Opinie o KB Pretendent sp. z o. o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KB Pretendent sp. z o. o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KB Pretendent sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Prowadzenie badań marketingowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KB Pretendent sp. z o. o. w Wrocław

Adam Nowy wpis

Współpracuję z KB Pretendent od 2013 r. W pracy wymagana jest wszechstronność. Firma realizuje zróżnicowane badania rynkowe i społeczne (w tym badana realizowane za granicą). Problemem jest konieczność jednoczesnego realizowania bardzo zróżnicowanych projektów, co jest męczące. Pracę, w charakterze asystentów badaczy, polecam osobo młodym, systematycznym i chcącym w krótkim czasie wymiernie podnieść swoje kompetencje.

Natalia Nowy wpis
@Adam

Bardzo ładna laurka, drogi Adamie. Szkoda, że nie napisałeś, że oprócz podniesienia kompetencji nie podniesie się stan rachunku w banku, bo pracodawca czasami zapomina o takim drobnym szczególe jak wynagrodzenie. Ale kto by się takim szczegółem przejmował.

Adam Nowy wpis
@Natalia

Dotychczas wszystkie wypłaty otrzymywałem regularnie.

Zainteresowany Nowy wpis

Czy możecie podpowiedzieć jak się pracuje?

KB Pretendent to spoko firma. Jeśli ktoś nie potrafi pracować to z reguły kończy się smutno a późnej musi siedzieć na forum żeby pisać jakieś bzdury oczerniając firmę?

@Karolina

Karolino vel Dariuszu, nie odpływaj, nie bierz już więcej prochów. Odmienne stany świadomości nie zawsze są dobre :)

Pokrzywdzony

Panie Macieju , proszę o namiary na "pana prezesa"

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie KB Pretendent sp. z o. o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Maciej_z_Bolca

Bardzo ciekawe te ostatnie opinie. Firma bez prezesa, bez strony internetowej, bez siedziby (bo ich już dawno wyrzucili), a zatrudnia cały sztab pracowników, którzy są przeszczęśliwi. Dariusz, halo tu Ziemia, nic już więcej nie bierz, skutki mogą być nieodwracalne :)

Krzysiek

Pracuje od niedawna w tej firmie i nie mogę narzekać, warunki pracy są całkiem okej

madek

Bartek' a skąd posidasz takie informacje? Ja niestety nigdzie nie znalazłem inforacji by przestsali istniejc, istnieja.

Bartek

Firma w zasadzie przestała istnieć. Większość składu działa jako Grupa Badawcza DSC Sp. z o.o. Pytanie czy tam też równie kiepsko jak w KB?

Ora

Nikt już nie doczeka się żadnych pieniędzy , byłam w biurze którego już nie ma , to było wynajmowane mieszkanie , współczuje temu kto je wynajął , bo będzie miał problem z komornikami

miszczu

Krzysztof mam jego numer przezornie zachowałem wszystkie emalie w których widać czarno na białym że mi nie zapłacił a na dodatek nagrywam wszystkie rozmowy z tym Panem. Rozumiem błędy się zdarzają, ale nie sądzę, że 1120 zł to kwota której nie da się wypłacić. nie chciałem robić problemów ale skoro po dobroci nie idzie to trzeba inaczej

Krzysztof

Miszczu - to standardowa spiewka tego Pana - sam to z nim przerabiałem w 2013 roku. Będzie Cię zwodził aż do czasu gdy się uciszysz. Pamiętam, że dzwoniłem do niego na numer albo prywatny albo służbowy o 3 w nocy i był lekko oburzony. Pieniądze po tym telefonie szybko sie pojawiły. Jego numer można znaleźć w internecie.

miszczu

dodzwoniłem się do Pan Darka okazało się że wykonał przelew na złe konto z własnej winy (przesłał mi potwierdzenie). Miał wyjaśnić sprawę w ciągu kilku dni po 10 dniach zadzwoniłem, że potrzebuję pieniędzy na święta. powiedział że do świąt będą tylko ja jakoś nadal ich nie widzę a święta już minęły. jeśli kiedyś doczekam się przelewu z pewnością o tym napiszę.

miszczu

macie może jakiś aktualny numer telefonu do firmy bo do dziś dnia zero zaległego wynagrodzenia a ponad 1000 zł drogą nie chodzi.

miszczu

Ja nadal czekam za gotówką za zadania z przełomu miesięcy listopad/grudzień

miszczu

Znam temat doskonale czekam na zaległem pieniądze za ostatnią akcje ze stacjami. Dodam że miałem 28 punktów. A co do telefonów to czasami jest włączony raz na trzy dni, ale to chyba tylko w ramach sprawdzenia kto dzwonił bo po chwili jest wyłączny.

anonim1987

Niestety również zakończyłem współpracę z tą firmą. Zawsze były problemy z płatnościami, a w szczególności z ich terminową wypłatą. Nie otrzymałem zaległych pieniędzy. Dodam, że w tej chwili nikt nie odbiera telefonów (są wyłączone) ani maili w firmie Pretendent. Podejrzewam, że ta firma już nie istnieje. Dla mnie właściciele, którzy oszukują pracowników w taki sposób powinni być wywiezieni na Syberię bez prawa powrotu. Zwyczajne (usunięte przez administratora) i tyle. Anonim możesz napisać w skrócie gdzie szukać info / jak założyć taką sprawę?

ANONIM

Odradzam wszystkim zainteresowanym jakąkolwiek współpracę z firmą KB Pretendent, a w zasadzie z jej głównym przedstawicielem. Po odejściu większości pracowników poddaję wątpliwości w jaki sposób ta firma funkcjonuje, (usunięte przez administratora) Atmosfery w pracy nie ma, motywacji do pracy nie ma.. nie wspominając o kwestiach finansowych. (usunięte przez administratora) Radzę dwa razy się zastanowić przed podjęciem jakichkolwiek decyzji, w których ta firma miałaby uczestniczyć.

Ja idę na policję , czuję się oszukana , zrobią przeszukanie , zabezpieczą dokumenty

Zenek

Widzę że wiele się u pana Dariusza nie zmieniło. Podobno nawet prąd mu odcieli, bo już go nawet na to nie stać. Najlepiej to z taczką przyjechać i zrobić z niej powóz dla prezia. Generalnie dno i metr mułu to i tak zbyt wysoka ocena dla tego tworu, który zwie się Korporacja Badawcza Pretendent.

ania

Sugeruję powiadomić już policję ;

Zostaw merytoryczną opinię o KB Pretendent sp. z o. o. - Wrocław

• Jak się pracuje w KB Pretendent sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy KB Pretendent sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KB Pretendent sp. z o. o.?

KB Pretendent sp. z o. o.
  • E. Orzeszkowej 40
    50-311 Wrocław

KB Pretendent sp. z o. o.