NETTO Magazyn

Domasław

Opinie o NETTO Magazyn

Zuzanna

@były osadzony jednak takie porównania nie powinny się znajdować na forum pracy. Ze względów historycznych i szacunku nie powinno się takich słów używać w takim kontekście. Proszę zatem o opinię o NETTO Magazyn w sposób merytoryczny.

Zuzanna

@neco jeżeli nie widzisz ofert pracy w internecie to zawsze warto odezwać się bezpośrednio do NETTO Magazyn. Tam się dowiesz czy potrzebują dodatkowych osób do pracy.

neco

Czy do netto można dostać sie na przyjęcia towaru?

Mateusz

Pracownik magazynowy podstawa 3200 brutto plus premia frekwencyjna 500 zl razem 3700 brutto nie wiem jak maja inni ale ja wynegocjowałem taką stawkę .

Joo
@Mateusz 25.06.2017 13:33

Rozjeb.... 3200 brutto skad ty taką stawke wyjeb...????

pracownik magazynu

Zuzanna

@dido aktualne oferty pracy znajdziesz na stronie firmy: https://netto.pl/kariera/oferty-pracy/ Na jakie stanowisko zamierzasz aplikować?

dido

a jak wygląda tam praca system od poniedziałku do piątku-3 zmiany, wynagrodzenie?

mat

Ludzi caly czas potrzebuja jest straszna rotacja. Tylko starzy pracownicy daja rade

Ocelotic

Tak na lato będzie najwięcej pracy. Zatrudniają kolejne osoby.

dido

mam pytanie czy w tej chwili potrzebują ludzi do pracy?

kamil

nadgodziny, nadgodziny, nadgodziny

meko

a ten trzeci magazyn to już jest w koncu wybudowany?

enjo

Właśnie zaczynam i wygląda to obiecująco 2300 podstawa 4 stówy premii frekwencyjnej i premia za robotę przy zbieraniu kartonów . Mówią że początki są trudne ale wygląda na easy peasy lemon squeezy

???

w D A N I I, hello taki kraj nadbałtycki. Netto jest duńską siecią handlową.

yello2

Pracowałem na magazynie Netto, ale w Danii - na zwrotach, trochę brudna robota i nieraz bywało dość monotonnie, ale 8 godzin pracy od pon-pt i 8 tyś wpadało ;)

yello

Pracuje już prawie pół roku więc mogę napisać parę słów. Praca dość prosta można nieźle zarobić (ostatni wykręcony wynik to premia ponad 1600 zł + podstawa i dodatki)atmosfera ok duże uznanie za przestrzeganie kodeksu pracy do poprawy robota operatorów

Ryśku
@yello 03.05.2016 23:11

pracowałem tam jako operator, wiec nie snuj bzdur bo w żadnej firmie operator nie ma tyle obowiązków jak tam... sprzątanie, itp. Prawdopodobnie to Twoja pierwsza praca na magazynie i mało wiesz :) Teraz pracuje w amazonie na sztaplarce i tam to byście narzekali na wózkowego, każde podniesienie wideł klakson, zero sprzątania, kilkadziesiąt palet przewieść z miejsca na miejsce a zarobki podobne..

elo

jako skladacz mozesz trafic na jeden z dwoch dzialow: chlodnia (szybko i latwo sie sklada i duzo mozna zarobic od 2500zl w góre) oraz normalny magazyn (ciezkie kartony i trudno wyrobic norme, zarobki wg mnie od 2600zl w dół)

Mat

A jak z zarobkami w tej firmie ? Ile wynosi minimalna ? I jakie normy ?

yello

nieźle jutro mam spotkanie w sprawie pracy w netto, z większości opinii wynika że trzeba jakieś głazy przenosić pod gołym niebem, firma wygląda całkiem ciekawie sprawdzę osobiście

brak

Ciezka praca to malo powiedziane i jeszcze ciągle nadgodziny, kierownictwo uważa ze praca w tej firmie to zaszczyt a inne firmy to wyzyskuja tylko pracownikow

do bblack

Jak nie pracujesz, to po co się wypowiadasz?. W firmie Netto nie ma czegoś takiego jak umowy śmieciowe, każda pracująca osoba ma umowę o pracę. Zarobki uzależnione od zaangażowania, jak chcesz pracować, to zarobisz jak nie to dostaniesz minimum i tyle... praca ciężka jak to w magazynie ;]

benek

ile mozna zarobic jaka umowa

zuza

Zastanawiam się nad podjęciem tam pracy. Pytanie czy w tej firmie dają normalną umowę o pracę czy tylko zwodzą ze ją kiedyś dadzą. W poprzedniej firmie miałam dostać umowę o pracę po przepracowanym miesiącu a się jej nie doczekałam nawet po roku dlatego zrezygnowałam. Napiszcie jak jest tutaj. Dziękuje

anonymous

Praca po 9, 10 godzin dziennie. Soboty,niedziele, święta jaka leci. hasło każdego dnia"PANOWIE JEST ŻLE ALE DAMY RADĘ:)" .Starzy pracownicy ciągną na oparach a młodzi maj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Oby kierownictwo szybko znalazło jakieś rozwiązanie zanim się obudza rano ze słuchawkami na uszach i słowami Lidki "POBIERZ 1 WYBIERZ":)Hasło "WIĘCEJ ZA MNIEJ" idealnie pasuje do wizerunku tej firmy.

Pracownik KOL

Ch*j*wizna straszna, bez perspektywy na poprawe bo kierownictwo wzrusza ramionami albo udaje ze nie widzi problemów...Kolejni doswiadczeni pracownicy uciekają stamtąd

cypek

Próbowałem się dostać przez ostatnie trzy miesiące ale ciągle byłem zwodzony przez p J że ,,inni kandydaci" ,,jest Pan na pierwszym miejscu" i temu podobne bzdury.Czy istnieją jakieś specjalne formy zatrudniania do tej - jak wynika z dwóch ostatnich wpisów - ,,Krainy Szczęścia"?

składach zapierdalacz

Bardzo ciężka praca fizyczna(jeżeli masz problemy z kręgosłupem to zapomnij o tej pracy)a jeżeli nie masz to napewno będziesz miał jak podejmiesz tam pracę.Jedyny plus to atmosfera w pracy.Zarobki małe jak za tak ciężką pracę,a do tego ciągle kary finansowe.zastanowienie się dobrze nad podjęciem tam pracy bo prawda jest brutalna.

zabugowiec

4 LATA WIDZIAŁEM TO OD ŚRODKA I STANOWCZO ODRADZAM !!! PATOLOGIA, CIĄGŁA ROTACJA SKŁADACZY (KRĘGOSŁUPY), ZABIERAJĄ PREMIĘ ZA NIC, KTO TAM BYŁ TO MÓWI: GETTO !!! TOTALNY MOBBING I KORUPCJA SZCZEGÓLNIE TEJ PAŁY Z PYRLANDII. NIEDŁUGO ZAKŁAD KARNY BĘDZIE TAM SWOICH WYSYŁAŁ ! A ŻARCIE -GORSZY SYF JAK Z BIEDY.

652 ok

Praca jest ok tylko zeby zarobic trzeba naprawde sie nazapierdal.... jezeli ktos jest leserem to odradzam

brady

umowy są ok żadnych śmieciówek

ziomal

jak tyle placa to chyba na smieciowkach jak to jest z umowami

xxx

Jak dobrze bd pracowal, zapierdalal, nadwyrezal kregoslup to w 1 msc 1800, 2 msc 2000, a kolejne to juz zalezne od tego ile bd sily wkladal w prace. srednie zarobki to 2200-2300, ale sa asy ktorzy osiagaja 2800,3000 w normalnym msc bez nadgodzin. na przemian dniowki z nockami, z tyg na tydz. nocka od niedzieli do piatku wlacznie. a dniowki od pon do piatku. za niedziele czy soboty, oddaja dzien wolny w tygodniu. nocki placone od najnizszej krajowej. ubezpiecznie grupowe - dobra oferta. Gdy chdpozi o kompletacje( tylko tam mozna sie dostac) rotacja pracownikow jest bardzo duzaa ze wzgledu na duze obciazenie kregoslupa powodowane takim a nie innym systemem pracy. Jest to praca dla tych ktorzy nie boja sie ciezko pracowac by zarobic troche wiecej. o rozwoju nie ma co mowic... bardzo male mozliwosci.

johny

Też szukam pracy słyszałem że zarobki są nie najgorsze ( nawet 3 tyś na rękę) a atmosfera ok. Informacje uzyskałem od znajomych którzy mają znajomych...a wolałbym od ludzi którzy tam pracują.

pfff

lipa

Żwirek

Zapierdalać to mało powiedziane, a kierownictwo w miarę ale na miarę skrzydełek czy kotleta.Ludzie zastraszeni jak widać nikt nic tu nie napisał bo się boią.Bo premie zabiorą.Rotacja 3 osoby na mieś średnia

lol22

Podstawa + premia na umowie na 2 lata ok 2000- 3000 tys w zależności jak składasz. Trzeba zapierdzielać , kierownictwo w miare, ale jak to w Polsce zamiast coraz lepiej to co raz gorzej...

wrocek

Pracowałem w Biedronie ale zamknęli nam magazyn. Chciałbym zatrudnić się w Netto prosze o opinie jak wygląda tam praca, płaca i atmosfera. Czy warto tam się zatrudnić?

Zostaw opinię o NETTO Magazyn - Domasław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NETTO Magazyn