Opinie o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding w Bydgoszcz

Cześć wszystkim,mam pytanie do obecnych pracowników,czy przyjmują do Pesy obecnie? Jakie są u was stanowiska?Jakie trzeba mieć kwalifikacje? I na jakie zarobki można liczyć? Z góry dzięki za odpowiedź.

Nikt
@Paweł

kwalifikacje : trzeba być potulnym, trzeba podlizywać się brygadzistom, donoszenie na współpracowników jest mile widziane, a najważniejsze to mieć znajomości, rodzinę. Można zobaczyć ciekawe zjawiska: np zachowanie osób awansujących na brygadzistę lub po zdjęciu z tego stanowiska, ich podejście do pracy zmienia się o 180 o. Pracownicy dostają oceny, a jakby to było jak by brygadziści byli oceniani przez pracowników (?).

Były robol
@Paweł

Nie musisz mieć żadnych u nich liczy się ilość a nie jakość ????

mniej niz zero
@Były robol

robic puder to specjalność

??

I jak tam podwyżki w Pesie ?

Czy ktoś pracował kiedyś w firmie Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding jako Ślusarz? Jakie macie wrażenia?

Były robol

Miej świadomość, że będziesz robić tam wszystko i nic będziesz od wszystkiego i do niczego, a brygadzista chodź będziesz miał potencjał to i tak spóści go w klozecie. I zapomnij o podwyżce dostaniesz tylko po okresie próbnym i jak przepracujesz 10-15 lat

Kto obsługuje korenspondencję?

Wysłałem zapytanie o pracę. Żadnej odpowiedzi, nawet negatywnej, ani chociaż potwierdzenia, że otrzymali. Gdzie standardy obsługi klienta? Chyba ktoś jest do zwolnienia, jeśli nie wykonuje/nie potrafi wykonywać swoich obowiązków.

@Kto obsługuje korenspondencję?

Ale bzdury piszesz, może się nie nadajesz do w pracy w naszym zespole.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Kawa

Tu najważniejsze są układy i staż pracy. Nowi wykonują pracę na 110% , pracują na pensje tych co się obijają. Od lat tak jest.

@Kawa

To znaczy że młodzi pracownicy muszą na Ciebie pracować , bo jeżeli twierdzisz że jest to już od lat to znaczy, że jesteś już starym pracownikiem i młodzi muszą na Ciebie robić. To nie ładnie z Twojej strony że wykorzystujesz młodych pracowników, powinieneś się wstydzić!

Firma dała na Mikołaja czekoladowe smakołyki. No tego bym się po niej nie spodziewał.

Stary

Oni nic nie dają za darmo! Albo teraz, albo za miesiąc potrącą to z premi i to sto razy więcej !

Stary

A jak myślisz premie świąteczne z czego dadzą! To są te pieniądze które od kilku miesięcy brali nam z premi ! Poprostu oddadzą to co zabrali ! Takie rzeczy tylko w pesie!

Aaa
@Stary

Uwielbiam takie komentarze :) Znając życie jakby firma nic nie dała, to byś napisał, że "znowu nic nie dostaliśmy, firma nie dba o pracowników". Wiecznie zle, zastanawiam się po co tacy ludzie jak Ty pracują skoro tak jest niedobrze?

Bbb
@Aaa

Sto procent racji, rynek pracy jest otwarty. Zawsze można poczuć smak pracy u prywaciarza i wtedy skakać o premię ????

@Bbb

Prawdziwy prywaciarz to powinien tą firmę przejąć to ta firma w ciągu roku byłaby na plusie, połowa nieudaczników z góry już dawno by poleciała i przestałyby się wyrzucanie milionów w kontenerach! na (usunięte przez administratora)

Kiedy będą podwyżki?

@Elektryk

Od stycznia, najniższej krajowej!!!

Mateusz
@Elektryk

w styczniu wszyscy dostana podwyżki: 19,70 (najniższa krajowa)

Mieczkowski
@Bbb

Monter - Elektromechanik - Mechanik - Elektryk ważna jeszcze 21 dni do: 05 sty 2022, www.pracuj.pl Serwis Pojazdów Szynowych Sp. z o. o. Sp. K. zatrudni pracowników do nowo otwartego, nowoczesnego Zakładu w Parku Przemysłowym w Bydgoszczy. Praca przy naprawie pojazdów szynowych.

Krzyś

Dlaczego nikt nie sprawdza kadry pod względem spożycia alkoholu czy innych środków, latają pobudzeni jak pszczoły . Niektórym odbija do reszty az wykończą normalnego pracownika który na nich (usunięte przez administratora)

Irka
@Krzyś

Cos w tym jest .... dwóch dziś w pracy nie było

A Ty skąd wiesz...?

koninowicz
@Krzyś

Bo pracodawca nie ma prawa tego robić krzysiu zanim się wypowiesz doinformuj się. Ma prawo zgłosić zajście odpowiednim organom porządku publicznego np: Policja i to oni maja prawo oraz uprawnienia do sprawdzenia trzeźwości nikt inny nie może tego zrobić.

@koninowicz

Zgłoszenie bylo tylko dziwnym trafem nikogo takiego na zmianie nie było kub wzięli wolne ????

On

Nie kłócę się... Tylko się droczę...

On

Boli Cię glowa... Znów masz migrenę...

@On

Skończysz jak ten kot (usunięte przez administratora) Najpierw kręcił aferki na dzielni bo mu jakiś młody kotek wchodził na teren, a potem rzewnie płakał przy śmietniku, bo dostał łomot od swojego kociego współlokatora.

Ona
@ja

Cwaniaczkowanie skonczy się. Już niedługo .....

Ona
@Ona

Zróbcie coś z nimi bo szalu dostaniemy, parcie mają jakieś czy co

@Krzyś

Znowu się zaczyna, kadra wykazać się muszą, I jeszcze te kontrolę jak coś ginie to najlepiej na zwykłego pracownika oczerniać, a Ci mistrzowie pożal się Boże, mają to gdzies i największe szachrajki robia

Krzys

Straszysz mnie mistrzu , sam trzęsiesz portkami i kombinujesz na boku

A

Ludzie ogarnijcie się w końcu .Musimy coś zrobić .Naprawdę chcecie robić (usunięte przez administratora).Kiedyś ludzie bardziej walczyli o swoje teraz siedzą cicho jak myszy.Od nowego roku niektórzy będą mieli 30 gr więcej na godzinę od najniższej krajowej.REWELACJA.Tylko się upić z radości.

@A

PRACOWNIK NIE JEST WINIEN SWOJEMU PRACODAWCY SŁUŻALCZOŚCI I POSŁUSZEŃSTWA.JEST MU JEDYNIE WINIEN USŁUGĘ,ZA KTÓRĄ OTRZYMUJE ZAPŁATĘ,BĘDĄCĄ NIE ŁASKĄ,LECZ ZASŁUŻONYM WYNAGRODZENIEM...Ludwig von Mises.Od siebie dodam że również godziwą zapłatę ( szczególnie w tych trudnych czasach )

Pylyly
@asep

Za usluge to moge zapłacic mechanikowi w jego zakładzie tutaj w tym obozie jest się slugusem..swoich niekompetentnych przełożonych

@Pylyly

Doinformuj się kolego kto to był Ludwig von Mise i później komentuj...

Majkel

To prawda ze ma byc dokument w telewizji o Grzegorzu C.?

@Majkel

O jakim Grzegorzu?

Jak sytuacja na PML?

Jacek

Mam pytanko ,czy to prawda , że Indianie nie pracuje , jakieś konkrety.

Robert

Pracowałem tam 6 lat i nie polecam. Zarobki śmieszne, za nadgodziny niezapłacone, przełożeni niekompetentni, począwszy od brygadzisty do kierownictwa. (usunięte przez administratora) na porządku dziennym. Zmuszanie do nadgodzin, ludzie fałszywi. Jeden drugiego obgaduje. Można by cała litanie napisać. Szkoda nerwów i czasu na tą firmę

Lol

Ludzie mają ledwo najniższa krajową,a Zenek ta spasiona parówa ma podobno 34 brutto

@Lol

Jakbyś był w związkach to też byś tyle zarabiał ! Poprostu sobie wywalczył! Związki SOLIDARNOŚĆ to najgorsze , dbają o własne tyłki , a raz w roku jadą na integrację imprezować ze składkowych pieniędzy.

Lol
@Stary

Dlatego się dziwię, że nadal tyle osób jest w tych pseudo związkach, nic nie załatwiają w sprawie ludzi, tylko jakieś zjebane zawody wędkarskie oraz libacje zwane integracją

@Lol

Należą głównie Ci z PGR-ów bo dokładają im do biletów...I to jest dla nich najważniejsze.

fuj
@Stary

Z tym WYWALCZENIEM to bym polemizował...hahaha

Iks
@Lol

Hahaha święta prawda ! O tych pseudo związkach nic innego napisać nie można, jak to co napisał Lol. Podobno nawet możesz byc zapisany do związków a cie nie poinformują że jest libacja czyli tylko dla wybranych. (usunięte przez administratora) na takie związki które działają tylko w imieniu koleszków.

fuj
@Iks

To dlaczego się ludzie nie wypisują ? Jak myslisz ?

Leks
@fuj

No powiedz mi dlaczego się nie wypisują??

Pan z Z-2
@Leks

Nie wypisują się ponieważ mają nadzieje że przy zwolnieniu związki ich wybronią. Wszystko w temacie (usunięte przez administratora)

@Lol

Monter (k/m) przy produkcji pojazdów szynowych / Bautzen Wynagrodzenie od 13,53 € brutto/godz. Dodatki branżowe (po 15. mies. 22,32€ brutto/godz.) Premie zakładowe Ukończone wykształcenie zawodowe jako mechanik (k/m), ślusarz (k/m), stolarz (k/m) etc. Porządne doświadczenie zawodowe, gotowość do pracy na 3 zmiany Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem Agata Wolk-Artomska, Steinstraße 8, 02625 Bautzen, +49 1511 6766563

gut
@Agata

Jestem po rozmowie no nic jadę oferta prawdziwa dobrze ze mam 2 tyg wypowiedzenia pozdrawiam zdecydowanych

Lak
@Agata

Dla lakiernika coś się znajdzie? Kilkanaście lat doświadczenia

@Lak

jobs.pl - Lakiernik Przemysłowy Aachen: lakierowanie, przygotowanie do lakierowania dużych i małych elementów dla taboru kolejowego, wykształcenie i doświadczenie w/w zawodzie mile widziana znajomość języka niemieckiego ale nie konieczna dokładność, sumienność, zaangażowanie , motywacja do pracy Oferujemy: umowę o prace na warunkach niemieckich umowa o prace na czas nieokreślony z 6 miesięcznym okresem próbnym dobre wynagrodzenie i kwatera gratis opiekę oraz wsparcie polskiego koordynatora na każdym etapie rekrutacji Agnes Malinowska Recruiting Consultant EUMob.: +49 (0)175-96-522-44 E-Mail: a.malinowska@quip.de www.quip.de Data publikacji: 08.11.2021 Do końca oferty: 12 dni 08 godz.

@Lak

Malowanie samolotów: Lakiernik-niemiecka umowa,bezpłatne zakwaterowanie, Hamburg Data publikacji 11-11-2021 https://pl.europa.jobs/oferty-pracy/lakiernik/226850/ Maas Aviation poszukuje lakierników z większym bądź mniejszym doświadczeniem do malowania samolotów w Hamburgu. nie wymagamy znajomości języka niemieckiego W zakresie pracy naszych lakierników jest : Oklejanie, szlifowanie, malowanie, polerowanie. Samolotów nie szpachlujemy, nie wyprowadzamy powierzchni , malujemy ''mokro w mokro'' poliuretanem Co oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie : 15 euro brutto na godzinę 10000 - 15000 PLN brutto/miesiąc Możliwość rozwoju, awansu a co za tym idzie - podwyżki Bezpłatne zakwaterowanie w pełni wyposażonych kwaterach z dostępem do internetu Bezpłatny przejazd z kwatery na hangar Niemiecki kontrakt- podatki i składki odprowadzane w Niemczech 20 dni płatnego urlopu Atrakcyjny system pracy : 4 tygodnie pracujemy przez 6 dni w tygodniu , po 4 tygodniach pracy 10 dni wolnego Praca w stabilnej firmie , długoterminowe zatrudnienie

Janek

Przestańcie stałe narzekać ,czytam te opinie już kilka lat,stałe to samo , mało kasy , mało kasy,nie jest tak źle.

bonk
@Janek

pewnie ze nie jest zle tylko szkoda ze nie ma nadgodzin ja zawsze lubiłem robić nadgodziny bo i tak w domu nie mam co robić a w pracy zawsze może pochodzić i pogadać zarobić dużo pieniedzy

Stefan
@bonk

Uprzejmie donosze że sa brygadzisci co nie maja nic do roboty np stolarzowy, chodzi sobie na srodku hali w te i wewte z rekami w kieszeni - no nudzi mu sie jak nic

Ehhh
@Stefan

Mowisz o tym stolarzyku co siedzi w mistrzowni p1 ? M. J. ? On nie tylko siedzi wejdz to zobaczysz jak caly czas siedzi W TELEFONIE ! (usunięte przez administratora)! Takich to powinni z pracy usuwac natychmiast!

guma
@Stefan

nie lepszy jest ten (usunięte przez administratora) od elektryków (usunięte przez administratora) wojtek czy jak mu tam na niczym sie nie zna tylko zagania do swojego kolegi łukaszka napewno dogadują się doskonale ale ktoś na to pozwala dlatego w tej firmie jest jak jest ten od stolarzy tez jest fenomen z p1 robi za eko partner i kurz z półek i materiału ściera tu przestawi tam przestawi i udaje ze jest potrzebny

Kamila
@Janek

Stolarz (m/f/d) Berlin €19,50 - €22,00/pro Stunde Ukończone wykształcenie zawodowe jako stolarz Praktyczne doświadczenie w opisywanym zawodzie Rzetelność, elastyczność, umiejętność dostosowania się Ponadprzeciętne zaangażowanie Prawo jazdy kategorii B oraz własny samochód mile widziane Znajomosc jezyka niemieckiego lub angielskiego Bezplatna odziez i narzedzia do pracy źródło : ranstad.de Kamila Austermann ta@randstad.de

Hydraulik

Tak czytam te Wasze szlochanie i widzę jakie popełniacie byki w ortografii. Jak macie robić takie błędy to lepiej milczcie. Pozdrawiam

Biurowy
@Hydraulik

Przecież na produkcji robią same (usunięte przez administratora) to nie licz na jaki kol wiek poziom ortograficzny. Powinno się wam robole okroić jeszcze te pensje kto ma złotówkę więcej niż najniższa krajowa albo umowy na zlecenia pozamieniać. Bez nas i nadzoru przełożonych byście chodzili w kółko i mózgu szukali po hali. W wc nawet nie wiecie po co przedmioty codziennego użytku są a co dopiero jakość produkowanego produktu czy kultura osobista. Dlatego my chociaż jesteśmy jakoś doceniani przez zarząd aby ciągnąć ta firmę ku górze.

Nikt

Gratulacje wspanialym brygadzistm w mojej ocenie zbyt malom podwyszke otrzymaliscie zaslugujecie na co najmniej 10 zl podwyszki (usunięte przez administratora)ci

Noname
@Nikt

Tez się zastanawian dlaczego nasi brygadzisci z P3 otrzymali obfite podwyzki skoro dla zwyklych pracowników nie na ani grosza na podwyżki. Sami tam za chwile będziecie pracowac z samymi ukraincami jak tak bedziecie ludzi wynagradzać. Wstyd, pracownicy pracują, a brygadzisci na 2 zmianie grupowo siedza na kawie u stolarzy. Brawo, brawo...

@Noname

No przecież robią statystyki, jest pełno ludzi na nadgodzinach w tygodniu , sobotę i niedzielę! To dzięki brygadzistą produkcja idzie do przodu ! A wy pajace róbcie więcej nadgodzin , chcecie więcej zarabiać to proponuję zrobić po 150 nadgodzin , będziesz miał kasę i nie będziecie narzekać!

Noname
@Stary

Dokladnie, ilosc pracownikow w nadgodzinach a bardziej naciągaczy musi sie w pesie zgadzać. Nie wazne czy taki brygadzista jeden z drugim cokoloeiek robia. Wystarczy ze mają dość godzin z dartow by pokryć swoje nieproduktywne godzinki. Podwyzki dostali to tym bardziej trzeba naciągać, a ludzie faktycznie glupi są... zamiast zbuntowac się i godziwie zsrobic w 8h, to szmacą sie w tych nadgodzinach zeby wyjsc ponad poziom najnizszej krajowej....

Marloon
@Noname

I kierownik (usunięte przez administratora)nie widzi ze tam sa takie zgrupowania na kawie ? Niemozliwe !:) Swoją drogą bardzo ciekawa sytuacja ze brygadzisci dostali po 30 brutto a zwykly pracownik ma 18-19. Przecież to jest ludzie jakiś zart. Szanujcie się!!!!

@Nikt

Czy już wiadomo jak duże będą te podwyżki?

Stary

Czemu Prezes nie ma cywilnej odwagi powiedzieć w telewizji że Pesa wyszła na prostą kosztem zwykłych pracowników! No i oczywiście prezes, dyrektorzy i kierownicy pływają w luksusach kosztem pracownika ! To niestety pracownicy muszą zarobić na całą elitę ! A co pracownik dostaje wzamian! (usunięte przez administratora)

Jony deep

W biurze gdzie siedzi rynek zachodni a w szczególności rynek włoski siedzą sami statyści pseudo specjaliści co udają że coś na komputerze robią a nawet w nie znają jak zamykać zlecenia robocze tylko palą głupa bo godziny trzeba wyrobić bezproduktywnie a inni specjaliści sciemniają we Włoszech niby badania wózków Tak haa ja to wiem że tak nie jest kopiuj wklej i badania zrobione lepiej do ruskiej po wódkę lecieć A jeszcze lepiej jeździć samochodem służbowym po taki trunek bo w mordzie mało ma nadal alkoholu pan x haa a Rysio spawacz co dziennie musi wódkę chlapnąć albo whisky bo dnia na odwyku nie wytrzyma siedzę z nimi to wiem jak to jest z tymi ludźmi Morgana człowieka który się pomylił że stanowiskiem zarząd powinien to usunąć jeszcze trochę i tego człowieka który mobinguje ludzi żeby się sami zwalniali wymyśla im zadania które sam powinien robić i jeszcze te jego przekręty jak jego paniusi żyła z nim na rachunek pesy Tak właśnie panie Morgana sam oszukujesz Pesa a chcesz zaoszczędzić na ludziach teraz niech twoim podpierdalacze pływają w kanale a nie wódkę chlać jak (usunięte przez administratora) deska co udają że się zna na wszystkim stolarz dratewka z produkcji który był na wylocie z pesy i jagoda człowiek który się nie nadaje nigdzie wszędzie go nie chcą no bo jak chleje a potem nie zrobi roboty tylko nażeka .

Obrońca świata
@Jony deep

Pseudo specjialiści ?? Zasłużyli sobie chłopaki to mają , a Cię (usunięte przez administratora) strzela bo co ?? zazdrościsz tylko i wyłącznie :) Jak nie potrafi zamykać ZR-ek to może ty nas douczysz co ?? Wracając do badań robiłeś że wiesz ?? Widać , że do ruskiej Ty latałeś jak chłopaki robili badania :) Są różne okoliczności żeby pić np. patrzeć na takiego kogoś jak ty :P Przecież to trauma do końca życia . Za twoje piją , że tak co post wrzucasz ?? Coś ci nie pasuje ?? To czemu swoich żali w 4 oczy nie wyjaśnisz tylko na portalach się udzielasz , widać że jesteś pi... a nie facet . Żyła na pesowski rachunek tak ?? A co ty prześcieradło ?? Bo chyba nawet do Ciebie dzwonią jak idą kupę czy mogą co ?? Popracuj typie nad pisownią i składnią bo żenada ... I weź tu nie płacz tylko zrób ruch jak facet a nie jak klucha bo już tego czytać się nie da i słuchać , żeby to jeszcze zabawne było .... Może ty spróbuj iść wyżej ? a nie zatrzymałeś się na etapie głównego (usunięte przez administratora). :P

@Jony deep

Jony dawno cię nie było! Powiem szczerze, że nawet troszkę mi było tęskno... nikt tak jak Ty nie potrafi przedstawiać swoich autobiograficznych wspomnień!

@Jony deep

Ty Jony deeep podaj mi twoje prawdziwe imię i nazwisko to pogadamy twarzą w twarz !!!

Jony deep
@Obrońca świata

TWOJA wypowiedź jest bardzo inteligentna wydało się w godzinie w której powinieneś pracować a siedzisz na goworkach i innych portalach i nawet nie próbujesz się uczyć zamykania zR- erek brawo Specialisto a moze nawet po już mistrza ,kłucisz się prawdę która wyszła na jaw że w godzinach pracy zajmujesz się hejtami na goworku ze służbowego laptopa powinni się Tobą zająć z działu IT w pesie bo tak naprawdę to laptop ci nie jest potrzebny do pracy tylko łopata i młot bo twoja inteligencja w tym zmieża bo Morgan tylko podpierdalaczy i krzykaczy potrzebuje twoje przerywnik są super brakuje ci słów to wulgaryzmami je zastępujesz brawo takich na rynku Włoskim mamy ludzi jak ty to daleko nie znajdziemy dlatego kontroling powinien się zająć rynkiem włoskim za te przekręty na rachunkach i lewych kilometrówkach których nie są uzasadnione przejazdy serwisowe bo nic nie umiesz a na naukę już za późno z twoją inteligencją

@Jony deep

Nie napisałeś o krzesinie i jego worku bokserskim Romanie z foggi jak bablini po pseudo włoskim

Mario
@Jony deep

Na jakim dziale teraz pracuje stolarz dratewka?

Juras
@Mario

Na PSach wącha klej!

Fdf
@Jony deep

Piszesz prawdę siedzą w tym biurze i głupa palą pqn Jagoda i niewiadomek byle by 8h zleciało i do domu a inni muszą pracować a oni ściemniają widać że morgan nasz nowy kierownik na to pozwala by jego ludzie ściemniali na serwisie

Juras
@Fdf

Ponoc hala wraca do serwisu, wiec wszystkie sciemniary będą zapier...AC aż miło się robi! Koniec pustych przejazdów i siedzenia w biurach! Capiatn M. Dojedzie ich!

@Jony deep

Siedzą takie melepety ściemniają na laptopach udają że ZR-ki zamykają w tyłu ludzi haaa śmiech na sali a nie ma kto w delegacje na gamy jezdzić Morgan słabo sprawdzą ludzi z biur byle 8h zleciało i stawkę specialisty zgarnąć co miesiąc bez pobrudzenia sobie rączek bo po co ,,,powinno to dojść do prezesa Zdziarskiego bo Morgan trzyma układowców tylko ....

Cwaniaczek
@Piotr

Tak prezes jak przejży na oczy co (usunięte przez administratora)robi lub raczej mydli oczy to straci stanowisko jak (usunięte przez administratora).

@Cwaniaczek

Prezes to ma na wszystkich i wszystko wyrąbane! Dla niego najważniejsze jest żeby kasa na koncie się zgadzała!

Rudzielec
@Jony deep

Tak sam jak u nas ściemniają i wyprowadzają pieniądze w delegacji i na Facebooku się chała has

Andrzejek

W pesie jest bardzo źle dyskryminacja .wyzysk człowieka zastraszania uzębienia nasmiewanie z ludzi przez przełożonych.

@Andrzejek

Możesz podać jakieś przykłady takich sytuacji gdzie panowała dyskryminacja? Wymieniłeś bardzo poważne zarzuty, fajnie jakbyś poparł to jakimiś argumentami.

Wujaszek
@Marek

Dyskryminacja jest z stawkami, te same stanowiska a różnica 7 do 12 zł mówię o spawaczach. Druga sprawa brygadzisci i mistrzowie mogą palić nawet 12 razy dziennie pracownik nie bo zostaje mu zabrana premia. Nawet kierownik pali ale premia zabierana. Ciekawe czy kierwonictwo zabiera sobie premie bo nie ma nadgodzin. Trzecia sprawa brygada Pana Dyrektora Grzegorza. C stawki po 30 lub 32 zł bo chcieli się zwolnić a inni spawacze 20, 22, 25 no góra 27 zł. W czym oni są lepsi? Dlaczego nie można w tej firmie ludzi traktować na przyzwoitym poziomie. 2800 spawacz zarabia. Moja żona pracuje w Lidlu i ma większy pieniądza odwmnie jak nie mogę robić nadgodzin. Mogę wymieniać w nieskończoność przykładów które mnie spotkały przez 7 lata pracy. To Ci powiem co to dyskryminacja. Jak Ci jeszcze rzykładów brakuje to napisz

pitek
@Wujaszek

a gdzie jest napisane ze nie można palić ? w jakim regulaminie ? w jakim układzie ? jak dajecie z siebie robić pajaców to tak jesteście traktowani ci co siebie szanują i znają swoje prawa pala bo na takich zasadach sie zatrudniali a jedyne co ostatnio się zmieniło to to odnośnie monitoringu i trzepania kont mailowych i służbowych współczuje głupoty

Patryjota

A wy fachowcy z ukrainy do tarcia chrzanu sie nadajecie do miotly raz juz polcywas zdysyplinowali

Zostaw merytoryczną opinię o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Zobacz opinie na temat firmy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 327.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 284, z czego 45 to opinie pozytywne, 105 to opinie negatywne, a 134 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Kandydaci do pracy w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding
3.9/5 Na podstawie 4804 ocen.
  • Zygmunta Augusta 11
    85-082 Bydgoszcz