Opinie o NETTO Magazyn w Domasław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy NETTO Magazyn. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w NETTO Magazyn na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NETTO Magazyn w Domasław

michu Nowy wpis

Ile w tej chwili można zarobić na magazynie?

Maniek Nowy wpis
@michu

Nie polecam właśnie straciłem pracę to jest (usunięte przez administratora) nie wyjdziesz po 8 godzinach dymasz nawet po 12 godzin przez 6 dni i ta średni w kartonach to minimum 200 w skali miesiąca ja robiłem od 270 do 300 a teraz tylko Ukraina się liczy polak to smiec

ola Nowy wpis

czy w netto są agencje pracy tymczasowej

4403on Nowy wpis

Czy netto cd mają swój dział techniczny czy korzystają z firm zewnętrznych

Jakie narzędzia pracy zapewnia NETTO Magazyn? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Rafał

Tak netto oferuje auto służbowe, oczywiście po przepracowaniu okresu próbnego i po przedstawieniu oświadczenia o bezwypadkowej jezydzie. A czy autem można jadzic poza praca tego nie wiem ponieważ jestem na etapie wrabiania ww zaświadczenia.

Magazynier

pytania o doświadczenie , znajomość branży , firmy , prezentacja stanowiska i warunków

logo firmy Operator CNC
Domasław
KFB Acoustics Sp. z o.o.
Rick

Ile kierowników jest na magazynie jak wygląda chierarchia i jakie warunki proszę o odpowiedź Pozdrawiam

Olsi

Dzień dobry co trzeba zrobić aby dostac sie do waszej firmy

@Olsi

Witam, niestety nie znalazłam żadnej informacji na temat rekrutacji. Może ktoś jest, kto wie coś na ten temat? Oczywiście jeśli mimo braku odpowiedzi zdecydowałaś się na udział w rekrutacji w NETTO. Jeśli tak, to napisz proszę jak to przebiegała. Dzięki.

@Olsi

na magazynie odradzam podejmowanie pracy, totalny bałagan

Wojciech
@stefan

A co mógłbyś napisać o samej pracy na magazynie? Czy jest ona ciężka pod względem fizycznym? Chciałbym zweryfikować tę kwestię, dlatego mam nadzieję, że pomożesz.

seffanek
@stefan

odradzasz a sam pracujesz i pracujesz czy to nie dziwne,a może masz co do ukrycia .narzekasz non stop a sam pewnie baki zbijasz i kasę ciniesz do siebi

Laluś
@stefan

Na magazyn pan mówisz nie ??a na co najlepiej w tej firmie jaki dział ?

Łukasz
@Laluś

Jesteś zainteresowany zatrudnieniem? Na stronie https://netto.pl/kariera/oferty-pracy/ jest sporo ofert zróżnicowanych jeśli chodzi o działy dla pracowników sklepu, administracji i magazynu. Zajrzyj tam i napisz, czy znalazłeś ofertę dla siebie.

Ziutek

Na przyjęciu towaru napewno macie (usunięte przez administratora).stoje u was pod magazynem już 6 godzin i nic. Poza tym towar rozładowuje wam kierowca.kto tu rządzi ? Pewnie jakiś totalny indywidualista (usunięte przez administratora)

Nosek

W wielu firmach trzeba dźwigać ciężkie rzeczy i przy takim podejściu nikt nigdzie nie robiłby nic!!

wiki86

Czy magazyn netto zatrudnia kobiety?

Zuzanna

@marcin a co takiego się robi przy tej komplementacji zamówień, że może siąść kręgosłup? Są aż takie ciężkie towary do dźwigania? Nie typowe to dość w takim sklepie jak NETTO. Praca na budowie wydawałaby się cięższa. Do tego minus za pracę na zewnątrz.

Elżbieta
@Zuzanna

Co się róbi że może siąść kręgosłup? Np dźwiga się sloiki co mają paręnaście kg jak i zwirki karmy itp to jest bardzo wysilkowa robota robiłam wiem .

Super partia K....

Mądra

A po paru latach pracy w netto kto zdoła uzbierać trochę kasy w euro niech się liczy z kosztami leczenia samego siebie!!!

@Mądra

braknie tej kasy na leczenie

stefan

pięć cztery-jeden ok, trzy dwa-jeden ok, siedem osiem-jeden ok i tak w kółko zero szans na rozwój, zero szans na awans; jedyna szansa to na zwiększenie wydajności z Twojej strony-odradzam podejmowanie pracy w tej firmie przy składaniu zamówień

Franek

Słyszalem o firmie, że jest bardzo dobra. Nie rozumiem tego narzekania!

No Name
@Franek

Franek ja słyszalem ze coca cola jest bardzo dobra a to ze ma w ch.. cukru to inna sprawa:) To samo jest tutaj, prawda jest taka z główny kierownik magazynu na w 4 literach pracownikow wolal zatrudnic 20 ukraincow na skladanie niz w jakikolwiek sposob zatrzymac kilkunastu starych pracownikow (skladaczy) ze stazem ponad 3 lat kazdy

Tajemniczy pracownik
@No Name

Prawda, prawda, prawdaa!!!

Robert

Może ktoś podpowie na jaka umowę można liczyć na początek? Czy coś z socjalu macie?

Jasiek

Może ktoś słyszał czy firma potrzebuje pracowników?

dalej 123

Po przerwie wróciłem do Netto i powiem ze tu jest naprawdę ok.

Zuzanna

@Franek skąd słyszałeś takie opinie dotyczące firmy NETTO Magazyn? Może wiesz coś więcej na temat pracy w tym miejscu? Wszystkie opinie stanowią istotną informację dla osób poszukujących pracy, dlatego zachęcam do dzielenia się nimi na forum.

No Name
@Zuzanna

Pracowalem tam dlugo pytaj o co chcesz Nie zachecam Nie zniechecam Mowie jak jest :D

Dziadek Mróz

HEHE co wy tu wypisujecie to aż się w głowie nie mieści najbardziej mnie rozśmieszyło porównanie do budowy. Gosciu jak nie dajesz rady na magazynie gdzie wcale nie jest tak ciężko to uwierz mi ze na budowie się zesrasz :) praca prosta, zarobki dobre, takich kierowników jak w netto nigdzie nie spotkałem można wszystko z nimi załatwić co do zarobków MŁODY ma: 2300 zł podstawy 500 zł premii frekwencyjnej od 100 zł do 500 zł premii za wydajność i przez pierwsze 3 miesiące dostaje nieoficjalna premie która umożliwia mu podobne zarobki do pracowników z kilkuletnim stażem Piszecie tez o nadgodzinach w święta i wakacje skończyły się te czasy gdzie w NETTO pracowało się po 13 godzin dziennie W zeszłym roku magazyn w Domaslawiu wypadł najlepiej pod względem nadgodzin ze wszystkich magazynów w Polsce na święta czy wakacje praktycznie nie byli nadgodzin (ja na wakacje miałem 4 nadgodziny gdzie rok wcześniej grubo ponad 40)

zainteresowany
@Dziadek Mróz

jak dokładnie wygląda kwestia premii frekwencyjnej? Jak to wygląda z planowanymi urlopami? kasują ją? możesz krótko opisać normy? ile trzeba zrobić by kolejno otrzymać 100-500 zł za wydajność?

MiG 21

(usunięte przez administratora) kiła i mogiła????

Zostaw merytoryczną opinię o NETTO Magazyn - Domasław

• Jak się pracuje w NETTO Magazyn?

Zobacz opinie na temat firmy NETTO Magazyn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NETTO Magazyn?

Kandydaci do pracy w NETTO Magazyn napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NETTO Magazyn