minutę musiałem czekać, żeby cykl się zakończył. Dopiero wtedy mogłem wyjąć część i odłożyć na odpowiedni wózek.(usunięte przez administratora) Podsumowując, praca jest ciężka (usunięte przez administratora)

pożalsieboże
@Bogdan Boner

dostrzegam, ze tutaj niektórych kluje zazdrosc, ze ktos ma lepiej od nich, stad te negatywne komentarze, a oto jeden z nich. pamiętaj, że w internecie nic nie ginie :)

bójka
@Bogdan Boner

ja to bym wgl się cieszyła na waszym miejscu, że ktoś chciał was wgl zatrudnić i trzymać... bo teraz to co robicie jest stanowczo nie fair.

beczka
@Bogdan Boner

nie oceniam was tutaj, ja tam mam sie dobrze.

matkapolka
@Bogdan Boner

ale zrzedzcicie, nie lepiej przelozyc ta energie na prace?

guma
@Bogdan Boner

ludzie, nie żal wam tej energii? i ogolnie? zycie jest zbyt krotkie na staly hejt...

cienki bluszcz
@Bogdan Boner

pozjadaliście chyba wszystkie rozumy świata. znajdą was i po co wam kolejne problemy? :)

gul
@Bogdan Boner

narzekać to każdy może, a do roboty to nikogo nie ma

wixanamaksa

#dramawszechczasów należy do hejterów, którzy ją tutaj robią na okrągło oraz próbują się przebić, co jak widać nie idzie im zbyt dobrze, bo admin pilnuje tutaj dokładnie.

kornel
@wixanamaksa

kozaczyć to każdy potrafi, ale żeby popracować trochę to nie ma żadnego.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Nexteer Automotive Poland?

Borba

Tak

Toja

Jak sobie sam dział zorganizuje to ma.

Atorbeus strykafka
@Toja

Jest dofinansowanie do libacji integracyjnej. Co roku dostaje się kolejne 50 zł. Łączna ilość otrzymanych pieniędzy zależy od stażu. Jak np. pracowałeś 2 lata to dostałeś 100zł.

klonek
@Atorbeus strykafka

libacje? boże, co za bzdury. znajdź sobie lepsze hobby, niż brudzenie czyjegoś dobrego imienia. aa. polecam zmienić tok myślenia i otoczenie.

buuuuuuuuu

chyba trochę zakrzywiasz rzeczywistość. pamiętaj, że nic w internecie nie ginie.

bluczek

nie ma to jak najeżdżać na byłego pracodawcę. wstydźcie się

utym

czas na lekcje kultury, drogie dzieci

muleczek
@bluczek

każdy by chciał wielkie pieniądze na start, ale to przecież trzeba sobie jakoś zasłużyć, nie ma tak, że od razu dostaniecie milion. ciężka praca zawsze jest solidnie wynagradzana.

ragnar

bla, bla, bla. robicie takie pierdoły, że głowa boli. dajcie już spokój. nie wiem jak wy żyjecie spokojnie.

uwaga

ja bym lepiej uważał na to co pisze - na waszym miejscu. znajdą was nawet na czeluściach interentu, gdzie byście się wgl nie spodziewali

utym

nie wiem za ile Ty pracowałeś i nie wiem co Ci zrobili, ale ja i moja pensja to nie twój zakichany interes. internet jest długi i nie rozumiem, co ma na celu obrażanie mnie i tej firmy. chyba to Ty powinieneś udać się do specjalisty, bo wyżywanie się w internecie nie jest dość dobre raczej dla Ciebie (: weź wyjdź stąd i nigdy nie wracaj, a co najważniejsze nie wypowiadaj się na mój temat, skoro nie wiesz jak mi tam jest i nie wiesz ile zarabiam. jakby mi było źle to zmieniam pracę i idę przed siebie. Tobie też polecam to zrobić. pozdro.

jux
@utym

nie wiem jak wy, ale ja chyba jednak wolalabym sie przymknac ;). nie pracujecie juz to wasza sprawa.

fukaj
@jux

znam tę firmę na wylot i nigdy nie miałem z nią problemów. skąd w was tyle złości. idźcie pobiegać czy coś.

Aktualność
Dzień dobry!

Miło nam gościć wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl poszukujących informacji na temat Nexteer Automotive.
Staramy się być wszędzie tam, gdzie poruszane są kwestie ważne z punktu widzenia naszej firmy. Każdy komentarz jest dla nas ważny, dlatego dziękujemy za dotychczasowe i przyszłe wpisy.
Zdajemy sobie sprawę z tego, że mimo naszych starań, mogą istnieć obszary wymagające udoskonalenia. Staramy się zmieniać na lepsze dla obecnych oraz przyszłych członków naszej społeczności. Zależy nam na tym, aby dyskusja na forum była merytoryczna i kulturalna.

Prosimy, aby pamiętać, że swoboda w dzieleniu się informacjami na forum nie oznacza pozwolenia na szerzenie informacji mijających się z faktami, obrażanie kogokolwiek czy naruszanie czyjejś godności i dobrego imienia. Tego typu treści podlegają sankcjom polskiego prawa. Nie pozwolimy, by pojawiały się na naszym forum. Zaznaczamy, że wszystkie treści, które łamią prawo i regulamin serwisu GoWork.pl będą archiwizowane przez administratora a nadużycia zgłaszane do odpowiednich instytucji.

Przypominamy, że więcej informacji o pracy w naszym zespole oraz wiążących się z nią benefitach można znaleźć:

hagfhgf

pracowalem tam bardzo dlugo, z powodów osobistych musiałem zrezygnować, ale gdyby mi dalej życie pozwoliło to bym tam został. nie zgadzam się wgl z Twoją opinią, za mojej kadencji nigdy takie rzeczy się nie zdarzyły i nie sądzę by były prawdą. pamiętaj, że w internet nie ma końca i wszystko łatwo teraz znaleźć oraz wyśledzić.

chytej

chyba wszystkie rozumy swiata pozjadaliscie, hejterzy do nory

kaśka

otrzymałam ostatnio ofertę pracy na produkcji. jak tam wyglada praca?

xin
@kaśka

raz z górki, raz pod górkę - tak mógłby to nazwac

Jacek
@xin

Wyjaśnisz co masz na myśli? Co działa tu jak należy, a co mogłoby się poprawić? :)

mojka
@kaśka

wszystko jest fajnie. Pozostawiam tutaj solidna okejke.

jagódka
@kaśka

moim zdaniem jest o wiele lepiej niż wcześniej. zaczęło się dobrze pracować i w tej chwili nawet łapie się do premii

milusia
@kaśka

tę przygodę zaliczam jak dobre wspomnienie i mega współpracę.

vujekdobreslowo
@xin

jakby to było mam talent albo xfactor daje trzy razy tak i firma przechodzi dalej

ociepka
@kaśka

nikt nikogo nie uraził, nie zbłaził i nie było tak, że nikogo nie docenili. doceniają i to bardzo dobra zaleta tej firmy.

MarcinS80

Witam, chciałem się dowiedzieć bo pracuje od tygodnia jako operator maszyn, czy opłaca się pracować w dni wolne jak jest napisane w grafiku ten jeden dzień, płacą za to normalnie czy zapominają i tym.

Każda godzina dodadkowa 100% platna

Kaja12

Tak, jest dodatkowo płacona. Warto w te dni pracować;). Więcej do wypłaty:D.

Karzełek
@MarcinS80

Tak, jest dodatkowo płatna. Nie ma co narzekać, jest gites.

Klement

Dodatkowo płatna 100%. W weekend się optymalnie pracuje.

henryk

Opłaca, opłaca - tylko trzeba pracować, a nie non stop narzekać. W każdej pracy są gorsze czasy, chwile itp. W żadnej pracy nie ma idealnie, trzeba dostosować do realiów :)

Wojt
@Klement

Potwierdzam, tak jest. Wszystko jest płacone i pracuje lepiej nawet niż w tygodniu.

mixer
@MarcinS80

dla mnie zawsze wszyscy byli mili, pieniądze były na czas. nie wiem na co wy narzekacie.

ranyjulek

posypało się tutaj nieźle tych opini. ja nigdy nie moglam narzekac na firme, wyplacaja na czas, dbaja o pracownika. fajnie bylo, ale sie skonczylo:) przeprowadzka byla to i zmiana firmy musiala byc niestety....

hutnik
@ranyjulek

bylem tam kandydatem - mnostwo etapow, ale w koncu dostalem sie i nie narzekam. praca jak kazda inna

bunk
@hutnik

plotki, plotki i jeszcze raz plotki. na tym łatwo się przejechać... Także uważajcie:) najlepiej samemu sprawdzić.

bida
@hutnik

roznie bywa tak naprawde w zyciu, raz jest gorzej, a raz lepiej. ja nie mam zastrzen.

ciekawski
@bunk

dajcie juz temu spokoj po prostu, lepiej byc cicho

kubik
@ciekawski

bardzo dobre stanowisko miałem i fajnie wspominam zakład

hupa
@ciekawski

w tv gadaja, ze to mamy sie na kolejna fale covida, wiec moze po prostu trzeba byc cicho

vika
@hupa

jest optymalnie, nie narzekam. pensja na czas

ciapek
@hupa

nikt nie powiedzial, ze w zyciu bedzie latwo, aby miec hajs trzeba ciezko harowac :)

tulik
@ranyjulek

wole sie nie odzywac, jest jak jest. na pewno bedzie w koncu dobrze, covid zostanie a my bedziemy zyc i pracowac dalej

martin
@tulik

jest jak jest, nie bede nadciagal swojego karku by tu komentowac. jest dobrze:)

byczek
@ranyjulek

nie narzekam - dodatkowe godziny chetnie biore, bo fajnie potem sie plusuje

robek
@byczek

nie ma co narzekać. nie ma w życiu lekko

Jakie wartości są cenione w Nexteer Automotive Poland?

Katarzinka

zaradność, pewność siebie, radzenie sobie w różnych sytuacjach - nieprzewidywalnych, umiejętność pracy w zespole i wiele wiele innych rzeczy ;).

kandydat

z tego co zauważyłem ostatnio na rozmowie to kilka zalet typu zaradność, pracowitość, uprzejmość i praca w zespole jest bardzo ważna. a ogólnie o firmie to mogę powiedzieć, że na pierwszy rzut oka - bardzo fajna firma, dobrze prosperujaca. wydaje mi sie, ze jest tam mila atmosfera i zobaczymy co wyjdzie w praniu.

wixa
@kandydat

nie ma to jak fajna praca w doborowym towarzystwie. polecam

faceman

Mówisz głupoty. Firma jest mega dobra, a i świetnie płatna... Nadgodziny płatne. Żyć i nie umierać ;)

Nikodem
@faceman

Jak dla mnie też jest wszystko w jak najlepszy porządku.

grek

Możesz podać argumenty dlaczego tak uważasz? Bardzo mnie ciekawi co możesz powiedzieć na ten temat.

kanban
@grek

Tacy zazwyczaj nie mają żadnych argumentów.. Niestety. Taka mentalność ludzi.

gnom
@kanban

Zgadzam się.. Wszyscy mądrzy są w sieci, a potem jak przychodzi co do czego to unikają konstruktywnych rozmów.

tuptak
@gnom

ja to bym na waszym miejscu sie dobrze zastanowil, czy warto tutaj takie rzeczy pisac :)

murcixens

kazdy tu gada to co chce, ale czy wszystko jest prawda? nikt nie wie

jupi
@murcixens

bez pracy tak naprawde nie ma kolaczy

karzel
@jupi

ja to bym chcial dostac podwyzke, poki co fajna premia swiateczna wpadła

lunek
@tuptak

widze kozacy internetowi nie proznuja, nic tu nie zniknie. internet jest dłuuuuuugi

ale jazda
@lunek

WIdać mocno spiety jesteś, nie rób tak bo w dłuższej perspektywie będziesz miał żylaki na zębach. Luzne gacie gosciol. Kazdy pisze to co czuje. a czy to prawda czy nie, to inna kwestia. mozesz o tym zrobić prace magisterską. co ty na to?

lunek
@ale jazda

nikt tu spięty nie jest ;). żylaki mogą być na nogach, a nie na zębach to po pierwsze. a po drugie - no wlasnie mozna pisac to co czuje, wiec dlaczego mowisz, ze to ja spiety jestem? :) jestem juz dawno po magisterce, wiec sorry ale zly traf :)

gdyż ponieważ
@lunek

To był żart, żart dla inteligentnych.

Zostaw merytoryczną opinię o Nexteer Automotive Poland - Tychy

• Jak się pracuje w Nexteer Automotive Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Nexteer Automotive Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 162.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nexteer Automotive Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 49 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 48 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nexteer Automotive Poland