Opinie o Electrolux Poland w Żarów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Electrolux Poland. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Electrolux Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Żarów

Black

Dla mnie praca jest ok,ale jesli chodzi o przełożonych i polityke tej firmy to masakra,mowi sie ze pracownicy sa szanowani,zależy ktorzy ...szkoda ze nie ma żadnej osoby która się weźmie za ten cały cyrk ktory tam się dzieje,mi osobiście nie chce sie tam pracowac tylko i wyłącznie przez przełozonych,no i co jest minusem ze zmuszają do nadgodzin...

rambo

elux najgorsza firma brak szacunku do pracownika i cały czas tylko opieprzają cię i (usunięte przez administratora) syf jeżeli chcecie sobie popsuć psychikę to polecam tam pracować pozdrawiam były pracownik

zarow
@rambo

Dobrze mowisz chlopie. Zapiernicz gorzej jak u beduinow, jedyne plus to kasa na czas.

Anabelle
@zarow

Macie rację dajcie spokój (usunięte przez administratora) nic więcej a nadgodziny non stop jak masz słabą psychikę to pragniesz od razu.

miśka

ale mi chodzi o to ile można zarobić na produkcji , a nie jako specjalista

torq39

@Romek, możesz zdradzić coś więcej na ten temat? Wisi cały czas kilka ogłoszeń, ale widzę, że w grę wchodzi działalność gospodarcza.

miśka

proszę o info czy są przyjęcia teraz do Elektroluxa na produkcję, jak wyglądają zmiany i ile można dostac na start

Monter

Rekrutacja przebiegła bardzo sprawnie. Zostały przekazane wszystkie niezbędne informacje dotyczącę stanowiska pracy. Test manualny do przejścia. Ogólnie wszystko pozytywnie.

Kubalka

Pracuje w Electrolux w Żarowie na produkcji ponad 6.5 roku. Praca bardzo ciężka, zarobki powyżej minimum, wypłata na czas, wczasy pod grusza, talony na święta, atmosfera fajna. Kto chce pracować, nie boi się ciężkiej pracy to się utrzyma.

szukająca pracy

Ja chciałabym zapytać ile dostaje się na start w elektrolux-ie i jak z weekendami czy są pracujące

tomek

A jak sytuacja wygląda w biurach? Jaka jest atmosfera pracy, jacy ludzie, przełożeni?

Powiem tak nie pracuje akurat w żarowie ale polityka firmy w każdym oddziale jest taka sama. Regulaminy i płace są ogólnie ustalone. Jeśli chodzi o obiektywną opinie to praca jak na produkcji czyli przychodzisz i robisz swoje niestety to nie jest zakład gdzie można poudawać że się pracuje. Ja wychodzę z założenia że, żeby zarobić trzeba się postarać. Wypłata jest na czas premia jest póki co u mnie co miesiąc. Nie zarabiam najniższej krajowej co jest rzadkością w naszym kraju. Jedyne co mnie drażni to ludzie ale niestety przy tak wielkim skupisku pracowników zawsze znajdą się osoby co będą obgadywac obrażać itd. Ogólnie jeśli praca Ci nie straszna to spróbuj

Mat

Ja pracuje w żarowie. Atmosfera jest tam fajna, a kasa taka jak wszędzie. Ja tam sobie chwale eluxa i polecam go. A pracuje juz tam 5 lat wiec znam dobrze sytuacje jaka tam jest

tomek

Witam wszystkich. Mam pytanie, widzę, że wszyscy dość ostro jadą po eluxie. Zastanawiam się dlaczego nie wypowiada się nikt z biura. Żadna biurwa nie ratuje honoru firmy? Czy może w biurach jest tak samo jak na hali? Dajcie znać co myślicie.

Gawlus

Pracuję w elektro już długi czas i sporo widziałem dlatego mogę z czystym sumieniem powiedzieć że za wszystko jest odpowiedzialna kadra kierownicza. To oni wymuszają na liderach takie postępowanie względem pracowników. Większość liderów dopóki mają tzw. normę jest spoko ale parcie na wyniki (czyt. ilość) zmusza ich do reakcji. Wiadomo że idzie się tam pracować a nie stać bezczynnie ale niektórzy przesadzają i czepiają się osób które się nie "wyrabiają" bo mają już dość. Ludzie są zmęczeni ciągłymi nadgodzinami a to odbija się na wydajności. Niestety nasze kochane kierownictwo w Żarowie nie widzi problemu i twierdzi że ludziom się pracować nie chce. Ogólnie jeśli ktoś nie ma dzieci, żony/męża którym będzie przeszkadzać że przez 3 dni w tygodniu będzie pracować po 12 godzin w tygodniu to elektro nie jest takie złe. Jeśli ktoś chce zostać team leaderem to niech się zastanowi bo dostaje się opierdziel za tak naprawdę wszystko (wiem to bo sam byłem tego świadkiem)

będziesz lizusem i pił wódeczkę z kierownictwem to spokojnie sobie poradzisz :-)

mówięjakjest

Nie przesadzajcie ,pracuje już jakiś czas .. i nie narzekam . Wiadomo ,że są ciężkie dni ale ludzie to jest zakład produkcyjny, a nie bank gdzie siedzi się przed komputerem . Jak ktoś chce pracować to będzie pracował . Pozdrawiam całą ekipę :D

Kubala""""""

Zgadza się,jest bardzo ciężko,robi się jak roboty,ale ja np jak sama wychowuje 2 dzieci to nie mogę wybrzydzac,cieszę się ze mam za co dzieci wyzywic.

Daro

Nie polecam . Pracowałem jako monter przez 9 miesięcy, na szczęście znalazłem pracę w innej firmie także produkcyjnej i mogę powiedzieć ,że nigdy więcej nie podejmę pracy w eluksie.

monter

Praca na linij to totalna porażka, ludzie jak na łańcuchach, linia idzie z taką szybkością, że tylko stoisz i robisz swoje na nic innego nie ma czasu, na magazynie produkcyjnym też nie jest lekko liderzy to same wieśniaki i przydupasy, potrafią zjebać za nic i tylko gonią do roboty jak widzą, że ktoś się nie wyrabia. Ogólnie atmosfera w pracy jest straszna, komuś się postawisz to długo nie popracujesz bo same cwaniaki ze wsi, jak jesteś szarą myszką i chcesz dawać się wykorzystywać za marne pieniądze to jest to praca dla ciebie. Ja dwa razy zrezygnowałem z pracy w tej firmie raz na umowę, drugi raz przez pod firmę na zlecenie. Radzę omijać szerokim łukiem, wykorzystają i kopną w (usunięte przez administratora)

xKRASULAx

Właśnie zauważyłem że firma Electrolux poland sp. z o.o. wrzuciła do sieci nową ofertę pracy. Zobaczcie proszę i skomentujcie bo się zastanawiam czy warto skorzystać. Opis stanowiska pracy Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:- załadunek i rozładunek towar&oa... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5670395?keywords=&region=

zigi

na jakim dziale pracuje tomek podobno jest liderem?

ja30

Jak sie robi tym z pod firmy jak wrażenie?ktoś z was został na dłużej ?

anonimus

Nie radzę robią z ludzmi co chcą i kasa marna dobrze zarabiają tylko przydupasy

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Żarów

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Electrolux Poland?

Kandydaci do pracy w Electrolux Poland napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Electrolux Poland