Opinie o NETTO Magazyn w Domasław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy NETTO Magazyn. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w NETTO Magazyn na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NETTO Magazyn w Domasław

Mat

A jak z zarobkami w tej firmie ? Ile wynosi minimalna ? I jakie normy ?

yello

nieźle jutro mam spotkanie w sprawie pracy w netto, z większości opinii wynika że trzeba jakieś głazy przenosić pod gołym niebem, firma wygląda całkiem ciekawie sprawdzę osobiście

Ciezka praca to malo powiedziane i jeszcze ciągle nadgodziny, kierownictwo uważa ze praca w tej firmie to zaszczyt a inne firmy to wyzyskuja tylko pracownikow

do bblack

Jak nie pracujesz, to po co się wypowiadasz?. W firmie Netto nie ma czegoś takiego jak umowy śmieciowe, każda pracująca osoba ma umowę o pracę. Zarobki uzależnione od zaangażowania, jak chcesz pracować, to zarobisz jak nie to dostaniesz minimum i tyle... praca ciężka jak to w magazynie ;]

Magazynier

pytania o doświadczenie , znajomość branży , firmy , prezentacja stanowiska i warunków

logo firmy Operator CNC
Domasław
KFB Acoustics Sp. z o.o.
benek

ile mozna zarobic jaka umowa

zuza

Zastanawiam się nad podjęciem tam pracy. Pytanie czy w tej firmie dają normalną umowę o pracę czy tylko zwodzą ze ją kiedyś dadzą. W poprzedniej firmie miałam dostać umowę o pracę po przepracowanym miesiącu a się jej nie doczekałam nawet po roku dlatego zrezygnowałam. Napiszcie jak jest tutaj. Dziękuje

Praca po 9, 10 godzin dziennie. Soboty,niedziele, święta jaka leci. hasło każdego dnia"PANOWIE JEST ŻLE ALE DAMY RADĘ:)" .Starzy pracownicy ciągną na oparach a młodzi maj (usunięte przez administratora) Oby kierownictwo szybko znalazło jakieś rozwiązanie zanim się obudza rano ze słuchawkami na uszach i słowami Lidki "POBIERZ 1 WYBIERZ":)Hasło "WIĘCEJ ZA MNIEJ" idealnie pasuje do wizerunku tej firmy.

Pracownik KOL

Ch*j*wizna straszna, bez perspektywy na poprawe bo kierownictwo wzrusza ramionami albo udaje ze nie widzi problemów...Kolejni doswiadczeni pracownicy uciekają stamtąd

cypek

Próbowałem się dostać przez ostatnie trzy miesiące ale ciągle byłem zwodzony przez p J że ,,inni kandydaci" ,,jest Pan na pierwszym miejscu" i temu podobne bzdury.Czy istnieją jakieś specjalne formy zatrudniania do tej - jak wynika z dwóch ostatnich wpisów - ,,Krainy Szczęścia"?

składach zapierdalacz

Bardzo ciężka praca fizyczna(jeżeli masz problemy z kręgosłupem to zapomnij o tej pracy)a jeżeli nie masz to napewno będziesz miał jak podejmiesz tam pracę.Jedyny plus to atmosfera w pracy.Zarobki małe jak za tak ciężką pracę,a do tego ciągle kary finansowe.zastanowienie się dobrze nad podjęciem tam pracy bo prawda jest brutalna.

zabugowiec

4 LATA WIDZIAŁEM TO OD ŚRODKA I STANOWCZO ODRADZAM !!! PATOLOGIA, CIĄGŁA ROTACJA SKŁADACZY (KRĘGOSŁUPY), ZABIERAJĄ PREMIĘ ZA NIC, KTO TAM BYŁ TO MÓWI: GETTO !!! TOTALNY MOBBING I KORUPCJA SZCZEGÓLNIE TEJ PAŁY Z PYRLANDII. NIEDŁUGO ZAKŁAD KARNY BĘDZIE TAM SWOICH WYSYŁAŁ ! A ŻARCIE -GORSZY SYF JAK Z BIEDY.

652 ok

Praca jest ok tylko zeby zarobic trzeba naprawde sie nazapierdal.... jezeli ktos jest leserem to odradzam

brady

umowy są ok żadnych śmieciówek

ziomal

jak tyle placa to chyba na smieciowkach jak to jest z umowami

xxx

Jak dobrze bd pracowal, zapierdalal, nadwyrezal kregoslup to w 1 msc 1800, 2 msc 2000, a kolejne to juz zalezne od tego ile bd sily wkladal w prace. srednie zarobki to 2200-2300, ale sa asy ktorzy osiagaja 2800,3000 w normalnym msc bez nadgodzin. na przemian dniowki z nockami, z tyg na tydz. nocka od niedzieli do piatku wlacznie. a dniowki od pon do piatku. za niedziele czy soboty, oddaja dzien wolny w tygodniu. nocki placone od najnizszej krajowej. ubezpiecznie grupowe - dobra oferta. Gdy chdpozi o kompletacje( tylko tam mozna sie dostac) rotacja pracownikow jest bardzo duzaa ze wzgledu na duze obciazenie kregoslupa powodowane takim a nie innym systemem pracy. Jest to praca dla tych ktorzy nie boja sie ciezko pracowac by zarobic troche wiecej. o rozwoju nie ma co mowic... bardzo male mozliwosci.

johny

Też szukam pracy słyszałem że zarobki są nie najgorsze ( nawet 3 tyś na rękę) a atmosfera ok. Informacje uzyskałem od znajomych którzy mają znajomych...a wolałbym od ludzi którzy tam pracują.

pfff

lipa

Żwirek

Zapierdalać to mało powiedziane, a kierownictwo w miarę ale na miarę skrzydełek czy kotleta.Ludzie zastraszeni jak widać nikt nic tu nie napisał bo się boią.Bo premie zabiorą.Rotacja 3 osoby na mieś średnia

lol22

Podstawa + premia na umowie na 2 lata ok 2000- 3000 tys w zależności jak składasz. Trzeba zapierdzielać , kierownictwo w miare, ale jak to w Polsce zamiast coraz lepiej to co raz gorzej...

wrocek

Pracowałem w Biedronie ale zamknęli nam magazyn. Chciałbym zatrudnić się w Netto prosze o opinie jak wygląda tam praca, płaca i atmosfera. Czy warto tam się zatrudnić?

Zostaw merytoryczną opinię o NETTO Magazyn - Domasław

• Jak się pracuje w NETTO Magazyn?

Zobacz opinie na temat firmy NETTO Magazyn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NETTO Magazyn?

Kandydaci do pracy w NETTO Magazyn napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NETTO Magazyn