Thermaflex Izolacji Sp. Z. o.o. Żarów

Żarów

Thermaflex Izolacji Sp. Z. o.o. Żarów

Opinie o Thermaflex Izolacji Sp. Z. o.o. Żarów

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w Thermaflex Izolacji Sp. Z. o.o. Żarów?

Filip

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Dysponujecie jakimiś nowinkami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem w Thermaflex Izolacji Sp. Z. o.o. Żarów. Może okazać się to cenną informacją dla innych użytkowników.

jok

Podobno szef firmy na prezentacjach świecił swoim ludziom pointerem laserowym po oczach, tak dla zabawy.

zenek

Jakby było dobrze to pracownicy by się nie zmieniali wytrzymaliby troche dłużej niż 3 godziny i opuszczali firme,czasy dobrych zarobków się zakończył.Smutne to ale prawdziwe

w5

Bez komentarza.....

Byłeś na rekrutacji w firmie Thermaflex Izolacji Sp. Z. o.o. Żarów lub wiesz coś na jej temat? Dodaj swoją opinię na naszym portalu.

Art
@admin 04.08.2015 20:05

Fałsz wycieka pod pseudo miłym uśmiechem. Poza tym zwolnili ostatnio przedstawicieli. Współczuję kolejnym potencjalnym kandydatom.

Zostaw opinię o Thermaflex Izolacji Sp. Z. o.o. Żarów - Żarów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Thermaflex Izolacji Sp. Z. o.o. Żarów