Opinie o Damatic w Turza Śląska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Damatic. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Damatic o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Damatic w Turza Śląska

Były Pracownik Nowy wpis

Firmę Damatic należy omijać szerokim łukiem - właściciele to (usunięte przez administratora) Długi, długi i jeszcze raz długi. Nie płacą dostawcom i niestety pracownikom. Rozprawy sądowe z byłymi pracownikami to norma. Dramat.

Dostawca Nowy wpis

Nie polecam firmy nie reguluje na bieżąco należności, zarówno małych jak i większych kwot. Nie pomagają upomnienia ponaglenia i sprawy sądowe! Radzę omijać ta firmę z daleka. zobowiązania ok 3000 tyś nie uregulowane od 2019 roku!

Aneta Nowy wpis

Czy to prawda ze firma ma długi?

Kuba Nowy wpis

Uwaga na tą firmę!!! Długów na ponad 600 tyś zgodnie z KRD i sprytne zmienianie form prowadzenia działalności niech nikogo nie zwiedzie!

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Damatic? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Neonatolog
Turza Śląska
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.

Od maja 2019 czekam na ostatnią wypłatę. Wypłaty ani razu nie były wypłacone w terminie. Poprostu zwykły (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

A jak wygląda praca spawacza ?

Potwierdzam słowa napisane przez tego kolegi. Praca TAK ale wynagrodzenia NIE.

Dariusz

Masz wiedzę o poziomie wynagrodzenia, które oferuje ta firma? Chciałbym, abyś wypowiedział się w tym zakresie, ponieważ dzięki Tobie mógłbym dowiedzieć się, ile można zarobić.

@Dariusz

Wynagrodzenie były różne, ale cóż z tego jak i tak nie były wypłacone w 100% i w terminie a jeszcze mało to były płacone w ratach.

Ryszard

Widziałem, że firma poszukuje obecnie pracowników na stanowisko spawacza oraz elektryka. Chciałbym dowiedzieć się coś więcej o obydwu stanowiskach. Czy możecie napisać, jak wygląda wynagrodzenie, które na tych stanowiskach oferuje pracodawca?

@Ryszard

Praca w 90% w standardowym wymiarze godzin (6-14). Umowa o pracę, pełen etat. Wynagrodzenie zależne od umiejętności, zgodne ze stawkami rynkowymi. Zachęcamy do wysyłania CV - adres(usunięte przez administratora) Pozdrawiamy serdecznie! :)

Jarek

Witam, Chciałbym uzyskać informację jak wygląda w praktyce praca programisty robotów/automatyka. Chodzi mi głównie o godzinowy wymiar pracy, wyjazdy, nadgodziny itp. Dzięki za pomoc.

@Jarek

Dzień dobry, niestety praca programisty robotów i automatyka wiąże się z częstymi wyjazdami, bowiem aplikacje muszą być tworzone bezpośrednio u klienta. Praca odbywa się u nas w standardowym wymiarze godzin (8h), w praktyce jednak zdarza się praca w formie nadgodzin, co jednak jest normalne w tym zawodzie. W skrócie - jeśli ktoś szuka spokojnej pracy gdzie po 8h wróci do domu, to taki zawód zdecydowanie nie jest dla niego. Zarobki natomiast są bardzo dobre. Dla zachęty - jako firma Damatic mamy sporo aplikacji w obrębie naszego regionu, więc wraca się jeszcze tego samego dnia do domu.

Emil
@Damatic

Czy pracując jako programista można u Państwa potraktować tą pracę jako przygotowanie do pracy w charakterze np. konstruktora (gdy zwolni się wakat oczywiście)? Jestem osobą, która pracuje jako konstruktor, ale nie znam samej branży automatyzacji (w której chciałbym się rozwijać); poprzednie doświadczenia pokazują mi, że to właśnie praca od podstaw zawodu/branży jest w stanie dać dobrą wiedzę o branży. Oczywiście pytam informacyjnie na przyszłość :)

@Emil

Dzień dobry, niestety praca jako programista nie jest u nas ściśle związana z pracą konstruktora. Co prawda, w aplikacji którą projektujemy dla klienta zazwyczaj robot współpracuje z innymi maszynami i urządzeniami. Jednak programista skupia się tylko na stworzeniu odpowiedniej struktury programu oraz - co najważniejsze, stworzeniu odpowiednich ruchów, które w najbardziej optymalny sposób wykonają pewien z góry ustalony proces. Aktualnie rekrutacja na stanowisko konstruktora jest u nas zamknięta. Więcej informacji zaczerpnie Pan na stronie www.damatic.pl/praca gdzie znajduje się lista aktualnie poszukiwanych przez nas specjalistów wraz ze szczegółami. Jeśli chciałby Pan spróbować sił jako programista robotów przemysłowych zachęcamy jak najbardziej do składania CV. Zwracamy uwagę na każdy wysłany do nas życiorys, więc z pewnością nikogo nie pominiemy. Pozdrawiamy serdecznie :)

@Jarek

Parac w 95 procentach na wyjazdach . Oficjalnie powinno się pracować 8 godzin w ciągu dnia ale jest tonie możliwe. Z powodu programowania robotów u klienta.

wodzislawski

Nie sugerowac sie negatywnymi komentarzami tutaj, chyba konkurencja nie moze zniesc przepasci jaka ja dzieli. Firma super, uczciwe wynagrodzenie, umowa o prace, sprawiedliwe traktowanie, dobra atmosfera. Wiadomo wpadki sie zdarzaja ale i tak w Damaticu jest tego 10x mniej niz w firmach w ktorych poprzednio pracowalem. Pozdrawiam.

@wodzislawski

Dziękujemy :)!

Filip

FIRMA naprawdę musi być super profesjonalna , bo tak można wnioskować przeglądając stronę internetową oraz czytając wpisy właściciela. Jednakże każdy mający trochę oleju w głowie , czytając te posty o konserwatorze CNC z jedną maszyną CNC , wyrobi sobie prawdziwą opinię . Można nawet odnieść wrażenie że firma zajmuje się tylko projektami futurystycznymi , tak jak futurystyczne jest stanowisko konserwatora CNC. Moim zdaniem konserwatorem to można być ale zabytków. Niemniej nie można odmówić profesjonalizmu skoro wykonują stanowiska zrobotyzowane .

@Filip

Nie zajmujemy się obróbką metali. Nie szukamy konserwatora CNC, i nie mamy takiego stanowiska w naszej firmie. Wykonujemy ogrodzenia czy szeroko rozumianą automatyzację produkcji w tym cele zrobotyzowane, na rynku istniejemy od 10 lat a nasza firma stale rośnie, zapraszamy do składania CV. Dziękujemy za opinię i pozdrawiamy :)

toktok
@Damatic

Jak to nie zajmujecie się obróbką metali skoro szukacie tokarza? A oferta obróbki metali na waszej stronie w zakresie cięcia wodą, toczenia, frezowania dla ilości seryjnych jak i pojedynczych elementów łącznie z hartowaniem i galwanizacją to jakiś fejk ? Coś mi tu pachnie oszustwem...

@toktok

Dziękujemy za dostrzeżenie, informacja na stronie została już zmieniona. Dla sprostowania wcześniejszej myśli - od dłuższego czasu nie zajmujemy się już SPRZEDAŻĄ (podkreślamy) takiej usługi. Natomiast obróbka metali nadal u nas jest, lecz dzisiaj już tylko na potrzeby naszych projektów z zakresu automatyzacji produkcji, stąd poszukujemy ludzi na stanowisko tokarza. Pisząc, że nie zajmujemy się obróbką metali mieliśmy na myśli to - że obróbka ta jest u nas dla indywidualnych potrzeb firmy i jest na tyle drobna, że nie wchodzi w zakres naszych usług, aktualnie potrzebujemy tylko JEDNEJ osoby na to stanowisko. Mamy nadzieję, że rozwiało to wszelkie wątpliwości. Pozdrawiamy! :)

Roboter
@Filip

Płaca w miarę ok, ale na wypłatę Zadko możesz liczyć 10 dnia miesiąca do tego nadgodziny na czarno płacone co kwartał a i tak nie wiesz kiedy je dostaniesz, atmosfera średnia plus to że do nadgodzin możesz być zmuszany. A co do profesjonalizmu firmy to tylko słowa i obietnice zero organizacji

Bożena

Nowe oferty pracy w firmie Damatic. Poszukiwani pracownicy na stanowiska: konstruktor/technolog, elektryk, tokarz, programista robotów przemysłowych, mechanik montażysta. Link do trony: http://www.damatic.pl/praca/. Ktoś z was aplikował na te stanowiska i może wypowiedzieć się o jakie pytania zadają na rozmowie o pracę, co oferują? Każda informacja będzie pomocna dla poszukujących pracy.

@Bożena

Oferta jest stała i dość wiekowa, nie jestem pewien, czy nie wynika po prostu z braku zmian na stronie www. Pozdrawiam i tak samo liczę na informacje jeśli rekrutacje zostaną wznowione.

@Luk

Stronę aktualizujemy na bieżąco. Wszystkie oferty, które znajdują państwo na stronie www.damatic.pl/praca są aktualne. Prosimy o wysyłanie CV na praca@damatic.pl

Damatic

Aktualnie wczoraj (06.06.2018), skończyliśmy poszukiwać ludzi na stanowisko konstruktora. Ogłoszenie zostało już zaktualizowane na stronie. Reszta stanowisk dalej czeka na chętnych, zachęcamy do składania swoich CV. Szczególnie poszukiwany jest natomiast tokarz i programista robotów przemysłowych. Pozdrawiamy - Damatic S.C., życzymy miłego dnia :)!

Frezer tokarz
@Damatic

Witam, jestem operatorem obrabiarek skrawajacych, pracuje w zawodzie juz 10 lat, czy jest szansa nabgodziwy zarobek ? Nie trzeba trzymac mnie za reke, jestem dobrym fachowcem, nie oczekuje wiele, od poniedziałku do piątku 8h = 4500 zl. W tej chwili zarabiam 4 tysiace, zwolnilbym sie chetnie gdybym dostal chociaz te 500 zlotych więcej

@Frezer tokarz

Prosimy o kontakt z naszą firmą i wysłanie CV na praca@damatic.pl. Pozdrawiamy :)

NICK

Zapoznałem się z stroną tej Firmy tak jak sugeruje " Damatic" . A że trochę świata widziałem i w branży pracowałem , zacytuję ulubiony wpis Pana Prezesa widniejący pod zdjęciem na stronie głównej: ""Cztery krótkie słowa, które podsumowują to, co wyniosło ludzi sukcesu ponad poziom tłumu to: "a little bit more" (troszeczkę więcej). Zrobili wszystko, czego od nich oczekiwano i troszeczkę więcej."- koniec cytatu .

farba
@NICK

Tak pół żartem , pół serio . - No masz rację Ci panowie ze zdjęcia na pewno zrobili troszeczkę więcej niż od nich oczekiwano - mam wrażenie że zasprejowali nazwę firmy na tej tablicy za nimi ! :)

@farba

Prawda wyszła na jaw... Grafik "zasprejował" - cóż, cenimy sobie firmy z którymi współpracujemy. Nie widzimy w tym nic złego :). A tak pół-żartem, pół-serio o człowieku wiele możemy się dowiedzieć po sposobie w jaki konstruuje zdania oraz po miejscach w których stawia spację przy znakach interpunkcyjnych. Po "dłuższych" analizach doszliśmy do wniosku, że z pewnością Pan "NICK" to również Pan "farba". Swoją drogą, bardzo pomysłowy zabieg zmiany wielkości liter w nickach, mocno nas to "zdezorientowało", gratulujemy sprytu! Żeby zbytnio nie odbiegać od tematu, nasza firma zawsze stara się robić więcej niż się od niej wymaga. Dla przykładu - jeśli klient przedstawia nam sposób na zautomatyzowanie jakiegoś procesu, a my bazując na naszym doświadczeniu wiemy, że istnieje skuteczniejsze rozwiązanie, to zawsze staramy się to jasno przedstawić. Panowie (bądź Pan) - serdecznie zapraszamy do obserwacji naszego fan page, naprawdę nasza firma zasługuje by ją docenić! Oczywiście trochę pożartowaliśmy jednak zależy nam by nikt nie poczuł się urażony bądź niedoceniony i mamy głęboką nadzieję, że tak się nie stało. Dobrze, że padła taka opinia, motto nie bierze się z powietrza - to racja. Jednak u nas to naprawdę funkcjonuje. Życzymy przy okazji miłego dnia bo dziś piękna pogoda! :)

farba
@Damatic

"farba"-rzeczownik, rodzaj żeński . Jestem kobietą i daleko mi do Pan"farba". Coś ta analiza polonisty którego zatrudniacie troszku nie wyszła . Zaznaczam też , że moja wypowiedz nie miała i niema na celu obrażenie kogokolwiek . Po prostu była trafna. Przyznać jednak trzeba że macie rozmach w firmie . Zatrudniacie - konstruktorów -automatyków -robotyków - monterów - tokarzy -spawaczy oraz posiadacie tak potrzebne w tego typu firmie stanowiska jak: - konserwator CNC - grafik - polonista, grafolog, analityk (troszku niedouczony ale jest). Posługując się cytatem Pana Siary z pewnej starej polskiej komedii można stwierdzić że cytat: - " Mają rozmach s........." Życzę samych udanych realizacji , bo potencjał jest . Zawodzą jak zwykle jednostki.

@Damatic

Proszę Cię przestań człowieku wypisywać bzdury. Nie wiem nie udało Ci się na rekrutacji i się wyżywasz pisząc głupoty? Mi też się nie udało; trudno tak w życiu bywa. Każdy rozsądny człowiek wyłapie z kontekstu o co chodzi z kandydatem, który napisał o tym, że aktualnie zajmuje takie stanowisko. Cała reszta to Twoje bezsensowne docinki, które nie zaciemniają obraz tego forum dla ludzi chcących się czegoś dowiedzieć.

* które zaciemniają

Wojtek

Czy może się ktoś wypowiedzieć na temat stanowiska konstruktora, zakres obowiązków, ile osób jest w zespole, współpraca z innymi działami, zarobki itp.?

@Wojtek

Zespół 5-osobowy, projektowanie w SolidWorks - przenośniki, linie produkcyjne, rzeczy prostsze i trudniejsze. Zarobki zależne od umiejętności. Współpraca oczywiście z działem produkcji. Miła atmosfera, codzienne spotkania informacyjne. Dokładne informacje znajdziesz na naszej stronie www.damatic.pl/praca Pozdrawiamy! :)

@Damatic

Czy pracujecie w systemie zmianowym, czy jest jedna zmiana? Jakie są godziny pracy czy są one (sporadycznie) elastyczne (np. Zacząć godzine wcześniej żeby szybciej) . Jaki jest stopień współpracy z programistami robotów i plc?

@Luk

Jest jedna zmiana, produkcja pracuje od 8 do 14. Jesteśmy średniej wielkości przedsiębiorstwem dlatego wszystkie sprawy godzinowe są jak najbardziej do ustalenia, wszystko zależy od charakteru wykonywanej pracy. Nie mamy dużych rygorów, nastawiamy się na to, żeby wszystkim pracowało się dobrze i efektywnie :), pozdrawiamy!

@Damatic

Przepraszamy wdarł się błąd, oczywiście godziny od 6 do 14 a nie od 8 do 14 :)

Waldi

Mam wrażenie, że wiele wpisów pochodzi od konkurencji?

Kris
@Waldi

ja chciałbym wiedzieć czy jest sens z tą firmą wspolpracowac ?

Kris
@Waldi

Chcialbym wiedzieć czy jest sens współpracy z tą firmą?

@Kris

Zachęcamy do zapoznania się z naszą firmą bezpośrednio na naszej stronie internetowej www.damatic.pl oraz facebook.pl/damatic.automatyzacja/

Za 2 tys wzwyż to może niech włodarze sobie zejdą pracować, jak ma być dobrze w tym kraju.

Timon

Witam, jakie są opinie na temat firmy Damatic? Jak wyglada to od strony finansowej? Będę wdzięczny za wszystkie komentarze.

@Timon

Wypłaty na czas, umowa o pracę, ubezpieczenia, zarobki od 2000 netto wzwyż, wszystko zależy od tego co potrafisz

@anonymous

operator cnc
@Timon

Jestem operatorem cnc z 10-letnim doświadczeniem, byłbym zainteresowany pracą, jakie macie maszyny i z jakim sterowaniem?

alabama
@operator cnc

Park maszynowy z lat 80-tych , stare gruchoty

@alabama

Posiadamy jedną maszynę CNC, tokarkę i frezarkę. Wszystkie maszyny w zupełności wystarczają nam do naszych firmowych potrzeb i jeszcze nas nie zawiodły. W żadnym wypadku nie są to maszyny z lat 80-tych. Nasza firma nie zajmuje się typową obróbką, po prostu czasami potrzebujemy coś zrobić sami do naszych projektów. Czym się zajmuje nasza firma można znaleźć na stronie www.damatic.pl, można również wysłać maila czy pytać poprzez nasz fanpage facebook.pl/damatic.automatyzacja a najłatwiej wysłać swoje CV na praca@damatic.pl i gdy zaprosimy Cię na rozmowę, możemy wszystko Ci pokazać. Pozdrawiamy serdecznie :)

Janusz
@Damatic

kolego @anonymous to w zasadzie czym Ty się zajmujesz jako "konserwator CNC", jeżeli "Posiadamy jedną maszynę CNC"

@Janusz

My, czyli firma Damatic - "Posiadamy jedną maszynę CNC". Natomiast na temat doświadczenia Pana wyżej nie wiemy nic, prosimy uważnie czytać. Pozdrawiamy :)

Filipek
@Timon

Timon tu nie znajdziesz wiarygodnej opinii. Aby mieć wiarygodną opinię na temat jakiejkolwiek firmy z tej branży należy przeczytać referencje firm które zamówiły usługę, maszynę lub projekt. - na oficjalnej stronie tej firmy nie dostrzegłem referencji , a większość firm się nimi szczyci . Drugi bardzo wiarygodny sposób to opinia przedstawicieli oraz dostawców firm dostarczających elementy automatyki i części mechaniczne oraz podwykonawców - chodzi o płatności.

@Filipek

Weźmiemy pod uwagę udostępnienie kilku naszych referencji na stronie internetowej :). Istniejemy na rynku już od ponad 10 lat i wdrożyliśmy już kilkaset różnorakich systemów. Zależy nam na przedstawieniu odpowiedniej oferty i trafne precyzowanie swoich rozwiązań nie tylko naszym długoletnim klientom ale i nowym, którzy potrzebują wsparcia w dziedzinie automatyzacji. Współpracujemy z wieloma bardzo dużymi firmami w całej Polsce i nie tylko. Referencje są dla nas osobistą pochwałą i motywacją do działania, posiadamy ich kilkadziesiąt w naszym portfolio. Pozdrawiamy i zachęcamy do lepszego poznania naszej firmy śledząc nas na facebook.com/damatic.automatyzacja/

@Janusz

Niestety w opiniach wdarło się nieporozumienie: "Obecnie pracuję jako konserwator CNC, zajmuje się utrzymaniem i wdrażaniem maszyn do produkcji." Wyżej wymieniony Pan, nie pracuje U NAS, pisał o swojej pracy, jednak nie w naszej firmie. Mamy nadzieję, że zamknie to niepotrzebne dyskusje. Szukamy na stanowisko - tokarz, do pracy przy jednej maszynie. Pozdrawiamy :)

SBG

Witam jaka jest placa mechanika? Czy sa w ogole poszukiwani mechanicy?

@SBG

Mechanicy są poszukiwani, to zależy od Twoich umiejętności, każdy jest traktowany indywidualnie, jak znasz się na rzeczy to jesteś w stanie dobrze zarobić

Witam, na jakie zarobki może liczyć tokarz z doświadczeniem, praca na obrabiarkach manualnych oraz numerycznych (proces technologiczny, programowanie, kontrola, wszystko od a do z) ?

Zostaw merytoryczną opinię o Damatic - Turza Śląska

• Jak się pracuje w Damatic?

Zobacz opinie na temat firmy Damatic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.