Opinie o NETTO Magazyn w Domasław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy NETTO Magazyn. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w NETTO Magazyn na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NETTO Magazyn w Domasław

Joa

Dzadek Mróz nie opowiadaj bajek że praca lzejsza jak na budowie widocznie nigdy nie skladales towaru tylko jestes z innego działu gdzie sracie w stołek robicie po 8 godzin i macie wszystko w (usunięte przez administratora) Haha skoczyly sie czasy gdzie robilo sie po 12 godzin śmiechu warte.A co teraz sie dzieje po ile godzin sie pracuje ? A podwyżki jak nie było od kilku lat tak nie ma i nie bedzie.Wyzysk ludzi i tyle najlepiej jak bys sie nie odzywal i pracowal po 20 godzin. Tyle w temacie.

tak to jest w NETTO

praca w netto ponad 2 lata , kierownictwo ma tam ludzi za niewolników, przykład - urlop wypoczynkowy dostaniesz wtedy kiedy nie ma roboty a nie kiedy masz wykupione wczasy, a prawo stanowi ze 50% urlopu ustala pracownik a reszte firma moze decydowac kiedy wezmiesz, jest coś takiego jak 4 dni w roku urlop na ządanie ale nie w netto traktują to jak L-4 ztraszą zwolnieniem jak sie wezmie urlop na ządanie, osoby jakie zasuwają cały rok ponad norme w tym 3 tyg, L4 = wypowiedzenie z pracy , pracowałem w wielu firmach w tej jako pracownik masz być do dyspozycji bezwzględnej - kazda firma za taka pracę płaci nie mniej a częściej wiecej ale prawa pracownicze sa zachowane w netto jest presja i straszenie ze jak l4 to wont jak urlop na ządanie wont w 21 wieku nie ma niewolnictwa poza netto , na koniec o nadgodzinach, co to znaczy ze pracownik na siłę ma pracowac ponad 8 h bo tak ma w umowie, ale jak odmówisz nie ma cię, czyli ludzie zasuwają po 12 h przed swietami po 2 tygodnie na przymus, PIP miała by tam co robić, są normy pracy dla kierowcy i dla pracownika magazynowego a ze w netto praca jest pod strachem zwolnnienia ludzie nie odmawiają - odmowa = zwolnienie,

błażej
@tak to jest w NETTO

doskonale to opisałeś

marcin

Odradzam tą pracę przy komplementacji zamówień. No chyba że za 4000 tys. na rękę ale to też nie na dłuższy czas bo kręgosłup siada. Już na budowie lżej

Zuzanna

@były osadzony jednak takie porównania nie powinny się znajdować na forum pracy. Ze względów historycznych i szacunku nie powinno się takich słów używać w takim kontekście. Proszę zatem o opinię o NETTO Magazyn w sposób merytoryczny.

Magazynier

pytania o doświadczenie , znajomość branży , firmy , prezentacja stanowiska i warunków

logo firmy Operator CNC
Domasław
KFB Acoustics Sp. z o.o.
Zuzanna

@neco jeżeli nie widzisz ofert pracy w internecie to zawsze warto odezwać się bezpośrednio do NETTO Magazyn. Tam się dowiesz czy potrzebują dodatkowych osób do pracy.

neco

Czy do netto można dostać sie na przyjęcia towaru?

Mateusz

Pracownik magazynowy podstawa 3200 brutto plus premia frekwencyjna 500 zl razem 3700 brutto nie wiem jak maja inni ale ja wynegocjowałem taką stawkę .

Joo
@Mateusz

Rozjeb.... 3200 brutto skad ty taką stawke wyjeb...????

pracownik magazynu

Zuzanna

@dido aktualne oferty pracy znajdziesz na stronie firmy: https://netto.pl/kariera/oferty-pracy/ Na jakie stanowisko zamierzasz aplikować?

dido

a jak wygląda tam praca system od poniedziałku do piątku-3 zmiany, wynagrodzenie?

mat

Ludzi caly czas potrzebuja jest straszna rotacja. Tylko starzy pracownicy daja rade

Ocelotic

Tak na lato będzie najwięcej pracy. Zatrudniają kolejne osoby.

dido

mam pytanie czy w tej chwili potrzebują ludzi do pracy?

kamil

nadgodziny, nadgodziny, nadgodziny

meko

a ten trzeci magazyn to już jest w koncu wybudowany?

enjo

Właśnie zaczynam i wygląda to obiecująco 2300 podstawa 4 stówy premii frekwencyjnej i premia za robotę przy zbieraniu kartonów . Mówią że początki są trudne ale wygląda na easy peasy lemon squeezy

???

w D A N I I, hello taki kraj nadbałtycki. Netto jest duńską siecią handlową.

yello2

Pracowałem na magazynie Netto, ale w Danii - na zwrotach, trochę brudna robota i nieraz bywało dość monotonnie, ale 8 godzin pracy od pon-pt i 8 tyś wpadało ;)

yello

Pracuje już prawie pół roku więc mogę napisać parę słów. Praca dość prosta można nieźle zarobić (ostatni wykręcony wynik to premia ponad 1600 zł + podstawa i dodatki)atmosfera ok duże uznanie za przestrzeganie kodeksu pracy do poprawy robota operatorów

Ryśku
@yello

pracowałem tam jako operator, wiec nie snuj bzdur bo w żadnej firmie operator nie ma tyle obowiązków jak tam... sprzątanie, itp. Prawdopodobnie to Twoja pierwsza praca na magazynie i mało wiesz :) Teraz pracuje w amazonie na sztaplarce i tam to byście narzekali na wózkowego, każde podniesienie wideł klakson, zero sprzątania, kilkadziesiąt palet przewieść z miejsca na miejsce a zarobki podobne..

elo

jako skladacz mozesz trafic na jeden z dwoch dzialow: chlodnia (szybko i latwo sie sklada i duzo mozna zarobic od 2500zl w góre) oraz normalny magazyn (ciezkie kartony i trudno wyrobic norme, zarobki wg mnie od 2600zl w dół)

Zostaw merytoryczną opinię o NETTO Magazyn - Domasław

• Jak się pracuje w NETTO Magazyn?

Zobacz opinie na temat firmy NETTO Magazyn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NETTO Magazyn?

Kandydaci do pracy w NETTO Magazyn napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NETTO Magazyn