Śląskie Centrum Florystyczne REKPOL Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Śląskie Centrum Florystyczne REKPOL Sp. z o.o.

Natalka Nowy wpis

Chciałam się dowiedzieć czy co dla kobiet w centrum się znajdzie. Niby pojawiła się wzmianka o handlowcach ale nikt nawet nie udzielił odpowiedzi odnośnie warunków. to na jakich jeszcze stanowiskach kobieta może pracować? magazyn odpada?

Normaa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

JAK WYGLĄDA PRACA KIEROWCY CE W PODWÓJNEJ OBSADZIE NA CHLODNI ..?GDZIE GLOWNIE SIE JEZDZI ? Plusty i minusy kakretne proszę o opinię kierowców tak zatrudnionych

Mira Nowy wpis

Pytanie o kierowców padło? A co z tym magazynem? Kiedyś o to stanowisko do pracy w nim pytali a teraz już taka cisza? Czy w tym roku były nabory? Gdzie szukać aktualnych ofert? Wiem, że na takim portalu tak jak wcześniejsza Pani zauważyła wisiała oferta na handlowca a teraz nic nie ma

Michał kierowca Nowy wpis

Witam jak wyglądają zarobki kierowcy ? Warto iść ? Po ile godzin się pracuje ?

Magazynier

Potrzebują pracowników od zaraz

Chęć pracy

Czy pracownicy w Śląskie Centrum Florystyczne REKPOL Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Renata

Mówi ktoś, że na magazyniera często szukają, a co z tym przedstawicielem handlowym? Nastawiłam się nie ukrywam, ale teraz tylko widzę, że 8 lat temu jakieś ogłoszenie dali i dalej nic. Już nieaktualna, jest w ogóle takie stanowisko? Jak tak to czy nadal umowa na czas nieokreślony jest możliwa i po jakim czasie dokładnie? To mnie najbardziej interesuje...

Robert

Dobry, jak wygląda tam praca magazyniera? Bardzo często jest to ogłoszenie na OlIksIE , jak wygląda podejście do pracownika,ile godzin roboty na dzien? Czy umowa o pracę ? Bardzo często szukają tam magazyniera i kierowców C+E a znając życie oznacza to przemiał pracowników i raczej brak stabilnosci

Julia

w opiniach google widziałam coś o niejasnych zasadach działania sklepu. Podobno jest mało jakichkolwiek informacji no., tego, że kupującym powinna być firma. Tak się zastanawiam czy dla wszystkich zatrudnionych za to warunki pracy są jak najbardziej jasne? Ktoś pracuje i da znać jak to z tej pespektywy wygląda? występują czasami jakieś nieścisłości?

Jaca

Witam. Jak wygląda w praktyce praca jako kiedowca na krajówce? Jakie są oferowane zarobki? Dziękuję za odpowiedź

Tomasz
@Jaca

Chcesz się zatrudnić? Nie widziałem żeby teraz kogoś szukali. Duże masz doświadczenie? To znaczy jak długo jeździsz jako zawodowy?

Jaca
@Tomasz

Aktualnie głównie jeżdżę wokół komina sporadycznie gdzieś dalej w Polskę

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Śląskie Centrum Florystyczne REKPOL Sp. z o.o.?

Rekpol

Dzień dobry, przyjęcia dla osób bez doświadczenia są uzależnione od stanowiska i wolnego wakatu. W sprawie rekrutacji można kontaktować się telefonicznie pod numerami telefonu: - 601 056 467 kierowca C+E - 32 45 14 144 inne stanowiska

Kuba
@Rekpol

zadzwoniłem i się umówiłem na rozmowę

Tomasz
@Kuba

Jak już będzie po rozmowie to napisz jakie warunki proponują. Szczególnie chodzi mi o finanse. Będę wdzięczny za info.

@Tomasz

A ty też idziesz na rekrutację?

@Kuba

Czyli to tak można zadzwonić, powiedzieć, że się jest zainteresowanym i od razu zapraszają na rozmowę o pracę?

Ewi

Witam. Na czym polega praca na dziale kwiaty sztuczne?

Zofia
@Ewi

A na jakimś konkretnym stanowisku? Weź jeszcze napisz.

Alek

Solidna firma

Paulina
@Alek

Hej Alek, a może napiszesz coś więcej? Na jakim stanowisku pracujesz w Rekpolu? Jak długo? Jak oceniasz np. zarobki czy umowę oraz inne warunki zatrudnienia? Zależy mi na takich konkretnych informacjach :)

Rafi

Witam serdecznie chciał bym zapytać jak wygląda praca na myjni w firmie pozdrawiam

Paulina

Na forum w ostatnim czasie jest dość cicho. Dlaczego nie wypowiadacie się odnośnie pracy w Śląskie Centrum Florystyczne REKPOL? Każda opinia się liczy i jest ważna dla osób zainteresowanych zatrudnieniem w tym miejscu. Napiszcie coś nowego na ten temat.

Ona

@Rekpol a czy firma organizuje pracownikom też szkolenia florystyczne?

Serhii

Dzień dobry! Czy potrzebujecie kierowców bez doświadczenia?

Tirowiec

Jakaś praca dla dostawców?

@Tirowiec

Dzień dobry, w sprawie zatrudnienia zachęcamy do kontaktu mailowego (transport@rekpol.info) i tam pozostawienia swojego CV bądź danych kontaktowych. Serdecznie pozdrawiamy i życzymy zdrowia, Zespół Rekpol

Dario

Czy są przyjęcia Kierowców C+E

@Dario

Aktualność
Dario

Dzień dobry czy są zatrudnienia kierowców C+E

@Dario

Zostaw merytoryczną opinię o Śląskie Centrum Florystyczne REKPOL Sp. z o.o. - Turza Śląska

• Jak się pracuje w Śląskie Centrum Florystyczne REKPOL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Śląskie Centrum Florystyczne REKPOL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Śląskie Centrum Florystyczne REKPOL Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Śląskie Centrum Florystyczne REKPOL Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Śląskie Centrum Florystyczne REKPOL Sp. z o.o.