Rekpol

Turza

Opinie o Rekpol

asasasa

Czy polecacie rekpol jako pracodawcę?

jiako
użytkownik zarejestrowany

cześć! widze, że jest u nich teraz potrzebna jakaś osoba jako Specjalista ds. sprzedaży, wydaje mi się, ze oferta jest naparwde dobra, bo i oferują od razu umowe o prace, nie ma żadnego okresu próbnego jak widze i to naparwde jest na plus dla pracowników.

hej :)a pracowałeś tam?

kominek

pytanie brzmi Czy szanują?

kominek

mam pytanie bo ide do pracy w rekpolu w turzy slaskiej Czy tam zanuja pracownika? prosze o odpowiedz.....

bilko
użytkownik zarejestrowany

nie rozumiesz , bo jeszcze nie miałeś tej przyjemności aby tutaj pracować moim zdaniem. Nie dziwi mnie fakt ,że ludzie tutaj dość sporo narzekają. To całkiem normalne skoro są niezadowoleni z pracy. Uważam nawet , że to lepiej jak narzekają niż mają siedzieć cicho i w ogóle się nie odzywać. takie moje zdanie

wysysacz mózgów

Jest to dla ciebie wątpliwe bo jesteś NIEROBĄ a jeżeli ludzie są w trudnej sytuacji finansowej to niestety nie mają wyboru siedzieć na dupie jak ty i podcierać jej papierem od mamusi :)

marioopium

Fajną mam konkurencje.........

Paweł

proszę o moje pracy czy pan/pani ma problemy nie mam pracy

wysysacz mózgów

Pracowałem w tej firmie 3 lata nie polecam nikomu strata czasu. Najniższa krajowa na umowie przez 3 lata, reszta w kopercie jakies 1700 zł na miesiąc, łącznie oczywiście jeżeli szef będzie miał humor ci to wypłacić ogólnie manewrowanie twoja wyplata,ok.300h miesięcznie w pracy. Tragedia nie mówiąc o mobbingu i poniżaniu ludzi na każdym kroku, proszenie sie o własnie pieniadze, i teksty typu "Niema ludzi nie zastąpionych jak sie nie podoba to do widzenia" :) Podsumowując 1700zł-paliwo(dojazd)-jedzenie w pracy(nie pociągniesz na chlebie 12-15h dziennie)- brak życia = 1000zł :) Nie POLECAM !!! Na urzędzie pracy cały czas wisi ogłoszenie to też coś znaczy o rotacji w tej firmie...

alb
użytkownik zarejestrowany

Piszecie, ze malo placa. Heh, no to napiszcie, jakie macie stawki, ocenimy ile to "mało". Kto pierwszy?

Switek
użytkownik zarejestrowany

Forum tego rekpolu zajmuje się reklamami dobrze kojarzę? A niby dlaczego sobie darować pracę, co jest takiego złego w tej firmie, bo zgłupiałem.

amen

daruj se

abc

Jaka szefowa, nie widziałem tam żadnej?

itum

Megi_2012 - 2012-03-22 18:28:11 Jedno wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] , człowiek traktowany jak przedmiot - nawet gorzej! Łacina na każdym kroku, nawet gdy klient jest obok! I to wręcz "błaganie" o swoje ciężko zarobione grosze, bo pieniędzmi tego nazwać nie sposób. Krowy wam doić dorobkiewicze a nie prowadzić firmę żerując na naiwnych ludziach którzy żyją z dnia na dzień bo na więcej nie starcza! Nie poleciłabym nawet największemu wrogowi! To najgorsza firma w jakiej pracowałam...to akurat prawda, smutna ale prawda :(

Trisio

Generalnie zrezygnowałem z pracy w tej firmie po przeczytaniu tego co tu napisane,łatwo sie domyslić ze jedna osoba tutaj pisze pozytywnie pod paroma nickami a wiec nq :)

kierownik firmy rekpol czyli każdy kto tam pracuje

Słuchajcie ludzie, gdzie znajdziecie lepszą prace!!! Rekpol to jest firma z klasa:P...dam wam za prace od 5 do 20...z 1200zł a przy dobrym miesiącu 1500 zł, no powiedzcie że jest źle...jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] :D... PS. zapomniałem do tej kwoty dopisać (usunięte przez administratora)D z 400 zł od każdego przedstawiciela wiec liczyć umiecie to se policzcie wypłate i zapraszam was kunie do roboty:D

pracownik były naszczęście;)

podpisuje się pod komentarzem,na poczatku obiecuje szef kase a w rzeczywistości nie daje kasy!!! daje ochłapy niestety..(usunięte przez administratora) firma i tyle nie polecam nikomu tam sie przyjmować!!!

Megi_2012

(usunięte przez administratora),mialam tam staz ,kazdy rezygnuje z pracy w tej badziewnej firmie! (usunięte przez administratora) i brak poszanowania dla ludzi!!!!! i te zebrania raz w tygodniu- zenada!!!!

Moi drodzy - wszędzie dobrze gdzie nas nie ma! sądzę że niektóre osoby grubo przesadzają. Jak dbasz tak masz - więc pretensję trzeba mieć do s( usunięte przez administratora )ądź wypowiedzenie w trybie natychmiastowym i szukanie pracy marzeń a takowej nie ma! no ale trzeba zwiedzić trochę firm aby się o tym przekonać! Więc powodzenia życzę :D

weris :)

ja tez tam pracowałam niekiedy i ( usunięte przez administratora )a co do płac to może się zmieniło bo to już ponad rok temu... ale życzę powodzenia tym co chcą tam pracować! Bo atmosfera i ( usunięte przez administratora ) codzennośc

Co z tą szefową? ( usunięte przez administratora ).

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

witam napiszcie prawde ile tam mozna zarobic i co sie dzieje w firmie ten co tam juz robi

maximus

Co wy z tym ( usunięte przez administratora ) tylko nie wiadomo z kim?

xyz

jestem kierowcą w tej firmie od roku i zaledwie dwa razy dostałem wynagrodzenie powyżej( usunięte przez administratora )może się więc zwolnię i zatrudnię raz jeszcze skoro teraz ma lepsze oferty i będzie więcej mi płacił hheheh..

Gall Anonim - 2011-01-08 19:26:47Kto uważa że kłamię, to niech się puknie w główkę. To co opisałem w mojej opinii, to szczera prawda, a po tym Nr( usunięte przez administratora )

...

(usunięte przez administratora)zapomnieliście dodać że oprócz tych marnych wypłat i mnóstwa przepracowanych godzin w poniedziałki są extra "pochwały" na zebraniach kilkugodzinnych ;( pozdro i do zob.

szalony

NIE PRAWDA( usunięte przez administratora )ZL NA MIESIAC chyba na dwa miesiace a ludzie po to maja neta zeby kozystac z niego i takie firmy jak REKPOL opisywac a nie jak to pisze xxx z nadmiaru czasu pisza glupoty nie to nie glupotyLEPIEJ PRACOWAC W REKPOLU na oplaty i zachcianki przyszywanej ( usunięte przez administratora ). ta jak ma dobry humor to pracujesz ale nie daj boze ma zly to WYLATUJESZ .........i kolo sie zamyka ( usunięte przez administratora )ludzie dajcie sobie spokoj z ta firma lepiej byc na ( usunięte przez administratora ).......

Skoro komuś praca nie odpowiada, to się zwalniam i idę do lepszej. Firmę znam z opowiadań i jest tam rożnie, lecz niech nikt nie narzeka bo w kraju jest wszędzie ciężko. Który z przedstawicieli i w jakiej firmie nie zasuwa po 12 godzin, nie mówię o kierownikach dyrektorach itp. ? Druga strona medalu to to( usunięte przez administratora ) firmy ludzi maja w przysłowiowych ( usunięte przez administratora )Najbardziej "zadowolone" są pobliskie PUP-y że maja rotacje w swoich szeregach bezrobotnych! I to na razie tyle. Pozdrawiam:-)

Po3t@

Ludzie, o kim wy mówicie? Jaka szefowa? Szefami tejże firmy są ( usunięte przez administratora )" Dobre sobie hahaha

Hehehe

Największym( usunięte przez administratora ) w tej firmie to ( usunięte przez administratora )!!!!!

Opinie jak najbardziej prawdziwe,ale widzę, że szefostwo postanowiło kontratakować :)

osilek

nie zgadzam sie z dwoma pierwszymi opiniami! super rozwijająca sie firma!Super warunki pracy.Musialem odejść bo wuprowadzalem się.

xxx

To bardzo ciekawe że jest w tej firmie 12 osób które pracują ponad 10i 12lat i juz ponad 10osób które pracują ponad 5 lat!!!? I NIKT Z TYCH PRACOWNIKÓW NIE NAŻEKA ANI NA ATMOSFERE PANUJĄCĄ W FIRMIE ANI NA ZAROBKI(KIEROWCY_PRZEDSTAWICIELE KTÓRYM CHCE SIE PRACOWAĆ ZARABIAJĄ NAWET( usunięte przez administratora )CZY TO SA ZLE ZAROBKI? TYLKO LENIE WYPISUJĄ TAKIE BZDURY SIEDZĄC NA INTERNECIE BO NIC INNEGO NIE CHCE IM SIĘ ROBIĆ!

Zostaw opinię o Rekpol - Turza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rekpol