Opinie o Thermaflex Izolacji Sp. Z. o.o. Żarów w Żarów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Thermaflex Izolacji Sp. Z. o.o. Żarów. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Thermaflex Izolacji Sp. Z. o.o. Żarów o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Thermaflex Izolacji Sp. Z. o.o. Żarów w Żarów

Ania Nowy wpis

Partner widział ofertę dla elektromechanika. Doświadczenie z podobnego stanowiska zostało w niej wskazane jako konieczne lecz nie doprecyzowano potencjalnego stażu. przy ponad trzech latach jaka podstawa może zostać zaproponowana?

Czy odnośnie tego BHP macie już tu temat wyklarowany? Cos pisali kiedyś o jakiś wypadkach a wole mieć pewność, bo jak widać tu po ofertach lidera właśnie szukają do siebie, lepiej wiedzieć w jakich warunkach człowiek będzie zarządzał. To jak teraz wygląda sytuacja na utrzymaniu ruchu? Jaki jest aktualny zespół i ile się zarabia za zarzadzanie nim?

W tej firmie nie płacą za zarządzanie tylko za pracę...Był już taki co chciał zarządzać i tylko skłocił zespół. Więc, jeżeli chce się tylko zarządzać a nie współpracować z zespołem, radzę szukać szczęścia gdzie indziej..

Rosół Nowy wpis

Tam nie ma BHP!

Tu faktycznie do emerytury ludzie pracują? widzę takie zapytania tu we wpisach. Widzę także to z grudnia o lidera UR. Ciekawe jest to, że takie ogłoszenie wciąż widnieje i teraz nie wiem czy zapomnieli je zdjąć czy może dalej szukają? Trudno jest się dostać na stanowisko lidera?

Julka11 Nowy wpis

Hej czy jest na sali operator z tej firmy?chcialam zapytac o stawke na poczatek,o atmosfere oraz czy mozna sie piac wyzej czy raczej do emeryturki na operatorce?jak to wyglada?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Thermaflex Izolacji Sp. Z. o.o. Żarów odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Czy o pracy jako Quality Manager mógłby ktoś napisać parę słów? teraz niedawno została dodana oferta na takie stanowisko. interesuje mnie po pierwsze sam przebieg procesu rekrutacyjnego oraz to jakich stawek można oczekiwać już na samym początku. Czy po czasie występują podwyżki? lub awanse?

W sumie zastanowiło mnie to, że już w samej nazwie firmowej pojawia się izolacja, a ktoś pisał na temat tego rażenia prądem… wątpliwości co do tego są już rozwiane? Mnie interesuje głównie praca na dziale jakości, widzę po ofertach w internecie, że właśnie Kierownik na ten dział jest poszukiwany. jak to się ma do możliwości awansowania?

Ale awansowania na kogo?

Pracowałem

Jak co roku, co grudzień thermaflex poszukuje do pracy.....

Produkcja

Porobiłem trochę i nie polecam. Niskie zarobki przede wszystkim, kiepska atmosfera, roboty sporo na pakowaniu. Nie ma owoców jak niby w ofercie h he :p jedynie kawa i herbata.

Wercia
@Produkcja

No na owocach mi jakoś nie zależy, więc bym to przeżyła ;) Ale niskie zarobki tzn ile dla ciebie to wynosi? Minimalna czy coś więcej jednak? Skąd ta kiepska atmosfera?

@Produkcja

praca ciężka nie jest ale czasem maszyny rażą prądem jak się koło nich stoi lub w trakcie ich obsługi w trakcie wykonywania pracy wielokrotnie poraził mnie prąd z maszyny na załadunku

Mirosław

No dobra, a coś więcej, bo dowiedziałem się tylko tyle że polecasz? :D Jaki jest największy plus? Dobra ekipa, kasa, dodatki? :)

@Mirosław

Pracownik produkcji ma śmieciowe miesieczne premie po 200zl. Pracownicy biurowi mają raz w roku premie które kiedyś były dobre teraz zapłacili je z opóźnieniem w 1/3 kwoty co kiedyś. Jest coraz gorzej. Generalnie firma nadaje się pod młotek

Natalia

Kurcze, skoro zdarzają się już cięcia to może i z tym młotem masz rację. A co ci biurowcy na to wszystko tak właściwie? Bo to musi być duży szok i spore ucięcie tak naprawdę. Odchodzą?

@Natalia

Tak odeszły osoby z wieloletnim stażem w sprzedaży, marketingu, księgowości. Jest dość duża rotacja w każdym dziale.

Natalia

Ale czyli w sumie to nie ma żadnych problemów z zatrudnieniem w tym kontekście, że stale znajduje się ktoś chętny jednak?

Pracownik 2
@Natalia

Nie wiem nie pracuje juz tam i nie interesuję się tematem

Kolega z działu
@Mirosław

Nie wiem co jest fajnego w firmie . Sam się zwalniam jak tylko znajdę pracę

Produkcja
@Kolega z działu

Nie dzwie się

@Kolega z działu

I ostatecznie faktycznie Kolego z działu zwolniłeś się? Ciekawa jestem ile osób przez ten cały okres do teraz poszło za twoim przykładem a ile ewentualnie przybyło. Jest to wzrost zatrudnienia czy raczej spadek? a jakość warunków zatrudnienia? jak obecną ocenicie?

Janek

Jakie są zarobki na magazynie na start

Oceniam firmę negatywnie i chyba nie tylko ja. Można to zaobserwować na podstawie rotacji pracowników z każdego szczebla. Ogłoszenie na Kierownika Jakości pojawia się prawie co roku nowe, a o stanowiskach Księgowych już nie wspominam. Ewidentnie jest w tej firmie jakiś problem. Lepiej trzy razy się zastanowić zanim się zaaplikuje. Moim zdaniem idealnym podsumowaniem sytuacji jest powiedzenie, iż ryba psuje się od głowy i nie każdy chce pracować w takich warunkach i z taką ,,głową". Nomen omen która też jest od nie tak dawna (prawie 3 lata).

Natalia

A znasz może osobiście kogoś kto testował się właśnie na tym stanowisku Kierownika Jakości? Bo tego akurat faktycznie jestem ciekawa co by taka osoba o tym wszystkim powiedziała

Kicia kocia

Akurat po zwolnieniu pewnego pana i odejściu pewnej pani "szkodnik" :p w księgowości nie ma już rotacji :D

zadowolony

Mamy dobrą firmę i dobrego pracodawcę i nikt nikogo nie wykorzystuje więc tak dwuznaczne wpisy są zupełnie zbyteczne.

@zadowolony

Po tej wypowiedzi myślę że zadowolony jest chyba pracownik który pracuje w tej firmie 20lat i nie zna innych zasad i płac w firmach. Thermaflex to jendo wielkie upadające (usunięte przez administratora)

Natalia

Sugerujesz, że jeśli ktoś pracuje w jednym miejscu od wielu lat to ma jakieś klapki na oczach i nie interesuje się już niczym wokół? A zresztą jeśli 20 lat ktoś by trzymał się jednego miejsca to chyba i tak pozytywna sugestia, prawda? ;)

Dominika

Widzę, że firma Thermaflex Izolacji Sp. Z. o.o. Żarów, aktualnie prowadzi rekrutację na aż 6 stanowisk, więcej informacji na ten temat znajdzie pod tym linkiem: https://www.gowork.pl/praca/thermaflex-izolacji-sp.-z.-o.o.-zarow;pr. Wiecie może z ilu etapów składa sie proces rekrutacji?

Pracowni
@Dominika

Zależy od stanowiska. Zazwyczaj 2 etapy

Hanna

Czy warunki pracy w Thermaflex zmieniły się podczas trwania pandemii? Jeśli tak, to w jaki sposób? Obecna sytuacja z pewnością jest testem dla wielu przedsiębiorstw, a także osób w nich zatrudnionych, bardzo ciekawi mnie, jak ta sytuacja przebiega w tym miejscu pracy, dlatego zachęcam do dyskusji.

Xyz
@Hanna

Oczywiście warunki zmieniły się na lepsze, każdy siedzi w domu na home office i pracownicy dostają hajs za to, że pilnują domu lepiej niż cerber Hadesu. Nam nadzieję, że pomogłam.

Ciekawy..

Bardzo ciekawe czemu ciągle są szukane nowe osoby do ksiegowosci to juz 15 ogłoszenie w ciagu 3 lat .... musi być tam ciekawe ..podzielcie się swoją opinią o tym dziale..

Radosna..
@Ciekawy..

Witam serdecznie, jeśli tak bardzo ciekawi Cię sytuacja w dziale księgowości to z chęcią odpowiem. Wieczne poszukiwanie kandydata wynika z tego, że ten dział jest wyjątkowo płodny i pracownice rozmnażają się szybciej niż stonki na polu ziemniaków. ???? Zawsze warto przyjść na rozmowę i zapytać się pracodawcy co jest powodem tak ogromnej rotacji, a nie wyciągać wnioski wyssane z palca ????

Solidarność Dolny Śląsk

Cześć, ciekawe są te Wasze opinie, ale szkoda, że tylko narzekacie. W pandemii czy bez jako pracownicy macie swoje prawa i chyba czas zacząć z nich korzystać, a jak? Napiszcie do nas drz.wroc@solidarnosc.org.pl, podpowiemy, wyjaśnimy i pomożemy Wam zacząć być partnerem dla Pracodawcy, a nie biologicznym wypełniaczem procesu, jak to lubią mawiać hr-owcy. Czekamy na kontakt.

Tak
@Solidarność Dolny Śląsk

Przydało by się

Iza

Jak pracuje się teraz kiedy pandemia zmieniła wszystkich i wszystko?

Filip

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

jok

Podobno szef firmy na prezentacjach świecił swoim ludziom pointerem laserowym po oczach, tak dla zabawy.

zenek

Jakby było dobrze to pracownicy by się nie zmieniali wytrzymaliby troche dłużej niż 3 godziny i opuszczali firme,czasy dobrych zarobków się zakończył.Smutne to ale prawdziwe

w5

Bez komentarza.....

Zostaw merytoryczną opinię o Thermaflex Izolacji Sp. Z. o.o. Żarów - Żarów

• Jak się pracuje w Thermaflex Izolacji Sp. Z. o.o. Żarów?

Zobacz opinie na temat firmy Thermaflex Izolacji Sp. Z. o.o. Żarów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thermaflex Izolacji Sp. Z. o.o. Żarów?

Thermaflex Izolacji Sp. Z. o.o. Żarów
1.8/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Przemysłowa 6
    58-130 Żarów

Thermaflex Izolacji Sp. Z. o.o. Żarów