Opinie o Electrolux Poland w Żarów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Electrolux Poland. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Electrolux Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Żarów

JORG

To w jaki sposób? BOŻE NARODZENIE pracy?

zwiazkowiec

Dobra Nowina !! Juz niedlugo, dzieki pracownikom, ktorzy nie naleza do zwiazku problem nadgodzin i czasu pracy sam sie rozwiaze, pracodawcy przeforsuja czyli wprowadza 12miesieczny okres rozliczeniowy i obnizenie stawki za nadgodziny, czyli gratulacje jak doliczycie sie godzin pracy ze stycznie pod koniec roku, w grudniu, bedziecie pracowac wiecej i zarabiac mniej, czyli tak jak lubicie, tam gdzie jest organizacja zwiazkowa musza sie na to zgodzic, a jak u was wytna wszystkich wtedy juz nic nie trzeba bedzie konsultowac, zreszta juz znikaja harmonogramy pracy, dzieki

xxxy

(usunięte przez moderatora) Moi drodzy powiedzcie jak placą u was za soboty i nadgodzny

ilgu26

Podstawą zarządzania w Electroluxie jest (usunięte przez administratora) pracownika lub przypisanie winy pracownikowi. A to, że kierownictwo za późno przekazuje niektóre polecenia produkcyjne jest tuszowane i ukrywane, i oczywiście na siłę znajduje się kozła ofiarnego. Ty jesteś winny bo coś tam, oś tam i jest bubel, albo czegoś nie ma. Organizacja produkcji na bakier, może niektórych kierowników przerasta sytuacja i nie są w stanie na bieżąco rozwiązywać problemów, dlatego agresje swoje skupiają na pracownikach. W myśl zasady lepiej kopnąć pracownika, a swój tyłek osłonić ze wszystkich stron blachami.W ten sposób robi się dobre wrażenie przed dyrekcją.

Monter

Rekrutacja przebiegła bardzo sprawnie. Zostały przekazane wszystkie niezbędne informacje dotyczącę stanowiska pracy. Test manualny do przejścia. Ogólnie wszystko pozytywnie.

przyjaciele z Siewierza

Witam witam, widze ze u was tak milusio jak u nas Rosa Siewierz

Hejka, E-lux Świdnica pozdrawia! Widzę że u was też niewesoło; podobnie jak u nas. Ale co zrobić, pracować trzeba(chociaż kiedyś było inaczej). Trzymajcie się, pozdrawiamy -;)

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Żarów

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Electrolux Poland?

Kandydaci do pracy w Electrolux Poland napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Electrolux Poland